Modlitwa dla tych, którzy są pełni bólu

O św. Rito, która w cudowny sposób stałaś się uczestniczką męki naszego Pana Jezusa Chrystusa, wyproś mi łaskę cierpienia z miłością i przyjęcie z cierpliwością utrapień tego życia oraz strzeż mnie we wszystkich moich potrzebach. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu...


W:  Święta Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik, wyd. IV, OO. Augustianie, Kraków.

101 komentarzy:

 1. Anonimowy12.5.13

  Święta Rito proszę ulżyj mi w mym cierpieniu i prosze Cie Święta Ritko o zdrowie i Błogoslawieństwo dla mnie i mojej całej rodziny.Amen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12.2.16

   Swieta Rito prosze ulzyj w cierpieniu i bolu mojemu synowi Pwlowi i wybudzeniu z ciezkiego wypadku

   Usuń
 2. Anonimowy21.5.13

  Święta Rito pomóż naszemu małżeństwu, proszę módl się ze mną i za mną , o opamiętanie i cud przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o cierpliwość i wytrwanie w dobrym

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21.5.13

  Proszę, Święta Rito, pomóż mi dźwigać mój krzyż.

  OdpowiedzUsuń
 4. titomalka22.5.13

  Sw.Rito,pomoz mi madrze rozstrzygnac moja sprawe

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy23.5.13

  Św. Rito proszę cię żeby już żaden człowiek się nie bawił mną i Błagam wyproś mi u Boga żeby ten krzyż którym jest samotność stał się dlamnie wskazówką na całe życie. Proszę cię o wstawiennictow o spotkanie kobiety która doceni moje poświecenie i sprawi ze znów stane się szcześliwy

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy29.5.13

  KOCHANA RATUJ MOJĄ MAMĘ , OTWÓRZ OCZY MICHAŁA..PROSZĘ O PRACĘ..DZIĘKUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy3.6.13

  Św.Rito błagam o wstawiennictwo w mojej sytuacji po ludzku beznadziejnej. Błagam nie zostawiaj mnie samej . Wysłuchaj mojej prośby , aby Pan Bóg okazał mi swoje miłosierdzie i pozwolił żyć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy6.6.13

  sw Rito błagam odwlecz z mojej głowy natrętne mysli w depresji.daj mi spokój i szczęscie wstaw sie u Boga za mną abym pozostał dobrym człowiekiem DZIĘKUJĘ SW PATRONKO.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy14.6.13

  Święta Rito, proszę bym nie poddała się rozpaczy i zwatpieniu po rozstaniu, pragnę bysmy do siebie wrócili i zaczeli na nowo raz jeszcze, ale nade wszystko proszę bym potrafiła pogodzić się z Wolą Boga i otworzyła się na nową miłość.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy21.6.13

  Św. Rito błagam dopomóż mi, wysłuchaj moich modlitw. Potrzebuję cudu w mojej sytuacji i wierzę, że za Twoim wstawiennictwem Bóg Miłosierny mnie wysłucha.
  Oddaję się Tobie i proszę o wstawiennictwo u Boga w rozwiązaniu moich trudnych spraw.
  Ty wiesz jaki wielki żal , ból i jaka rozpacz jest w moim sercu.Błagam ratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy21.6.13

  Święta Rito! Proszę, ratuj moją Mamę z jej zagubienia w życiu! Spraw by jad, który w sobie ma, "wyciekł" z niej, niech spojrzy na ten piękny świat i wszystkich ludzi radosnymi oczami, niech znikną z jej języka złe słowa, niech jej serce napełni się Miłością do Boga i przynajmniej do najbliższych, niech pokocha rzeczy duchowe tego świata a nie materialne! Błagam o ten cud! Ona sama się męczy ze sobą. Dziękuję Różyczko.
  Lena

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy10.7.13

  Św.Rito błagam Cię odmień serce P. dlaczego on ciągle zadaje mi ból ? Jeśli cokolwiek dla niego znaczę pomóż nam się pojednać ,proszę nie zostawiaj mnie samej w tej trudnej chwili, wspieraj mnie droga Sw.Rito daj siłę do pokonywania trudności pomóż mi tak bardzo Cię potrzebuję.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy18.7.13

  Św. Rito, patronko od spraw beznadziejnych i po ludzku niemożliwych,uproś u Miłosiernego Jezusa , aby wybaczył mi moje winy , okazał mi swoje miłosierdzie i jeśli to będzie zgodne z jego wolą uczynił cud w moim życiu , o który go z wielką nadzieją proszę.Błagam ratuj mnie , bo ginę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy19.7.13

  Swieta Rito wypros mi u Jezusa laske wybaczenia,codziennie zaluje za moje grzechy,wiem jak ciezko zawinilam ,ale nie pozwol mi cierpiec do konca dni moich.Najbardziej bola rany ktore zadaje osoba ktora jest dla nas wszystkim.Moj syn tak bardzo mnie rani,ze moje biedne serce juz tego nie wytrzymuje.Moze mnie zabierz do siebie,bo tutaj jest mi bardzo zle...

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy21.7.13

  Swieta Rito, blagam, udowodnij wszystkim moja niewinnosc. Sprawdz, by odnalazly sie rzeczy , o ktorych kradzierz mnie posadzano I aby wszyscy dowiedzieli sie prawdy. Mimo, ze juz zwolniona zostalam z pracy okarz swoja sprawiedliwosc. pomoz mi rowniez znalezc inna, lepsza I spokojniejsza prace, odpowiednia do moich potrzeb I mozliwosci.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy24.7.13

  Święta Rito, proszę pomóż mi ukoić ból w mym sercu, wymazać wspomnienia, które bolą i ranią, pogodzić się z tym co się stało i zaakceptować jego odejście po 17 latach małżeństwa do tej drugiej. Niech w moim życiu też zaświeci promyk nadziei na lepsze jutro. Proszę też o pomoc dla mojej Mamy, która też nie może pogodzić się z tym co się stało, i jaką wyrządził mi krzywdę.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy29.7.13

  o św Rito proszę wstaw się za mna do miłosiernego Boga by wybaczył mi moje grzechy i obdarzył łaską o którą tak bardzo proszę

  OdpowiedzUsuń
 18. SW RITO BŁAGAM CIĘ O CUD Ty wiesz jak bardzo cierpię i że to co czuję jest prawdziwe ,Błagam o to abyśmy mogli być razem z jeszcze wiekszą miłością niż kiedyś

  OdpowiedzUsuń
 19. ŚW Rito pokornie proszę o wstawiennictwo w mojej beznadziejnej sytuacji ,błagam o cud i odnowienie naszej miłości żeby rozkwitła ponownie tak jak kiedyś

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy27.8.13

  św Rito Ty wiesz co rani me serce i budzi me lęki, Odwróć nieszczęścia i przemień serca tych którzy rzucają fałszywe oskarżenia. Pomóż, bo tak bardzo mi ciężko z tym żyć

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy26.10.13

  SWIETA RITO POMOZ MI SPOJRZEC WLASCIWIE NA MOJ STOSUNEK DO MALGOSI I CZY MAM RACJE ODCIAGAJAC JA OD TEGO CZLOWIEKA

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy28.11.13

  Święta Rito....znlazłam się na tej stronie przez przypadek, ale ja wiem, że to przypadek nie był....Nie wiedziałam, że jesteś od spraw beznadziejnych, a ja taką mam....ciężko mi żyć i udawać że wszystko ok. Wiele razy prosiłam Boga o śmierć...z bólu, ale zaraz potem przychodziła refleksja...mam małego synka i samotna mamę, nie mogę ich opuścić. Wstawałam i prosiłam Boga o łaske zdrowia. Ta modlitwa trzyma mnie przy życiu. Błagam zatem św. Rito o wstawiennictwo u Boga. Wiara zaś czyni cuda.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy10.3.14

  Swieta Rito
  Ty wiesz najlepiej czego pragne.Wstaw sie za mna I pmoz mi odmienic moje zycie na lepsze....

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy14.4.14

  Św.Rito kochaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 25. O Święta Rito, proszę Cię wyjednaj dla mojego przyjaciela łaskę uwolnienia z nałogu alkoholowego, aby odnalazł sens w życiu i szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy27.5.14

  Patronko spraw beznadziejnych dobra św.Rito weź te moje kłopoty życia w samotności i spraw cudowną pomocą bym miała ukochanego męża, którego szczerze pragnę i na którego tyle już czasu czekam.Z pokorą proszę o wysłuchanie przez Boga.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy3.6.14

  Św Rito proszę uratuj moje małżeństwo i rodzinę.Módl się ze mną i za mną o cud przemiany i nawrócenie mojego męża .Aby miłosierny Bóg udzielił mu łaskę szczerej spowiedzi i wlał w jego serce dary Duch Świętego.

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy12.6.14

  Swieta Rito prosze Cie o dobra prace I spokoj. Dziekuje. Marzena

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy13.6.14

  Najukochańsza Święta Rito, proszę Cię o błogosławieństwo i opiekę dla całej mojej rodziny a w szczególności dla Ani, aby wszystko zaczęło jej się układać w życiu.Proszę Cię również o zdrowie dla mnie i powodzenie w pracy.
  Kocham Cię Święta Rito E.A

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy4.7.14

  sw.rito jezeli mnie slyszysz pomoz mi blagam cie!!ja juz nie daje sobie rady nie widze sensu zycia .gdyby nie moja malutka coreczka nie chciala bym dalej zyc.blagam nie opuszczaj nas

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy7.7.14

  Św. Rito ja już nie mam siły walczyć ze złym, błagam Cię wielka Święta wstaw się za mną do Boga aby dał mi łaskę wiary i ufności.Szczególnie proszę o pomoc dla mojej najbliższej rodziny, aby przez kolejne krzyże nie zniechęciła się do wiary ,że Bóg zawsze pomoże ,tylko w/g swego planu.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy1.8.14

  Sw.Rito blagam Cie zanies moje modlitwy do Mojego Pana Najwyzszego ,ratuj malzenstwo mojego syna i usun z ich zycia osoby ktore daza do rozstania. Daj madrosc mojej synowej aby zrozumiala ze jej matka nie spocznie dotad dopuki nie osiagnie celu jaki sobie wyznaczyla tj ich rozwodu. Prosze Cie Wraz z Michalem Archaniolem zniwecz jej zamiary i dzialania i uwolnij moja synowa od jej niecnych dzialan a jest pod jej nieprawdopodobnym wplywem.Sw Rito prosze Cie a takze Sw Jude Tadeusza pomozcie nam wyblagac u Naszego BogaJezusa Chrystusa ratunek dla nich.To Wy macie szczegolny dar niesienia pomocy w najtrudniejszych sytuacjach. Wierze mocno ze nie opuscice nas w naszych modlitwach i ufam ze wspolne nasze modlitwy Pan wyslucha matka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy28.8.14

   Św.Rito proszę o wstawiennictwo spraw aby wszelkie choroby mnie opuściły abym była zdrowa. Spraw abym nie czuła bólu-ty jedyna wiesz jak to jest. tyle lat zyje w bolu spraw aby to już minęło. spraw abym mogla cieszyć się życiem.

   Usuń
 33. Anonimowy21.9.14

  Sw.Rito proszę o uporządkowanie mojego rodzinnego zycia,spraw by mąż przestał mnie ranić każdym słowem.Wyproś nam u Boga dom,w którym moglibysmy spokojnie z łaska Bożą wychowywać nasze dzieci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17.10.14

   Błagam o pomoc.

   Usuń
 34. Anonimowy17.10.14

  św. Rito blagam wyproś u Jezusa Miłosiernego łaskę dla mnie, bo jestem bliska załamania. Nie mam siły na niesienienie mojego krzyża po wielu latach, jestem zmęczona.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy23.10.14

  Pomóż mi w życiu błagam

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy30.10.14

  Sw. Rito blagam Cie z calego serca o moje calkowite zdrowie i o rasosc z zycia, spraw prosze zeby nasze malzenstwo bylo pelne milosci i zrozumienia a takze zebysmy sie wkrotce doczekali zdrowego potomstwa. Daj nam prosze teraz duzo sily i wytrwalosci po stracie naszej ukochanej coreczki. Upros prosze u Pana Boga i u Najswietszej Maryi Panny potrzebne dla nas laski.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy23.11.14

  Św Rito wstaw się za mną , niech Pan Nasz ulży mojej tęsknocie,samotności i cierpieniu, pragnę bliskości, miłości i szczęścia... niech poprowadzi mnie na właściwą drogę tam gdzie jest mi to pisane.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy29.1.15

  Swieta Rita blagam wstaw sie u Boga i wspomoz moje modlitwy i udziel laski ktorej tak potrzebuje by moj byly chlopak poczul milosc do mnie wybaczenie i dal nam szanse znow byc razem

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy31.1.15

  Św. Rito wstaw się za mną, aby Pan Nasz ulżył mojemu cierpieniu i doprowadził mnie do szczęśliwego zdania egzaminów i obrony pracy oraz proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy8.2.15

  Droga Św Rito błagam Cię o zdrowie i szczęście dla całej mojej rodziny, dla moich dzieci, dla mnie i mojego męża, dla moich rodziców, teściów, moich sióstr i ich rodzin, brata mojego męża i jego rodziny. Proszę Cię o to, aby moja rodzina nigdy już nie była głodna, żeby było nas stać na jedzenie, na rachunki, na ubrania i żebyśmy mieli wreszcie własny dom.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy22.2.15

  Święta Rito proszę wstaw się u Boga, pomóż w cierpieniu umierającemu Adriankowi i jego mamie Gosi przetrwać ten ciężki dla nich czas.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy24.2.15

  blagam o zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy14.3.15

  Święta Rito proszę Cię o pozytywny wynik egzaminu.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy18.3.15

  prosze o powrot do zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy22.3.15

  Sw Rito, kiedy to wstane rano i bede czuc sie dobrze i zdrowo,prosze dodaj mi sil, bo nie daje juz rady...

  OdpowiedzUsuń
 46. Święta Roto, błagam pomóż w godzinie próby. Niech życie nie zabiera mi mojego ukochanego błagam. Proszę by znalazł dobrą pracę, wyszedł z depresji i został w kraju. Błagam niech życie nas nie rozłącza. Tyle razem przecierpieliśmy. Wlej w nasze serce nadzieję, otwórz jego serce by przestał się załamywać błagam. Ty jedna o Święta wiesz jak mocno go kocham...

  OdpowiedzUsuń
 47. Błagam Cię święta Rito nie rozdzielaj mnie z ukochanym. Pomóż mu znaleźć pracę, uwolnić się od depresji, cierpienia i bólu. Błagam otwórz jego serce by przyjął miłość i nie bał się. Proszę o zdrowie dla niego i naszych rodziców. Błagam wysłuchaj mnie o Święta

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy15.4.15

  O Droga Swieta Rito, zwarcam sie do Ciebie ,blagam pomoz mi uprosic, wymodlic sie u Boga o laski dla mojej chorej corki Agaty,uwolnij ja prosze od wszelkich uzaleznien i nalogow-alkohol, narkotyki, tabletki,chemikalia, uwolnij ja blagam od uzaleznionych,asocjalnych znajomych i "przyjaciol". Blagam Swieta Rito , daj Agacie wiare w Boga, wiare w lepszy dzien, naucz ja kochac i szanowac sama siebie, zeby nie robila sobie krzywdy. Blagam o bardzo dobra prace dla Agaty, o trzezwych ,uczciwych znajomych oraz o kochajacego, trzezwego,pracowitego bez uzaleznien mezczyzne dla mojej corki.
  Blagam Swieta Rito, zeby do naszego DOMU powrocila wiara,spokoj i milosc.
  Zrozpaczeni,bezsilni rodzice.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy19.4.15

  Proszę o łaske nawrócenia i powrotu do Boga dla mojego narzeczonego i bym poczeła dziecko i Bysmy byli rodziną i byli razem a nie rozłączeni przez pracę poza granicami kraju.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy5.5.15

  Swieta Rito blagam wstaw sie u Boga i wesprzej moje modlitwy o milosc mojego chlopaka do mnie ze by nasz zwiazek przetrwal

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy5.5.15

  Święta Rito proszę ulżyj mi w mym cierpieniu i prosze Cie Święta Ritko o zdrowie i Błogoslawieństwo dla mnie i mojej całej rodziny.Amen

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy8.5.15

  Święta Rito prosze o nawrocienie mojego syna Bartosza. on tego potrzebuje prosze cie z calego serca.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy15.5.15

  Sw Rito dlaczego nie moge znalezc prawdziwych przyjaciol, takich ktorzy sa na dobre i zle, dlaczego nie moge byc szczesliwa i spelniona i miec troche z gorki, za co to cierpienie, mam nieraz juz dosc...

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy16.5.15

  Sw Rito pomoz mi zyc...

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy29.5.15

  Święta Rito, proszę o przemianę bliskiej dla mnie osoby, dodaj mi siły w tych trudnych chwilach, a mu pomóż zrozumieć, że traci miłość swojego życia. Dodaj mu siły i oczyść z kompleksów. Proszę pomóż w tej strasznie skomplikowanej sytuacji. M

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy3.6.15

  Święta Rito bardzo Ciebie proszę o pomoc w pracy, wiem że znasz moje problemy i znasz też mnie, bardzo Ciebie proszę uzdrów moją duszę, wybacz moje grzechy choć wiesz że wcale nie jestem złą osobą, pomóż mi cieszyć się życiem i szczęściem, proszę o zgodę w małżeństwie i o zdrowie dla dzieci moich i mojej siostry

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy4.6.15

  Św.Rito,pomóż mi odzyskać zdrowie.Proszę Cię Św.Rito przywróć mi syna abyśmy znów byli szczęśliwą rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy1.7.15

  św. Rito blagam wyproś u Jezusa Miłosiernego łaskę dla mnie, bo jestem bliska załamania. Nie mam siły na niesienienie mojego krzyża po wielu latach, jestem zmęczona.Blagam o laske dla moich synow oby skonczyli z nalogiem i zyli w malazenstwie po katolicku, Takze prosze o prace dla moich dzieci oby chleba im nie zabraklo , Amen

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy1.7.15

  św. Rito blagam wyproś u Jezusa Miłosiernego łaskę dla mnie, bo jestem bliska załamania. Nie mam siły na niesienienie mojego krzyża po wielu latach, jestem zmęczona.prosze oby maz moj wyszedl z alkoholizmu i o zdrowie dla mnie i meza dzieci i ich rodzin Amen

  OdpowiedzUsuń
 60. Święta Rito błagam cię o łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej mojej siostry i jej męża, jest dobrą matką a alkohol niszczy jej rodzinę proszę pomóż jej

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy14.7.15

  Święta Rito proszę ulżyj mi w mym cierpieniu i prosze Cie Święta Ritko o zdrowie i Błogoslawieństwo dla mnie i mojej całej rodziny.Amen

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy2.8.15

  Święta Rito proszę ulżyj mi w mym cierpieniu i prosze Cie Święta Ritko o zdrowie i Błogoslawieństwo dla mnie i mojej całej rodziny.Amen

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy3.8.15

  Droga Św. Rito, dla Mnie sytuacja Marty i mojej siostry Magdy jest beznadziejena, ale dla Ciebie sw. Rito nie ma sytuacji bez wyjscia, proszę pomoz mi w tej trudnej sprawie.Tak bardzo mi ciezko...

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy18.8.15

  Św.Rito. Ty wiesz jak wygląda moje małżeństwo (miałam napisać w cudzysłowie,ale to przecież SAKRAMENT). Naucz mnie, jak Ty, wszystko znosić, przebaczać, wyciszać... Uproś uzdrowienie i uświęcenie naszego trudnego związku. Dziękuję, że jesteś.
  E.Z

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy31.8.15

  Błagam Św Rito pomóż mi i mojej rodzinie . Błagam pomóż wyjść z długów. Tak bardzo Ciebie proszę o pomoc. Uproś mi łaskę uzdrowienia ....cudowne wyjście z tak trudnej sytuacji. Bardzo mi ciężko ,błagam pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy3.9.15

  Święta Rito, błagam pomóż mi w moim cierpieniu, dzięki swej cudownej mocy zdejmij ze mnie ból , błagam dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy5.9.15

  Św.proszę Cię wstaw się za mną u Pana Naszego. Proszę Cię aby w moim życiu zapanował spokój, szczęście i miłość, aby mój były mąż otworzył się na Boga i zrozumiał jakie wartości w życiu są najważniejsze -rodzina, wiara i miłość, aby uwolnił się od złych i zawistnych ludzi którzy nim manipulują. Proszę pomóż

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy11.9.15

  Święta Rito módl się razem ze mną za mojego syna. Proszę dopomóż.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy2.10.15

  Bądź dla mnie i dla moich bliskich przewodniczką w burzach życia, prowadź mnie do upragnionego portu nieba, ażebym mógła kochać cię i błogosławić oraz z tobą kochać i błogosławić na wieki miłosiernego Pana ... Blagam miej mnie i moja rdzine w opiece Amen

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy12.10.15

  Święta Rito, proszę wstaw się za mną u Boga Ojca.. proszę spraw aby Bóg zechciał wskrzesić w moim byłym chłopaku miłość do mnie, proszę uwolnij mnie od żalu i poczucia winy, prosze spraw bym mogła znów dzielić zycie z moim byłym chłopakiem, proszę pomóż mi w nauce, daj mi spokój wewnętrzny, którego nie czułam od lat, proszę bądź ze mną i nie zostawiaj mnie w samotności. Kocham Cie Różyczko

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy21.10.15

  Święta Rito zabierz moje problemy związane z remontem i cwaniactwem nieuczciwych sąsiadôw-proszę

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy22.10.15

  sw Rito jest beznadziejnie,pomóz mi bo juz nie wiem co robic!!!

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy23.10.15

  Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o wybaczenie moich grzechów i o zapomnieniu mojej przyszłości,dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy5.11.15

  Swieta Rito prosze Cie z calego serca o cud uzdrowienia dla poczetego dziecka i szczesliwe rozwiazanie dla Malgorzatu

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy22.11.15

  Święta Rito proszę o opamietanie siostry mojego męża żeby się nawrocila i nie czyniła zła moim dzieciom

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy25.12.15

  Święta Rito błagam ratuj mojego synka, tak bardzo dzisiaj się o niego boję.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy13.1.16

  Sw. Rito spraw trudnych i beznadziejnych prosze wypros mi laske odmiany serc , mysli , laske zgody z moim bratem i jego zona i laske przebaczenia . Sw,Rito oddaje ich w twoja opieke i ufam w twoje oredownictwo.dziekuje twoja czcicielka Hania

  OdpowiedzUsuń
 78. Święta Rito Błagam ponóż mi zabierz odemnie ten ból głowy błagam Cie bo już nie moge wytrzymać proszę zlituj się nademną...

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy9.2.16

  Sw Rito blagam cie o pomoc uzdrow mojego meza zuzalerznien abi zostawiw te wszistki kobieti i wrocil do nas z rozumem mislo i sercem prosze cie upros mi to laskie u pana naszego

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy9.2.16

  Sw Rito blagam cie o pomoc uzdrow mojego meza zuzalerznien abi zostawiw te wszistki kobieti i wrocil do nas z rozumem mislo i sercem prosze cie upros mi to laskie u pana naszego

  OdpowiedzUsuń
 81. Sw. Rito blagam o zdrowie w mojej trudnej sytuacji zdrowotnej i miej w opiece moja rodzine. Blagam upros najwyzszego o uzdrowienie mnie abym mogla uczestniczyc w dorastaniu moich coreczek i cieszyc sie z moim mezem z dalszego rodzinnego zycia. Prosze wysluchaj mojej prosby. Serdecznie dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy9.3.16

  Św Rito bardzo Cię błagam pomóż mojej córce wyjść z nerwicy I nawroc ją na dobrą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy13.3.16

  za Twoim wstawiennictwem św. Rito łaskawie przyjdź nam z pomocą w utrapieniach naszych. Przez Chrystusa Pana naszego. Blagam odmien los moj i mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy13.3.16

  Sw Rito blagam cie upros mi laskie przebaczenia wszistkich grzechow u naszego Ojca wniebie

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy13.3.16

  Sw Rito blagam cie upros mi laskie przebaczenia wszistkich grzechow u naszego Ojca wniebie

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy9.4.16

  ŚW.RITO ...Miej litość nad nami, o święta Rito! Wyproś nam u Jezusa zupełne poddanie się woli Bożej i cierpliwość w ostatniej chorobie oraz szczęśliwą śmierć, abyśmy z tobą złączeni mogli wielbić Boga na wieki. BŁAGAM ..EWA

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy9.4.16

  ŚW.RITO ...Miej litość nad nami, o święta Rito! Wyproś nam u Jezusa zupełne poddanie się woli Bożej i cierpliwość w ostatniej chorobie oraz szczęśliwą śmierć, abyśmy z tobą złączeni mogli wielbić Boga na wieki. BŁAGAM ..EWA

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy16.4.16

  Święta Rito wstaw się za mną u Boga wybłagaj miłość Filipa. Kocham go bezgranicznie

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy22.4.16

  Święta Rito proszę wysłuchaj moich próśb i nie zostawiaj w trudnej sytuacji bez wyjścia,

  OdpowiedzUsuń
 90. Swieta wstawiaj sie do Jezusa I jego matki ty wiesz co jest bolem I pragnieniem mojego serca

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy30.4.16

  Św. Rito błagam o pomoc w trudnej sytuacji rodzinnej

  OdpowiedzUsuń
 92. Dziękuję Św. Rito za wysłuchanie mych próśb i wstawiennictwo u Boga Wszechmocnego wdzięczna matka.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy25.10.17

  Św. Rito dziękuję Ci za danie mi miłosci do byłego już partnera. Zadaję sobie pytanie : dlaczego nam nie wyszło?... Skoro nie jest dana mi miłósc i szacunek z jego strony to pomóz mi o nim jak najszybciej zapomnieć. Nie chcę codziennie o tym myśleć i płakać. Postaw na mojej drodze człowieka godnego mojej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy31.10.17

  Św.Rito ratuj mnie proszę.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy18.11.17

  Święta Rito błagam o pomoc i modlitwę wstawienniczą w sprawach, o których wiesz i o opamiętanie dla mojego ukochanego. Ratuj nas I naszą miłość!


  OdpowiedzUsuń
 96. Św. Rito błagam cie o wstawiennictwo u Boga zeby moj Piotrek przestal pić i wybaczyl mi moje bledy ktorych bardzo zaluje . Blagam cie.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy13.1.18

  Św. Rito upros dla mnie u Boga najwyższego laske o ktora tak goraco prosze zeby mij Piotrek przestal pić i wybaczył mi moje grzechy. Blagam cie

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy7.3.18

  Św. Rito błagam o pomoc dla mojej corki w trudnej sytuacji zyciowej.

  OdpowiedzUsuń