Zbyteczna operacja

5 marca 2010 roku Stanisława i Mieczysław Szczepanikowie z Bielska-Białej złożyli u sióstr augustianek w Krakowie następujące świadectwo: „Serdecznie dziękujemy Panu Bogu za uzdrowienie naszej córki Anny, której po wypadku na nartach groziła operacja kolana. 2 marca 2010 roku zaczęliśmy się modlić za wstawiennictwem św. Rity. Już w dniu następnym lekarz stwierdził, że operacja jest zbyteczna, a córka może odłożyć kule, dzięki którym dotychczas się poruszała. Radość nasza jest ogromna – jeszcze raz dziękujemy za doznaną łaskę”.

W: M. Pabis, Cuda świętej Rity, patronki w sprawach najtrudniejszych, Kraków 2012.

11 komentarzy:

 1. Anonimowy19.1.15

  Święta Rito proszę uzdrów moje stopy chore z powodu cukrzycy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14.5.15

  Święta Rito uproś u naszego Pana Jezusa łaskę zdrowia dla mojej córki.Córka choruje na jaskrę, zakrapia dwa razy dnia oczy, a na wątrobie zrobiła się jakaś narośl.
  Proszę Cię św.Rito ulecz moją córkę, żeby choroba oczu się zatrzymała , a narośl z wątroby całkowicie zniknęła. Bardzo proszę o pomoc, niech wyzdrowieje, bo jest jej bardzo ciężko z tym żyć. Wierzę że mnie wysłuchasz św. Rito. Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy11.7.15

  PROSZĘ CIĘ ŚWIĘTA RITO O TO BY Z ZATOK SPŁYNĘŁA MI CHOROBA, BO W GŁOWIE MI SIĘ ZAWRACA I NIE MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ.NIECH TA SÓL ,KTÓRĄ UŻYWAM SPEŁNI SWOJE ZADANIE.
  PROSZĘ RÓWNIEŻ BY CÓRKA SZCZĘŚLIWIE PRZYLECIAŁA DO KRAJU I WYPOCZĘŁA .DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ DO TEJ PORY I ZA UDANY URLOP.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy3.8.15

  Święta Rito błagam cię o wstawiennictwo za mną do Pana Boga prosząc o udzielenie mi łaski zdrowia.Bym uniknął operacji w przyszłośći prawego stawu biodrowego.Mam już endoprotezę lewego biodra.Jestem samotny muszę sam podołać swoim problemom.Dlatego też w tej samotności modlę się zawierzam moje kłopoty opatrzności Bożej.Proszę by Pan Bóg uchronił mnie od kalectwa i niedołęstwa bym nie stał się ciężarem dla innych ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy9.9.15

  Święta Rito uproś Pana Jezusa o szczęśliwą operację mojej żony jeśli to jest zgodne z wolą Pana naszego.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy9.9.15

  Święta Rito uproś Pana Jezusa o szczęśliwą operację mojej żony jeśli to jest zgodne z wolą naszego Pana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy8.12.15

  Swieta Rito blagam Cie o wstawiennictwo za mna do Pana Jezusa Chrystusa aby mnie uwolnil od moich dolegliwosci Panie Jezu badz wola Twoja

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy20.1.16

  Św Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia kręgosłupa mamy ..mama ma m.in cukrzycę problemy z krzepnięciem krwi ma też wyznaczoną operację ...dzękuję też Św Rito za wysłuchane modltwy za otrzymane mieszkanie

  OdpowiedzUsuń
 9. My z kumplem mamy napisać do koleżanki Oli że ię zmieniłem i chcę pogodzić z nią ,ponieważ dozło do ciężkiej sytułacji przez kilka lat i boje się że będzie porażka jak napiszę do niej . Ja dzięki swiętej Ricie zmieniłem swój charakter i poczułem wole bożą i zaufanie , alepotrzebna jest operacja pisania do niej że chcę się z nią pogodzić , bo nie mamy się o co kłócić a jest ryzyko i zanim ona odpiszę będę się denerwował strasznie przez kilka dni. Prosimy św Ritę i Boga o drogę wyjścia z ryzyka i ciężaru to bardzo poważna sytułacja. Pomódlcie się wy też za tą moją sytułacje i o zaufanie moje Bogu Alleluja AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy3.1.18

  Blagam cie swieta Rito pomoz mojej rodzinie a w szczegolnosci moim synom mezowiobdarz naa swoja laska

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy3.1.18

  Blagam cie swieta Rito pomoz mojej rodzinie a w szczegolnosci moim synom mezowiobdarz naa swoja laska

  OdpowiedzUsuń