Modlitwa studenta

O Boże wieczny i wspaniały, Ty obdarzyłeś stworzenie harmonią i wszelkimi łaskami. Ty jesteś źródłem światła i nadziei, Ty napełniłeś nasz rozum jasnością wiary. Bądź łaskaw napełnić mój umysł światłem Twojej mądrości, tak abym umiał rozproszyć wątpliwości i grzech. Ty, który czynisz elokwentnym język młodzieńców, poucz i mój język, i obdarz moje usta Twym błogosławieństwem. Daj mi przenikliwość rozumienia, umiejętność uczenia się, łatwość tłumaczenia.
Niepokalana Dziewico Maryjo, Stolico Mądrości, bądź moją pośredniczką. Wstawiaj się za mną również i ty, św. Rito z Cascia, abym, będąc prowadzony światłem wiary, mógł zmierzać ku temu źródłu mądrości, jakim jest bojaźń Boża i w ten sposób dojść do doskonałości chrześcijańskiej. Amen.
 
Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu...
 
 
W: Św. Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik, wyd. IV, Augustianie - Kraków.

219 komentarzy:

 1. Anonimowy21.8.13

  Św. Rito wstawiaj się za mną, uproś mi wszystkie łaski jakich potrzebuje w czasie tych studiów. Niech wiedza, którą otrzymuje pozwala mi spełniać wole Pana i iść jego drogą prawdy i życia. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cie, niech Każdy człowiek stojący na mojej drodze będzie zadaniem powierzonym przez Boga. Chce być potrzebna, chce być dla innych, a Ty wstawiaj sie za mną o siłe i wytrwałość, cierpliwość i miłość, a uczynię wszystko co Pan oczekuje ode mnie.
  Św. Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych módl sie za mną i za wszystkich którzy pojawią sie ma mej drodze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22.7.15

   Święta Rito pomódl się za Piotrem,by została mu udzielona łaska łatwego i szybkiego uczenia.Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.

   Usuń
  2. Anonimowy31.1.16

   Św. Rito wstaw się za mną aby ten dzisiejszy bardzo trudny egzamin udało się zdać, aby egzaminator dał mi tylko te pytania na które znam odpowiedź. Błagam o wstawiennictwo z całego serca. Błagam o pomoc

   Usuń
  3. Anonimowy4.5.16

   Święta Rito! Ty, do której zwracałam się już niejednokrotnie. Wiem i zdaje sobie sprawę, iż z tytułu niewierności mojej Nóg może nie chcieć mnie wysłuchać, niejednokrotnie obraziłam Pana, czego żałuję...Święta Rito, daj mi siłę i natchnienie Ducha Świętego do pomyślnego przejścia przez egzaminy dojrzałości, pomóż mi i czyń, bym dostała się na wymarzoną medycynę. Pomóż mi na jutrzejszym egzaminie z matematyki, a także wszystkich pozostałych, w szczególności biologii i chemii, które zadecydują o mojej przyszłości. Czuję powołanie do wykonywamia tego zawodu. Prowadź mnie w tę stronę!!!! Pragnę modlic się również za moich najukochanszych rodzicow i dziadków, którzy wspierają mnie ze wszystkich sił, mojego zmarłego dziadka śp. Eugeniusza - najwspanialszego człowieka pod słońcem, aby dostąpił łask w niebie, za cały Kościół. Wysłuchaj mnie św. Rito i uproś u Boga chciane przeze mnie łaski. Kocham

   Usuń
  4. Anonimowy7.11.17

   Święta Rito! Dopomóż mi jutro na sprawdzianie którego bardzo się obawiam. Wstaw się za mną u Boga.

   Usuń
  5. Anonimowy22.1.18

   Święta Rito pomóż synowi Michałowi zdać egzamin z mikroekonomii. Błagam Cię

   Usuń
  6. Anonimowy31.1.18

   ŚWIĘTA RITO pomóz mojej córce Monice w zdaniu sesji,aby miała pytania na które się uczyła i
   niech duch św pokieruje nią aby zdała wszystkie egzaminy .Błagam pomóz jej św.Rito

   Usuń
 2. Anonimowy13.10.13

  Św. Rito módl się za mną. Mam ciężki egzamin. Proszę o wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12.2.15

   ja też

   Usuń
  2. Anonimowy14.8.15

   Św Rito
   Ja z całego serca dziękuję za zdanie egzaminu na prawo jazdy. To był cud...

   Usuń
  3. Anonimowy22.10.15

   Św. Rito z Cascia, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, wstaw się u Ojca Wszechmogącego za moim synem, bo tylko Twoja modlitwa i Łaska Pana,Cud Boży, mogą mu pomóc w jego bardzo trudnej, beznadziejnej sytuacji. Uproś możliwe Łaski, jakie będą mu potrzebne w czasie tych studiów,
   Dziękuję za Twoje wstawiennictwo

   Usuń
 3. Anonimowy30.11.13

  Św
  Rito proszę o wstawiennictwo za mnie w moich błaganiach o pracę. Nie
  wiem co dalej ze mną będzie jeśli jej nie dostanę. Błagam o pomoc!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy20.1.14

  Św Rito pomóż w nauce mojej córce Alicji w zaliczeniach i sesji egzaminacyjnej.


  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy27.1.14

  Święta Rito pomóż mi zdać egzamin warunkowy z prawa rzymskiego w tą środę. Módl się za mnie..

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy28.1.14

  Św. Rito pomóż wykorzystać wszystkie umiejętności i całą wiedzę w zaliczeniach i sesji Tomkowi i Natalii oraz prowadź ich drogą prowadząca do zbawienia.Proszę o wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy14.4.14

   Św. Rito dziękuję za pomoc w zaliczeniach dla Tomka i Natalii oraz proszę o dalszą opiekę nad nimi . Proszę módl się za nimi.

   Usuń
 7. Anonimowy12.2.14

  Św. Rito dopomóż mi w mojej nowej ścieżce na studiach. Pomóż w ciężkich chwilach i niepewnościach. Abym mogła kroczyć tą ścieżką mądrości, aby szczęśliwie zaliczać sesje i z łatwością chłonąć wiedzę. Proszę o zdanie trudnego egzaminu z matematyki oraz o znalezienie pracy zgodnie z moimi zainteresowaniami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy25.2.14

  Św. Rito pomóż mojemu synowi zdać jutro trudny egzamin aby mógł dalej pozostać na studiach .

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy25.3.14

  eta rito patronko spraw beznadziejnych prosze cie dzis o wstawiennictwo za mna ,mam dzis obrone dyplomu przed jury w jezyku francuskim daj mi sile i moc i mozliwosc w wytlumaczeniu mojego projektu prosze o wyrozumialosc jury i bycie soba w chwilach zawachania,by wszystko to czego sie uczylam i nad czym pracowalam dalo owoc zebym wreszcie mogla dostac dyplom i znalezc prace w tym zawodzie prosze cie z glebi serca .Chcialabym takze bys sie zaopiekowala moim zagubionym bratem w tym trudnym okresie dla niego i oddalila go od zla i szatana ktory trzyma go w swoich szponach oraz o nawrocenie mojego meza i zdrowia dla mojej calej rodziny zwlaszcza dla mojej najukochanszej mamy o laski cie dzis prosze wstawiaj sie za mna i moja rodzina nieustannie o wielka patronko pokrzywdzonych i nie pozwol by zaistniala wojna na ziemi ktora tak kocham .

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy10.5.14

  Św Rito pomóż mi napisać prace mgr, proszę za moja promotorkę, recenzenta i całą komisje egzaminacyjną.Pomóż mi zaliczyć tą sesję egzaminacyjną, zdać wszystkie egzaminy, zaliczyć prace i zakończyć sesję w czerwcu, obronić się w lipcu i zakończyć studia

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy9.6.14

  Św. Rito pomóż mojemu synowi zdać egzaminy które czekają go w najbliższych dniach a szczególnie ten który teraz trwa.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy17.6.14

  Św. Rito błagam Cię o modlitwę w mojej sprawie, abym pomyślnie obroniła prace magisterską

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy24.6.14

  Św. Rito Proszę o pomoc, i wsparcie w dniu dzisiejszym na egzaminie z chemii.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy29.6.14

  Św. Rito proszę o pomoc i wstawiennictwo abym miała chęci i dobry umysł do nauki oraz abym pomyślnie obroniła się na egzaminie licencjackim

  OdpowiedzUsuń
 15. Święta Rito dziękuje za otrzymane łaski, i proszę o pomoc, wstawiennictwo na egzaminie z fizyki.

  OdpowiedzUsuń
 16. Święta Rito dziękuje za otrzymane łaski, i proszę o wstawiennictwo w dniu dzisiejszym na egzaminie z fizyki.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy3.7.14

  Święta Rito za Twoim pośrednictwem proszę Boga o zdanie przez moją corke Magdę egzaminu poprawkowego. Studiuje farmację, a to bardzo trudny kierunek. Jej zycie jest pełne wyrzeczeń, pozwol aby udalo jej sie dobrze wykorzystać to czego się tak pilnie nauczyła. Duchu Swiety rozjasniaj jej umysł i ograniczaj stres zwiazany z egzaminem. Egzamin odbedzie się miedzy 10 a 12. Prosze wstaw się za nią. Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy19.7.14

  Święta Rito dziękuje Ci za wstawiennictwo i za pomyślne zdanie egzaminu licencjackiego.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy6.9.14

  Dziękuje św. Rito za pomyślne zdanie matury 2013 i pomyślny rok akademicki 2013/ 2014. Proszę pomagaj mi nadal. Przepraszam za wszystkie moje słabości.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy14.9.14

  Proszę o wstawiennictwo na Egzaminie z SBN który mam niedługo, boję się że nie zdam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy28.9.14

  Sw. Rito, dodaj mi otuchy, wiary, wytrwalosci i checi w dazeniu do celu. Dopomoz mi sie uczyc systematycznie, bym zaliczyla ten rok(2014/2015) na studiach. Blagam, pomoz mi bym sie nie poddawala. Bym zawsze myslala, co tak naprawde liczy sie dla mnie w zyciu. Dlaczego jestem, wlasnie tutaj, w tym, a nie innym miejscu. Dopomoz mi osiagnac, to co jest mi przeznaczone. Amen. Zagubiona dusza na Ziemii.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy30.9.14

  Św.Rito,błagam,ulituj się nade mną i wstaw się za mną u Boga, abym mimo braku koniecznych punktów, mogła dalej kontynuować studia, aby Rektor pozytywnie rozpatrzył mój wniosek, aby moja roczna, naprawdę ciężka praca nie poszła na marne...

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy12.11.14

  Święta Rito, błagam Cię pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy30.11.14

  Święta Rito, proszę pomóż mojemu synowi, aby poradził sobie na studiach, poznał przyjaciół i był szczęśliwy.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy9.12.14

  Święta Rito dziękuję Ci za otrzymane łaski, proszę o wstawiennictwo i pomoc dla mojego syna, aby spotkał w swym życiu prawdziwą miłość, zrozumienie ludzi, szczęśliwie skończył studia i przestał się bać.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy12.12.14

  Święta Rito proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo w mojej sprawie, abym zdała jutro bardzo ważny egzamin, abym otrzymała pytania na które będę potrafiła prawidłowo odpowiedzieć, abym otrzymała jutro pozytywny wynik egzaminu. Bardzo mi na tym zależy. Mniej mnie w swej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy7.1.15

  św. Rito błagam cię o wstawiennictwo u Jezusa za moim synem Piotrem aby pomógł mu i natchnął nadzieją , by jego ciężka praca nie poszła na marne.

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy8.1.15

  Święta Rito, proszę Cię o modlitwę za mnie i moją rodzinę, aby rozwiązały się wszelkie problemy mojej rodziny. Proszę cię również, aby sesja przed którą jestem była dla mnie pozytywna, aby zaliczyć dwa bardzo ważne dla mnie egzaminy, które będą rzutować na dalszy plan mojego życia. Abym przestała sie bać czekających mnie wyzwań i daj mi proszę spokoju na ten Nowy Rok. Miej mnie w swej opiece. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy8.1.15

  Święta Rito proszę o pomoc w zdaniu egzaminu, który zaraz rozpocznie moja córka Dominika. Proszę wstaw się za nią u Pana Boga, aby poprowadził ją i rozjaśnił jej umysł.Bóg zapłać!

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy15.1.15

  Św.Rito, błagam pomóż mojej córce i mężowi zdać wszystkie egzaminy, które ich czekają, daj im siłę i wytrwałość , aby mogli ukończyć studia.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy21.1.15

  Święta Rito, Święta nad Świetymi... Zawsze w życiu staram sie kierować Twoimi zasadami, być dobrą, pomocną córką, siostrą, studnetką, koleżanką... Niejeden raz w trudnych momentach stałaś przy mnie wiernie, trzymając mnie za dłoń, pokazując właściwą drogę i zwalczając przeciwności, które pojawiły się po operacji... Świeta Rito, Odwieczna Patronko cierpiących, bardzo Proszę, miej mnie w opiece, w trakcie tej sesji, dopomóż mi i mojemu bratu ukończyć studia z jak najlepszymi wynikami aby nie zasmucać Mamy, którą tak bardzo Kocham.. Proszę, miej w opiece całą moją rodzinę i trwaj przy mnie każdego dnia. Kocham Cię Świeta Rito i noszę w sercu, każdego dnia....

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy23.1.15

  Święta Rito! Wierzę, że jesteś w stanie mi pomóc. Proszę Cię o pozytywny wynik egzaminu dla mnie i moich przyjaciół.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy25.1.15

  Św. Rito proszę o pomyślne zdanie egzaminów dla moich dzieci, proszę wstaw się za nimi u Boga

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy26.1.15

  Święta Rito ! Bardzo proszę o pomoc w zaliczeniu tej sesji, prosze zeby zaden egzamin nie byl dla mnie problemem.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy2.2.15

  Święta Rito powierzam Ci sesje moich córek.Pomóż im zostać na studiach.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy2.2.15

  Święta Rito uproś łaski dla mojego syna, aby przestał być nieśmiały i poradził sobie z egzaminami na studiach-zaliczył pozytywnie sesję i uwierzył w Siebie.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy3.2.15

  Św.Rito proszę Cię całym sercem o pomoc w zdaniu egzaminów dla mojego syna. Daj Mu siłę i wytrwałość aby mógł ukończyć studia.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy4.2.15

  Święta Rito, bardzo proszę całym sercem o wsparcie, o byt przy mnie w tych trudnych dniach tj. dziś i jutro. Pomoc w tych ciężkich egzaminach. Proszę Cię, pomóż mi zaliczyć tę sesje i pozwól cieszyć się wykształceniem ! Święta Rito od Spraw Beznadziejnych- módl się za nami !

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy7.2.15

  Święta Rito,tak bardzo Cię proszę pomagaj mi nieustannie. W tych trudnych chwilach, kiedy muszę uporać się z egzaminami,proszę nie opuszczaj mnie. Bądź moim wsparciem.Za pośrednictwem Świętej Rity powierzam Ci Panie Jezu moje zmartwienia,moje obawy. Święta Rito módl się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy14.2.15

  Święta Rito błagam Cię o pomoc w zdaniu dzisiejszego egzaminu

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy20.2.15

  Święta Rito proszę pomóż Izabeli jutro zdać egzamin do którego już od miesiąca moja córka przygotowywała się , bądź przy niej blisko, proszę usłysz moje wołanie, pomoż, liczę na Twą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy22.2.15

  św Rito błagam Cię o pomyślne zdanie egzaminu z doktryn błagam Cię z całego serca tuż przed egzamnem córke zostawił chłopak widzę jak to przeżyła serce mi krwawi jak widzę jak ona cierpi

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy16.3.15

  Święta Rito proszę spraw aby mój syn przestał się bać ludzi i odnalazł właściwą drogę w swoim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy7.4.15

  Swieta Rito prosze cie aby moj syn zdal pomyslnie egzaminy i zdal studia .

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy12.4.15

  Święta Rito błagam Cię uproś u Pana Jezusa ażeby syn mój najprędzej skończył studia i obronił pracę magisterską.

  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy12.4.15

  Święta Rito uproś u Pana Jezusa i jego Matki ażeby syn mój najprędzej skończył studia i obronił pracę magisterską.

  odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy18.4.15

  Święta Rito, bardzo proszę całym sercem o wsparcie, o byt przy mnie w tych trudnych dniach tj. dziś i jutro. Pomoc w tych ciężkich egzaminach. Proszę Cię, pomóż mi zaliczyć tę sesje i pozwól cieszyć się wykształceniem ! Święta Rito od Spraw Beznadziejnych- módl się za nami !

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy20.4.15

  św.Rito upraszam abyś otoczyła opieką mojego syna na studiach,pomogła w egzaminach i aby ta miłość którą przeżywa była zdrowa i dała mu szczęście a nie rozpacz;proszę!!

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy20.4.15

  święta Rito niech to już skończy to moje pisanie pracy magisterskiej bo już mam dość tego pisania tej pracy magisterskiej skończyć studia wyższe z tytułem magistra aneta

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy20.4.15

  święta Rito niech to już skończy to moje pisanie pracy magisterskiej bo już mam dość tego pisania tej pracy magisterskiej skończyć studia wyższe z tytułem magistra aneta

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy29.4.15

  Sw Rito bardzo proszę o zaliczenie dzisiejszego egzaminu dla mojej córki

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy29.4.15

  Sw Rito bardzo proszę o zaliczenie dzisiejszego egzaminu dla mojej córki

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy2.5.15

  Święta Rito, proszę Cię z całego serca o jak najlepsze wyniki z matur szczególnie z biologii, chemii i matematyki i o spełnienie marzeń o dostaniu się na studia medyczne.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy3.5.15

  Św. Rito uproś u Boga, abym zdał wtorkowy egzamin poprawkowy.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy21.5.15

  Święta Rito, błagam Cię o pomoc na jutrzejszej obronie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22.5.15

   Dziękuję Ci, Św. Rito za wstawiennictwo, obrona przebiegła pomyślnie!

   Usuń
 56. Anonimowy27.5.15

  Święta Rito, wiem że przez długi czas olewałam naukę i pewnie nie zasługuję na taką łaskę, ale błagam Cię pomóż mi obronić się w lipcu albo wrześniu 2015 roku. Błagam Cię Święta Rito!

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy28.5.15

  Święta Rito, bardzo proszę całym sercem o wsparcie i obecność w trakcie przygotowania do egzaminòw a takze podczas ich trwania aż do 4 czerwca dla Mojego syna Piotra . Pomoż jemu w tych ciężkich egzaminach. Proszę Cię, pomóż zaliczyć tę sesje i pozwól cieszyć się suskcesem ! od tej sesji zależy przyszłość i dalsza edukacja mojego Kochanego dziecka Święta Rito od Spraw Beznadziejnych- módl się za nami !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy26.8.15

   Dziekuje Ci, Sw.Rito za wstawiennictwo egzaminy Moj syn zdal bardzo dobrze.

   Usuń
 58. Anonimowy28.5.15

  Święta Rito, bardzo proszę całym sercem o wsparcie i obecność w trakcie przygotowania do egzaminòw a takze podczas ich trwania aż do 4 czerwca dla Mojego syna Piotra . Pomoż Mojemu Dziecku w tych ciężkich egzaminach. Proszę Cię, pomóż zaliczyć tę sesje i pozwól cieszyć się suskcesem ! od tej sesji zależy przyszłość i dalsza edukacja Mojego Kochanego Piotra .Święta Rito od Spraw Beznadziejnych- módl się za nami !

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy28.5.15

  Święta Rito, bardzo proszę całym sercem o wsparcie i obecność w trakcie przygotowania do egzaminòw a takze podczas ich trwania aż do 4 czerwca dla Mojego syna Piotra . Pomoż Mojemu Dziecku w tych ciężkich egzaminach. Proszę Cię, pomóż zaliczyć tę sesje i pozwól cieszyć się suskcesem ! od tej sesji zależy przyszłość i dalsza edukacja Mojego Kochanego Piotra .Święta Rito od Spraw Beznadziejnych- módl się za nami !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy26.8.15

   Dziekuje Ci Sw.Rito ze mnie wysluchalas

   Usuń
 60. Anonimowy29.5.15

  Święta Rito, z całego serca zwracam się do Ciebie o wsparcie duchowe i obecność w trakcie przygotowywania się i podczas zdawania egzaminów dla Mojego Kochanego Piotra.Wspomòż go jasnościa umysłu i aby strach go nie sparaliżował. Święta Rito od Spraw Beznadziejnych módl się za nami, błagam Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy31.5.15

  Św. Rito dopomóż dopomagaj mojej córce Patrycji na studiach. Pomóż w ciężkich chwilach i niepewnościach. Aby mogła kroczyć tą ścieżką mądrości, aby szczęśliwie zaliczać sesje i z łatwością chłonąć wiedzę. Proszę o pomoc podczas sesji egzaminacyjnej, szczególnie o zdanie trudnego egzaminu z łaciny oraz o przychylność egzaminatorów. Błagam Cię, pomóż mojej córce.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy2.6.15

  Św. Rito dziękuję za dotychczasową pomoc oraz proszę o dalszą pomoc i opiekę dla Tomka i dobre zaliczenie bieżącej sesji egzaminacyjnej.Mama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11.5.16

   Św. Rito dziękuję za zaliczenie ubiegłorocznej sesji i proszę o dalszą pomoc w tym roku a szczególnie podczas dzisiejszego egzaminu dla Tomka i Natalii. Mama

   Usuń
 63. Anonimowy9.6.15

  Swieta Rito wstaw sie za moja corka Iwonka aby jutro zdala egzamin.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy14.6.15

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo, abym zaliczyła tą sesję egzaminacyjną

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy14.6.15

  Święta Rito, pomóż opanować mi nerwy i pomóż przypomnieć sobie wszystko tak bym pozytywnie zdała egzaminy

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy18.6.15

  Św Rito błagam o wstawiennictwo, abym zaliczyła ostatni najtrudniejszy egzamin i bym mogła podejść do obrony.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy23.6.15

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy26.6.15

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo w dzisiejszym egzaminie z matematyki.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy28.6.15

  Sw Rito prosze o wstawiennictwo w jutrzejszych egzaminach

  OdpowiedzUsuń
 70. Św. Rito, sprawa jest prawie beznadziejna. Pomóż Rafałowi zaliczyć tą sesję egzaminacyjną. Dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 71. Św. Rito, pomóż Rafałowi zaliczyć tą sesję egzaminacyjną. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 72. Święta Rito, proszę o wstawiennictwo i pomoc w zdaniu najtrudniejszego egzaminu. Ufam Ci.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy30.6.15

  Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w jutrzejszym egzaminie warunkowym. Na ten moment uważam, że jestem dobrze przygotowana, ale wiem, że jutro dopadnie mnie stres i mogę wszystkiego zapomnieć. Dopomóż mi, abym mogła wykorzystać jutro swoją wiedzę, w której naukę włożyłam tak wiele trudu. Dodaj mi wiary we własne możliwości i pewność siebie, abym mogła jutro wyjść z egzaminu z pozytywną oceną. Czuwaj nade mną św. Rito.

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy1.7.15

  Sw.Rito dziekuje Ci za pomoc w zdaniu anatomi przez moja corke.Prosze kieruj jej zyciem tak by zawsze byla blisko Boga i nigdy nie zatracila dobroci dla bliznich.Pomagaj jej w dalszej nauce a mi pomoz znalesc prace bym mogla pomoc jej finansowo.

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy1.7.15

  Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy4.7.15

  Swieta Rito prosze ciebie o wstawiennictwo ,wsparcie nad moim synem w trakcie przygotowania sie do egzaminu. Otocz go opieka aby nic nie rozpraszalo i zaklocalo w nauce. Blagam Sw.Rito i ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy6.7.15

  Św. Rito, dziękuję za sobotni egzamin. Proszę, pomóż Rafałowi w dzisiejszym bardzo trudnym egzaminie. Wyproś łaskę zalczenia tej sesji.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy8.7.15

  Sw.Rito prosze o wstawiennictwo I jasnosc umyslu dal mojego syna , ktory przygotowuje sie do bardzo waznego egzaminu. Blagam Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy17.7.15

  Proszę o wstawiennictwo, modlitwę i pomoc w dostaniu się na wymarzoną uczelnię. Proszę o siłę we wszystkich trudnościach i złych dniach. Wstaw się za mną św. Rito i pomóż mi tym samym spełniać swe marzenia i być szczęśliwą. Przepraszam za wszystkie błędy i przewinienia, obiecuję poprawę,

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy22.7.15

  Sw.Rito bardzo dziekuje za wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy9.8.15

  Święta Rito pomóżdostać się na studia

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy14.8.15

  Święta Rito błagam Cię, pomóż mi znaleźć upragnioną pracę.

  OdpowiedzUsuń
 83. Swieta Rito, prosze cie pomoz Pietro Paolovi zdac 4 rocznik studiow medycznych, ma bardzo ciezkie 2 egzminy.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy26.8.15

  Św. Rito, Ty wiesz jak bardzo potrzebujemy Twojej pomocy i wsparcia dla naszej rodziny. Bądź z Damianem w czasie egzaminów, pomóż mu zdać je.

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy31.8.15

  Św. Rito proszę Cię o pomoc podczas egzaminu na prawo jazdy. Pomóż proszę uporać się z nerwicą i depresją, które tak utrudniają dotarcie do celu. Błagam wspomóż swą cierpliwością i spokojem, abym mogła zdać egzamin. Szukam swej ścieżki, proszę Cię więc św. Rito o pomoc.Proszę Cię pokornie o ochronę dla mojej córeczki, aby nigdy nie musiała zmagać się z demonami zwątpienia i bezsilności z jakimi ja się zmagam.Błagam chroń jej słodką duszyczkę i delikatne ciałko. Wskaż mi drogę jaką powinnam pójść aby zapewnić jej spokój ducha i umysłu. Wspomóż proszę moją rodzinę w walce z chorobami i słabościami. Daj Im siłę do walki, spraw by nie dotykały ich problemy zdrowotne i finansowe. Proszę Cię również kochana św.Rito o opiekę nad moim mężem, abyśmy jak najdłużej mogli się sobą cieszyć w zdrowiu i spokoju.Amen

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy3.9.15

  Swieta Rito prosze o wstawiennictwo zebym zdala egzamin na studiach, bardzo mi na tym zalezy, wybacz mi moje slabosci. Blagam pomoz

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy9.9.15

  ŚWIETA RITO,PROSZĘ CIĘ O POMOC DLA KAROLINY,NORBERTA ,KUBY...PROSZĘ,ABY ZALICZYLI TEN TRUDNY EGZAMIN,KTORY MAJA ZA SOBĄ...DOPOMÓŻ IM...

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy17.9.15

  Święta Rito, proszę cię abym napisała pracę magisterską, abym wyrobiła się w terminie, abym wiedziała co i jak mam pisać. Z całego serca proszę !!!!

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy14.10.15

  Święta Rito, proszę Cię zdrowie, błogosławieństwo na studiach, motywacje do nauki i powodzenie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy26.10.15

  Św. Rito wstawiaj się za mną, uproś mi wszystkie łaski jakich potrzebuje w czasie tych studiów. Dopomóż abym pozliczała wszystkie zaległości na studiach. Bardzo proszę, z całego serca!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy11.11.15

  Św. Rito proszę pomóż mi, abym zaliczyła zaliczenie poprawkowe i mogła przystąpić do egzaminu. Proszę również, aby mój problem się rozwiązał. Módl się za mną św. Rito, proszę z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy15.11.15

  Święta Rito,Twojemu wstawiennictwu zawierzam pomyślne zakończenie pisania mojej pracy magisterskiej i jej obronę, proszę o motywację i jasność umysłu.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy16.11.15

  Św Rito ,,za Twoim posrednictwem zawsze otrzymywałam łaski o które Cię prosiłam ,proszę wstaw się u Boga za córką i bratem w wiadomych Ci sprawach o które Cie proszę w modlitwach .

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy22.11.15

  Św. Rito z Cascia, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, wstaw się u Ojca Wszechmogącego za moją córką Patrycją, bo tylko Twoja modlitwa i Łaska Pana,Cud Boży, mogą jej pomóc w bardzo trudnej sytuacji, która wytworzyła się w relacjach. Córka bardzo cierpi, ma silne kołatania serca. Panie Jezu, ulecz te relacje, ten konflikt, w który została wmieszana Patrycja. Uproś możliwe Łaski, jakie będą jej potrzebne w czasie tych studiów, bo bardzo kocha swój kierunek, a zło które się wkradło nie pozwala jej kontynuować. Amen
  Dziękuję za Twoje wstawiennictwo

  OdpowiedzUsuń
 95. Święta Rito Patronko sparaw trudnych i beznadziejnych pomóż mi napisać pierwszy rozdział pracy magisterskiej w jeden dzień.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy24.11.15

  Święta Rito Patronko spraw trudnych i beznadziejnych pomóż mi w pisaniu pracy magisterskiej, zwłaszcza dziś kiedy muszę skończyć pierwszy rozdział

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy28.11.15

  Święta Rito, z całego serca zwracam się do Ciebie o wsparcie duchowe i obecność w trakcie przygotowywania się i podczas zdawania egzaminów oraz rozmowy na uniwesytecie dla Mojego Kochanego Piotra.Wspomòż go jasnościa umysłu i aby strach go nie sparaliżował. Święta Rito od Spraw Beznadziejnych módl się za nami, błagam Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy25.1.16

   Sw.Rito dziekuje bardzo , na jeden univerytet sie juz dostal. Bog zaplac

   Usuń
  2. Anonimowy28.1.16

   Sw.Rito dziekuje bardzo , na jeden univerytet sie juz dostal. Bog zaplac

   Usuń
  3. Anonimowy10.2.16

   Bog zaplac za opieke

   Usuń
 98. Anonimowy9.12.15

  Święta Rito, dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam do tej pory. Przede mną najważniejszy egzamin - egzamin magisterski. Proszę Cię wstaw się za mną u Boga, aby pomógł mi pomyślnie zdać i uzyskać taką ocenę na dyplomie o jakiej marzę, aby te wszystkie moje dotychczasowe wysiłki nie poszły na marne. Przepraszam za wszystko co robię źle, przepraszam za wszystkie chwile zwątpienia. Proszę pomóż mi, także przez wzgląd na moich Rodziców.

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy9.12.15

  Święta Rito... pomóż mi w nauce... proszę

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy14.12.15

  Św Rito błagam o pomoc dziś i jutro... :(

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy21.12.15

  Święta Rito błagam Cię o przebrnięcie przez te studia bez większych problemów z zaliczeniem, bez warunków.. Błagam Cię o pomoc! Wstawiaj się za mną!

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy25.12.15

  święta Rito!! dziękuję!!!! jesteś cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy1.1.16

  Święta Rito, proszę cię módl się za mnie abym przed sesją zaliczył zaległe przedmioty i pomyślnie zaliczył semestr.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy10.1.16

  Swieta Rito prosze Ciebie o jasnosc umyslu I powoedzenia I wsparcie duchowe dla mojego dziecka w trakcie interview 12,18 oraz 26 stycznia. Wstaw sie za nim razem z Maryja , bardzo prosze

  OdpowiedzUsuń
 105. Święta Rito błagam Cię pomóż mi w pisaniu pracy magisterskiej, proszę o wenę i pracowitość

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy18.1.16

  Święta Rito,

  dzięki Twojej pomocy zawsze potrafiłam przekazać moje myśli i przypomnieć sobie najtrudniejsze rzeczy, proszę pomóż mi i tym razem...

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy19.1.16

  Święta Rito, pomóż mi w egzaminach

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy19.1.16

  Święta Rito,dziękuję Ci za Twoje dotychczasowe wstawiennictwo.Z całego serca zwracam się do Ciebie o wsparcie duchowe i obecność w trakcie przygotowywania się i podczas zdawania egzaminów dla Mojej Kochanej córki Patrycji.Wspomóż Ją jasnością umysłu i aby strach Jej nie sparaliżował. Święta Rito od Spraw Beznadziejnych módl się za nami, błagam Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy23.1.16

  Święta Rito, proszę abym w tym tygodniu od 25 stycznia do 29 stycznia 2016 r. zaliczyła wszystkie kolokwia i egzaminy oraz ćwiczenia z każdego przedmiotu i proszę też o pomoc w nauce

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy23.1.16

  Święta Rito, proszę abym w tym tygodniu od 25 stycznia do 29 stycznia 2016 r. zaliczyła wszystkie kolokwia i egzaminy oraz ćwiczenia z każdego przedmiotu i proszę też o pomoc w nauce

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy23.1.16

  Święta Rito, proszę abym w tym tygodniu od 25 stycznia do 29 stycznia 2016 r. zaliczyła wszystkie kolokwia i egzaminy oraz ćwiczenia z każdego przedmiotu i proszę też o pomoc w nauce

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy28.1.16

  Proszę o wstawiennictwo

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy28.1.16

  Św Rito dziękuje za pomyśle zdanie egzaminu

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy30.1.16

  Kochana Św. Rito. Ty wiesz czego potrzebuję, jakiego światła umysłu jakiej siły woli do nauki. Proszę Ciebie módl się za mnie do Maryi o wstawiennictwo za mnie o pomoc w przygotowaniu się do egzaminu radcowskiego o pomyślne zdanie egzaminów. W ciągu apliakcji w czasie sesji egzaminacyjnych wielokrotnie modliłem się do Ciebie o pomoc. Wiem i czuje, że zawsze byłaś przymnie w tych trudnych chwilach. Nigdy mnie nie opuściłaś, zawsze mi pomagałaś. Proszę Cię moja ukochana Św. Rito pomóż mi i tym razem. Módl się za mnie, pomóż mi proszę Cię bo wiem, że bez wsparcia modlitwą nic nie jestem w stanie zrobić sam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16.2.16

   Czuje moja kochana Rito..czuje, że jestes przy mnie... Bądź proszę ze mną w chwili zdawania egzaminów radcowskich ...bądź ze mną ..módl sie za mnie o pomyślę zdanie egzaminów....bo nic ze mną..bez Ciebie...bez BOGA....

   Usuń
  2. Anonimowy30.3.16

   Moja kochana św. Rito..dziękuję Ci za to że byłaś przy mnie w trakcie egzaminów w tych ciężkich dla mnie chwilach i ze jesteś i wiem że zawsze już będziesz przy mnie. Cokolwiek się stanie bądź zawsze blisko mnie... Dziękuję Ci kochana

   Usuń
  3. Anonimowy19.4.16

   Kochana św. RITO...moja najukochańsza...byłaś ze mną w trakcie aplikacji, w trakcie egzaminów, byłaś ze mną kiedy przygotowywałem sie do egzaminu końcowego i w trakcie egzaminu. Kochana moja... dziękuję Ci że pomogłaś mi zdać pozytywnie ten egzamin, że modliłaś się za mnie , ze wymodliłaś mi pozytywny wynik. Pozostaniesz juz ze mną na zawsze prawda? nie odejdziesz ode mnie już nigdy... będziesz zawsze stała obok mnie?! Bez Ciebie moja ukochana św Rito nigdy bym nie zdołał nawet pomyśleć , że mógłbym podejść do egzaminu. Kocham Cię... bądź zawsze przy mnie..już zawsze.

   Usuń
 115. Anonimowy31.1.16

  Święta Rito pomóż mi w trudnym egzaminie

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy2.2.16

  Święta Rito, pomóż mi proszę w zdaniu jutrzejszego egzaminu aby wiedza, którą posiadam okazała się wystarczająca. Proszę też o pomyślne zdanie całej sesji, módl się za mną i czuwaj nade mną Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy3.2.16

  Święta Rito, proszę o pomoc na jutrzejszym kolokwium.

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy6.2.16

  Święta Rito potrzebuję Twojej pomocy w zdaniu pozytywnie jutrzejszego egzaminu .Proszę Cię to dla mnie bardzo ważne. Módl się za mnie.

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy7.2.16

  Święta Rito, pomóż proszę w jutrzejszym egzaminie. Powierzam się Tobie...

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy7.2.16

  Święta Rito, proszę pomóż mi zdać jutrzejszy egzamin i żeby jutrzejszy dzień przyniósł same dobre wieści. Módl się za mną Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 121. Panie Boże, Święta Rito proszę o zdanie jutrzejszego bardzo trudnego egzaminu.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy10.2.16

  Św.Rito, proszę cię o pomoc w dzisiejszych kolokwiach mojej córce Monice aby zaliczyła .Powierzam ją tobie i twej opiece

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy10.2.16

  Św.Rito, proszę cię o pomoc w dzisiejszych kolokwiach mojej córce Monice aby zaliczyła .Powierzam ją tobie i twej opiece

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy10.2.16

  Święta Rito pomóż mi w tym trudnym egzaminie

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy10.2.16

  Święta Rito, proszę pomóż mi zdać egzamin warunkowy w najbliższy piątek. Módl się za mną. Błagam Cię.

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy11.2.16

  Święta Rito, z całego serca zwracam się do Ciebie o wsparcie duchowe i obecność w trakcie przygotowywania się i podczas zdawania egzaminów oraz rozmowy na uniwesytecie dla Mojego Kochanego Piotra.Wspomòż go jasnościa umysłu i aby strach go nie sparaliżował. Święta Rito od Spraw Beznadziejnych módl się za nami, błagam Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11.3.16

   Bog zaplac za wysluchane modlitwy

   Usuń
 127. Anonimowy12.2.16

  Sw. Rito prosze Cie o pomoc w zdaniu egzaminu z Matematyki. Modl sie za mna.

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy15.2.16

  Święta Rito, proszę Cię za Twoim stawiennictwem o pomoc mnie i moim przyjaciołom zdać poprawki egzaminów. Jutro 16.02 i 22.02. Módl się za nami za nami Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy15.2.16

  Święta Rito, wstaw się za moja córką, aby dzisiejszy egzamin został jej zaliczony i aby jutro zdała drugi egzamin. Wierzę, ze dzięki tobie ciężka praca córki nie pójdzie na marne

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy18.2.16

  Św. Rito wstaw się za moja córką Karoliną i pomoz zdać egzaminy. Daj jej swoją siłę aby sie nie zalamywala. Tak bardzo jest mi zle jak widze jej smutek. Wierze ze jej nie zostawisz samej.

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy20.2.16

  Święta Rito, pomóż mojemu synowi zdać egzamin. Błagam o pomoc dla niego...

  OdpowiedzUsuń
 132. Święta Rito, proszę Cię o pomoc w zdaniu egzaminu inżynierskiego, który się odbędzie w tą środę.

  OdpowiedzUsuń
 133. Świeta Rito, pomóż mi zdać egzamin inżynierski, który odbędzie się w tą środe.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy23.2.16

  Kochana św.Rito, w tak wielu sprawach mi pomogłaś, wspomóż mnie i teraz.Pokieruj ludźmi,którzy decydują o mojej pracy magisterskiej, pomóż mi obronić się w lipcu,bądź ze mną,proszę

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy25.2.16

  Św.Rito, najpokorniej błagam, pomóż zdać jutro mojej córce egzamin poprawkowy.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy25.2.16

  święta Rito błagam Cię uproś szczęśliwe zdanie egzaminów pomimo trudności w tym zdrowotnych, aby nikt nie wyrzucił mnie z uczelni, proszę o światło Ducha Sw. w zdawaniu sobotniego egzaminu oraz wszelką pomoc Bogu wiadomą.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy1.3.16

  Święta Rito,
  Pomóż zaliczyć mojemu koledze dzisiejsze kolokwium, nie pozwól proszę aby się denerwował.Niech pamięta wszystko, czego się nauczył.
  Wstaw się za nim u Ducha Św., który niechaj go natchnie w momencie zwątpienia...
  Amen...

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy10.3.16

  Św.Rito proszę cie pomóż mi zdać jutro egzamin na prawo jazdy który jest dla mnie trudny do zdania juz tyle razy mi pomoglas myślę ze i teraz tez mogę na ciebie liczyć Amen....

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy12.3.16

  Święta Rito. Proszę o pomoc w czasie egzaminu.

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy13.3.16

  Święta Rito wstaw się za moją córką , aby pozdawala egzaminy. Daj jej zdrowie , wiele i wiarę w Boga. Amen

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy5.4.16

  Święta Rito wstaw się za moim synem Lukaszem niech dzis zda egzaminy i jetrzejesze Blagam Ojcze nasz... Zdrowas Maryjo...Chwala ojcu....

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy5.4.16

  Święta Rito wstaw się za moim synem Pawelem oby otrzymal dobra oferte pracy Amen

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy5.4.16

  Święta Rito wstaw się za za dziweczyna mojego syna ktorzy przebywaja za granica i sa bez pracy i mja klopoty finasowe Amen

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy5.4.16

  Święta Rito moiej mnie i moja rodzine w opiece a w szczegolnosci o bezpieczenstwo w pracy Amen

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy9.4.16

  Święta Rito, błagam o pomoc w zdaniu wszystkich egzaminów w sesji letni. Proszę wstaw się na za mną.

  OdpowiedzUsuń
 146. Patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
  Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa, o napisanie przeze mnie pracy doktorskiej i bieżących artykułów, oraz o b. dobre zdanie wszystkich egzaminów na obecnych studiach przez moją córkę-studentkę.
  Ireneusz

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy13.4.16

  Sw. Rito, pomoz mi zdac ciezki egzamin z Japonskiego. Prosze

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy14.4.16

  Święta Rito, proszę dopomóż mi w pisaniu pracy magisterskiej, pomagaj w odsuwaniu d siebie grzechu lenistwa i zaniedbania. Wstawiaj się za mną w moich modlitwach. Twoja Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy15.4.16

  Święta Rito błagam Cię, żebym bardzo szybko nauczyła się wszystkiego do egzaminu, który mnie czeka za tydzień. Błagam Cię, żebym go zdała na 5 , żeby pytania były łatwe dla mnie, żebym na wszystko świetnie umiała. błagam Cię bardzo!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 150. Ukochana Święta Rito błagam wstaw się za moim synem i pomóż mu w zdaniu matury. Bądź przy nim blisko, daj mu siłę, wytrwałość i wiarę. Powierzam go Tobie i Twej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy1.5.16

  Swieta Rito dopomoz mi w pisaniu matury z matematyki.Wypraszaj mi dary Ducha Swietego na czas trwania egzaminu.Prosze wstawiaj sie za mna.

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy1.5.16

  SWIETA RITO patronko spraw trudnych i beznadziejnych prosze Cie o pomyslne zdanie matury z matematyki.Prosze o swiatlo Ducha Swietego.Prosze wstaw sie za mna.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy2.5.16

  Święta Tito, proszę o pomoc w zdaniu egzaminów maturalnych przez mojego ukochanego syna i dostania się na wymarzone studia.

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy4.5.16

  Święta Rito Patronko Spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za moim synem, pomóż mu jutro w zdaniu matury z matematyki. Bądź blisko niego, wspieraj go.Powierzam go Tobie i Twojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy5.5.16

  Swieta Rito , blagam o jasnosc umyslu oraz aby moj syn łatwo nie popadl w niebezpieczeństwo zagubienia intelektualnego lub zniechęcenia w trakcie prygotowywania sie do egzaminow. Prosze czuwa razem z Maryja j i wstaw sie za nim .

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy13.5.16

  Święta Rito pomóż mi zdać matematykę i chemię. Proszę wstaw się za mna.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy19.5.16

  Święta Rito,patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię o pomoc w zdaniu dzisiejszego egzaminu od ktorego wiele zalezy,a jest on dla mnie wyjatkowo trudny. Prosze o Twoje wstawiennictwo za mnie i o swiatlo Ducha Swietego

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy29.5.16

  Święta Rito proszę o dary Ducha Św, jasność umysłu i zdanie egzaminów na upragnionych studiach dla syna.
  Elżbieta

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy26.9.17

  Święta Rito proszę z całego serca o wstawiennictwo Twoje i dary Ducha ŚW dla mojej córki Ady w zdaniu egzaminów poprawkowych do których przygotowywała się przez miesiąc. Powierzam ją Twojej opiece. Czuwaj nad nią. Anna

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy26.9.17

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo i dary Ducha Św dla mojej córki Ady w zdaniu egzaminów poprawkowych. Czuwaj nad nią, bądź jej podporą. Mama

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy27.9.17

  Św Rito proszę o pomoc w zdaniu egzaminu poprawkowego dla mojego dziecka.Czuwaj nad nim wraz z Maryją. Zmartwiona mama.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy19.10.17

  Święta rito chcialabym cie prosic o modlitwę za mnie w sprawie egzaminu poprawkowego ktory odbedzie sie jutro i ktory jest bardzo trudny. Mam obawy przed tym czy zdam... Powierzam się Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy6.11.17

  Świeta Rito bardzo prosze cie o pomoc w najblizyszym egazminie z anatmoi bardzo potrzebuje modlitwy i wsparcia z gory

  OdpowiedzUsuń
 164. Św. Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u naszego Pana, abym pomyślnie ukończyła kolejny rok studiów, abym z łatwością pochłaniała wiedzę i pożytecznie ją wykorzystywała na kolokwiach, egzaminach i w życiu. Bądź blisko mnie, wspieraj mnie w trudnych i beznadziejnych sprawach.

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy6.12.17

  święta Rito, proszę Cię pomóż mi przetrwać ten ciężki 3 rok moich studiów, abym nadrobiła wszelkie zaległości i nie poddawała się.

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy13.12.17

  Święta Rito prosze pomóż mojej córce napisać dzisiaj pracę klasową z matematyki i pomóż jej poprawić ocenę z fizyki na wyższą.

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy25.12.17

  Św Rito patronko spraw trudnych błagam Cię o wstawiennictwo za moimi dziećmi. Pomóż znaleźć synowi dobrą żonę a córce męża. Błogosław im w nauce na studiach. Dziękuję za wszystkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy11.1.18

  Św Rito wstawiaj się u Boga za moim synem. Błogosław mu na studiach. Spraw by uwierzył w swoje możliwości, by walczył i nie podawał się. Pomóż mi św Rito.

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy14.1.18

  Św Rito pomóż synowi na studiach. Spraw by uwierzył w swoje możliwości by się nie załamywał i walczył do końca. Bądź przy nim.

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy23.1.18

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo,by córka zdała pomyślnie sesję na studiach.Proszę o światło i dary Ducha Świętego dla niej i dla młodszego syna,proszę o uzdrowienie go z choroby by mógł wrócić do szkoły i dalej uczyć się.

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy29.1.18

  Święta Rito, przedstaw dobremu Ojcu w niebie moje prośby: błagam o potrzebne dary Ducha Świętego podczas pisaniu pracy, niech w każdym moim działaniu będzie Bóg uwielbiony.

  OdpowiedzUsuń
 172. Św. Rito błagam o twoje wspracie dla syna. Bądź przy nim. Błagam. Proszę.

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy30.1.18

  Święta Rito!Dziękuję za wstawiennictwo i zdaną część egzaminów przez córkę.Proszę pomóż Jej,uoroś potrzebne łaski w dalszym zdawaniu trudniejszych egzaminów.Proszę także o wstawiennictwo za synem.Błagam pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 174. Św. Rito dopomóż mnie w egzaminach, wstawiaj się za mną u Boga

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy4.2.18

  Sw. Rito błagam Cię o wstawiennictwo za mnie oraz za moich przyjaciół w tym trudnym okresie zdawania sesji egzaminacyjnej. Dostaliśmy się na studia, jednak ilość nauki przerosła nas a ludzie których spotkaliśmy nie okazali się życzliwi. Błagam. Bądź z nami. Wspieraj nas. Pomóż nas zdać egzaminy. Prowadź nas przez ten trudny czas studiów. Nie pozwól się nam poddawać. Błagam Cię swieta Rito-pomóż!

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy12.2.18

  Sw. Rito patronko spraw trudnych ibeznadziejnych pomóżmp synowi w sesji poprawkowej. Jezu ufam Ci

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy20.2.18

  Św.Rito. Mniej w opiece moje przyjaciółki, które jutro zdają bardzo ciężki egzamin w sesji poprawkowej. Zaważy on na ich dalszej edukacji na uczelni. Jeśli obleją, mogą skończyć swoją przygodę na uczelni a wiem, że szczerze się przygotowywały.
  Panie, Ty wiesz jaki trud napotyka studentów. Mniej je w swojej opiece.
  Jezu, Ty się tym zajmij!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy23.2.18

   Jezu, dziękuję!

   Usuń
 178. Anonimowy25.2.18

  Święta Rito, dziękuję Ci za dotychczasową pomoc. Wiem, ze nie zawsze układa się wszystko tak jak chcemy, ale z Twoją pomocą można wszystko przezwyciężyć. Święta Rito, przez twoje wstawiennictwo modlę się o pomoc w zdaniu bardzo trudnego egzaminu. Przygotowywałam się do niego bardzo długo, jednak przedmiot ten nie jest moja mocna strona. Proszę. Pomóż mi oraz moim znajomym. Egzamin ten jest dla nas bardzo ważny, gdyż w pewnym sensie decyduje o naszej drodze na uczelni. Święta Rito, błagam. Pomóż. Przepraszam również za to co zrobiłam źle. Strach i stres nie działam na mnie dobrze. Jezu, za wstawiennictwem świętej Rity oddaje się pod Twoją opiekę. TY SIE TYM ZAJMNIJ!

  OdpowiedzUsuń