Zdrowe dziecko

Pani Halina z Nowego Sącza w lutym 2011 roku w nowosądeckim kościele złożyła świadectwo o otrzymanej łasce. Dziękowała św. Ricie za zdrowie nowo narodzonego Szymona.

- Odkąd w 1993 roku w naszej parafii pojawił się obraz św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, wiele razy modliłam się o jej wstawiennictwo, doznając niejednokrotnie łask – opowiada pani Halina.

Wirus żółtaczki

Przed prawie dwoma laty siostrzenica pani Haliny, spodziewająca się dziecka, dowiedziała się, że jest zakażona wirusem żółtaczki typu C.
- Wówczas podjęłam ustawiczną modlitwę do św. Rity o wstawiennictwo w intencji siostrzenicy i jej dziecka – wyznaje kobieta.
Dziecko mogło, jak ostrzegali lekarze, być już zarażone w łonie matki. Ogromnym zagrożeniem był również sam poród.
- Moje modlitwy wybłagały bezpieczne i szczęśliwe rozwiązanie. Badania wykluczające lub potwierdzające obecność wirusa we krwi dziecka miały być miarodajne po co najmniej pół roku od urodzenia. Badanie wykazało, że Szymon jest zdrowy. Dało to matce siłę do walki z chorobą. Leczenie, niestety, jest bardzo inwazyjne i niesie z sobą wiele skutków ubocznych. Będzie trwało rok, gdyż okazało się, że to najbardziej oporny typ wirusa, dający statystycznie pięćdziesiąt procent wyleczeń. Ufam, że organizm siostrzenicy wytrzyma to wszystko, a leczenie da pozytywny wynik. Nieustannie proszę św. Ritę o wyproszenie u Boga tej łaski – podkreśla czcicielka świętej z Nowego Sącza.

Stowarzyszenie Ludzi Nie z Tej Ziemi, czyli moich Świętych Obcowanie

Wiosną 2002 roku, z powodu nieszczęścia, jakie wydarzyło się w rodzinie, pani Halina zaczęła się modlić do św. Judy Tadeusza. Kilka miesięcy później do św. Judy dołączyła święta z Cascii.
- Święta Rita, naznaczona stygmatami, należy od grudnia 2002 roku do mojej Niebieskiej Eskadry – podkreśla pani Halina.
20 maja 2003 roku znajoma pani Haliny zaproponowała jej wycieczkę z zakładu pracy do Krakowa i Łagiewnik. Najpierw Łagiewniki z Jezusem Miłosiernym i św. Faustynę, prywatne modlitwy w tzw. starym kościele i nowej świątyni Miłosierdzia Bożego, a później przejazd do Krakowa.
- Kierowca zaparkował autokar na parkingu koło Wisły, w pobliżu wawelskiego wzgórza. Odłączyłam się natychmiast od towarzystwa, ponieważ obiecałam bratanicy, że odwiedzę w jej imieniu antykwariat w pobliżu rynku. Okazało się jednak, że powinnam udać się w tej sprawie na Kazimierz, i kiedy wyszłam z kazimierskiego antykwariatu, oświeciła mnie nagła myśl: „Siostry augustianki, ul. Skałeczna… Kraków… św. Rita” – wspomina kobieta.
Od 16 maja pani Halina modliła się o uzdrowienie dwóch młodych kobiet: Joli, córki Iwony, oraz Iwony, córki Ireny.
- Sięgnęłam do torebki po książeczkę z Nowenną do św. Rity. Zajrzałam na ostatnią stronę: „Zgromadzenie Sióstr Augustianek, 31-065 Kraków, ul. Skałeczna 12”! Pierwszego mijającego mnie przechodnia zapytałam o tę ulicę; okazało się, że jest ona bardzo blisko. Dotarłam do Skałecznej! Zobaczyłam mury kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej, ale wejście do miejsca kultu św. Rity było, niestety, zamknięte! – opowiada czcicielka świętej.
Tak więc pani Halina przeszła na drugą stronę ulicy, weszła do klasztornego przedsionka i zapukała do okna furty. Bezskutecznie. Zapukała więc do furty. Również cisza.
- Nie miałam odwagi dzwonić. Wyszłam. Postanowiłam obejść kościół, więc poszłam na ul. Augustiańską. Doszłam do klasztoru Augustianów. Byłam w pewnym sensie zdesperowana. Weszłam na furtę zakonników. A tu, niesamowita sytuacja – drzwi otwarte na oścież! Mimo to znowu zapukałam delikatnie w szybę, ale nikt nie zareagował. Stanęłam więc na progu w otwartych drzwiach, niezdecydowana co do dalszych działań. I wtedy podszedł do mnie mężczyzna w cywilnym ubraniu – wspomina kobieta.
Niezwykle podekscytowana, gorączkowo tłumaczyłam mu, że bardzo chce wejść do kościoła, aby pomodlić się do św. Rity. „Proszę przyjść za dwie godziny, wówczas kościół będzie otwarty” – usłyszała. Nie dała jednak za wygraną. Prosiła: „Proszę pana, za dwie godziny mój autokar wyrusza w drogę powrotną! Proszę mi pomóc!”.

Udało się

- Szłam korytarzem, potem schodami w dół (tak zapamiętałam tę drogę), na końcu były drzwi. Mój przewodnik otworzył je i zapytał, za ile minut ma po mnie przyjść. Wytłumaczył mi też gdzie znajduje się ołtarz świętej. Znalazłam się w prezbiterium. Kościół wypełniała muzyka – ktoś grał na trąbce. W niezwykłym napięciu ruszyłam drugim prezbiterium na spotkanie z tą, której od kilku miesięcy powierzałam trudne spawy nie tylko swoje, ale również moich krewnych i znajomych. Doszłam do końca prezbiterium i w końcu, wpatrując się w posąg ŚWIĘTEJ RITY, padłam na kolana, szlochając. Doznałam łaski łez – wyznaje pani Halina. To była niesamowita chwila SPOTKANIA.
- Kiedy się ocknęłam, nie słyszałam już muzyki, a mój mózg generował myśl: „Musisz już iść, przewodnik czeka”. Wyszłam znów na ul. Augustiańską; szłam na parking, przeżywając to niesamowite spotkanie. Wtedy to stwierdziłam, że pojechałam do św. Faustyny, a wracam od św. Rity – mówi kobieta.

Pośredniczka

Jakiś czas temu pani Halina napisała do sióstr augustianek prośbę o modlitwę o uzdrowienie. Diagnoza przedstawiona jej przez lekarzy brzmiała: podejrzenie nowotworu pęcherzykowego. Po jakimś czasie po raz kolejny pisała do sióstr: „Śpieszę poinformować, że ostatni werdykt co do mojej tarczycy brzmi: nie wymagane leczenie operacyjne. Kontrola 12 kwietnia 2012 roku”.
Pani Halina z powodu problemów z tarczycą przeszła biopsję. Dwóch lekarzy oceniło, że konieczna będzie operacja. Przygniótł ją ciężar zmartwienia. Stan ten utrzymywał się przez około miesiąc. Dziś pani Halina wyznaje, że otoczenie jej problemu modlitwami spowodowało w pewnym dniu uczucie uwolnienia się od ciężaru troski. Jej serce wypełniła zgoda na wolę Bożą i nadzieja.
Po dwóch miesiącach przyszedł termin oficjalnej konsultacji u onkologa. Lekarz, bazując na tych samych wynikach z USG i biopsji, stwierdził, że operacja nie jest potrzebna.
- Okres tych dwóch miesięcy, kiedy nie wiedziałam, co ze mną będzie, nazywam teraz czasem próby lub odebraną lekcją – wyznaje kobieta.

Pomaga

- Święta Rita już od dziewięciu lat znajduje się w mojej Niebieskiej Eskadrze. Aktualnie modlę się za jej wstawiennictwem nowenną o cud uzdrowienia Iwonki, córki Ireny i Darka. W maju 2003 roku modliłam się o uzdrowienie Joli, córki Iwony i Jerzego. Ta młoda kobieta miała powiększone węzły chłonne i po wielu, wielu konsultacjach u różnych lekarzy trafiła w końcu na gliwicką onkologię. Nie znam i nie pamiętam już szczegółów, ale tak jak w moich przypadku – problem przestał istnieć – opowiada pani Halina.
Czcicielka św. Rity wyznaje, że w swojej książeczce z modlitwami do św. Rity ma zapiski o intencjach odprawianych przez nią nowenn.
- Trzy osoby, za które się modliłam, już nie żyją. Niemniej uważam, że wspomogłam je, a raczej święta je wspomagała – podkreśla. – W 2010 roku, w lutym, modliłam się o załatwienie mojej pewnej sprawy. Stało się to we wrześniu. Co ciekawe, w tym przypadku skończyły się moje problemy fizyczne – (tak to nazwijmy), ale udręki duchowe nadal trwają – dodaje.

Kończąc swoje opowiadanie, pani Halina wyjaśnia, że jest to świadectwo ufności w pośrednictwo św. Rity. – A jakim pięknym świadectwem są wierni idący do augustiańskiego kościoła z różami! Niech będzie błogosławiona św. Rita na całym świecie i w wieczności. Amen – modli się czcicielka świętej.


W: M. Pabis, Cuda świętej Rity, patronki w sprawach najtrudniejszych, Dom Wydawniczy „Rafael”, Kraków 2012.

57 komentarzy:

 1. Anonimowy10.12.12

  ŁASKA ŁEZ ???? nie, no błagam bez takich

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto prosić i to taką pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy11.3.13

  Swieta Rito pomöz tym wszystkim, ktörzy sie do Ciebie uciekaja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy5.6.13

  Święta Rito wyproś łaskę szczęśliwej operacji uzdrowienia Stasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy8.9.13

  Sw Rito spraw zeby mojej corce calkowicie zmalal wezel chlonny wypros mi to u Boga prosze

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy23.1.14

  Święta Rito uproś mi dar macierzyństwa.Prosi Maria.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy4.2.14

  SWIETA RITO PROSZE CIE TYLKO O TO -O ZDROWE DZIECIATKO ZEBY WSZYSTKO DOBRZE BYLO Z MALUTKA ISTOTKA , PROSZE WYSLUCHAJ MNIE I MIEJ NAS W OPIECE

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy12.4.14

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo w wyproszeniu zdrowia dla ciężko chorego 6 letniego Maciusia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy5.5.14

  Swieta Rito. Prosze Cie o spokojny przebieg ciazy I o zdrowe dziecko. Aneta

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy25.5.14

  Proszę Cie
  Wypros mi sw Rito laske dobrego zdrowia....oraz laske podejmowania dobrych decyzji

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy25.5.14

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo uproś mi proszę łaskę daru macierzyństwa

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy30.7.14

  Święta Rito proszę o donoszenie szczęśliwe rozwiązanie i urodzenie zdrowego dzidziusia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy19.8.14

  Znalazłam się w trudnej i beznadziejnej dla mnie sytuacji w pracy praktycznie bez rozwiązania. Błagalne prośby do Św. Rity zostały wysłuchane. Nie wiedząc jak sobie poradzić szukałam właściwej modlitwy do świętych. Tak to Bóg mi wskazał właśnie modlitwę do Św. Rity. Tak, to było w tym roku w lipcu. Modlitwa została wysłuchana i wstawiennictwo skuteczne. Wszystko znalazło pomyślne zakończenie. Od teraz to moja Święta !!!

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy10.9.14

  Św.Rito błagam Cię o zdrowie Mateusza Ziółkowskiego Amen

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy8.10.14

  Święta Rito... Dziękuję Ci za dotychczasowe wsparcie w trudnych sytuacjach. Wiem że mogę Tobie zaufać. Jesteś łącznikiem mojej grzesznej duszy z Bogiem. Otocz mnie i moich bliskich swoją troskliwą opieką. Proszę o zdrowie dla mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, o spokojny przebieg ciąży bez rwy kulszowej która odbiera siły. Pomóż mi wyprosić u Boga spokój i zgodę dla całej mojej rodziny. Zdrowie dla ojca dziecka. Zdrowie dla chorego Kubusia. Pomóż mi wyprosić odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo, bo Bóg jest niezbędny w każdej dziedzinie mojego życia, nawet jeśli czasem tego nie dostrzegam. Pomóż uleczyć serce ze złych myśli, nerwów, złości bym mogła być szlachetną i wzorową matką. Proszę Cię gorąco... A.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy27.10.14

  Św. Rito proszę o bijące serduszko mojego maleństwa w mym łonie. Wyproś potrzebne mi łaski amen

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy10.11.14

  Św. Rito PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ CÓRECZKI, DLA MNIE, DLA MAMY ,BRATA I SIOSTRY I MICHASI I OTO, ŻEBY DOBRZE SIĘ DZIAŁO MIEDZY NAMI Z MARIUSZEM I CÓRECZKĄ ,WYPROŚ POTRZEBNE MI ŁASKI AMEN I PROSZĘ CIĘ MIEJ NAS WSZYSTKICH W OPIECE PROSZĘ CIĘ O WYSŁUCHANIE Św.Rito uproś to wszystko dla Nas proszę Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy16.11.14

  Święta Rito. Tak strasznie się martwię o mojego syna którego noszę pod sercem. Wyniki mnie przerażają. Niepewność odbiera całą radość bycia w ciąży. Ochroń go przed chorobami. Wyproś mi u Boga łaskę. Pomóż osiągnąć spokój. Zawsze mi pomagałaś. Wierzę że i teraz mnie nie zostawisz. Dopiero jak się do Ciebie modlę osiągam spokój i blade światło nadziei. Boże wysłuchaj prośby. Wiem że nie jestem godna. Proszę o zmiłowanie i opiekę nad moim synem, nad Jakubem i wszystkimi innymi dziećmi. Nie odmawiaj mojej prośbie. Niech będzie wola Twoja...

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy17.11.14

  A ja bym prosila Sw.Rito o dobry sluch i zdrowie dla mojego 8 miesiecznego synka Pawelka. I o to aby badanie udalo sie wykonac bez zadnych komplikacji. Prosze Cie !

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy26.11.14

  Sw.Rito prosze o zdrowie dla mojego wnuka Kubusia zeby zaczal przyjmowac pokarm.Prosze Cie !

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy4.12.14

  Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej ukochanej siostrzenicy... aby wszystko było dobrze. Błagam Cię!

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy3.1.15

  Święta Rito sama wiesz czego najbardziej pragnę więc proszę Cię z całego serca wysłuchaj mnie a do końca życia będę Ci wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy4.2.15

  Kochana święta Rito nigdy nie potrafiłam się modlić, w życiu już wycierpialam i zadawalam sobie pytanie dlaczego? Teraz modlę się najlepiej jak potrafię, miej w opiece moje maleństwo, żeby była zdrowa, błagam. Daj znak a zrobię co zechcesz tylko proszę o zdrówko dla mojej dziewczynki

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy9.2.15

  Św. Rito błagam Cię o opiekę i zdrowie dla mojej malutkiej siostrzenicy . . .

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy22.2.15

  Swieta Rito prosze Cie wypros laske dla moich kochanych synkow Mikolaja i Olivera.Aby byli zdrowi i mieli duzo energi.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy22.2.15

  Swieta Rito,wypros o zdrowie i modlitwe dla moich synkow Mikolaja i Olivera.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy12.3.15

  Świeta Rito prosze Cie bardzo o zdrowie dla naszej rocznej coreczki , niech opuści ja to paskudztwo ktore niedawno ja dopadlo . dziekuje Ci Rito

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy18.3.15

  Świeta Rito prosze o zdrowie dla jeszcze nienarodzonej siostrzenicy..Żeby urodziła sie zdrowa...Wysłuchaj mnie i pomóz:(:(

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy19.3.15

  Święta Rito, tyle łask otrzymałam od Pana Boga za Twoim wstawiennictwem, z całego serca za wszystkie dziekuje. wyproś tym razem dla mojej córeczki Antosi łaske szybkiego powrotu do zdrowia, poprawe jej odporności. dziękuje Ci.
  basia

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy20.3.15

  Proszę Św. Rito uzdrów moje córki i syna .Pomóż przetrwać ciężkie chwile córce Renacie. Dopomóż jej znalez bratnią duszę i założyć szczęśliwą rodzinę nie taką jak moja bez miłości

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy22.3.15

  św Rito proszę o zdrowie dla moich wnucząt Wiktorii Oliwi i Grzesia dla ich rodziców i moich dzieci .

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy7.4.15

  swita Rito prosze o wstawiennictwo za mojego wnuczusia o zdrowie dla niego i o wszystkie potrzebne laski la niego
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy14.4.15

  Błogosławiona Święta Rito. Do dziś nie wiedziałem, że Święta Rito jesteś. Szukając modlitwy z błaganiem o zdrowie syna znalazłem tę stronę. Pewnie nie jestem człowiekiem tak dobrym i godnym twych łask jak wielu tu się modlących. Byłem pyszny i wypowiadałem nieprzemyślane opinie. Dziś to widzę, dziś bardzo żałuję swych win. Ale nawet taki robak jak ja chciałby Cię Święta Rito błagać o wstawiennictwo u Pana Boga o dar zdrowia dla mojego małego syna - o dar mowy. Aby ta blokada została z jego ust z Boską pomocą zdjęta, aby mógł mówić jak inne dzieci. Aby był normalnym przeciętnym dzieckiem. Nie musi być wybitnie zdolnym, nie proszę o wybitną inteligencję i wielkie stanowiska i pieniądze dla niego. Niech będzie zwykłym kierowcą autobusu. To dla mnie będzie wielka łaska. Błagam - niech zacznie mówić. W zamian pragnę ofiarować nie tyle modlitwę swoją i jakieś zasługi dobre, ale coś więcej, coś co można ofiarować raz jeden. Moje życie. Niech Pan Bóg zabierze mi tyle lat życia ile zechce. Śmierć mi nie straszna w takiej intencji. Święta Rito, błagam, pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy19.4.15

  święta Rito. Błagam o zdrowie dla mojego syna Oskara. Daj mu siłę i pomóż zwalczyć nieustanne choroby. Otocz też swą łaską mnie bym miała siłę opiekować się nim i pomagać w codziennym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy29.4.15

  święta Rito błagam o zdrowie dla mojego syna,blagam Cię niech minie jak najszybciej jego choroba i pomóż w żeby był normalnym, funkcjonującym mężczyzna

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy4.6.15

  Święta Rito błagam o uzdrowienie z choroby skórnej mojej kochanej wnusi.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy4.6.15

  Święta Rito błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy4.6.15

  Święta Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu konfliktów w naszej rodzinie i pracę dla Pawła.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy25.6.15

  Święta Rito, prosimy Cię o wstawiennictwo do Pana Boga i Jana Pawła II o szczęśliwą operacje na płucko dla naszego synka Leonka i szybki powrót do zdrowia.
  Ania i Damian.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy8.7.15

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ WYPROŚ ŁASKĘ UZDROEIENIA SERDUSZKA DLA MOJEJ MALUTKIEJ CÓRECZKI MARCELINKI

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy8.7.15

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ POMUŻ NAM WYBŁAGAĆ DAR UZDROWIENIA SERDUSZKA MOJEJ MALUTKIEJ CÓRECZKI MARCELINKI

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy21.7.15

  Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga o zdrowie dla dzieciątka pod moim sercem, oraz o zdrowie dla mojego synka.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy27.7.15

  Świeta Rito prosimy Cię o zdrowie dla naszej nowonarodzonej córeczki Natalii

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy26.8.15

  Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo do Pana Boga o zdrowie naszych kochanych dzieci. One są już dorosłe, ale bardzo dotknięte w wieku młodym przez choroby które piętnują ich życie. Wspomóż modłami całą naszą rodzinę. Dziękuje calym sercem.

  Matka która się nie podda dopóki sił starczy.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy4.9.15

  Święta Rito, proszę cię o wstawiennictwo u Pana Boga o zdrowie mojego małego synka. Proszę, aby dobrze się rozwijał.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy4.9.15

  Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla naszego nowonarodzonego synka, proszę Cię żeby przeszły mu problemy z brzuszkiem, aby nie miał kolki. Proszę żeby mógł spać spokojnie i żeby nie płakał tak dużo. Św. Rito miej nas w swojej opiece pomóż nam proszę...

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy27.9.15

  Święta Rito!!Błagam o zdrowie dla mojego synka Krystiana. Niech dobry Bóg pozwoli mu słyszeć i rozwijać się prawidłowo. Zlituj się Boże! Proszę!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy12.10.15

  Święta Rito błagam o łaskę uzdrowienia dla mojej 8 - letniej córeczki Julii

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy23.10.15

  Święta Riio proszę o zdrowie dla mojego synka. By rozwijał się zdrowo bez problemów. Proszę o to by nie miał problemów ze słuchem i nie chorował tak często. Proszę wysłuchaj mojej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy18.11.15

  Moja kochana Patronko. Dziękuje Ci z całego serca za Twe wstawiennictwo do Pana Boga. Wiem że jesteś przy mnie i pomagasz mi w tylu prośbach które do Ciebie codziennie kieruje. Módl sie nadal za mnie moja ukochana Św. Rito a przede wszystkim za szczęśliwe małżeństwo. Ty wiesz jak bardzo tego pragnę. Kocham Cię i modlę sie do Ciebie każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy6.12.15

  Sw.Rito prosze o zdrowie i opieke dla Oliwii i calej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy8.12.15

  Świeta Rito dziekuje za wstawiennictwo w modlitwie intencji o sluch dziecka. Prosze teraz o wstawiennictwo ponownie. Prosze wstaw sie u Pana Boga w intencji mojego dziecka ponownie. Prosze o to by dziecko rozwijalo sie zdrowo, nie mialo autyzmu. Prosze pomoz mi wyprosic zdrowie dla dziecka

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy31.12.15

  Święta Rito błagam Cię o łaskę uzdrowienia dla mojej chrześnicy Elenki.Pragnę tylko by dorastała ze swoją bliźniaczką Laurką cała i zdrowa.Bardzo je kocham.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy8.1.16

  Święta Rito prosze o wstawinnictwo u Boga Najwyższego i wyproszenie dla mojego męża łaski płodności, uzdrowienia go z wszelkich przeszkód zdrowotnych uniemozliwiających poczęcie dziecka. bardzo chcemy zostać rodzicami, a mój mąz został dotkniety bezpłodnościa po chorobie nowotworowej. Nie wiemy, że jest to stałe czy chwilowe. Blagamy Cię Świeta Rito oreduj w naszej intencji u Pana Boga. Wybłagaj nam dar i błogosławieństwo poczęcia dziecka. Barbara

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy12.5.16

  Św.Rito proszę o łaskę uzdrowienia dla syna i poprowadzenie go na dobrą drogę.Chwała wszystkim Świętym.

  OdpowiedzUsuń