Codzienne cuda św. Rity

Święta Rito, dziękuję za ocalenie z wypadku. Teraz proszę Cię - opiekuj się nami w podróży, błogosław całej rodzinie. Wysłuchaj próśb, które do Ciebie zanosimy. Dziękuję.

Święta Rito, dziękuję za szczęśliwą operację Asi.

Dziękuję bardzo za szczęśliwą operację raka płuc Mariana, proszę o jego powrót do zdrowia i powrót do zdrowia dla jego żony Jadwigi i całej rodziny. Proszę o wysłuchanie tych próśb, za co składam z góry serdeczne Bóg zapłać.

Dziękuję za zdrowie całej mojej rodziny, a szczególnie syna, który wyszedł z wypadku, a w nowym roku szkolnym o dobra naukę dla córki i syna.

Święta Rito, dziękujemy Ci za otrzymaną łaskę zdrowia naszej wnuczki Igi i prosimy o opiekę dla naszej rodziny.

Dziękuję, św. Rito, za łaskę, którą za Twoim wstawiennictwem pomogłaś mi wyprosić. Proszę o dalsze wstawiennictwo dla mnie i moje rodziny. O zdrowie w rodzinie.

Święta Rito, tak bardzo Ci dziękuję za łaski otrzymane i za to, że mogłam tu dziś przyjechać. Proszę o zdrowie.

Święta Rito, za Twoim wstawiennictwem dziękuję za szczęśliwy przebieg zabiegu mojej siostry Renaty. Proszę o jej powrót do zdrowia i dziękuję za powracanie do zdrowia Agnieszki po chorobie nowotworowej. Proszę o dalszą opiekę. Proszę o zdrowie dla Ireny.

Święta Rito, za Twoim pośrednictwem dziękuję miłosiernemu Bogu za wiele otrzymanych już łask i pomoc w trudnych sytuacjach w całej rodzinie.

Dziękuję za zdany egzamin mojego syna. Jestem Ci bardzo wdzięczna.

Dziękuję za otrzymanie łaski zdrowia mojej córki i dobre wyniki badań lekarskich.

Święta Rito, dziękuję Ci za łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o dalsze wstawiennictwo i wybłaganie u Ojca Niebieskiego łask, których tak bardzo potrzebuje moje serce i moi bliscy, a które Ty wszystkie znasz. Szczególnie proszę Cię o zdrowie dla mojej bratowej Joasi i przyjaciółki Małgorzaty.

Święta Rito, dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam, zwłaszcza za łaskę uzdrowienia syna z ciężkiej choroby. Proszę o dalsze łaski dla rodziny; sióstr mamy i ich chorego brata. Proszę, obdarz łaskami moją rodzinę.


Dziękuję Bogu za dwukrotne wyjście z poważnych chorób i prosze o dalsze wstawiennictwo.

Dziękuję za otrzymanie łaski, zdrowie, wzajemne zrozumienie i szacunek, proszę o dalsze Boże błogosławieństwo na kolejne lata dla całej rodziny.

za: Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy, Wydawnictwo WAM, Kraków 2017.

1 komentarz:

  1. Anonimowy3.2.18

    ŚW RITO

    ŚW RITO BÓG ZAPŁAC ZA WSZYSTKIE ŁASKI    OdpowiedzUsuń