Modlitwa przed nabożeństwem do św. Rity

Boże, Ty w swoich świętych chcesz być czczonym i widzisz wielbiących Ciebie, przyjmij łaskawie to nabożeństwo, które dziś ofiarujemy Twojemu Boskiemu Majestatowi dla uświetnienia Twego Świętego Imienia i dla uczczenia Twojej wiernej służbnicy św. Rity, którą na ziemi swą łaską uświęciłeś i do szczęśliwego oglądania Ciebie w niebie podniosłeś. Dlatego czcimy i chwalimy Ciebie, składamy Ci gorące dzięki za wszystkie łaski i dobrodziejstwa, których swojej wybranej i za jej przyczyną nam i wszystkim wiernym chrześcijanom udzieliłeś. Prosimy Cię, być raczył za jej orędownictwem otworzyć skarby Twego miłosierdzia i nam użyczyć łaski, żebyśmy wraz z nią oglądali kiedyś Ciebie w chwale i wielbili Twoje Imię przez całą wieczność. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

W: Święta Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik, wyd. IV, OO. Augustianie, Kraków.

7 komentarzy:

 1. Anonimowy20.5.15

  O Święta Rito w niedzielę za Twoim wstawiennictwem ,na Mszy Świętej będziemy modlić się o zdrowie.Wysłuchaj nas niegodziwych i zanieś nasze prośby do Pana Jezusa.Błagamy całym sercem daj siłę.Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja najdrozsza Sw. Rito, Modle sie do Ciebie juz 7 lat,od kiedy o Tobie uslyszalam. O co prosilam Wszystko otrzymalam. Dziekuje i prosze Cie spraw, aby ci, ktorzy obok sa w sadzie zrozumieli, ze ich pycha i ciagle oszukiwanie biednych pokrzywodzonych sie zakonczy!!! Teraz tylko czekamy Wszyscy pokrzywdzeni na sprawiedliwosc! Wiem,ze zanim to nastapi Ty sama, Najukochansza Sw. Rito wymnierzysz im sprawiedliwosc, co powinni byc uczciwi, a niestety pieniadz I chec bogacenia sie bardzo oslepilo im oczy! Dzisiaj dalas mi nastepny znak w nocy.....dziekuje i gleboko wierze,ze sprawiedliwosc stanie sie zadosc! Do zobaczenia w Cascia & Roccaporena, Twoja sluzebnica Wanda
  ps. dziekuje za wszystkie znaki jakie mi pokazalas w Maju 25/26, 2015. Wszystko zlozylam do sadu tak jak Tobie przyrzeklam. Jestes Wielka Pania od Sprawiedliwosci i od Rzeczy Niemozliwych! Wszystko sie stalo, tak jak zaplanowalas od 2009 roku. Dziekuje i wciaz sie modle o nastepne laski..!

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy30.4.16

  Droga św.Rico błagam Cię!Wstaw się za moim synem aby wyszedł z nałogu narkomanii

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy23.5.16

  Najdroższa święta Rito. Bóg stworzył mnie osoba bardzo wrażliwą. Proszę Cie o pomoc. Od kilku dni dręczy mnie sumienie ponieważ zraniłam bliskie mi osoby. Bardzo żałuję swojego zachowania i czynu i dlatego proszę cie abyś wstawiła sie u boga za mną o miłosierdzie. To uczucie że kogoś skrzywdziłam, że nie byłam szczera jest straszne i bardzo ciężkie do zniesienia. Nie potrafię sie tego tak poprostu pozbyć dlatego proszę cie o pomoc. Moja patronko wybacz mi i wstawiaj sie za mną u Boga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję SW Rita za wstawienstwem twym u Pana Boga,,wierzę że pomożesz rozwiązać tę problemy zdrowotne i finansowe pozwolisz że dostanę zdrowie i zwroty pieniędzy i miłość na którą czekam..Sprawy urzędowe się zakończyły i mogła godnie z rodziną żyć..

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy6.12.17

  Wierze w twoje dobre serce.prsiłam o wnuka .spełniłas moja prośbe .a tetaz blagam ijeszcze raz prosze źeby juź nigdy wiècrj tem niby ojciec któty tyle krzywdy zrobił temu dziecku nie móg się znim widywać
  Bardzo prosze wypros uPana łaske

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy6.12.17

  Wielka prośba do ŚW Roty .

  OdpowiedzUsuń