Życiorys

Święta Rita jest jedną z najbardziej popularnych świętych na świecie. Rita urodziła się około roku 1380 w Roccaporena, niedaleko Cascia we Włoszech. Według podania miała być dzieckiem wymodlonym przez pobożnych rodziców. Na Chrzcie otrzymała imię Małgorzata. Już jako młoda dziewczyna poczuła powołanie do życia zakonnego. W wieku czternastu lat, posłuszna naleganiom rodziców, wyszła za Pawła Ferdinando Mancini młodego, wytwornego, lecz obdarzonego raczej niespokojną naturą człowieka. Z tego małżeństwa rodzą się dwaj synowie. Związek ten był jednak bardzo nieudany. Łagodząc swym postępowaniem trudny charakter swego męża przeżyła z nim osiemnaście lat. Jej małżeństwo wymagało wiele trudu, bo mąż miał gwałtowny charakter i dość awanturnicze zamiłowania. Rita znosiła swój los z anielską cierpliwością. Mąż Rity zginął zabity w porachunkach mafii. Kiedy zginął, synowie postanowili go pomścić, a Rita, jako matka, cierpiała nie umiejąc ich od tego odwieść. Bojąc się, by nie kontynuowali walk, prosiła Boga, aby raczej zabrał ich ze świata niż mieliby stać się zabójcami. Bóg wysłuchał tej prośby. Obaj młodzieńcy zmarli podczas epidemii a ona zmagała się dalej usiłując pojednać zwaśnione rody. Kiedy w końcu udało jej się z wrogów uczynić przyjaciół, mogła zostać zakonnicą.
Mając już ponad trzydzieści lat jako wdowa wstąpiła do zakonu augustianek w Cascia. Marzyła o tym od dzieciństwa, ale okoliczności tak się układały, że ciągle musiała robić coś innego. Pan Bóg stawiał przed nią wciąż inne zadania. Była żoną, matką, wdową, a dopiero potem została zakonnicą. Dzięki temu wszystkie stany mogą ją dziś prosić o wsparcie w modlitwie - każdego zrozumie. Życie w klasztorze nie było jednak sielanką. Ponieważ była analfabetką, została przyjęta do sióstr "konwersek", które były przeznaczone do codziennej posługi w klasztorze. Z całą radością z miłości dla Oblubieńca spełniała najniższe posługi w klasztorze. Często w ciągu dnia i nocy całowała z miłością obrączkę zakonną, która symbolizowała jej mistyczne zaślubiny z Jezusem.
Miała szczególne nabożeństwo do Bożej Męki. Widziano ją nieraz, jak leżała krzyżem, zalana łzami. Kiedy pewnego dnia kaznodzieja miał kazanie o męce Pańskiej, prosiła gorąco Jezusa, by dał jej zakosztować męki chociaż jednego ciernia, który ranił Jego przenajświętszą głowę. Została wysłuchana. W czasie modlitwy poczuła nagle w głowie silne ukłucie. Na tym miejscu wytworzyła się bolesna rana, która zadawała jej nieznośne cierpienia przez 15 lat, aż do śmierci. Aby jednak uniknąć sensacji, Rita prosiła Chrystusa, by rana była ukryta, ale by pozostały cierpienia. Tak się też stało. Do dnia dzisiejszego widać na czole, dobrze zachowanego ciała Rity, ślad tej rany. Rita odznaczała się posłuszeństwem, duchem modlitwy i cierpliwości. Będąc prostą i niewykształconą osobą, osiągnęła szczyty kontemplacji. Zmarła 22 maja 1457 r.
Kult świętej Rity rozpoczął wraz z jej śmiercią. Cuda nie przestały się mnożyć: uzdrowienia i nawrócenia. O jednym z pierwszych doniósł wiejski stolarz. Nie mógł już wykonywać zawodu z powodu paraliżu i deformacji ręki. Przyzywał więc wstawiennictwa św. Rity wystawionej na śmiertelnym łożu. Obiecał, że jeśli odzyska władzę w ręce, wykona dla niej trumnę. Ledwie skończył modlitwę, stwierdził, że ręka odzyskała swobodę ruchów i rzeczywiście on wykonał trumnę, w której złożono ciało. Po 3 dniach od śmierci św. Rity liczba cudów stale wzrastała. Czas mijał i trzeba było pochować zmarłą. Jednak jej ciało pozostawało nienaruszone i nadal wydzielało piękny zapach. Postanowiono więc zachować je w kaplicy, pod ołtarzem. I tak nigdy nie złożono go w ziemi. Prawie dwa wieki później na stolicy Piotrowej zasiadł Urban VIII. Jedna z jego siostrzenic zainteresowana życiem i sławą Rity, przekonana o jej świętości udała się do Rzymu przedstawić tę sprawę do szczegółowego zbadania. Papież powołał komisję. Mając przed sobą niezniszczone od 170 lat ciało, wydzielające nadal piękny zapach i po zbadaniu akt stwierdzających liczne cuda, przypisywane wstawiennictwu Rity, a doniesienia komisji były tak przychylne, że Urban VIII podpisał dekret o beatyfikacji w roku 1628. Papież Leon XIII kanonizował ją 24 maja 1900 roku, wyznaczając jej święto na dzień 22 maja.
Symbolem jaki towarzyszy Ricie jest róża, przypominająca o różach, które ona otrzymała podczas ostatniej zimy swego życia. Te róże tak dzisiaj jak i wtedy dla Rity są znakiem Bożej miłości, miłosierdzia i przebaczenia. Św. Rita jest patronką spraw trudnych i beznadziejnych.

Modlitwa do św. Rity
Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wielkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen

233 komentarze:

 1. Święta godna podziwu. Brakuje nam dzisiaj na świecie takich ludzi....

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy25.1.13

  Św. Rita wiem że ludzie mają większe problemy niż moje ale proszę Cię wysłuchaj mojej prośby wstaw się za mną u Pana Boga i spraw aby wszystko dobrze się ułożyło. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy12.2.13

  Po przeczytaniu tego życiorysu, już wiem kogo wybirę jako patrona na bierzmowanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17.3.14

   A dlaczego akurat Ona?

   Usuń
  2. Anonimowy27.1.15

   Ja też już wiem ;)

   Usuń
  3. Anonimowy7.1.16

   Ja też wybieram Świętą Ritę na swoją patronkę :) :* Agnieszka Maria RITA :) Chciałabym być w życiu taka dobra jak ona i mieć taką anielską cierpliwość :)

   Usuń
  4. Anonimowy15.3.16

   Na sto procent wybieram Św.Rite na swoją patrinkę.Amanda,Małgorzata RITA

   Usuń
  5. Odkąd poznałem Św. Ritę modle się i rozmawiam z nią codziennie i proszę o wstawiennictwo u Chrystusa Miłosiernego. Dzięki Jej wstawiennictwu znalazłem pracę...

   Usuń
 4. Anonimowy26.2.13

  Św.Rito dotąd nie miałam wybranej swojej patronki , dlatego za Twoim wstawiennictwem proszę o pomoc w rozwiązaniu wszystkich moich problemów życiowych i proszę Cię i błagam bądź moją patronka na ten cały rok

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy10.3.13

  SWIETA RITO BLAGAM CIE POMÖZ MI.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy11.3.13

  SWIęTA RITO proszę naucz mnie takiej cierpliwości i łagodności jaką miałaś do męża

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy3.4.13

  Św.Rito proszę wsłuchaj moje prożby i wspomagaj w potrzebie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy9.4.13

  Św Rito, Proszę naucz mnie cierpliwości aby często moja porwista natura złagodniała w stosunku do najbliższych. Dopomóż aby sprawy, które mnie i moja rodzinę dotykają udało mi się załatwić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11.5.13

  Sw. Rito odnalazlam Cie poprzez moja corke Kinge, ktora modli dir do Ciebie. Znasz sw. Rito jej problem. Prosze Cie wyrwij ja z tego uzaleznienia tabletek I wylecz z bezsennosci.
  Dziekuje Ci Sw. Rito.
  Ona tez sie modli do Ciebie. Teraz bedziemy sie modlic razem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy12.5.13

  Święta Rito proszę Cię pomóż mi i moje złe myśli wyrzuć z mojej głowy, wiesz jakie mam problemy w rodzinie i nie umiemy sobie z nimi poradzić. Mam nadzieję, że mi pomożesz z całych sił.
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy20.5.13

  Proszę cię Święta Rito wysłuchaj mnie i pomóż mi w moich problemach i zmartwieniach. Daj mi wiarę i siłę do walki z nimi.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy5.6.13


  proszę Cię Święta Rito nie pozwól moim nastoletnim dzieciom zbaczać ze ścieżki Pana. Proszę Cię pomóż im i opiekuj się nimi.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy23.6.13

  Św. Rito, wstaw się za mną u Pana o normalizację w moim długoletnim małżeństwie, nie mam już siły. Proszę Cię o pomoc i wsparcie

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy23.6.13

  Święta Rito nie pozwól, aby mój mąż katował mnie psychicznie. Jestem u kresu sił, gubię się, stoję na rozdrożu. Proszę, pomóż mi z tego wybrnąć.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy25.6.13

  Najswietsza Rito,
  Prosze Cie o zrozumienie i pomoc w mojej sytuacji.
  Ty wiesz jak bardzo cierpie i co mnie nurtuje.
  prosze pomoz.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy9.7.13

  Święta Rito,
  Modle się do Ciebie od niedawna. Proszę wyjednaj dla mnie u Jezusa łaskę uzdrowienia z nerwicy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy27.8.13

  Święta Rito,dziękuję za udzielenie pomocy dla mojego brata, proszę o dalsze Twe wstawiennicto do Boga dla moich dzieci,męża i dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy31.8.13

  Św. Rito bardzo gorąco proszę o zdrowie dla mojego synka. Wstaw się za mną u Pana ojca nas wszystkich. Naucz mnie modlic się tak jak Ty sie modliłaś. Błagam Cię Św. Rito wysłuchaj mej prośby i pomóż mi swoją modlitwą i wstawiennictwem. Amen

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy19.9.13

  Święta Rito, proszę o twoje wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy26.10.13

  Święta Rito, wiem ,że to co ja przeżywam i gdy myślę ,że gorzej być nie może to nic w porównaniu do tego co ty przeżyłaś. Pomimo tego proszę cię o cierpliwość i opanowanie w najtrudniejszych chwilach mojego życia. Proszę ci ę także o pomoc w zrozumieniu i pokochaniu Boga tak jak ty to zrobiłaś, ponieważ mam problem. Mam nadzieję, że wysłuchasz mojej prośby i zgodzisz się aby być moją patronką na bierzmowanie. AMEN

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy28.10.13

  Blagam Cie Sw. Rito o wstawiennictwo do Boga aby uzdrowil moja siostre. Modle sie do Ciebie niemal codziennie. Kilka rzeczy dzieki wierze w modlitwe i w Twoja pomoc juz sie wyjasnilo i zdarzyl sie cud. Blagam o dalsze wstawiennictwo przenajswieta Rito. Przez Chrystusa Pana naszego i Najswietsza Matke. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy3.12.13

  Swięta Rito jestem Tobą zachwycona...właśnie dogłebnie się zapoznałam się z Twoim życirysem-cierpiałś xcałe swoje życie więc zrozumiesz moją codzienną modlitwę do Ciebie i mi pomożesz, bardzo o to proszę, bądź przy mnie i nie opuszczaj nas-kochamy Cię bardzo i będziesz zawsze w naszej pamięci.Amen

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy21.1.14

  Święta Rito, pomóż naszemu synowi aby się nawrócił, aby się zmienił i nie dręczył nas. Cierpimy bardzo z powodu syna, jest w nim jakieś zło. Błagam wypędź z niego to zło bo wierzę, że w głębi jego duszy mieszka dobro. Dopomóż naszemu dziecku odnaleźć siebie samego siebie. Wybłagaj łaski
  Dla naszego syna. Zrozpaczona mama.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy2.3.14

  Święta Rito, jako dziecko poznałam twój wizerunek , kobieta z różami na pięknym obrazku. Szukałam cię a ty bylas przy mnie . Moze to ty wyleczykas mnie z raka bo wciąż cię widzę choć jeszcze się nie modle ale zacznę. Wiesz jak doświadcza mnie los. Pomóż mi daj mi siłę dycha , moc i wiarę . I troche uśmiechu . Amen

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy6.3.14

  O Swieta Rito prosze uslysz moja prosbe abym byla lepszym czlowiekiem czulszym i cierpliwszym dla meza i coreczek, blagam Cie by to co zle we mnie odmienilo wyszlo i juz na zawsze chce byc wierna Naszemu Stworcy...

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy8.3.14

  Święta RITOWYSŁUCHAJ MNIEty wiesz czego mi potrzeba opiekuj się całą moją rodziną pomóż wydobyć się z depresji daj pracę wnukowi utrzymaj nasze małżeństwa wylecz nas z chorób

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy16.3.14

  sw rito pomoż Krysi przekonac stasz Jezu zajmij sie tym

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy24.3.14

  Swieta Rito,prosze Cie o opieke i potrzebne laski w trudnych zyciowych sprawach dla mojego syna,o stala bezpieczna prace i dobry rozsadny ale z miloscia wybor partnerki-przyszlej zony.Obdarz go nadzieja i pozytywnym mysleniem,ulecz dusze i cialo po nieudanym zwiazku.Prosze Cie Sw.Rito opiekuj sie nim,bo jest z dala ode mnie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy24.4.14

  Swięta Rito proszę wyproś u Boga dla mnie łagodność, bym nie raniła innych swoim wybuchowym charakterem i ciętym językiem. Proszę Cię o uzdrowienie relacji z moją siostrą, o naprawienie tego co przez swą wybuchowość zepsułam, o pokój i miłość w mojej rodzinie, moich relacjach i moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy25.4.14

  Święta Rito proszę Cię żeby małżeństwo Magdy i Grzegorza się nie rozpadło aby wybaczyli sobie nawzajem i żyli w zgodzie i miłości.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy25.4.14

  Święta Rito miej w opiece Marka i Marię którzy od wielu lat starają się o potomstwo proszę uproś im łaskę rodzicielstwa aby urodziło im się zdrowe dzieciątko.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy4.5.14

  ŚWIĘTA RITO DZIEKUJĘ CI ZA TO ŻE MOGŁAM MODLIĆ SIĘ PRZY TOBIE CASCII,ŻE MNIE TAM ZAPROSIŁAŚ.GORĄCO CIĘ PROSZĘ O TO ŻEBY MÓJ MĄŻ.UWOLNIŁ SIE Z NAŁOGU ,PODPOWIEDZ MI JAK MAM POSTĘPOWAĆ ABY MU W TUM POMÓC.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy22.5.14

  Sw Rito,dzis w dniu Twojego swieta,tak bardzo Cie prosze ,aby moja corka zdala do nastepnej klasy,tchnij w nia motywacje do nauki.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy30.6.14

  ŚWIĘTA RITO BŁAGAM POMÓŻ MI ,TY WIESZ ,CHROŃ MNIE

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy30.6.14

  ŚWIĘTA RITO POMÓŻ MI TY WIESZ

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy18.8.14

  Święta Rito, proszę, wyproś u Boga laskę dla mojej córki o która Cię proszę w mich modlitwach , Ty wiesz. Proszę pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy10.9.14

  Swieta Rito, dziekuje Ci za wyproszenie u Pana Boga wyleczenia mojej nogi po tylu latach bolu. Dziekuje ze to Ty mnie znalazlas, kiedy ja nie wiedzialam juz co dalej. Prosze wstaw sie o mojego meza, zeby wyszedl z nalogu i uwierzyl, ze zbawienie moze przyjsc tylko przez naszego Jezusa Chrystusa. Pomoz naszemu malzenstwu.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy27.9.14

  św Rito proszę o laskę macierzyństwa

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy6.10.14

  Święta Rito, Ty wiesz o co Cię gorąco proszę

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy12.10.14

  Proszę Cię Święta Rito o zdrowie dla mojego syna

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy29.10.14

  Św. Rito proszę cię o spokój w mej rodzinie. Aby wszystkie kłótnie zniknęły. Wszystkie problemy zaczęły się rozwiązywać. Dopomóż

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy10.11.14

  Dziękuję Ci Św Rito, że w momencie kiedy dopiero Cię poznaję pomogłaś mi po raz wtóry uwierzyć w cuda Pana...tym razem za Twoim wstawiennictwem:))))) Bardzo ale to bardzo Ci Dziękuję! Pamiętajcie wierzcie a będzie wam dane.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy18.11.14

  Święta Rito proszę spraw, abym miała tyle cierpliwości i spokojności abym zmieniła swojego męża jak Tobie się to udało.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy21.11.14

  Święta Rito proszę spraw....aby mój mąż się zmienił...Aby się nawrócił...Proszę cie też żebym ja pochodziłam do niego miłością łagodniejszą...Pomóż mi zrozumieć moją chorobe

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy14.12.14

  św.Rito bardzo Cię proszę wpraszaj łaski dla moich dzieci aby nie zeszły na złe drogi aby zawsze kochały Pana Jezusa proszę uproś łaskę nawrócenia dla męża i żebym cierpliwie znosiła wszystkie cierpienia mego życia z miłoscią podchodziła do każdego

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy14.12.14

  SW RITO BLAGAM POMOZ MOJEJ CORCE TY WSZYSTKO WIESZ BO CODZIENNIE MODLE SIE DO CIEBIE PROSZ TEZ O NAWROCENIE MOJEGO ZIECIA NIECH WRESZCIE OTWORZY OCZY I ZOBACZY ZE MA ZONE IDZIECI BLAGAM OSZYBKA TWOJA INTERWENCJE KOCHAM CIE I WIERZE


  sw RITO POMOZ MOJEJ CORCE OTWORZ OCZY MOJEMU ZIECIOWI I NAWROC GO BLAGAM SW RITO O JAK NAJSZYBSZA POMOC TY WSZYSTKO WIESZ BO CODZIENNIE Z TOBA ROZMAWIAM NIECH NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST MILOSC I SZACUNEK A NIE PIENIADZE I DOBROBYT NA POKAZ  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy14.12.14

  BLAGAM POMOZ MOJEJ CORCE I NAWROC ZIECIA

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy10.1.15

  Św.Rito proszę,o pomoc w nawróceniu moich dzieci.Spraw bym potrafiła im pomóc.Uproś Boga Ojca by pobłogosławił naszym działaniom,aby przedszkole prowadzone przez nas pomagało innym rodzinom.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy17.1.15

  Św. Rito, od niedawna się do Ciebie modlę, proszę, błagam pomóż mi wyjść z długów, Ty wiesz jak bardzo cierpie. Modlę się każdego dnia do Ciebie. Wiem że inni mają poważniejsze problemy ale błagam i wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy24.1.15

  O Św. Rito Dziękuję , że wysłuchałaś mej prośby , wierzę iż pomożesz mi w kolejnej bardzo ważnej sprawie. Dziękuję Janina

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy24.2.15

  Św. Rito, błagam i prosze Cie- pomóż mi w nauce

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy6.3.15

  Święta Rito błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów rodzinnych i zawodowych. Będę Cię naśladować, wierzę w Twoją pomoc

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy12.4.15

  Święta Rita zwracam się do ciebie o wstawiennictwo i opiekę nad moją rodziną i pomoc w rozwiązaniu sytuacji jakiej jesteśmy. Błagam pomóż i módl się za nas. Chcę byś była moja patrona i dała mi otuche. Dzień Twojego święta jest dniem moich urodzin teraz wiem ze mnie uratowalas bo byłam chorym dzieckiem. Dziękuję. Daj mi wiarę i rozwiąż problem który leży mi na sercu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy15.5.15

   Proszę Cię sw.Rito o wstawiennictwo do Pana Jezusa aby uzdrowil mojego synka z choroby

   Usuń
  2. Anonimowy12.6.18

   Święta Rito spraw zeby Marcin sprzedał dom bo tylko to może wyprowadzić nas na właściwą drogę życia.Wiesz o tym Św.Rito jak trudna jest sytuacja.Proszę o wstawiennictwo do Jezusa oraz Matki Boskiej.

   Usuń
 54. Anonimowy11.5.15

  Święta Rito. Ratuj nasze małżeństwo. Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy15.5.15

  Proszę Cię sw.Rito o wstawiennictwo do Pana Jezusa ,aby uzdrowil mojego synka z choroby.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy3.6.15

  Św. Rito błagam o wstawiennictwo do Pana Jezusa, prosze pomóż mi w uzdrowieniu z mojej choroby. L.

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy24.6.15

  Św.Rito błagam Ciebie pokornie o wstawiennictwo do Pana Jezusa naszego ,o wyproszenie łaski uzdrowienia mojej córki Julci z ciężkiej choroby . Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy28.7.15

  Dopiero od kilku dni wiem o istnieniu i cudownej mocy Św. Rity. Przezywamy tragedie i niepowodzenia rodzinne od lat. Proszę Cię, Św. Rito z całego serca, módl się o cud w sprawie mojego męża i o miłosierdzie Boże dla mojej kochanej, dobrej córki.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy28.7.15

  Św. Rito, módl się o cud w sprawie mojego męża i o miłosierdzie Boże dla mojej córki. Od kilku dni wiem o Tobie i ufam, że mi pomożesz.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy2.8.15

  Święta Rito,
  jako kochająca matka własnych synów, rozumiesz mnie, matkę dwóch synów: pomóż mi uprosić u Boga łaskę dla nich, aby byli bliżej Boga, aby byli dobrymi i szczęśliwymi ludźmi.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy7.8.15

  Święta Najwspanialsza Rito dziękuję!!! Dziękuje Tobie za to, że Byłaś kiedy Ciebie potrzebowałam. Daĺaś mi wiarę na lepsze jutro. Za pośrednictwem Twoim byłam świadkiem cudu:) Cudu na moim mężu:)Kocham Cię i wielbię Cię!!!!! Dziękuje za otrzymane łaski, dziękuję, że mogłam podziękować Tobie osobiście w Cascii:)Dla mnie Jesteś Wielka!!!Czym sobie zasłużyłam,aby mieć Ciebie tak blisko?! Dziękuję!!!!
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy18.8.15

  Najwspanialsza Blogoslawiona Rito blagam pomoz mi i mojej rodzinie ochron nas przed zla klatwa wypros laski zachowania nas od nieszczescia.Prosze Boga za Twoim wstawiennictwem o pozostaniu nie i mojej rodziny wolnymi od kar.abysmy möglich czynic wiele dobrego.Wypros nam szanse o Najcudowniejsza Rito.Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy29.8.15

  SW. Rito modl się za moim synem marcinem miej go w swojej opiece uwolnij go z tych zaburzen psychycznych

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy23.9.15

  Witam WAS wszystkich!. Prosze uwierzcie mi, sw. rita NIE pomoga w ogole!!! To jest mit ze ona pomaga!!! Mozecie sie do niej modlic dzien i noc i skutek taki ze nic sie nie dzieje tylko jeszcze bardziej ciezszej w zyciu jest.
  Jak moja kochana Mama sw. pamieci byla chora to ja modlilam sie gorliwie do sw. rity i wszystkie moje rodzenstwo po kolei. A potoczylo sie tak, ze moja Mama cierpiala jeszcze bardziej i musiala w samotnosci umrzec pomimo ze miala duzo dzieci. NIENAWIDZE tej sw. rity !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy28.2.18

   Widocznie Pan miał inny plan w stosunku do Twojej mamy. Tak trzeba próbować sobie to wytłumaczyć. Doskonale wiem, że nie jest to proste lecz b.trudne. Doskonale rozumię Twój żal - moja mama wyszła z raka jelita grubego. Ponad rok walczyliśmy, a ja byłam u kresu wytrzymałości. Z całego serca życzę Ci abyś nie stracił wiary, a modlitwa jest najlepszą drogą do uwolnienia się z rozpaczy. Zaufaj Panu a z pewnością uporasz się z rozpaczą.
   Ja też odchodziłam od zmysłów i nie mogłam zrozumieć dlaczego nas ta choroba dotknęła.
   Niech Wam Bód błogosławi.

   Usuń
  2. Anonimowy14.4.18

   Przyjmij wyrazy współczucia,ale to co piszesz jest smutne.Nienawiść to słaba cecha..kogoś kto jest daleko od Boga.

   Usuń
 65. Anonimowy28.9.15

  Św.Rito, proszę o wstawiennictwo w modlitwie o zdrowie mojego Mężą-Norberta i jego powrót do domu.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy2.10.15

  Św Rito proszę wysłuchaj moich próžb i modlitw...Amen

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy5.10.15

  do tej pory nie przywiązywałam wagi do kultu świętych, od dziś chcę, byś została moją patronką na najbliższy rok, a to dlatego, że tak bardzo brakuje mi cierpliwości...proszę wysłuchaj moich próśb, wstawiaj się do Pana za moją rodziną, naucz kochać tych, których tak ciężko nawet polubić...

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy12.10.15

  swieta ryto blagam o pomoc dla mojego syna aby przejzal na oczy bo zle robi daj mu madrosc bo ma dla kogo sie zmienic prosze wysluchaj moich prosb wstaw sie matuchni najswietszei I pana jezusa

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy10.11.15

  Sw Rito błagam CIE pomóż nam w tej ciężkiej sytuacji rodzinnej. Spraw aby wszelkie kłótnie odeszly I nienawisc daj nam sile I wytrwanie w życiu codziennym by nas juz smutek nie otacZał by moj mąż sie zmienił i zaczął mnie i dzieci kochac i doceniac

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy10.11.15

  Sw Rito proszę CIE pomoz nam w tej trudnej sytuacji rodzinnej

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy13.12.15

  ŚW. RITO PROSZE O POMOC W MOJEJ TRUDNEJ SYTUACJI Z SYNEM MACIEJEM. TY ZNASZ NASZE PROBLEMY. WYPROŚ ŁASKE ICH ROZWIAZANIA ZGODNIE Z WOLĄ BOZA.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy17.1.16

  Święta Rito, proszę Cię pomóż i mi w tak beznadziejnej sprawie.. Modlę się do ciebie nie zbyt długo ale ufam Panu, że gdy za mną się wstawisz, napewno mnie wysłucha :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19.1.16

   Sw rito pomusz mi odnaleść sie w sytuacji, nie wiem po której mam stronie stanąć

   Usuń
 73. Anonimowy19.1.16

  Św. Rito proszę pomusz mojej rodzinie w trudnych sytuacjach, wierzę że to możliwe choć trudne. wyrzuć złe myśli z mojej głowy i pomurz mi ale najpierw innym tym którzy mająwiększe problemy

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy19.1.16

  Św. Rito, pomuż mojej rodzinie odnaleść się w trudnych sytuacjach

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy20.1.16

  Św. Rito ,wiem, że ludzie mają większe problemy, ale pomóż odzyskać spokój w naszej rodzinie i spraw by mama moja nie cierpiała tak jaj cierpi.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy20.1.16

  Święta Rito-dopiero dzisiaj dowiedziałam się o Twoim istnieniu, ale czuję, że pomożesz mi i mojej rodzinie w beznadziejnej sytuacji w jakiej właśnie tkwimy

  OdpowiedzUsuń
 77. Św. Rito nie wiem jakie dokladnie udręki cierpialas od męża, ale wspiera mnie myśl że ktoś też przechodzil i przechodzi obecnie męki ze strony męża. Probowalam juz ratunku w wielu miejscach i sposobach,to naprawde sprawa beznadziejna. Jednocze sie z wszystkimi cierpiacymi niesprawiedliwie,dręczonymi,pozbawionymi nadziei. Jezeli ktoś chcialby sie podzielic swoimi trudnymi przezyciami,udostepnie maila.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy24.1.16

  Św Rito proszę Cię, wstaw sie za nami do Boga Najwyzszego i proś razem z nami o Boże Błogosławieństwo i nieprzerwany dar Życia dla naszej małej różyczki Emilki która musi sie wzmagać z trudnościami. Wspomóż nas Św Rito

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy24.1.16

  Św Rito proszę Cię, wstaw sie za nami do Boga Najwyzszego i proś razem z nami o Boże Błogosławieństwo i nieprzerwany dar Życia dla naszej małej różyczki Emilki która musi sie wzmagać z trudnościami. Wspomóż nas Św Rito

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy7.2.16

  SW RITO DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE LASKI KRORE OTRZYMALAM ZA TWYM WSTAWIENNICTWEM;PROSZE WYSLUCHAJ MOICH BLAGAN I ZANIES JE PRZED OBLICZE CHRYSTUSA UKRZYZOWANEGO.PROSZE W INTENCJI MOICH DZIECI

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy11.3.16

  SWIETA RITO WSPOMOZ MNIE W TYM BEZNADZIEJNYM MOMECIE MOJEGO ZYCIA BLAGAM.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy11.3.16

  Święta Rito, błagam Cię wysłuchaj mnie i wspieraj zawsze w beznadziejnych sprawach, cała moja nadzieja w Tobie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy11.3.16

  Święta Rito, błagam Cię wysłuchaj mnie i wspieraj zawsze w beznadziejnych sprawach, cała moja nadzieja w Tobie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy23.3.16

  Św.Rito....proszę o wstawiennictwo dla mojej rodziny...prosząc o zdrowie...
  Błagam o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 85. Sw RITO POMÓZ MI W TEJ CIEZKIEJ SYTUACJI

  OdpowiedzUsuń
 86. PROSZE SW RITO O POMOC

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy22.4.16

  Sw Rito po przeczytaniu kilku artykulow i obejrzeniu filmu jestem pod wrazeniem Twojej osoby.Sw Rito prosze Cie nie pozwol mi odejsc od Ciebie nie wysluchawsza moich modlitw .Blagam uzdrow moj niedosluch.Anna

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy7.5.16

  Sw Rito, wysluchaj moich modlitw. prosze o wstawiennictwo. To wlasnie Ciebie wybralam na swoja patronke i Tobie powierzam swoje sprawy. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy22.5.16

  Św. Rito daj nam siłę abyśmy byli dobrymi rodzicami i choć jest ciężko też naucz nas być i chcieć być nadal małżeństwem...

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy22.5.16

  Weszłam na życiorys ŚW Rity zupełnie przez przypadek a okazało się że dzisiaj jest jej święto.. Czy to na pewno przypadek?

  OdpowiedzUsuń
 91. święta Rito, dopomóż mi być lepszą żoną, matka i synową, żebym przestała kierować się w życiu egoizmem, tylko umiała dostrzegać winę w sobie i naprawiać popełnione błędy. Spraw, by mój małżonek nawrócił się i zapragnął potomka tak bardzo, jak ja tego pragnę. Ulecz mnie z mojej depresji.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy26.9.17

  Sw.Rito proszę za twoim pośrednictwem o pomyślny wynik badania,bądź moja opiekunką.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy11.10.17

  Sw. Rito Tobie powierzam moje sprawy i w Tobie pokladam nadzieje. Modl sie za nami. Ojcze nasz.. Zdrowas Mario.. Chwala Ojcu ..

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy15.10.17

  Święta Rito wstaw się za mną i moją rodziną u Chrystusa Miłosiernego, aby wszystko dobrze się ułożyło. Wspomagaj nas swoją modlitwą.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy15.10.17

  Święta Rito wstaw się za mną i moją rodziną u Chrystusa Miłosiernego aby wszystko dobrze się ułożyło wspomagaj nas w byciu dobrymi małżonkami irodzicami.Polecaj nas Jezusowi

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy23.10.17

  Św.Rito, proszę wstaw się za moją córką i poproś Pana Boga, aby umiała kochać tak jak Ty kochałaś, aby kochała swojego narzeczonego, aby chciała mieć potomstwo i aby rodzina była dla niej priorytetem. Proszę Cię, wyjednaj dla niej też taką łaskę, aby była szczęśliwa.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy26.10.17

  Dziś się dowiedziałam o Tobie św. Rito. Proszę pomóż mi rozwiązać problem z moimi dziećmi. Tęsknię i cierpię.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy26.10.17

  Dziś się dowiedziałam o Tobie św. Rito. Proszę pomóż mi rozwiązać problem z moimi dziećmi. Tęsknię i cierpię.

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy27.10.17

  Św. Rito. Pomóż mi - wstawiając się za mną do Boga - wyjść z depresji w którą wpadłam usiłując podobnie do Ciebie poprowadzić moje małżeństwo również podobne do Twojego. Pomóż mi wyzdrowieć i błogosław moim dzieciom aby miały lżej w życiu niż ja i nigdy nie odstąpiły od Boga, jago Kościoła i wiary. Amen

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy31.10.17

  Wiem o Tobie dopiero od paru dni,szukam ratunku i jeśli to prawda co o Tobie piszą Święta Rito,to proszę pomóż mi!!!Wyproś dla mnie u Pana Naszego łaskę dla mnie,bo niestety jestem w bardzo trudnej sytuacji.Jestem poważnie chora i boję się myśleć o przyszłości.Daj mi wiarę i siły w pokonaniu tej choroby dla moich małych dzieci ,bo to o nie się najbardziej martwię!!!Święta Rito,proszę pomóż mi,bym mogła jeszcze długo cieszyć się szczęściem rodzinnym i moimi ukochanymi dziećmi.Błagam,wstaw się za mną patronko od spraw trudnych i beznadziejnych.

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy5.11.17

  Święta Riro, proszę o pomoc , sytuacja w jakiej jestem jest trudna, boję się. Święta Riro w Tobie i Maryi moja nadzieja. Oddaję każdą minutę swego życia na Waszą chwałę.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy7.11.17

  Najdroższa Święta Rito, od niedawna modlę się do Ciebie jednakże bardzo Cię proszę o wstawiennictwo do Pana Boga z moją prośbą. Proszę Cię o zdrowie i pomyślne wyniki badań. Nie pozwól mi zachorować i odejść z tego świata tak wcześnie. Obiecuję, że stanę się lepszym człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
 103. Św.Rito, proszę o potomstwo dla Ewy o miłość wzajemną w rodzinie Witka i Sławka o zdrowie dla każdego w naszej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy22.11.17

  Sw. Rito ,proszę Cie o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa dla mojej corki Ewy aby nie opuszczala lekcji i chętnie chodzila do szkoły.Prosze Cie tez aby wszystkie rodzinne problemy zakonczyly się.

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy22.11.17

  Sw. Rito ulecz moja corke z depresji.Prozse Cie aby odeszly od niej leki i zle myśli.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy23.11.17

  ŚW.RITO - TOBIE POWIERZAM MOJEGO KOCHANEGO SIOSTRZEŃCA,KTÓRY POGUBIŁ SIĘ W ŻYCIU!

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy23.11.17

  Sw Rito prosze cie o rozwiazanie problemow mojego meza blagam pomoz

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy3.12.17

  Święta Rito, Drogi Jezu, zajmijcie się moimi problemami, aby wszystko pomyślnie się rozwiązało. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy13.12.17

  Święta Rito błagam o wyzdrowienie

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy15.12.17

  Święta Rito obiecuję zmienić swoje dotychczsowe życie ,ale błagam pomóż Mi teraz pozytywnie rozwązać ogromne i bardzo trudne problemy dla mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy19.12.17

  Święta Rito wyblagaj wzajemnie przebaczenie w małżeństwie siostrzenca i żeby wrócili do siebie

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy20.12.17

  Święta Rito wstaw się za mnie u Pana i wypros łaskę uzdrowienia i macierzynstwa. Wyprowadz mnie z ciemności która mnie otacza.

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy22.12.17

  Święta Rito błagam o uzdrowienie i uwolnienie Amen.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy22.12.17

  Święta Rito błagam o uzdrowienie i uwolnienie Amen.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy5.1.18

  Święta Rito, proszę Cię o łaskę dla Ani, córki mojej przyjaciółki, by znalazła drogę do kościoła. Amen

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy6.1.18

  Swieta Rito blagam Cie wstaw sie za mna do Pana Jezusa abym mogla spac abym nabrala sily i mogla pracowac
  blagam Amen

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy13.1.18

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa i wyproszenie łaski zdrowia.Amen

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy23.1.18

  Święta Rito niej proszę w opiece moją rodzinę i pomóż nam we wszystkich problemach Ty wiesz o tym co chce Ci powiedzieć Amen

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy23.1.18

  Święta Rito niej proszę w opiece moją rodzinę i pomóż nam we wszystkich problemach Ty wiesz o tym co chce Ci powiedzieć Amen

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy30.1.18

  Nie wiem czy byłabym w stanie prosić o śmierć własnych dzieci... To zbyt okrutne, bo przecież nikt nie wie, czy faktycznie byliby zabójcami, może ich by ktoś zabił, może by przebaczyli, może by zrezygnowali z zemsty... Nie mogłabym prosić o to, aby Bóg zabrał moje dzieci, może dlatego potem Św. Rita poszła do zakonu, bo nie wierzę że nie cierpiała, pewnie póżniejszym całym swoim życiem odkupiła to, że własnym dzieciom życzyła śmierci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy12.4.18

   Nie rozumiesz, nie życzyła im śmierci, ale bała się by wskutek swoich czynów nie poszli na potępienie wieczne. Lepiej gdy ktoś umrze młodo ale uratuje duszę, niż żyje do starości a potem idzie do piekła

   Usuń
 121. Anonimowy14.2.18

  Proszę wstaw się do Boga za mnie i uproś moje prośby

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy14.2.18

  Proszę wstaw się do Boga za mnie i uproś moje prośby

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy16.2.18

  Św To to proszę o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy4.3.18

  Święta Rito dopomóż. Nie radzę sobie sama... Wstaw się za mną u Boga. Proszę. Niech wszystko się ułoży. Wybieram cię na swoją patronkę. Towarzysz mi na mojej drodze i pomagaj w trudnych czasach. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy21.3.18

  proszę pomóż

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy3.4.18

  Św.Rito proszę Cię jak tylko matka może prosić,pomóż mojemu synowi uwolnić się z nałogu.Napełnij jego życie wiarą,miłością i zrozumieniem,a moje serce napełnij ufnością i cierpliwością.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy23.4.18

  Św.Rito, Ty wiesz, o co Cię proszę.

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy4.5.18

  Św Rito dziękuję Ci za wysłuchanie prośb wcześniejszych. Proszę CIĘ O UZDROWIENIE WITOLDA

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy22.5.18

  SW.RITO prosze pomoz mi podjac wlasciwa decyzje,zeby moje leczenie w koncu weszlo na wlasciwe tory

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy22.5.18

  Św. Rito uzdrów proszę mojego synka Damiana

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy22.5.18

  Święta Rito,dzisiaj Cię poznałem,pozostań ze mną już na zawsze.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 132. Św. Rito módl się o wiarę dla naszej rodziny i aby nasze dzieci znalazły swoje miejsce na ziemi, bo nas nie stać aby im pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy22.5.18

  Święta Rito proszę Cię mòdl się za mną, bo już nie widzę innej drogi z tej beznadziejnej sprawy.Proszę Cię wstaw się za mna u Pana naszego...Amen

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy22.5.18

  Święta Rito proszę Cię mòdl się za mną, bo już nie widzę innej drogi z tej beznadziejnej sprawy.Proszę Cię wstaw się za mna u Pana naszego...Amen

  OdpowiedzUsuń
 135. Św.Rito proszę cię o zdrowie dla córki Gosi i za męża i łaski potrzebne dla całej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 136. Św.Rito proszę Cię o zdrowe serduszko dla córki Gosi i potrzebną pomoc dla całej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy24.5.18

  Św. Rito pomóż mojej Córce odnaleźć sens i radość w życiu . By działanie , nauka , systematyczność stały się dla niej mniej problematyczne , by panowała na emocjami i okres dojrzewania oraz kształtowanie charakteru przechodziły w spokoju z Boża łaską . Aby inteligencję i empatię wykorzystywała jak najlepiej . Amen . By Anioł Stróż nad nią czuwał i był łącznikiem z Bogiem i Najświętszą Maryją .

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy26.5.18

  Świata Rito błagam Cię wstaw się za mną do Pana Boga żeby to o co proszę się spełniło. Błagam i dziękuję Ci .

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy26.5.18

  Świata Rito błagam Cię wstaw się za mną do Pana Boga żeby to o co proszę się spełniło. Błagam i dziękuję Ci .

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy27.5.18

  Święta Rito, wiem, że inni mają większe problemy, ale błagam Cię pomóż i mi pozbyć się długów, ktore mnie ciągną w dół i odbierają radość życia oraz proszę o to bym wreszcie przestała ciągle odczuwać ból i wieczna bezsenność. Proszę także bym była jeszcze szczęśliwa w mojej jesieni życia. Wiem, że proszę o dużo, ale wiem, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, bo bliska jesteś naszemu Panu.

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy4.6.18

  SW.Rita,błagam pomóż moim dzieciom by mogli stworzyć pełna szczęśliwa rodzinę.Opiekuje się nimi

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy8.6.18

  Św.Rito pomóż mi by mogła być szczęśliwa bym już nie płakała dziwnie by zagości uśmiech na mej twarzy tylko ty możesz mi pomóc

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy13.6.18

  Swieta Rito.Blagam, wstaw sie u Ojca Niebieskiego, Twojego Oblubienca, ktorego ukochalas, zeby przeprowadzil nas przez ten trudny okres dla nas. Wiem, ze niektorzy bardziej potrzebuja Twojej laski, ale dla mnie to co mnie trapi jest ciezkie. Prosze, otaczaj nasza rodzine opieka, miloscia zdrowiem I szczesciem. Nie opuszczaj nas I spraw, zebysmy po tylu latach szukania sie, mogli wreszcie zaczac byc rodzina I zyc w Bogu. Pozwol nam na bycie razem w tym roku. Kochamy sie I chcemy tworzyc szczesliwy dom I pomagac wszystkim, ktorzy tego potrzebuja. Modl sie za nas I obdarz nas laskami... Wstaw sie za nami u Boga I daj nam byc razem. Tak dlugo sie szukalismy... Chcemy przezyc to co nam zostalo razem w szczesciu. Na dobre I zle.

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy13.6.18

  Św Rito pomóż mi znaleźć prace dobra i pomóż moim dzieciom skończyć szkole zdać egzaminy

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy13.6.18

  Św Rito pomóż mi znaleźć prace dobra i pomóż moim dzieciom skończyć szkole zdać egzaminy

  OdpowiedzUsuń
 146. Dziękuję Św.Rito za pomoc dla mojej córki.Teraz proszę o wyrozumiałość w mojej ,wiadomej Ci sprawie.Wiem że Z Tobą wszystko się uda

  OdpowiedzUsuń
 147. Dziękuję Św.Rito za pomoc dla mojej córki.Teraz proszę o wyrozumiałość w mojej ,wiadomej Ci sprawie.Wiem że Z Tobą wszystko się uda

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy30.6.18

  Sw Rito bardzo proszę o wstawiennictwo do Pana Jezusa w sprawie mojego brata Dariusza aby wyleczył się z alkoholizmu szanował żonę i rodzine,aby jego żona go kochała i wspierała,proszę o szczęście dla ich rodziny.P

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy1.7.18

  Św. Rito wstaw się u Boga i pomóż mojemu mężowi odzyskać wzrok..

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy1.7.18

  Św. Rito wstaw się u Boga i pomóż mojemu mężowi odzyskać wzrok..

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy1.7.18

  Św. Rito wstaw się u Boga i pomóż mojemu mężowi odzyskać wzrok..

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy5.7.18

  Sw ,Rito prosze o wstawiennictwo u Pan Boga w mojej chorobie

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy14.7.18

  Święta Rito wyproś u Pana Boga zdrowie dla mnie i aby moja córka urodziła zdrowe dziecko i aby ona też była zdrowa błagam

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy15.7.18

  Święta Rito pomóż nam stać się zgodną, kochającą się, szanującą się nawzajem i pracowitą rodziną

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy20.7.18

  Świętą Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga abym ja i moja rodzina(dzieci i mąż) moglibyśmy żyć w zdrowiu, aby opuściły nas smutki, nerwy. Wierzę i wiem że z Tobą Świętą Rito wszystko się uda.

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy20.7.18

  Proszę Cię Świętą Rito o wstawiennictwo u Pana Boga. Ty wiesz o co ja proszę. Proszę Cię bardzo o zdrowie dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy20.7.18

  Proszę Cię Świętą Rito o wstawiennictwo u Pana Boga. Ty wiesz o co ja proszę. Proszę Cię bardzo o zdrowie dla mnie i mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy25.7.18

  Proszę, błagam miej naszą rodzinę w opiece i spraw, byśmy mogli cieszyć się życiem i nie cierpieć biedy by moi najbliżsi byli radośni a nie żyli w depresji, dodaj mi sił bym mogła to przetrwać

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy25.7.18

  Proszę, błagam miej naszą rodzinę w opiece i spraw, byśmy mogli cieszyć się życiem i nie cierpieć biedy by moi najbliżsi byli radośni a nie żyli w depresji, dodaj mi sił bym mogła to przetrwać

  OdpowiedzUsuń
 160. Proszę pomóż mi św.Rito błagam

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy11.8.18

  Proszę Cię święta Rito O wstawiennictwo w mojej poważnej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy13.8.18

  Święta Rito potrzebuję Twojej pomocy. Prosze o wstawiennictwo u Pana Jezusa, by wysłuchał moje prośby. Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy13.8.18

  Święta Rito potrzebuje Twojej pomocy.
  Prosze o wstawiennictwo u Pana Jezusa. Pomóż mi rozwiązać moje problemy. Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy22.8.18

  Święta Rito proszę wypraszaj u Pana Łaskę zdrowia dla mamusi i rodziny iby spełniło się pragnienie mojego
  serca.Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 165. Święta rito blagam upraszajmi laski u pana wiem ze nie modle sie czesto postaram sie to zmienic prosze o zdroeie dla meza corki i synow i jescxe jedna prosba ktora chyba juz jest po wszystkim ale mimo wszystko prosze cie zeby malutka trafila do nas wspieraj nas w tak trudnymtrudnym momencie

  OdpowiedzUsuń
 166. Święta Rito.paatronko spraw beznadziejnych.Pomóż proszę przetrwać ten trudny czas.Bym znalzła w sobie siłę i cierpliwość i mądrość życiową na rozwiązanie naszych rodzinnych problemów.Błagam.Miej nas w opiece.Wstaw się za Naszą rodziną u Najwyższego Boga Ojca.Amenż

  OdpowiedzUsuń
 167. Św Rito wysłuchaj mojej prośby modlę się o rozwiązanie problemu może blachego dla innych ale dla mnie bardzo ważnego bo nie mogę normalnie funkcjonować. Nawrócenia mego męża na dobra drogę usuń z.niego złość i nienawiść które ogarnęło jego serce proszę o odrobinę skruchy i dobroci kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 168. Św Rito wysłuchaj mojej prośby modlę się o rozwiązanie problemu może blachego dla innych ale dla mnie bardzo ważnego bo nie mogę normalnie funkcjonować. Nawrócenia mego męża na dobra drogę usuń z.niego złość i nienawiść które ogarnęło jego serce proszę o odrobinę skruchy i dobroci kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy13.9.18

  Św Rita proszę bardzo proszę pomóż mi uprosić u Boga łaskę trzeźwości dla Brata Tomasz -sercem i duszą ufam w Twoją pomoc-Amen

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy21.9.18

  Sw Rito dziękuję ze wstawiasz sie u Boga za mna i prosze o dalsze łaski wypraszaj przed obliczem Naszego Boga w Trójcy Jedynego.

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy21.9.18

  Sw Rito dziękuję ze wstawiasz sie u Boga za mna i prosze o dalsze łaski wypraszaj przed obliczem Naszego Boga w Trójcy Jedynego.

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy30.9.18

  Najdroższa Św. Rito prosze o wstawiennictwo do Pana Jezusa o uratowanie mojej rodziny I mojego małżeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy30.9.18

  Och święta Rito! Dziękuję Ci za moje wstawiennictwo. Dziękuję że słuchasz nas i stawiasz się za nami do Najwyższego...

  OdpowiedzUsuń
 174. Święta Pani bądź zawsze przy moich dzieciach .czuwaj nad nimi i wskazuj wlasciwa droge .

  OdpowiedzUsuń
 175. Święta Rito. Proszę o wstawiennictwo za naszego synka Antoniego, by modlitwy zostały wysłuchane i by udało się uprosić Pana Naszego o zdrowie i cofnięcie choroby. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 176. Święta Rito. Proszę o wstawiennictwo za naszego synka Antoniego, by modlitwy zostały wysłuchane i by udało się uprosić Pana Naszego o zdrowie i cofnięcie choroby. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 177. Święta Rito, pomóż mi proszę w tym ciężkim życiu, pomóż mi stać się lepszym człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy15.11.18

  Proszę,Święta Rito o wyzdrowienie.w chorobie w której, już,nie ma nadziei dla mnie .Co ,mam zrobić za tą.. łaskę?

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy10.12.18

  Błagam Cię o pomoc w tych trudnych chwilach, bo już nie wiem do kogo pójść...

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy23.12.18

  Święta Rito,Proszę Cię żeby moja rodzina była znowu razem pomóż nam przetrwać wszelkie przeszkody ulecz serce mojego męża żeby wrócił do mnie

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy1.2.19

  Święta Rito wstaw się za mną do Pana Boga w sprawie tak trudnej dla mnie pomóż proszę aby niemożliwe stało się możliwe

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy2.2.19

  Proszę Cię Św.Rito o łaskę macierzyństwa.

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy21.2.19

  Święta Rito proszę aby synek był zdrowy i nienarodzone dziecko które noszę pod sercem. Dzieci są dla mnie wszystkim...

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy26.2.19

  Św.Rito za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o to aby moja córka nie traciła wiary aby nie błądzila aby się nie oddalila od Kościoła.Proszę Cie o to z całego serca bo bardzo kocham moja córkę i codziennie modlę się o pokorę i cierpliwość dla niej.Jestem wdzięczna za wszystko dobro jakie nas spotkało i błagam o wysłuchanie mojej sprawy.Dziekuję za to że Cię spotkałam. .

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy26.2.19

  Św.Rito za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o to aby moja córka nie traciła wiary aby nie błądzila aby się nie oddalila od Kościoła.Proszę Cie o to z całego serca bo bardzo kocham moja córkę i codziennie modlę się o pokorę i cierpliwość dla niej.Jestem wdzięczna za wszystko dobro jakie nas spotkało i błagam o wysłuchanie mojej sprawy.Dziekuję za to że Cię spotkałam. .

  OdpowiedzUsuń