Uproś mi, święta Rito

Abym wyrzekł się miłości własnej,
Abym ćwiczył się w pokorze,
Abym mój krzyż cierpliwie niósł,
Abym Boga ponad wszystko kochał,
Abym Jego wolę zawsze wypełniał,
Abym moim winowajcom chętnie wybaczał,
Abym bliźnich jak samego siebie kochał,
Abym Twoje cnoty naśladował.


167 komentarzy:

 1. Anonimowy17.5.13

  wyproś mi Święta Rito u Pana Boga łaski o które tak bardzo proszę obym potrafiła nieść swe cierpienie na chwałę Bożą

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy19.5.13

  Zeby moj Syn dostal prace!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19.5.13

  Uproś mi św.Rito u Pana Boga łaske silnej wiecznej i niezłomnej jak Bóg wiary w Boga i Jego miłosierdzie i ufność w Boga dla mnie JB z Warszawy a także o Bożą opieke i Boże błogosławieństwo na zawsze dla mnie JB i mojej rodziny i żeby bóg wysłuchał moich modlite.Serdeczne Bóg zapłać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy22.5.13

  Sw. Rito - upros u Pana Boga laske pracy dla mojego meza Michala i poprawe naszej trudnej sytuacji finansowej

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy24.5.13

  Sw.Rito prosze upros u Pana Boga szczesliwe zycie i blogoslawienstwo dla moich dzieci i ich rodzin.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy28.5.13

  Św Rito proszę Cię o prace oraz o akt głębokiej wiary.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy5.6.13

  Sw Rito, upros u Pana Boga prace dla mojego ziecia oraz o pobozne zycia dalsze dla calej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy7.6.13

  Święta Rito, uproś u Pana Boga dla mnie by moja narzeczona do mnie wróciła, by Pan Bóg wskrzesił w niej na nowo wiare i miłość która nas wcześniej łączyła. Pobłogosław, to zejście i nasza miłosc.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy9.6.13

  Uproś mi św. Rito łaskę macierzyństwa, zdrowe, szczęśliwe dzieci

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy9.6.13

  Święta Rito, uproś szybki kontakt Filipa ze mna.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy9.6.13

  Uproś mi św. Rito łaskę prawdziwej miłości. Błagaj Boga by Andrzej do mnie wrócił z darem miłości,by Bóg odnowił nasze serca, wskrzesił naszą miłość i nam błogosławił.

  OdpowiedzUsuń
 12. Święta Rito uproś mi cud uzdrowienia moich chorob juz nie raz mi pomoglas wiec blagam Cie i prosze o zdrowe kolana abym mogla sie na nich modlic do Ciebie .

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy11.6.13

  Proszę o cud uzdrowienia moich kolan tylko Ty mozesz mi juz pomoc !

  OdpowiedzUsuń
 14. Błagam wyproś mi łaski dla Moniki, by zdała dziś.

  OdpowiedzUsuń
 15. Proszę o łaski i pomoc dla Moniki,

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy19.6.13

  Święta Rito, błagam Cię jak mogę najgoręcej o to by mój Tatuś przeżył i wyzdrowiał, bym mogła znów go usłyszeć, przytulić, bym mogła Go za wszystko przeprosić i znów powiedzieć jak bardzo Go kocham, cenię i potrzebuję. Święta Rito-błagam, wstaw się za moim Tatusiem i uproś dla niego jeszcze długie życie i zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy20.6.13

  Święta Rito bardzo dziękuję za pomyślne rozwiązanie bardzo trudnych spraw a jednak wiara i modlitwa czyni cuda, bardzo dziękuję cóż można chcieć więcej, proszę jeszcze o zdrowie dla moich rodziców i najbliższych i mojego nie narodzonego dzieciątka.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy22.6.13

  oby kolega adrian wybudzil sie ze spiaczki i normlanie zyl . zeby wstal i mogl pomoc jak pomagal do chwili w ktorej chcial odejsc . zebym mogla powiedziec mu jak bratu slowa ktore mowie do niego ale zeby te slowa byly z pewnoscia jego odpowiedzi .. zeby byl tak samo silny do powrotu do nas , jak silny byl zeby od nas odejsc :(

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy22.6.13

  Św.Rito dopomóż nam w naszej beznadziejnej sytuacji chcieliśmy być szczęśliwi wstaw się za nami u Pana Swego wiem że pomagasz miałam tego świadectwo wierzę w Ciebie.Twoja oddana czcicielka Ewa

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy23.6.13

  Święta Rito, proszę uproś u Pana Boga, żeby moja Ciocia (bardzo dobra, życzliwa i zawsze pogodna kobieta) odzyskała w pełni zdrowie i jak najdłużej mogła cieszyć się życiem, aby zła diagnoza postawiona przez lekarzy została obalona Cudem za Twoim wstawiennictwem.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy4.7.13

  Święta Rito, proszę uproś u Pana Boga , o prace dla moich synow oraz zeby poznali dobre dziewczyny a my mogli doczekac sie wnuczat i cieszyc sie synowymi i wnukami

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy14.7.13

  Wypros mi Swieta Rito zdrowie I radosc dla mojego syna. Daj mu prosze dobra, madra dziewczyne, ktora da mu radosc, milosc, dar wiary I w przyszlosci razem stworza dobra polska rodzine.
  Dziekuje Ci za wszelka okazana mi pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy14.7.13

  Błagam Cię Swieta Rito i łąske dla mojego syna, aby odnalazł dobrą drogę swojego życia

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy21.7.13

  Proszę o modlitwę wstawienniczą
  Boże proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny.
  Proszę o opiekę i błogosławieństwo dla mojej córki Natalki.
  Pomóż mi Boże o wyplątanie się z trudnej sytuacji w jakiej się znalazłam.
  Boże proszę sprowadź mojego męża na drogę wiary, prawdy i uczciwości, ocal jego duszę od grzechu w którym tkwi 20 lat.
  Ufająca Panu Anna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20.9.14

   Święta Rito uproś mi dobrego męża i proszę o zdrowie dla mojej całej rodziny.

   Usuń
 25. Anonimowy23.7.13

  Proszę Cię Święta Rito o łaskę miłości...aby Mariusz do mnie wrócił, aby odnalazły się nasze serca na nowo...aby nowa szansa dała nam nowe życie. Błagam Cię wyproś dla mnie wybaczenie u Boga za moją niewierność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy25.7.13

   Święta Rito błagam...jest coraz gorzej, praktycznie brak nadziei...droga Święta dopomóż !!!!! tylko cud już może mnie uratować...

   Usuń
 26. Sw. Rito prosze Cie o wstawiennictwo za nami do Pana naszego jedynego ,blagam jest bardzo zle i nie wiadomo co nas jeszcze moze spotkac mamy sytuacje bardzo krytyczna.Tylko Ty o Swieta Rito mozesz nam uprosic laski u Pana naszego . Bog zaplac .

  OdpowiedzUsuń
 27. Sw. Rito prosze Cie o wstawiennictwo za nami do Pana naszego jedynego ,blagam jest bardzo zle i nie wiadomo co nas jeszcze moze spotkac mamy sytuacje bardzo krytyczna.Tylko Ty o Swieta Rito mozesz nam uprosic laski u Pana naszego . Bog zaplac .

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy22.8.13

  Święta Rito błagam ratuj moja miłość i rodzinę.
  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy2.9.13

  Św.Rito proszę Cię i błagam o pomoc! Uzdrów mnie z chorób nerwowych i z zazdrości o męża! Zabierz moje lęki a daj spokój ducha! Kocham Cię i wierzę że mnie wysłuchasz!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy22.9.13

  Święta Rito uproś dla mnie wymarzoną pracę, odwagę, miłość

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy23.9.13

  Święta Rito uproś dla mnie łaskę zdrowia.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy2.10.13

  Błagam cię Świeta Rito, ty wiesz o co a postaram sie wnieść w swoje zycie i życie innych wiele dobrego i obiecuje ze bede rozsławiac moc Twojego wstawiennctwa

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy17.10.13

  upros mi sw Rito abym mogla uslyszec moja coreczke czy wszysto u niej dobrze prosze o laskawosc

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy29.10.13

  SW RITO UPROS MI ABYM MOGLA SIE UPORAC Z MOIMI PROBLEMAMI ABY MOJPOWROT ZA GRANICE NIE OKAZAL SIE KLAPA BYM MOGLA SWOJE DZIECKO WZIASC W SWOJE RAMIONA I BYM MOGLA Z NIM BYC I ZYC PROSZE Z CALWGO SERCA danka

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy16.11.13

  Proszę o potomstwo dlamnie i dla mojego męza o upragnione dziecko

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy17.11.13

  Św. Rito. Uproś mi u Boga łaskę wiary w to co pozornie wydaje się niemożliwym do spełnienia, abym nie traciła nadziei na realizację największych marzeń, abym miała w sobie tyle siły by zdobyć określone cele oraz to co najważniejsze, uproś mi u Boga łaskę Odwzajemnionej Miłości, aby ten któremu chcę oddać serce z radością i miłością je przyjął i ofiarował mi własne. Czuwaj nad nim św. Rito i nie pozwól by zbłądził lecz dobrze wybrał. Czuwaj nad moim kochanym P.D.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy5.12.13

  Św Rito Bardzo Cie prosze Upros dla mnie u Pana Bog łaske ktora wydaje sie byc niemozliwa.Prosze aby Ojciec mojego dziecka nie traktował dziecka jak obce ,aby zmienil swoje postepowanie aby zalezało mu na dziecku ,aby pomagał i kochał był zawsze przy nim gdy go potrzebuje nie odwracał sie od niego ,nie słuchał osób ktore namawiaja go do zerwania wiezi z dzieckiem prosze Cie aby Pan Bog sprawił aby zmienił swoje obojene postepowanie ze szczerego serca!

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy10.12.13

  św.Rito proszę o zdrowie i spraw abym mogła ułożyć sobie życie na nowo, abym mogła być szczęśliwa i kochana. Proszę o pomoc w sprawach finansowych i dziękuję za otrzymane łaski.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy11.12.13

  św.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojego dziecka, oraz o dobre wyniki w nauce. Spraw abym abym ułożyła sobie życie na nowo , abym była szczęśliwa i kochana w związku. Proszę o pomoc w sprawach finansowych.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy3.3.14

  Św. Rito wstaw się za mną u Jezusa Miłosiernego, by wybawił mnie z tragicznego położenia, które trwa już 10 lat i stało przyczną utraty zdrowia i chęci życia. Więcej nie jestem w stanie już znieść, ponieważ nie mam w nikim oparcia. Ty jesteś moją ostatnią nadzieją Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy7.3.14

  Kochana Święta Rito miej w opiece dziś urodzonego małego Wiktora abyś zawsze nad nim czuwała i jego rodzicami, niech jego rodzice wychowają syna w wierze oraz miłości do innych ludzi. Aby zawsze go wspierali bliscy z rodziny. Niech cała rodzina w raz z Wiktorem żyją we wzajemnej życzliwości i miłości do siebie i innych ludzi. Niech Wiktor przez całe swoje życie niesie radość innym. Aby wyrósł na porządnego i uczciwego człowieka. Oto prosi Cię Święta Rito jego przyszła matka Chrzestna.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy24.3.14

  Święta Rito, nie zostawiaj mnie w potrzebie! Proszę, żeby Mariusz nie wyjeżdżał za granicę. Spraw, żebyśmy mogli być razem. Błogosław nam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy1.11.15

   Św Rito, błagam wstaw się w mojej intencji do Pana. Prosze by Łukasz został przy mnie, by nie wyjeżdzał bo znowu pęknie mi serce. On ucieka Ritenko przed samym sobą. Naucz go kochać samego siebie i zaakceptować to co go w zyciu boli. On jest miłością mojego życia , nie dopuść Św Ritenko bym go straciła. Ty wiesz jak bardzo potrafię kochać. Wiesz , ze nigdy nie krzywdzę tych których kocham, ze stawiam ich dobro ponad własne. Niech Pan pozwoli nam byc razem. Błagam o uzdrowienie duszy człowieka , którego rak kocham.

   Usuń
 43. Anonimowy3.4.14

  Uproś mi Św. Rito dobrego męża dla mnie, jeśli jest nim Henryk to proszę Cię połącz nasze drogi.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy8.4.14

  SWKOCHANA RITO-BLAGAM UZDROW MOJA NAJJDROZSZA MAME PROSZE NA KOLANACH I WE LZACH JEST CORA NA AJTSCHAJMERA TAK CIERPIE Z POWODU JEJ CHOROBY TAK MI CIEZKO MAMA NIEWIE KTO JA JESTEM SW RITO PROSZE WSTAW SIE U BOGA OJCA ZA MOJA NADROZSZA MAMUNCIA JA WIEM ZE NIKT NIEZASLUZYL NA CHOROBE LECZ MOZE RAZ W ZYCIU MOIM MARNYM DOZNAM CZEGOS CZEGO PRAGNE NAJBARDZIEJ W ZYCIU MODLE SIE DO CIEBIE SW RITO NAJDROZSZA POMOZ MOJEJ MAMUNI BLAGAM

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy12.4.14


  Sw.Rito prosze upros u Pana Boga szczesliwe zycie i blogoslawienstwo dla moich dzieci i ich rodzin.
  Marek '''

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy23.4.14

  Sw. Rito upros potrzebne łaski dla mnie mojego dziecka i rodziny

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy3.5.14

  Uproś św. Rito zdrowie i błogosławieństwo Boże dla syna Mateusza u progu jego dorosłego życia, aby zdał maturę, dostał się na studia po których nie będzie miał problemu z pracą i w przyszłości założył szczęśliwą rodzinę, jeśli taka będzie Wola Boża. Maryja niech go strzeże, chroni i prowadzi, a Ty św Rito i św Jan Paweł II bądżcie jego Orędownikami.

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy13.6.14

  Pokornie proszę Cię święta Rito uproś łaskę uzdrowienia mojej nieuleczalnie chorej wnuczki. Ufam w Twoją zbawienną pomoc. Ratuj to dzieciątko,które bardzo cierpi, a z nią jej najbliżsi.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy24.6.14

  Proszę Cię Święta Rito ze wszystkich sił o cud zdrowia dla Boryska

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy2.7.14

  uproś mi święta Rito łaski o które tak pokornie proszę

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy18.7.14

  Św.Rito dziękuję za wszelkie dobra jakie płyną z twojego serca ,proszę cię znów na nowo aby córka nie straciła pracy ,o zdrowie dla niej i mojej rodziny,oraz aby Maryja Matka Nasza i Jezus Miłosierny nigdy nie gardzili prośbami naszymi ale byśmy byli stale pod ich opieką.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy22.7.14

  Upros sw.Rito by operacja serduszka byla sprawna i udana i by OLA szybko wracala do zdrowia oraz siły, zdrowia, pogody Ducha dla jej mamy ktora karmi piersia najmlodsza corke
  babcia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13.8.14

   uproś mi.św.Rito uzrowienie dla mnie

   Usuń
 53. Anonimowy13.8.14

  uproś mi św.Rito uzrowienie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy13.8.14

  uproś mi św.Rito uzdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy17.8.14

  Święta Rito, ma patronko z Sakramentu Bierzmowania, proszę Cię, wyproś mi łaskę zdania egzaminu prawa jazdy.

  OdpowiedzUsuń
 56. Święta Rito tak bardzo proszę o łaskę wstawiennictwa uproś proszę aby ten którego tak kocham przemógł swą upartość i aby wrócił bo bardzo go potrzebuję.. Tak bardzo proszę Cię najdroższa Rito nie zostawiaj mnie bez pomocy, ja ze wszystkich swych sił zawsze pomagam wszystkim, zawsze stawiam czyjeś potrzeby przed swoimi dlatego tak bardzo usilnie proszę Ciebie o wsparcie nie zostawiaj mnie.... Ufam tak bardzo i czekam z nadzieją.......

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy25.8.14

  Św Rito błagam wiem że jestem niegodna ale proszę Cię z całego mojego grzesznego serca uproś wszelkie łaski dla mojego ukochanego żeby przede wszystkim nawrócił się na katolicyzm,aby przyjął chrzest i aby wiara rozwijała się w nim i nigdy nie zgasła. Bardzo Cię proszę Matko najdroższa.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy27.8.14

  droga orędowniczko, uproś łaskę uzdrowienia mojego męża z depresji

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy14.9.14

  Św Rito gorąco błagam Cię o wstawiennictwo u Boga Ojca , pomóż nam wybrnąć z tej beznadziejnej sytuacji finansowej w jakiej znaleźliśmy się z własnej winy i bezmyślności. Błagam również o wstawiennictwo dla mojej córki , której jesteś patronką niech wróci na drogę wiary. postaw na jej drodze dobrego człowieka z którym będzie tworzyć szczęśliwą rodzine. pomóż dobrze skończyć studia i dobrze żyć. wspieraj nas droga Św RITO

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy20.9.14

  Święta Rito pomóż mojemu synowi w ciężkich chwilach.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy1.10.14

  Święta Rito, błagam Cię o łaskę zdrowego, szczęśliwego, powtórnego macierzyństwa. Otocz opieką i zdrowiem mojego synka.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy16.10.14

  Święta Rito, proszę Cię z całego serca, uproś mi u Boga łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy, który będę zdawała we wtorek już po raz czwarty. Proszę, niech tym razem mi się uda, ale niech stanie się Wola Boża, przyjmę ją z pokorą.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy19.10.14

  Święta Rito ,proszę Cię o uproszenie dla mnie łaski uzdrowienia mojego pęcherza już żadne leki mi nie pomagają TY jesteś jedyną moją nadzieją ratunkiem.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy19.10.14

  Święta Rito, proszę wyproś mi u Boga Ojca łaskę uzdrowienia mojego pęcherza i cewki moczowej ,leczę się i żadne leki nie pomagają .Niech Bóg ma litość na de mną grzeszną .Ania

  OdpowiedzUsuń
 65. Świeta Rito , proszę Cię wypros mi u Boga Ojca łaskę uzdrowienia mojego kontuzjowanego kolana , abym mógł wrócić do gry w piłkę nozną. Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 66. Swięta Rito spraw by mój związek z Bogusiem przetrwał te trudne chwile, które sa teraz naszym udziałem i oddal od nas wszystkie osoby, które przeszkadzaja w spełnieniu naszych dawno podjetych działań mających doprowadzić do tego, że bedziemy już na zawsze razem w zgodzie, zdrowiu i miłości. Ufam Tobie święta Rito i cierpliwie czekam pogrążona w modlitwach na spęłnienie moich próśb. które u stóp Twoich kładę.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy24.11.14

  Św. Rito pomóż mi się ogarnąc po rozstaniu, spraw aby nowa droga , nowe życie było dobrym wyborem. Spraw aby sprawy związane z kupnem nowego mieszkania,remontem ułożyły się dobrze.Sprzyjaj mi w pracy - teraz bardzo potrzebuję tego, ponieważ zostałam sama spraw abym mogła oczuwać obecność dobrych ludzi ,na których będe mogła liczyć.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy15.12.14

  Św.Rito błagam Cię o przemianę serca Wojtka i jego powrót.To jest sprawa beznadziejna,tracę nadzieje.Dopomóż mi. Błagam pomóż mi. Kocham go z całego serca. A go straciłam. Proszę o cud, żeby Wojtek wrócił do mnie. Żebysmy dostali prawdziwą szansę na wspólne szczęście. Jestem w rozsypce, każdy dzień coraz bardziej boli. Zaczynam tracić nadzieję. Błagam zmiłuj się nademną, jestem grzesznikiem, który nie zasługuje na nic dobrego. Ale błagam o ten jeden cud, aby ta sprawa beznadziejna, pewnie przegrana i strasznie trudna, żeby miała dobre zakończenie. Proszę o to z całego serca. Będę sie starać być lepszym człowiekiem dla swojej rodziny i znajomych. Błagam Św. Rito, aby się udało, błagam o cud w tej sprawie. Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy1.1.15

  Świeta Rito, proszę Ci gorąco o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego o łaskę dobrych wyników badania mojego 4-miesięcznego wnuczka Huberta. Błagam i ufam że mnie wysłuchasz. Lech

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy12.1.15

  Św. Rito proszę, uproś mi u Boga łaskę uzdrowienia z guza piersi i łaskę zdrowia dla moich najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy15.1.15

  Św, Rito, proszę Cię wstaw się za moimi prośbami u Pana .Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy23.1.15

  Święta Rito, Uproś u Pana Boga uzdrowienie mojego męża i wyjście z ciężkiej choroby
  Zona

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy23.1.15

  Pokładam w Tobie Św. Rito wielką nadzieję

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy6.2.15

  Proszę Cię Święta Rito o to bym dostała nową dobrą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy22.2.15

  Święta Rito błagam o Twojej wstawiennictwo, uproś mi łaskę i przepiękny dar zostania mamą Ania

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy8.3.15

  Św. Rito czytam intencje ludzi I stwierdzam, że to z czym do Ciebie przychodzę to pryszcz ( można powiedzieć nic znaczącego), więc proszę Cię wybłagaj dla nich łaski szczególnie w intencjach związanych ze zdrowiem I życiem. A jeśli starczy czasy wtedy proszę zerknij również I na mnie.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy8.3.15

  Święta Rito, patronko od spraw beznadziejnych wysłuchaj mnie i zlituj się nd moją nędzą... Proszę Cię o miłość i abyś wsazała sens mojego życia...wstawiaj się za mną w modlitwach kiedy mi już sił braknie, gdy nie umiem modlić się tak jak trzeba... święta Rito towarzyszko mojego życia...

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy16.3.15

  Święta Rito błagam wyproś łaski u Boga dla naszej córki by utrzymała się w pracy bądź znalazła nowe zatrudnienie. Boże daj jej siłę i pocieszenie oraz wiar w siebie,. Św. Rito dziękuję Ci za wyproszone do tej pory łaski u naszego kochanego Pana

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy22.3.15

  Święta Rito proszę uproś łaskę zdrowia dla mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 80. Kinga2.4.15

  Święta Rito, piszę tu do Ciebie bo jestem załamana... Nie umiem żyć... Mam dopiero 20 lat i długa droga przede mną dlatego chcę nauczyć się znosić przeciwności losu, codzienne sprawy,a szczególnie moje złości, lenistwo i pychę. Jezu jak beznadziejnym jestem człowiekiem... Dlaczego mnie taką stworzyłeś. Nic nie umiem, w niczym nie jestem dobra, nie przynoszę Ci żadnych owoców. Święta Rito pomóż mi bo już sama nie wiem o co mam prosić...

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy4.4.15

  Święta Rita upros Boga o dziecko dla mnie i mojego męża.Błagam

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy4.4.15

  BŁagam Święta Rito marze o tym aby Zostac matko

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy7.4.15

  Święta Rito proszę o wyproszenie łaski u Boga dla mojej wnuczki by zdała maturę w granicach 90-100 % i dostała się na medycynę by swoją pracą mogła służyć zgodnie ze swoim powołaniem wszystkim chorym.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy10.4.15

  Pomóż mojej córce Ewelinie Św. Rito odzyskać spokój ducha i zdrowie psychiczne. Opiekuj się moją rodziną i strzeż nas, aby nieszczęścia omijały nasz dom. Wyproś u Boga łaskę nawrócenia dla córki i męża, abyśmy mogli razem żyć w szczęśliwej rodzinie. Iwona

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy13.4.15

  Święta Rito, prosze z całego serca, uproś u Pana Boga, żeby moja Mama wyzdrowiała, żeby pokonała jednego z najgorszych raków. Daj jej siłę.Błagam, niech stanie się cud!

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy13.4.15

  Święta Rito, proszę Cię o wyproszenie mi u Boga, dobrego napisania po raz drugi matury z biologii i z chemii, tak aby dostać się na wydział lekarsko-stomatologiczny.

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy17.4.15

  Święta Rito... Proszę o wsparcie i pomoc w życiu, w relacji z partnerem by zrozumiał i docenił moje uczucie, moją miłość, szanował je i kochał mnie tak jak mężczyzna powinien kochać kobietę. By nie dopuszczał do tzw. cichych dni, cenił to co jest między nami. By odezwał się do mnie bo ta cisza powoli mnie zabija...

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy19.4.15

  Święta Rito bardzo Cię proszę wyproś mi łaskę zdania egzaminu specjalizacyjnego- daj mi siłę i wiarę, że dam radę w końcu go pokonać.

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy22.4.15

  Święta Rita, błagam pomóż mi w relacji z partnerem, byśmy mogli sobie to wszystko poukładać i umocnić naszą więź, tak bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia z kimś innym. Nie chce by nasze drogi się rozeszły. Ja nie mam już sił. Wierzę w Ciebie, prosze wstaw sie za mna u Pana Boga

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy24.4.15

  Święta Rito proszę o szczęśliwe zakończenie pewnej sprawy Tobie wiadomej.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy27.4.15

  Święta Rito proszę o uzdrowienie i wyjście z nałogu mojego teścia.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy3.5.15

  Swieta Rito prosze pomoz nam w wiadomej Tobie sprawie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 93. Błagam CIę św Rito o pomoc w zmianie u córki. Zeby przestala stwrazac problem wychowawczy

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy10.5.15

  Święta Rito... po raz kolejny zwracam się do Ciebie... Niech mój związek z moim ukochanym mężczyzną w końcu się umocni, nabierze równowagi. Niech mój partner doceni moją miłość i zaprzestanie dziecinady w postaci " cichych dni " bo ta cisza zabija... I błagam by wszystkie inne problemy finansowe miały pozytywne zakończenie. Aneta.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy11.5.15

  Święta Rito błagam pomóż mojemu synowi wyjść z nałogu.
  Wspieraj go gdy potrzebuje kogoś obok siebie.
  Spraw by zrozumiał,że niszczy sobie życie

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy15.5.15

  Swieta Rito, zwracam sie z do Ciebie z prosba o uproszenie laski zdrowia dla mnie, mojej Mamy Ireny oraz mojego syna, Piotra. Pozwol nam szczesliwie wyjsc z wszystkich problemow zdrowotnych, finansowych i duchowych. Dla Piotra prosze szczegolnie o laske zdrowia psychicznego, wzmocnienia duchowego, a takze szczesliwego wyjscia z dlugow i ulozenia spraw sercowych. Bog zaplac!

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy15.5.15

  Sw. Rito, prosze o wyproszenie dla mnie laski szczesliwego zamazpojscia. Szczesliwego poznania czlowieka uczciwego, oddanego i kochajacego, ktory pokocha mnie i moich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy16.5.15

  Sw Rito dopomoz mi dzisiaj aby zaliczyc ten egazmin. Amen

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy20.5.15

  proszę o zdrowie dla mamy

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy23.5.15

  pomoz mi

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy23.5.15

  Św.Rito wyproś dla nas zdrowe dzieciątko,które tak bardzo pragniemy.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy23.5.15

  Święta Rito proszę Cię pomóż mojej siostrze Annie nawrócić się. Nie wiem czemu przestała wierzyć w Boga a ja nie wiem jak jej pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy24.5.15

  Święta Rito proszę Cię aby mój syn nie wiązał się z dziewczyną z którą się teraz spotyka.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy28.5.15

  Święta Rito proszę uproś mi opiekę Boga przed wszystkimi, którzy mnie atakują i chcą wyrządzić zło aby jego Ojcowska ręka powstrzymała ich. Proszę Cię o przemianę męża i wyciągnięcie spod wpływu zionącego nienawiścią otoczenia.

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy1.6.15

  Ze bymśmy z moja rodzina wyszli z tych długów i nie martwili sie o jutrzejszy dzien .Błagam Cie św Rito

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy4.6.15

  Swieta Rito prosze pomoz mi dostac prace we wlasnym zawodzie. spraw by ktos dal mi szanse, tak by moj maz byl ze mnie dumny i abym mogla mu pomoc finansowo w utrzymaniu naszej rodziny i bym mogla pomc finansowo swoim rodzicom. Bardzo Cie prosze Swieta Rito wspomoz moje starania, tak duzo pracy w to wlozylam i tyle wyzeczen poniosl moj maz. Blagam Cie Rito o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy10.6.15

  Świeta Rito pomoż mi zdobyć dobrą pracę
  dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 108. Św Rito dziękuję za otrzymaną łaskę w sprawie pracy, proszę Ci wypraszaj mi łaskę żeby nikt mnie nie skrzywdził, żeby rozwiązały się moje problemy finansowe

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy17.6.15

  Swięta Rito. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i Najświętrzej Panienki w mojej trudnej sprawie.Ty wiesz jakie rozwiązanie zadowoliłoby moje serce. Proszę Cię o wsparcie i pomyślne zakończenie mojej trudnej sprawy. Proszę abyś pomogła A...... w odnalezieniu/odzyskaniu uczuć którymi mnie darzył ... Abyśmy dalej mogli być razem szczęśliwi w pełni miłości . I przysiądź przez Bogiem miłość na wieki. Amen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20.6.15

   Swięta Rito , pragnęł Ci podziekować z całego serca za dotychczasowy czas. Wierzę , ze wszystko co się teraz dzieje , dzieje sie za Twoją sprawą . Wierze ze mi pomagasz i proszę Cię o dalszą pomoc.
   Proszę o miłość , która napełni serce moje i A..... prosze o wstawiennictwo , modlę się codziennie do Ciebie i wierze w Twoja pomoc. Połączyło nas prawdziwe uczucie , lecz zabłądziliśmy - pomóż nam je odszukać w naszych sercach.. Amen

   Usuń
 110. Anonimowy19.6.15

  Proszę Cię Św Rito o uproszenie u Miłosierdzia Bożego łaski aby Grześ pojednał się ze mną, obdarzyl mnie uczuciem miłości i dal mi jeszcze jedną szansę. Błagam Cię Patronko spraw trudnych. Anna

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy23.6.15

  Sw. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Najwyższego Boga i Matki Najświętszej o zdrowie dla mojej córki Ewy , błagam Cię

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy30.6.15

  Prosze Cie Swieta Rito bys wstawila sie za mna u Boga by pomogl mi jutro przejsc przez ta rozmowe solicitacyjna, tak bym dostala ta prace. Bardzo potrzebuje tej pracy. Blagam Cie pomoz mi Gosia

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy3.7.15

  Święta Rito uproś u Boga poprawę dla mojego syna. Nawrócenie. Szczerość i miłość. Niech porzuci nałogi i powróci do dobrego życia pełnego miłości i spokoju. Błagam, módl się za niego i jego zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy4.7.15

  Św. Rito proszę Cię żeby Beatka do mnie wróciła.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy17.7.15

  Św. Rito, patronko w trudnych sprawach, błagam Cię uproś mi u Pana Boga, aby Marek mnie pokochał, został moim mężem i ojcem naszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy22.7.15

  święta Rito proszę ulecz mnie

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy24.7.15

  Błagam Świeta Rito -wypros mi u Jezusa uwolnienie od klatwy rodowej i uroku mnie i mojego brata-my nic nikomu złego nie zrobiliśmy...

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy29.7.15

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ UPROŚ U BOGA POPRAWĘ SYTUACJI W JAKIEJ SIĘ ZNALAZŁAM...JEST MI BARDZO ŻLE

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy18.8.15

  Święta Rito proszę cię żeby ta kobieta dała spokój mojemu mężowi a on żeby tez zapomniał o niej niech zajmie się swoja rodziną modle się o to i proszę cię z całego mego serca amen
  E.Z Prosze

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy20.8.15

  Błagam Ciebie wyproś mi łaski ŚW Rito o poprawę sytuacji materialnej w jakiej się znalazłam . Proszę i błagam. K.B

  OdpowiedzUsuń
 121. Składam w Twe ręce Święta Rito prośbę byś dopomogła aby mąż dostał dobrą pracę zarobkową

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy8.9.15

  Ukochana Rito . Ty znasz każdy zakątek mojego pełnego bólu serca . Ty wiesz jak cierpię z powodu śmierci męża Sławomira, wiesz jak drżę o życie chorego syna i jak boję się o córkę, Chroń proszę moje dzieci , wybłagaj dla nas u Miłosiernego Jezusa łaskę zdrowia i pomóż pomyślnie rozwiązać spór z ubezpieczycielem. Kocham Cię Św. Rito i w Tobie moja nadzieja proszę i błagam.

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy10.9.15

  Dziękuję Tobie Święta Rito, za wysłuchanie mojej prośby, proszę dalej miej opiekę na demną

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy14.9.15

  Św. Rito, to ty wiele lat temu pogodziłaś dwa zwaśnione rody, teraz ja jestem w takiej sytuacji jak ty kiedyś byłaś. Muszę patrzeć na skłóconych dziadków, którzy wyzywają się i ciągle kłócą. Z całego serca proszę Cię Św. Rito pomóż mi do nich przemówić. Spraw abym tak jak ty (bo chcę Ciebie naśladować) umiała im pomóc . Proszę...

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy14.9.15

  Swieta Rito , prosze wstaw sie za mna u Boga abym znalazl w koncu dobra zone.

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy27.9.15

  Święta Rito proszę i błagam wstaw się za mną do Boga o pomoc w spłacie moich zobowiązań. Tak mi ciężko, nie mogę normalnie żyć, wszystko mnie boli. Mam wrażenie że jestem sama ,proszę pomóż mi.. Błagam.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy2.10.15

  Moja Wieczna Orędowniczko to Ty Święta Rito pomagałaś mi w mojej prawie trudnej do końca życia będę Ci dziękować i Cię czcić bo dzięki Tobie jestem najszczęśliwszą żoną i matką dwóch ślicznych chłopców, ale znów dla mnie nastał czas próby Moja Ukochana Mama jest w krytycznym stanie i tylko Ty patronko spraw trudnych i beznadziejnych możesz jej pomoc bo medycyna nie zna już etod by jej pomóc proszę Cię o to by moje dzieci mogły cieszyć się nadal babcią a ja matką wyproś dal niej łaskę zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy22.10.15

  Święta Rito uproś szczęśliwe życie i zdrowie oraz liczne łaski dla całej mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy22.10.15

  Dziś podjęłam d\ziewięciodniową nowennę do Ciebie, święta Rito.Podziwiam Twój charakter , zwłaszcza cierpliwość, wytrwanie w kołataniu do Boga, niezłomność. Błagam Pana Jezusa, by za Twoim cudownym pośrednictwem przywrócił łaskę wiary dla mojego syna , złagodzenie jego krnąbrności i o dobrą pracę dla niego. Amen

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy28.10.15

  Prosze Cie Sw RITO o wyjednanie u Boga potrzebnych lask: o zdrowie dla mamy i bliskich,o szczescie dla dzieci,w tej chwili syn jest zraniony przez dziewczyne,pomoz mu zeby zalozyl szczesliwa rodzine,pomoz uporac sie ze wszystkimi trudnosciami,wyrwij brata z nalogu pijanstwa-ocal go....Blagam

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy1.11.15

  Dziękuje ci Św.Rito za pracę która mi dałaś. Bardzo dziękuje i prosze o abym była w nie dobra. Bardzo mi pomogłąś cudowna święta. Nie traćie wiary

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy2.11.15

  uproś Św Rito potrzebne łaski dla mojego męża, daj mi sile i wytrwałość w niesieniu mojego krzyża, pomóż mi pogodzić się z mężem, zmień jego zachowanie i błagam uratuj moje małżeństwo, nie jestem godna prosić Boga ale za twoim wstawiennictwem wierzę i ufam ze moje życie się odmieni, że mój mąż otworzy swoje serce na rodzinę i Boga, że się zmieni i nawróci, proszę o potrzebne dla niego łaski i moc ducha św

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy9.11.15

  Święta Rito błagam Cię z całego serca o zdrowie dla mojego taty. Ulecz go z ciężkiej choroby. Pozwól mu wrócić do normalnego życia.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy21.11.15

  KOCHANA SW.RITO PROSZE POMOZ MOJEMU BRATU WYTRWAC W TRZEZWOSCI, ODDALAJ OD NIEGO POKUSY DO ALKOHOLU ....PROSZE POMOZ MU... !

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy27.11.15

  patronko spraw niemożliwych uproś u nas zdrowie , miłość, dobro, pomyślność w pracy męża i mojej- wstaw się za nami u Chrystusa
  Aby łaski zostały udzielone Amen

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy6.12.15

  Święta Rito ...nie udało się Mama odeszła mija dwa miesiące a pustka coraz większa daj siły bym znalazła ukojenie po tej Wielkiej Stracie...

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy8.1.16

  W Tobie nadzieja i ufność...uproś dar zdrowia w najgorszych rokowaniach, nie skazuj rozkwitającej młodości na długoletnie kalectwo i inwalidztwo.Błagam, żeby to okazało się pomyłką....błagam

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy17.1.16

  Święta Rito proszę Cię wyproś łaskę aby mój mąż zaczął chodzić do kościoła.Proszę wsataw się za Nim u Boga Ojca proszę o wiarę dla Niego,o przemianę Jego serca.Proszę Cię Święta Rito o wstawiennictwo za moimi dziećmi prosząc o wiarę dla Nich

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy23.1.16

  Święta Rito,wyproś proszę łaskę znalezienia pracy dla Kasi ,ponieważ tak długo moje prośby pozostają bez echa, Ty jesteś moją wielką nadzieją.Proszę też o łaskę pracy dla Łukasza i dar sumiennego wykonywania pracy dla mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy2.2.16

  Sw.Rito wypros dla mnie laske uzdrowienia z choroby na ktora medycyna jest bezsilna w Tobie moja ostatnia nadzieja

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy10.2.16

  ŚWIĘTA RITO błagam uproś dla mnie łaskę uzdrowienia z choroby na którą cierpię od trzydziestu lat ,proszę również o mądrość i opieką dla syna i całej mojej rodziny .Błagam dopomóż mi ,bo nie wiem jak dalej żyć.

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy15.2.16

  Kochana święta Rito wierzę,błagam Cię uproś u Boga Ojca dar macierzyństwa dla córki,dziękuję za pomoc dla mojej rodziny.Kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy1.3.16

  Święta Rito wstaw się za mną i uproś u Boga dobrą pracę dla mnie. Bardzo Cię proszę pomóż mi znaleźć pracę. Zagubiona i nieszczęśliwa Edyta

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy13.3.16

  za Twoim wstawiennictwem św. Rito łaskawie przyjdź nam z pomocą w utrapieniach naszych. Przez Chrystusa Pana naszego. Blagam odmien los moj i mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 145. Upros mi Swieta Rito u Pana Boga abysmy byli ponownie ze soba ze Slawojem , aby nasze serca napelnily sie wieczna miloscia

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy14.3.16

  Święta Rito błagam Cię, żebym za 1 razem zdała egzamin ze studiów, żeby nauka weszła mi bardzo szybko do głowy i żebym dostała 5. Błagam Cię także o szczęśliwe zajście w ciążę i urodzenie zdrowego, cudownego i szczęśliwego dziecka. Błagam Cię o boski nadmiar pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy18.3.16

  Wyproś mi św Rito siłę i odwagę do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Pokój serca,opanowanie, bym dzielnie i spokojnie znosiła problemy. Bym odpuściła sobie, przestała zamartwiać się, analizować, żyła dniem dzisiejszym, korzystała i radowała się, bez wracania do przeszłości, bez martwienia się o przeszłość. Żyła tu i teraz. Wyproś mi św Rito szczerą prawdziwą relację z mężczyzną, bym znalazła w końcu miłość stabilizację czułość, rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy7.4.16

  O spokój serca, wewnętrzną stabilizację, odpoczynek od huśtawek emocjonalnych, niespełnionych oczekiwań. Mam dość ulegania i podbudowania męskich ego, mam dość rezygnowania z siebie i swoich pragnień dla mężczyzny, mam dość bycia ciągle porzucaną, mam dość starania się bycia dobrą dla mężczyzny, co oni tylko wykorzystują. Wyproś mi Rito na chwile obecną odpoczynek od uczuć, pragnę spokoju, zajęcia się sobą, uspokojenia i wyciszenia, i gdy już ogarnę się z sobą, proszę o taką siłę, bym więcej już nie popełniała błędów w relacjach, nauczyła się żyć w zgodzie ze sobą, nie żyła iluzją, a kierowała się faktami...bardziej rozumem niż sercem- bo jednak to mnie boli...bądź św Rito przy mnie nadal, dziekuję Tobie za dotychczasową pomoc, wiem że jesteś

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy9.4.16

  Kochana Św. Rito uproś łaskę zdrowia dla mojej siostry Małgosi, która choruje na astmę i bardzo potrzebuje teraz Twojego wstawiennictwa.

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy14.4.16

  Św Rito proszę wyproś mi łaskę w chorobie, Tobie wiadomą. Proszę.

  OdpowiedzUsuń
 151. madzia18.4.16

  Święta Rito błagam Cie uproś dla mnie łaskę nawrócenia dla męża i dzieci, łaskę stałej dobrej pracy dla mnie i szczęśliwy przebieg egzaminu na prawo jazdy. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy19.4.16

  Święta Rito wyproś żeby Dawid się do mnie odezwał, żeby wrócił do mnie, żeby mama była zdrowa. Błagam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy4.5.16

  Święta Rito, błagam wyproś łaski dla mojej córki, aby opuściły ją lęki i fobie, żeby uwierzyła w siebie i w moc Naszego Pana. Bardzo proszę o łaki Ducha Św.

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy4.5.16

  św. Rito proszę pomóż naszej rodzinie wyjść z długów aby zostały spłacone wszystkie zobowiązania wobec innych

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy7.5.16

  Św Rito, wyproś mi spokój serca, wyciszenie emocji i zamknięcie przeszłości-bym nie wracała do tego co było, nie czekała...Bym na nowo potrafiła zbudować swoje życie-w szczerości, trzeźwej ocenie i faktach, a nie złudzeniach, w szacunku do siebie, bym nigdy więcej nie pozwoliła żadnemu mężczyźnie mnie wykorzystać...

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy16.5.16

  Swięta Rito Ty znasz moje troski i kłopoty, z którymi nie daje rady. Pomóż mi i nie zostawiaj mnie, potrzebuję twojego wstawiennictwa. Pomóż mi i mojej rodzinie: synowi Marcinowi z żoną i córeczką, synowi Michałowi, synowi Markowi. Proszę Cię udziel im łaski by dobrze kierowali swoim dorosłym życiem.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy30.9.17

  Święta Rito!!!Z całego serca błagam o pracę dla mojego męża! POMÓŻ!!!

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy12.12.17

  Święta Rito!!!Ty znasz wszystkie moje troski,pomóż mi proszę Cię , bardzo potrzebuje Twego wstawiennictwo.
  Dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy13.1.18

  Święta Rito z całego serca i całej duszy błagam Cię o zdrowie dla mojej mamy która jest chora i ma guza na prawy płucu.Błagam Cię spraw aby guz zniknął.

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy28.1.18

  Święta Rito, o umiejętność cierpliwego czekania, z pełnym zaufaniem, o pokorę, o przebaczenie... Ty wiesz. Intencja M'n'M.. Magda

  OdpowiedzUsuń
 161. Święta Rito tyle razy pomogłaś mi w życiu, błagam Cię aby Janusz zrozumiał, wrócił i potrafił cieszyć się dobrym życiem, a jego siostra aby przestała obrażać mnie bezpodstawnie - bo to tak boli... Ufam z całego serca w Twoją moc i dziękuję za to co już otrzymałam

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy25.5.18

  ŚW RITO BŁGAM CIĘ WYPROŚ MI U PANA BOGA NASZEGO LASKĘ TRWANIA W TRZEŻWOŚCI SPRAW BY CHOROBA NAK TÓRĄ CIERPIĘ NIEZAWŁADNELA MOJĄ DUSZĄ I CIAŁEM ORAZ BY MOJA KOCHANA ŻONA NIE ODESZŁA ODEMNIE WSPIERALA MNIE W WALCE Z CHOROBĄ W MIŁOŚĆI JEDNOŚĆI I BRATERSTWIE

  OdpowiedzUsuń