Modlitwa do świętej Rity

Chwalebna święta Rito, ty, która byłaś godna współcierpieć z Jezusem ukrzyżo­wanym, wyjednaj nam u Boga tę wielką łaskę, ażebyśmy z poddaniem się woli Bożej umieli znosić wszystkie przykrości i cierpienia naszego życia. Otaczaj nas opieką we wszelakich potrzebach nasze­go żywota. Amen.
(3x) Ojcze nasz..., (3x) Zdrowaś Ma­ryjo..., (3x) Chwała Ojcu...

232 komentarze:

 1. Anonimowy17.7.12

  O Święta Rito dziękuję Ci za wstawiennictwo za mojego syna do naszego Ojca w Niebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22.3.13

   O Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Naszego o wyzdrowienie dla Mojej Mamy i zdrowie dla synów.

   Usuń
  2. Święta Rito, dziękuję za wstawiennictwo oraz otrzymane łaski :)

   Usuń
  3. Anonimowy25.12.13

   Śwęta Rito proszę uratuj moje małżeństwo, uchroń nas przed rozwodem, proszę o miłość męża i jego powrót do domu.

   Usuń
  4. Anonimowy24.3.14

   Kochana Święta Rito proszę Cię o dzidziusia, Ty wiesz co znaczy macierzyństwo, ogromna miłość i potrzeba bycia matką! Nie gardź mną, moimi prośbami! W stawiaj się za mną u Boga! Oddaję się w Twoja opiekę!

   Usuń
  5. Anonimowy14.5.14

   Swieta Rito wstaw sie za mna u najswietrzych I popros o ich pomoc w mojej sprawie

   Usuń
  6. Święta Rito proszę wstaw się u Ojca i u Matki Najświętszej i wyproś łaskę zdrowia dla mojego Taty.

   Usuń
  7. Anonimowy29.1.15

   Swieta Rito proszę wstaw sie za nami i uchroń nasze malze stswo przed rozwodem mamy wspaniałego synka Franusia.

   Usuń
 2. Anonimowy17.7.12

  Błagam Cię o wstawiennictwo w mojej modlitwie o nawrócenie Romana.Ma za sobą trudne dzieciństwo ,wierzę że dobre serce do ludzi okaże się pomocą w nawróceniu i zdobyciu zaufania do Kościoła Katolickiego.Pomóż mu w realizacji pielgrzymki na Jasną Górę aby odzyskał wiarę i miłość .

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18.7.12

  SWIETA RITO BLAGAM O POMOC I WSTAWIENNICTWO DO MATKI BOZEJ MOJEJ PROSBY.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18.7.12

  ŚW.RITO BŁAGAM CIĘ O WSTAWIENNICTWO ZA MOIM MĘŻEM JAROSŁAWEM O JEGO NAWRUCENIE ABY STAŁ SIĘ DOBRYM PRACOWITYM MĘŻEM BŁAGAM TAGŻE O POMOC FINANSOWĄ

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy23.7.12

  SW Rito wybłagaj mi laskę uzdrowienia i spokoju duszy ulgi w cierpieniu wyzbycia się lęków przywrócenia radości życia opieki nad moimi dziećmi żebym przestała bać się śmierci

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy24.7.12

  Święta Rito pomóż mojej córce Magdalenie nawiązać dobre relacje ze swoim wybrankiem .wybłagaj dla nich łaskę,czystej miłości i wierności Bogu.Aby ich związek podobał się Bogu i był zgodny z wiarą katolicką.Pomóż im aby odbyli pielgrzymkę na Jasną Górę .Mama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy5.6.14

   O droga Święta Rito, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę. Tylko ty możesz mi pomóc. Proszę Ciebie abym nie była w ciąży. Mam dopiero 16 lat i jestem na to za młoda. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

   Usuń
 7. Anonimowy24.7.12

  SW Rito pomóż mi wyleczyć się z depresji natrętnych myśli które utrudniają mi życie spraw abym bez leku poszła do kościoła i do ludzi spraw aby udzielili mi pożyczki i żebym mogla ja spłacić spraw żebym poczuła się lepiej

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy27.7.12

  Droga święta Rito, pomóż mojemu synowi nadrobić zaległości na studiach, wyproś mu siły i chęci do nauki. Błagam, by się zmienił, żeby można było się z nim porozumieć, by zrozumiał, że swoim postępowaniem bardzo krzywdzi rodzinę. Święta Rito, wierzę w moc Twojego wstawiennictwa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy1.8.12

  św,Rito pomóż nam połąćzyć nasze drogi.Obudż w nas na nowo nadzieję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy6.8.12

  Święta Rito pomóż mojemu synowi aby wytrwał do celu swej pieszej pierwszej pielgrzymki do Częstochowy.Pomóż aby odnalazł sens życia i swego powołania.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy7.8.12

  kochana SW Rito wciąż proszę o to samo wyleczenie się z depresji natrętnych myśli leków żeby przestała mnie bolec głowa prosze wysluchaj moie prosby

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy10.8.12

  Św.Rito wstaw się do Naszego Boga Ojca i Jego Matki a naszej Królowej nieba i ziemi aby pomogła mej córce w poszukiwaniu pracy i w jej życiowej trudnej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy12.8.12

  Św.Rito wstaw się za mną , by Bóg pobłogosławił mnie i dał cieszyć się macierzyństwem.Strzeż mnie od złych myśli , daj siłę by wyzbyć się lęków.Spraw by moja wiara była silna i nieugięta.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy12.8.12

  Święta Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga, abym została uzdrowiona z nerwicy natręctw, aby dręczące mnie każdego dnia myśli dotyczące samobójstwa zniknęły i abym mogła ciszyć się tym że już niedługo na świecie pojawi się moje dziecko

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy13.8.12

  Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Trójcy Świętej i Matki Boskiej - wyproś łaskę nawrócenia dla Marcina, niech otworzy serce,duszę i rozum, niech wróci do nas, błagam o łaskę zjednoczenia naszej rodziny i szczęśliwego,chrześcijańskiego życia... Mężu,tato wróć do rodziny

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy13.8.12

  Kochana Święta Rito wiem że pomagasz mi w moich modlitwach.Dziękuje Ci bo czuję że wstawiasz się za moją córkę i syna do Naszego Ukochanego Ojca w Niebie .Moja córka znalazła pracę.Syn odbył pielgrzymkę na Jasną Górę i wrócił bardzo umocniony wiarą.Modlę się aby moje dzieci nie pogubiły się w życiu.Święta Rito Pomóż mi w tej modlitwie ,pragnę aby Pan Bóg nigdy nie opuszczał mej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy21.8.12

  Kochana, błogosławiona Rito. Wiem, że pomożesz mi i wysłuchasz błagań matki, która ciepie ponieważ cierpi jej dziecko.
  Św. Rito błagam o łaskę pracy dla mojej córki Ani. Spraw sowimi modlitwami św. Rito żeby Ania znalazła pracę.
  Ześlij jej też miłość która ją uskrzydli i pozwoli być szczęśliwą. Błagam pomóż mojej córce podnieść się z depresji i cieszyć się życiem i szczęściem. Błagam o miłość i pracę dla mojej córki Ani.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy21.8.12

  Św. Rito proszę Cię o łaskę pracy dla mojej córki Ani i o laskę zdrowia dla moich dzieci Ani i Michała. Ześlij na nich, Swoją modlitwą i prośbami u Najjaśniejszego,łaskę szczęśliwej miłości, obdarz zdrowiem i dobrą pracą. Spaw aby moja córka wyszła z depresji znalazła pracę wspaniała miłość i cieszyła się zdrowiem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy21.8.12

  SW Rito proszę cie aby mój syn zrobił wreszcie prawo jazdy i zdał egzamin

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy21.8.12

  Swieta Rito patronko spraw trudnych , beznajdziejnych i niemozliwych, orendowniczko nasza wstaw sie za moim synem Michalem u P.Boga Wszechmogacego, naszego Ojca Litosciwego blagam aby Michal skonczyl szkole z pozytywnym wynikiem. Ratuj go Swieta Rita i wstawiaj sie za nim.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy22.8.12

  Proszę o modlitwę za moja mamę i za mnie o Boże błogosławieństwo dla nas i wszelkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy23.8.12

  Proszę Cię Święta Rito o wstawiennictwo u Boga Ojca Przedwiecznego o ocalenie przed rozwodem małżeństwa mojej córki Joanny i Patryka.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy25.8.12

  Święta Rito błagam ocal moje małżeństwo od rozwodu, nawróc mojego męża na wiarę i miłość, spraw, abysmy sie na nowo pojednali i stworzyli z naszym synem szczęśliwą rodzinę.Dopomóż nam Swięta Rito, bo samo sobie z tym nie potrafimy poradzić.Wstaw się w swych modlitwach za nami.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy6.9.12

  Droga Sw.Rito
  Nie jestem przykladem dobra i wspolczucia dla blizniego,ale przez wzglad na moja rodzine pokornie Cie prosze o pomoc zdrowotna w sprawie mojego brata chorego na nieuleczalna chorobe ;oraz moim rodzicom w sprawach finansowych,bo w przeciwnym wypadku czeka nas kleska
  Nie moge patrzec jak sie wykanczaja
  Ja poradze sobie sama ze swoimi problemami,choc nie jest mi latwo.Pokornie oddana i wierzaca

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy9.9.12

  św. rito prośimy cię o zdrowie dla ciężko chorego taty prośi rodzina dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy19.9.12

  sw.Rito prosze Cie o opieke nad moim synem Marcinem o wyrwanie go ze szponow zla,alkoholizmu,narkotykow o szczesliwe rozwiazanie jego spraw osobistych o dary Ducha Sw.o rozjasnienie jego umyslu skruszenie serca o powrot na droge prawa Boza

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy19.9.12

  Sw. Rito prosze ccccCie o opieke nad moim synem Marcinem o wyrwanie go ze szponow zla o jego powrot na droge prawa aby otworzyl serce dla Jezusa o dary Ducha Sw. o szczesliwe rozwiazanie jego spraw osobistych zwiazanych z alkoholem,narkotykami Blagam Cie sw.Rito miej go w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy22.9.12

  Proszę Cię Święta Rito o zdrowie dla mnie i mojej córeczki.. nie pozwól nam zachorowac chociaz owa choroba Nam właśnie grozi. Wierze, że z Twoja pomocą i Nasza wiara uda nam sie przejsc ten okres bez komplikacji. Błagam Wysłuchaj mojej prośby i miej Nas w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy27.9.12

  SWIETA RITO PROSZE Z POKORA O WSTAWIENNICTWO U MATKI BOZEJ OREDOWNICZKO SPRAW TRUDNYCH TY WIESZ CO MNIE TRAPI.BADZ POZDROWIONA.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy28.9.12

  Św.Rito dziękuję Ci,że zechciałaś zostać patronką mojej córeczki na Bierzmowaniu.Proszę Cię z pokorą o opiekę nad nią,całkowite jej wyzdrowienie,czuwaj nad nami i pomóż nam w tych ciężkich chwilach.Spraw ,aby kontrole w CZD były tylko kontrolami,proszę o modlitwę,opiekę i zdrowie dla niej mojej córeczki Ewelinki,oraz zdrowie dla naszej całej rodziny.Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy4.2.13

   Św. Rito pomóz moim dzieciom, by były lepsze i mądrzejsze dla mnie, pomagały mi w zyciu proszę miej ich w swojej opiece i pomagaj mojej całej rodzinie.
   Najukochańsza Święta Rito,proszę wyproś łaskę cudownego uzdrowienia dla mnie...

   Usuń
  2. Anonimowy2.5.13

   Św. Rito proszę Cie z całego serca abym nie zachorowała

   Usuń
 31. Anonimowy2.10.12

  Swieta Rito prosze Cie o nawrocenie syna o Dary Ducha Swietego aby jego serce napelnily miloscia do Boga i bliznich jego umysl rozjasnil.Prosze Cie wstawiaj sie do Jezusa zeby mu podal reke wyprowadzil go z grzesznej drogi,zeby jego trudne sprawy szczesliwie sie rozwiazaly.Upraszaj dla mnie sw.Rito aby Pan jezus Milosierny przebaczyl i mnie grzesznej,zebym nie upadala na duchu trwala w modlitwie i pokorze. Szczesc Boze


  s  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy7.10.12

  Święta Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Boga w intencji mojego syna Tomasza aby rozjaśnił się jego umysł i aby Jezus podał mu rękę i wyprowadził go z grzesznej drogi jego życia i aby jego sprawy szczęśliwie się rozwiązały Uproś także dla mnie Św .Rito Aby Pan Jezus Miłosierny przebaczył mi grzechy ,abym nie upadała na duchu i trwała na modlitwie w pokorze Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy7.10.12

  ŚWIĘTA RITO BŁAGAM ABY RODZINA ŚP MĘŻA ZROZUMIAŁA SWOJE NIEWŁAŚCIWE POSTĘPOWANIE W STOSUNKU DO MNIE I MOICH DZIECI ABY ZAPANOWAŁA MIĘDZY NAMI MIŁOŚĆ BŁAGAM ŚW RITO.POMÓŻ MI .TYLKO JEDYNA ZNASZ MÓJ BÓL .BARDZO PRAGNĘ ZGODY

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy12.10.12

  Sw Rito uproś mi tak potrzebne łaski,zeby przestało tak bardzo bolec mnie serce i stał sie mi obojetny ten męczyzna.Dopomóz zebym więcej nie cierpiala i wszystko sie dobrze ułozyło.Św Rito dopomóz mi za swoim wstawienictwem u Boga niech wszystko bedzie dobrze i przestanę kochac tego mezczyzne.Bardzo Cie prosze!!!

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy12.10.12

  Sw Rito proszę Cię upros mojej przyjaciółce łaske zeby wszystko sie dobrze ułozyło dla niej.Prosze Cie całym sercem opiekuj się nią i dopomóz jej !!!

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy12.10.12

  SW Rito opiekuj sie moim synem niech skonczy studia i bedzie szczęsliwym i dobrym człowiekiem.Proszę Cie Św Rito wstaw sie u Boga za moja prosba.Dziękuje calym sercem

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy15.10.12

  Św. Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie zdrowia mojej mamy! Bardzo proszę!

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy19.10.12

  Święta Rito wstaw się za moimi synami do Miłosiernego Jezusa

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy19.10.12

  Święta Rito patronko od spraw beznadziejnych proszę Ciebie o wstawiennictwo u Pana Jezusa w uzdrowieniu i oczyszczenie z wszelkich zniewoleń, klątw, złorzeczeń i złych działań które są powodem kłótni i braku miłości w rodzinie. Proszę o pomoc w odnalezieniu sensu życia, szczęścia, miłości. Nie jestem już osobą młodą więc proszę o możliwość ułożenia sobie życia osobistego dobrego,wiernego i kochająceho męża. Proszę o spotkanie z Andrzejem P. być może on jest najodpowiedniejszym człowiekiem, abyśmy założyli szczęśliwą rodzinę z gromadką dzieci (na które mój wiek mi pozwoli) . Proszę również o oświecenie umysłu, abym dokończyła pisanie pracy, miałasiłe na jej korekty, zdała trunde egzaminy i dobrze obroniła pracę.
  Święta Rito proszę o opiekę nade mną w tych trudnych dla mnie i beznadziejnych sprawach

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy26.10.12

  Swieta Rito prosze w intencji syna,wypros dla niego laski o nawrocenie na droge wiary o szczesliwe rozwiazanie jego trudnych spraw w ktore sie uwiklal.Upros u naszego Boga Wszechmogacego,Milosiernego o Dary Ducha Swietego dla niego,zeby na jego drodze zaswiecilo swiatlo wiary,nadziei i milosci.Prosze
  sw.Rito o wiare ,sile i wytrwanie w tych trudnych chwilach

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy29.10.12

  Święta Rito, proszę Cie żeby mój mąż wreszcie znalazl prace ja już jestem zdesperowana cale życie pod górkę. Nie mam juz sily mam ochotę odejść z tego świata nie mamy praktycznie na nic mam już dośc. Proszę Cię pomóż żeby w tym tygodniu znalazl prace bo nie będzie nawet na chleb.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy4.11.12

  Św. Rito błagam pomóż mi z Pawłem, chcę żebyśmy się pokochali (wszystko sobie wzajemnie wyjaśnili i wybaczyli) i byli już na zawsze razem, na dobre i na złe. Mieli zdrowe dzieci i szcześliwą rodzinę. Błagam wstaw się za mnie do Pana Boga.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy4.11.12

  Święta Rito, błagam Cię o zdrowie duszy, umysłu i ciała dla mojej Mamy, o uwolnienie z niemocy radzenia sobie z życiem, z depresji i nieprzebaczenia.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy4.11.12

  Proszę Cię Św. Rito o zdrowie dla naszego Syna i błogosławieństwo Boże w życiu oraz Twoją nieustającą opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy6.11.12

  Swieta Rito prosze Cie z calego mojego serca o zdrowie dla mojej przyjaciolki Sylwi.Daj jej prosze poczucie bezpieczenstwa i sily, aby mogla pokonac bez trudu swoja chorobe. Wypros prosze u Pana Boga Najwyzszego cud. O to klekam przed Toba i z calego serca sie modle.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy8.11.12

  Sw Rito, proszę cie usilnie o wstawiennictwo abym otrzymała łaskę macierzyństwa i abym mogła wraz z mężem cieszyć się zdrowym dzidziusiem.prosze również o łaski dla moich rodziców.

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy12.11.12

  św.Rito,proszę o wstawiennictwo bym przestała się bać o dzień następny,o byt izdrowie mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy13.11.12

  Święta Rito dziękuję Ci za to,że sprawiłaś aby syn mój wrócił do rodziny, proszę miej go w swej opiece

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy13.11.12

  Święta Rito spraw by mój syn Tomek ukończył studia, by nie był zależny od nałogów

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy19.11.12

  Sw Rito blagamy Ciebie o uzdrowienie naszego Syna Mateusza miej Go w swojej opiece i doprowadz do Jego szczesliwego powrotu do domu rodzinnego.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy21.11.12

  Św Rito polecam Twojej przemożnej opiece moją rodzinę a w szczególności syna Łukasza .Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane od Boga za Twoim pośrednictwem.Liczę i tym razem na Twoją opiekę i wstawiennictwo.
  Bóg zapłać !!

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy22.11.12

  o Swięta Rito uproś zdrowie dla mojej córki Roksany, aby to co się dziejw w naszym życiu okazało się pomyłką. Niech moje dziecko znowu będzie zdrowe.Proszę

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy1.12.12

  Swieta Rito czuje sie bardzo chory od kilku miesiecy mam bole brzucha i nie mam mozliwosci pojscia do lekarza. Nie chce odchodzic z tego swiata. Musze Pomoc swoim dzieciom, ktore tak bardzo potrzebuja pomocy. Prosze Pomoz mi wyzdrowiec dodaj mi sil, energi. Prosze bardzo prosze

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy3.12.12

  SW.Rito oblubienico Pana Boga prosze cie o wstawiennictwo do Ojca niebieskiego o prace stała dla naszego syna.Dopomoz mu w obecnej teraz sytuacji ipozwol zeby znalazl ludzi którzy mu pomoga w tym co obecnie wykonuje ty wież o co chodzi.BŁAGAM CIE Sw.Rito zeby jego zdrowie psychiczne tez sie poprawiło.Prosze rowniez zeby pamiętał ze Pan Bog go nie opóscił.

  OdpowiedzUsuń
 55. Dziękuję Ci Św. Rito za łaski, które wyprosiłaś mi u Boga. Błagam o dalsze wstawiennictwo, bo wiesz że ostatnim czasem jest mi naprawdę ciężko. Proszę wysłuchaj moich próśb.

  OdpowiedzUsuń
 56. Święta Rio proszę Cię o łaskę wiary nieugięty .Aby Dobry Pan połączył nasze drogi abyśmy mogli żyć razem w szczęściu rodzinnym .

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy16.12.12

  Swięta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana o łaskę miłości. Aby Bóg połączył serce Marysi z moim kochającym ją sercem. Proszę wysłuchaj mych prósb

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy16.12.12

  Święta Rito, proszę, żebym nie musiła być dłużej sama. Podaruj mi kogoś w kim zakocham się z wzajemnością. Wiesz, że poczułam coś do Dawida, może jest jakaś iskierka nadzieji?

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy22.12.12

  Dziękuję Ci św. Rito za uproszoną u Boga łaskę uzdrowienia z choroby depresyjnej.
  Chwała PAnu!!

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy25.12.12

  Św. Rito proszę o wstawiennictwo do Boga,żeby syn otrzymał łaskę uzdrowienia z tak ciężkiej choroby.

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy26.12.12

  Sw.Rito prosze o wstawiennictwo do Boga o zdrowie i błogosławieńswo Boże dla mojego wnuczka i wnuczki a takze dla mojej córki i syna oraz całej mojej bliskiej rodziny.Blagam takze o modlitwę za mnie.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy2.1.13

  Swieta Rito,
  wyblagaj odkupienie win, pomoz odzyskaj milosc Malgorzaty byc innym czlowiekiem, uczyn ta łaske
  A.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy2.1.13

  Święta Rito, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u naszego Pana. Wyproś dla mnie i moich najbliższych łaskę zdrowia, spraw bym stał się lepszym człowiekiem. Bardzo Cię proszę o tę łaskę.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy4.1.13

  Sw Rito błagam Cię wyproś mi u Miłosiernego Boga łaskę zdrowia aby ustążpiły mi wreszcie zawroty głowy,które paraliżują moje życie i aby wróciło lepsze samopoczucie.abym mogła żyć normalnie i pracować.Boże dopomóz,już nie mam siły,jestem u kresu wytrzymałości.Ja tylko chcę Zyć normalnie.Bardzo proszę o łaske

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy5.1.13

  BŁAGAM Cię św Rito abyś wyprosiła łaski dla mnie u Pana Boga aby w końcu ułożyło mi się w pracy i zakończyły się problemy finansowe.Jest mi tak ciężko.Proszę o łaski.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy5.1.13

  Św.Rito dziękuję Ci za wyproszenie u Boga trzeżwości mojego męża oraz potomstwa dla córki i zięcia.Polecam Twojej nieustającej opiece całą moją rodzinę a w szczególny sposób syna kleryka.
  Jezu ufam Tobie!!

  OdpowiedzUsuń
 67. Proszę o wstawiennictwo za moja rodzina i mną samym abym potrafił żyć godnie i uczciwie ,pracowicie ,abym spłacił wszystkie długi ,odzyskał osobowość i mestwo ,abym nauczył się kochać i rozmawiać ,kocham cię o święta Pani .Prosze o pomoc w dość dużej sprawie o Matko Święta .

  OdpowiedzUsuń
 68. Proszę o wstawiennictwo za moja rodzina i mną samym abym potrafił żyć godnie i uczciwie ,pracowicie ,abym spłacił wszystkie długi ,odzyskał osobowość i mestwo ,abym nauczył się kochać i rozmawiać ,kocham cię o święta Pani .Prosze o pomoc w dość dużej sprawie o Matko Święta .

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy7.1.13

  Św Rito proszę wyjednaj u Pana Boga naszego zdrowie dla mojej żony, aby nie nastąpił nawrót guza mózgu. Modlę się w każdej wolnej chwili, proszę wesprzyj moje modlitwy. Proszę o modlitwę i jednocześnie zapewniam o swojej.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy8.1.13

  Sw Rito bardzo prosze wesprzyj mnie w modlitwie do Miłosiernego Boga o laskę zdrowia i lepszego samopoczucia.Prosze o opiekę dla córki,męża i rodziców oraz babci i teściowej
  SW Rito dopomóż,wejrzyj na mnie łaskawie.Tak bardzo chcę być zdrowa.Proszę o modlitwę

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy8.1.13

  Sw RITO bardzo cię proszę o nawrócenie mojego męza zdzisława zeby był dobrym meżem i ojcem zeby sprawy finansowe się poprawiły SWIĘTA RITO dopomóz ,wejrzyj na mnie łaskawie tak bardzo jestem rozpaczona ze czasami już nie mam sił proszę cię o modlitwę za mnie i moją rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy8.1.13

  Sw RITO bardzo cię proszę o nawrócenie mojego męza zdzisława zeby był dobrym meżem i ojcem zeby sprawy finansowe się poprawiły SWIĘTA RITO dopomóz ,wejrzyj na mnie łaskawie tak bardzo jestem rozpaczona ze czasami już nie mam sił proszę cię o modlitwę za mnie i moją rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy11.1.13

  Św.Rito ubłagaj łaskę nawrócenia dla mojej córki,pomóż aby podjęła słuszną decyzję rozwiązania związku bez przyszłości.Pomóż jej przetrwac zBogiem .

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy11.1.13

  Proszę Cię św Rito abyś wyprosiła łaski dla mnie u Pana Boga bym mogła znależć godną i uczciwą pracę i zakończyły się nasze problemy finansowe.Jest mi bardzo ciężko.Proszę o łaski. Sw Rito dopomóż i wejrzyj na mnie łaskawie.
  Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy12.1.13

  Święta Rito proszę Cię o pomoc w znalezieniu lżejszej pracy,w obecnej nie daje rady,przytłacza mnie,chroń moją rodzinę.Błagam Cię o wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy13.1.13

  Św.Rito proszę cię o pomoc w pogodzeniu się mojej córki z jej chłopakiem by córka wszystko mu wybaczyła i spowrotem do niego wróciła

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy16.1.13

  Św.Rito proszę cię o znak w sprawie wyboru mężczyzny, z którym stworzę szczęśliwy związek oparty na szczerości, wierności i wzajemnym zrozumieniu. Proszę o znalezienie pracy i zgodę w rodzinie. Daj mi siły i odwagi w codziennym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy17.1.13

  Św. Rito proszę Cię o zgodę w mojej rodzinie, w moim domu, o pokój serca dla każdego z nas, o szukanie szczęścia tylko w Bogu, o siłę dla mnie i moich bliskich do kroczenia zawsze za Jezusem. Dziękuję Ci za twoje wstawiennictwo u Boga święta Rito!

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy19.1.13

  Świeta Rito dziekuje, Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoją przyczyna. W dniu dzisiejszym z całego serca błagam Cię o łaskę i wstawiennictwo dla moich przyjaciół Magdy i Marka. I łaskę przebaczenia i zrozumienia oraz o wierność i miłość. Panie Boże jeżeli taka wola Twa zachowaj ich związek Amen. Anna

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy22.1.13

  Święta Rito wiele razy zwracałam się do Ciebie o pomoc...zwracam się do Ciebie i tym razem.
  Pomóż mi w mojej beznadziejnej walce o szczęście, rozpal na nowo uczucie radości w moim życiu, mam wrażenie że jestem nikomu nie potrzebna.Codziennie zastanawiam się gdzie popełniłam błąd...dlaczego nie którzy mają wszystko a ja tylko łzy...
  Proszę Cię Święta Rito o pomoc, jestem z mężczyzną którego kocham ale między nami znowu rośnie mur,pomóż nam być razem i usuń wszystkie przeciwności jakie są na naszej drodze...w tobie cała moja nadzieja...
  Bardzo go kocham i chcę być z nim...pomóż mi żeby nasz związek przetrwał...
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy24.1.13

  Święta Rito proszę o zdrowie dla mojego siostrzeńca który jest bardzo chory.Pomóż mu przetrwać ten trudny czas. Św.Rito wesprzyj go w walce o zdrowie aby mógł się cieszyć razem z żoną i synkiem z narodzin córeczki.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy26.1.13

  Święta Rito, blagam Cie o zdrowie dla mojej bardzo chorej babci. Daj jej siłę w walce z chorobą aby na nowo odzyskała siły i została jeszcze z nami. A jeśli wola pana Boga jest inna to proszę żeby nie dochodziła w cierpieniu. A nam daj siłę na przetrwanie tego trudnego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy28.1.13

  Św. Rito, wstaw się u Boga za moim bratem Raszardem aby przeswyciężył trudności w swojej pracy, spraw aby uwieżył w siebie i przetrwał trudna fazę i spojrzał na to pozytywnie. Aby znalazł sobie również towarzyżkę na dalszą drogę życia.Proszę również o zdrowie dla rodziny i bliskich mi osób.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy28.1.13

  Św Rito proszę cię o łaskę zdrowia dla mnie tak potrzebną mi przy wychowaniu trójki małych dzieci i o pomoc w sprawach finansowych. wstaw się za mną i całą moją rodziną u kochanego Pana Jezusa aby wszystkie te sprawy pomyślnie się poukładały , abym wyzdrowiała i aby Bóg miał nas w swej opiece. Amen

  OdpowiedzUsuń
 85. Święta Rita; spraw proszę abym wreście wyszła za mąż założyła rodzinę, miała dzieci i żebyśmy żyli długo w szcześciu i zdrowiu. Ja już dłużej nie chcę byc samotna tyle lat już modlę się aby to uległo zmianie ,cała moja nadzieja w Tobie Św Rito tyle tu ludzi którzy zawdzięczają Tobie tak wiele może i ja będę szczęsliwa.
  Pomóż mi proszę

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy29.1.13

  Widocznie Bóg chce Cię mieć tylko dla siebie i wcale nie musisz być zakonnicą. To jest coś najpiekniejszego, co mogło Ci się przytrafić w życiu. Łaska Boża nie opuści Cię, a od wielu krzyży będziesz zachowana, jeżli wypełnisz Jego wolę i zgodzisz się na samotność dla Niego. Ale czy z Bogiem można być kiedyś samotnym? Ciesz się Bożym wybraniem!

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy30.1.13

  SW Rito proszę Cie wyzwól zsideł szatana moja córke uproś dlanej u Pana Jezusa wyzwolenia z nałogów i porzucenia grzesznego życia ratuj jej duszę aby mogła powrócic na droge wyznaczoną przez Boga

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy8.2.13

  ŚW.RITO...BŁAGAM CIĘ uwolnij mnie z depresji na którą choruję 20lat bym odnalazła sens i radoŚć życia.Prosze cie e opiekuj się mną nieustannie..EWA

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy10.2.13

  anonim 10,2,13
  Św RITO Pomóż mi w rozwiązaniu moich problemów,wspieraj mnie w mojej walce o sprawiedliwość.Doznałam wielu krzywd od najbliższego człowieka,dlatego proszę pomóż mi o
  dmienić mój los i nie pozwól aby zło zwyciężyło.Błagam Cię o pomoc.Opiekuj się mną i dziećmi i daj nam nadzieję...

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy10.2.13

  Sw.Rito pomóż mi w rozwiązaniu moich problemów,spraw aby zły los się wreszcie od nas odwrócił.potrzebuję twojego wsparcia w walce o sprawiedliwość.Doznałam wielu krzywd od najbliższego człowieka i dlatego do ciebie
  zwracam się o pomoc.Nie pozwól aby zło zwycięzyło.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy11.2.13

  sw Rito dziękuję za odeprane łaski proszę pomóż odmienić mój los i nie pozwól aby zło zwyciężyło błagam Cię o pomoc opiekuj się nasza rodzina

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy13.2.13

  Św Rito proszę cię o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny.Pomagaj mi nieustannie przy wychowaniu trójki moich dzieci. BŁAGAM CIĘ uwolnij mnie z depresji bym odnalazła sens i radoŚć życia...EWA

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy16.2.13

  Św Rito, proszę cię o łaskę i aby mój mąż znalazł jak najszybciej pracę. Razem z 10-ciodniowym synem jesteśmy w rozpaczliwej sytuacji. Gosia

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy21.2.13

  Św. Rito ,proszę Cię o pomoc finansową ,gdyż znależliśmy się w bardzo ciężkim położeniu z powodu bankructwa firmy mojego męża.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy21.2.13

  Sw.Rito,dziekuje Ci serdecznie za pomoc mojemu synowi w zdaniu trudnego egzaminu.Prosze opiekuj sie moimi dziecmi.Mlodszemu synowi pomoz w nauce i pokieruj jego droga zyciowa.Wypros u Boga laske wiary dla moich synow.Maria

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy27.2.13

  ŚW Rito bardzo Cię błagam uproś łaski dla mnie u Pana Boga aby moje problemy finansowe się wyprostowały i moja firma zaczęła się odbudowywać bardzo Cię o to błagam.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy4.3.13

  ŚW Rito bardzo dziękuje za pomoc mojemu synowi Dominikowi dostał pracę. Proszę opiekuj się moimi dziećmi Mariuszem i Dominikiem prowadź ich na dobrą drogę. Proszę dla mnie o stablilizację w pracy
  muszę podjąć decyzję chce żeby była właściwa pomóż proszę naszej firmie odnaleźć się w nowej rzeczywistości tak aby osiągnęła sukces.
  Wiesia

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy5.3.13

  Sw Rito, proszę Cię o zdrowie i siłę dla mojej babci, zdrowie dla męża i synka. Miej ich w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy7.3.13

  św Rito peroszę cię za moich synów o umocnienie wiary o pomyślność w szkole i o dobre dziewczyny

  OdpowiedzUsuń
 100. Św. Rito dziękuje za wszystkie otrzymane łaski :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy15.3.13

  Swięta Ryto prosze zeby moj syn dostal prace , zeby chcial ja dostac zeby uwierzyl w swoja wartosc .

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy15.3.13

  Swięta RYTO prosze zeby moj syn dostal prace zeby uwierzyl w swoja wartosc , obdarzyl szacunkiem zone i dziecko zeby dal sobie radę w pracy. Prosze wysluchaj , pomoz

  OdpowiedzUsuń
 103. O Święta Rito, proszę cie bardzo o wstawiennictwo w mojej beznadziejnej sprawie, wierze że za Twoim wstawiennictwem, będzie sprawa moja rozwiazana pomyślnie dla mnie. Wymódl dla mnie tą łaskę, a ja wysławiać bede Twoje imię aż do końca moich dni.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy8.4.13

  Sw. Rito Ty wiesz jak bylam ponizana,ale ja wybaczam tej osobie,tym bardziej ze ona w tej chwily jest tak traktowana przez innych. Prosze pomoz jej aby znalazla sily do odnalezienia sie w tak trudnej chwily i aby otrzymala prace o ktorej marzy. Prosze wstaw sie do Boga,bo on nigdy nie opuszcza swoich owieczek w potrzebie ,nawet tych ktore zapomnialy kto jest ich pasterzem.

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy9.4.13

  Święta Rito moja sprawa jest beznadziejna nie wiem czy uda się uratować mój związek z Jarkiem. Sama go schrzaniłam a teraz cierpię. Proszę Cię dopomóz aby nam się udało pragnę ułożyć sobie z nim życie zawrzeć związek małżeński i i żyć w szczęśliwej rodzinie wraz z naszym potomstwem. Błagam o pomoc Wsatw się za mną u Najświętszej Maryji.
  Błagam i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10.4.13

   Święta Rito strzeż mnie od złych myśli, proszę cię pomóż mi, aby umowa o pracę została mi przedłużona i pracowała w swojej wymarzonej pracy. Iwona M.

   Usuń
 106. Anonimowy12.4.13

  Św Rito proszę ouzdrowienie mnie z ciężkiej choroby w Tobie nadzieja wstaw się za mną do Boga ufam Ci i kocham Cię Ewa

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy12.4.13

  Swieta Rito blagam o pomoc w sprawie uratowania mojego malzenstwa.Bardzo kocham mojego meza ale on zbladzil zakochal sie w innej kobiecie duzo mlodszej od siebie.Pomoz blagam wstaw sie u naszego Pan Wszechmogacego aby uratowal nasz zwiazek i aby moj Piotrus na nowo mnie pokochal wielka miloscia.Jezu ufam Tobie.Blagam...Prosze i dzikuje.

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy25.4.13

  Święta Rito proszę o pomoc w sprawie uratowania mojego związku który zakończył z powodu nieporozumień. Obecnie moja dziewczyna poznała kogoś i nie chce mieć w ogóle ze mną kontaktu. Strasznie się zmieniła, padło dużo ostrych słów na sam koniec ale ja chce jej wybaczyć i prosić ciebie Święta Rito o modlitwę za mnie i za nią aby nasze drogi się zeszły ponownie.Proszę również o modlitwę was drodzy czytelnicy. Dziękuje za wszystko

  OdpowiedzUsuń
 109. Święta Rito błagam o pomoc dziś mam opuścić mieszkanie.

  OdpowiedzUsuń
 110. Święta Rito błagam o pomoc dziś mam opuścić mieszkanie błagam wysłuchaj mojej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy6.5.13

  Dziękuję Św.Rito za wstawiennictwo do Naszego ukochanego Ojca w niebie.Za wszystkie łaski jakie otrzymałam dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy15.5.13

  Swieta Rito blagam uratuj moje malzenstwo. Ratuj nasza rodzine blagam

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy17.5.13

  Święta Rito proszę o uleczenie mojego męża z nałogów i o nawrócenie moich bliskich, ale nie moja wola ,ale Pana naszego niech się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy20.5.13

  Dziękuję Ci Św.Rito za Twoje wstawiennictwo do Naszego Ojca w Niebie.Jestem gotowa pomagac wszystkim którzy są w potrzebie.Siła modlitwy jest ogromna tylko wiara może zwyciężyc zło.Człowiek jest niegodny aby ciągle o cos prosic Boga .Pan Bóg jest naszą nadzieją tylko on nas rozumie.Za wszystko dziękuje Ci Ojcze w Niebie.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy22.5.13

  Św Rito proszę Cię o opiekę nad moim małżeństwem Ewa

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy26.5.13

  Proszę Cię św Rito, abyś wyprosiła łaski dla mnie u Pana Boga.Błagam Cię jestem w beznadziejnej sytuacji.Jest mi bardzo ciężko. Sw Rito dopomóż i wejrzyj na mnie łaskawie.

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy28.5.13

  ŚW.RITO BŁAGAM CIĘ O WSTAWIENNICTWO W MOJEJ TAK BARDZO SKOMPLIKOWANEJ SPRAWIE ŻYCIOWEJ. JESZCZE NIGDY W ŻYCIU TAK BEZNADZIEJNIE NIE CZUŁAM SIĘ I NIE BYŁAM I NIGDY NIE BYŁAM W TAK DRAMATYCZNEJ SYTUACJI. WIERZĘ, ŻE WSZYSTKO ZALEŻY OD NASZEGO UKOCHANEGO PANA, KTÓRY WYSŁUCHUJE CIĘ W KAŻDEJ LUDZKIEJ SPRAWIE. BŁAGAM POMÓŻ I OKAŻ MI SWOJĄ ŁASKĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy3.6.13

  Sw, Rito prosze cie o zdrowie mojej malutkiej siostry , prosze cie okaz swoja laske

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy5.6.13

  Swięta Rito uwolnij mnie z depresji abym znowu był szczęsliwy i pogodny.życie jest piękne pozwól i mi się cieszyc nim.abym przeszedł barierę negatywnych niechcianych mysli.

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy5.6.13

  Swięta Rito uwolnij mnie z depresji abym znowu był szczęsliwy i pogodny.życie jest piękne pozwól i mi się cieszyc nim.abym przeszedł barierę negatywnych niechcianych mysli.

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy5.6.13

  sw Rito prosze o pozytywne zdanie egzaminów przez moją narzeczona Asię niech ten trud nauki który znosi będzie jej wynagrodzony .

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy10.6.13

  Św.Rito proszę Cię o pomoc w naszej beznadziejnej sytuacji

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy13.6.13

  Święta Rito zawsze mi pomagałaś i teraz też proszę spraw abym znalazła solidnych odpowiedzialnych lokatorów od 1 lipca. Proszę Cie tez aby córka miała zdrowie fizyczne i psychiczne dobrze zdała egzaminy i Jej córeczka rozwijała się i była zdrowa. Niech w naszych rodzinach panuje zdrowie, miłość i dobrobyt. Za dotychczasowe łaski bardzo dziękuje. Miej moja i córki rodzinę w opiece.

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy21.6.13

  Św Rito prosze cie o powrót pauliny z corka do domu,zeby w naszej rodzinie zapanowała miłosc,a to co było złe było zapomniane.modl sie za nami

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy23.6.13

  Św Rito proszę wyjednaj u Pana Boga zdrowie dla mojego męża

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy26.6.13

  Świeta Rito
  Nie raz już pomogłaś mi i mojej rodzinie.
  Proszę Cie o zdrowie dla mnie i , syna i męża, a dla męża pracę.Wierzę że uzdriwisz mnie i że mąż znajdzie pracę ufam tobie wyproś te łaski dla mnie u Boga.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy27.6.13

  Św Rito bardzo Cię proszę wstaw się u Pana Naszego ,żeby pomógł zdać egzaminy mojemu synowi i Ciebie też proszę zebyś mu pomogła

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy1.7.13

  Św.Rito choć jeszcze daleko do twojego święta jakim jest 22 dzień miesiąca to już cię proszę aby córka szczęśliwie ukończyła studia i znalazła pracę .Wieżę w twoją siłę i twoją moc uproszenia łask tak bardzo nam potrzebnych.Wtobie cała moja nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy13.8.13

  Św. Rito błagam Cię o wstawiennictwo w bardzo trudnej sprawie. wszystko to z mojego grzechu. Błagam Boże wybacz. Będę zawsze dobrym człowiekiem, obiecuję przed Tobą , zoną i dziećmi BŁAGAM POMÓŻ MI tylko ten ostatni raz.

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy24.8.13

  O Święta Rito, spraw, by nasze drogi ponownie się połączyły, w miłości i szczęściu, byśmy stworzyli cudowną, kochającą sie Rodzinę. Spraw równiez, by moja córka opamiętała się, bym nie miała z nią wiecej problemów. Wyproś Św. Rito u Boga łaskę dla mnie, by moje prośby , o które tak pokornie proszę, zostały wysłuchane

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy24.8.13

  Błagam Świeta Rito, pomóż mi, już nie daję rady, wiesz o co Cie proszę....

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy24.8.13

  Swieta Rito pomoz mojemu bratu Robertowi wyjsc ze szponow alkoholizmu blagam

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy26.8.13

  Św. Rito Moja Najukochańsza nigdy przez całe życia tak nie błagałem jak teraz .Wysłuchaj moje prośby. BŁAGAM CIĘ !!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy27.8.13

  Św. Rito byłem wczoraj u Matki Bożej z La Salette w Dębowcu. Przyszedłem i uklęknąłem modliłem się mocno, bardzo mocno cały czas płacząc nie patrząc nawet co ludzie powiedzą. W mojej sprawie nic się nie zmieniło, ale czuje taki wewnętrzny głos, że wszystko jest w porządku. Cuda są, tylko trzeba w nie wierzyć i mocno z całego serca żałować za swoje grzechy. Może to dziwne, ale właśnie grzech zmienił mnie, mój stosunek do życia i innych. Wiem teraz, że Bóg ma dla mnie inny lepszy plan . Módlcie się gorąco, z całego serca tak jak nigdy, a doznacie wielkiej łaski.

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy30.8.13

  Święta Rito dziekuje za wstawiennictwo i wysluchanie mych modlitw. Bede chwalić Twoje imie do końca mych dni.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy31.8.13

  Cudowna Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo i wybłaganie łaski zdrowia dla mojego taty.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy17.9.13

  Kochana Moja Św. Rito, dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski jakie od Ciebie doznałem. Kocham Cię i zawsze będę modlił się do Ciebie. Dziękuję szczególnie Matce Boskiej z Dębowca. Dzięki Wam wszystkim, moje duchowe mamy mam nadzieję, że stanę się dobrym człowiekiem. Jeszcze raz bardzo bardzo za wszystko dziękuję i KOCHAM WAS.

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy18.9.13

  Św. Rito tak bardzo jestem szczęśliwa ,że jesteś przy mnie i przy mojej rodzinie. Dziękuję Ci Św. Rito za wstawiennictwo, za pomoc i wysłuchanie mych modlitw.Już tyle razy doświadczyłam Twych łask a ja nie jestem w stanie wypowiedzieć tego słowami.Dziękuję Św. Rito i proszę miej nas wszystkich w Swej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy8.10.13

  Sw.Rito prosze o wstawiennictwo za moja rodzina a zwlaszcza synowa ktora spodziewa sie dziecka ma problemy zdrowotne obdarz ja swoja laska i pozwol urodzic zdrowe dziecko.amen

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy21.10.13

  Sw Rito moja oblubienico i Boza blagam Cie z calego serca o modlitwe za mnie wypros mi laske wsparcia finansowego i szczesliwego sprzedania domu a w zamian kupienia mieszkania dla mnie i moich dzieci zjt dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy8.11.13

  Święta Rito, wspomóż mnie, tak jak już nieraz wspomagałaś. Proszę wstaw się za mną w prośbie o pracę, bym nie zawiodła tych, za których jestem odpowiedzialna. I przywróć miłość, dobrą miłość.

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy14.11.13

  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy30.1.14

  Św. Rito proszę cie wstaw sie u Naszego Pana z moją prośbą, abym w tym roku zaszła w ciążę i mogła się razem z mężem cieszyć cudem jakim jest dziecko i stworzyć mu dom w którym jest miłość.

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy6.2.14

  Kochana, błogosławiona Rito. Wysłuchaj błagań matki, która cierpi ponieważ cierpi jej dziecko.
  Św. Rito pomóż, błagam o łaskę szczęścia w miłości, odzyskania zagubionej miłości, poukładania wszystkich swoich spraw. Spraw sowimi modlitwami św. Rito żeby Ilonka odzyskała
  miłość która ją uskrzydli i pozwoli być szczęśliwą. Błagam pomóż mojej córce podnieść się z depresji i cieszyć się życiem i szczęściem. Już dawno nie widziałam jej uśmiechu. Błagam o miłość i pracę dla mojej córki Ilonki.

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy7.3.14

  Kochana Św. Rito błagam Cię, pomóż mi wyleczyć się z nerwicy, depresji, błagam o pomoc w Tobie tylko nadzieja, proszę nie zostawiaj mnie takiej, bardzo proszę wręcz błagam o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy7.3.14

  Błagam Cię Św. Rito o pomoc w wyzdrowieniu, o wyleczeniu się z nerwicy, depresji, złych myśli z mojej głowy, tak bardzo potrzebuje Twojej pomocy, błagam Cię pomóż mi wrócić do normalności, cieszyć się życiem bez tej choroby, błagam pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy18.3.14

  Święta Rito, jestem mocna, byłam mocna. Jestem prawa. Układałam moje życie sprawiedliwie. Dziś kolejne przeciwności obezwładniły mnie. Proszę, wstaw się za moim synem, za moim bratem, za mną, abym miała siłę i znalazła właściwą drogę w życiu i nadal mogła pomagać.

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy26.3.14

  Świeta rito spraw abym zaszla w ciaze i wyleczyla sie z choroby alergicznej mam nadzieje ze wysluchasz moich modlitw i wstawisz sie u boga za mna ....

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy2.5.14

  Święta Rito, spraw abym dostał pracę i utrzymał dom, w ktorym z żoną i córeczką włożyliśmy tyle serca oraz abym mógł zapewnić mojej Rodzinie godne i spokojne życzę. Wysłuchaj proszę mojej pokornej prośby i wstaw się u Pana Naszego w mojej intencji

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy14.5.14

  Święta Rito spraw aby jutrzejsze sprawy w sądzie miały pozytywny przebieg i pozytywne zakończenie dla mnie i dla Zosi .Zeby mój były mąż w końcu się uspokoił i nie dokuczał dla mnie .Żebyśmy były zdrowe i szczęśliwe .
  Marta z Krupnik

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy14.5.14

  Święta Rito pokornie proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa, dla mojego przyjaciela, o uwolnienie z nałogu alkoholowego. Proszę aby odnalazł szczęście i miłość w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy27.5.14

  Święta Rito bardzo mocno z całego serduszka proszę Cię aby mój maż był mi wierny kochał mnie i już nigdy nie zostawił. Spraw abyśmy w tym nowym miejscu byli szczęśliwym małżeństwem i rodziną zeby wszystko nam sie ułożyło.Wiem że wiara czyni cuda.
  AMEN

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy27.5.14

  Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo za mną i moją rodziną, pozwól mi szczęśliwie wrócić do domu,żyć szczęśliwie z rodziną i już nigdy jej nie opuszczać.

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy5.6.14

  O droga Święta Rito, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę. Tylko ty możesz mi pomóc. Proszę Ciebie abym nie była w ciąży. Mam dopiero 16 lat i jestem na to za młoda. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy17.6.14

  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy24.6.14

  św. Rito spraw aby moja praca zaczela przynosic zyski zebym zaczela zarabiać na życie i aby ludzie przestali mi i mojej rodzinie zazdroscic tego co osiagnelismy ciezka praca i wieloma wyzeczeniami. Spraw aby ludzie szczegolnie rodzina przestali nam zle zyczyc i zaczeli interesowac sie wlasnym zyciem a nie naszym. Daj mi siłę abym mogla się obronic na studiach, szczesliwie zakonczyc pisanie pracy lic. i znalazla odwage aby podjesc do egzaminu. pomoz mi także zawalczyć o zdrowie- depresja mnie nie opuszcza, a problemy zwiazane z praca i rodzina sa dla mojej choroby pozywka. Wstaw sie za mna u Pana, wiem ze nie raz juz mi pomagałas i wszystko o co prosilam spelnilo sie. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy7.7.14

  św. Rito nawróć moją córkę ze złej drogi i skieruj ją na drogę prowadzącą do Boga ,odsuń od niej złe i szatańskie myśli ,proszę Cię o wstawiennictwo za nią aby rosła na pociechę dla nas rodziców i na chwałę Bożą.Nie opuszczaj św. Rito naszej rodziny ,w tych trudnych dla nas chwilach ,uproś mi u Boga to o co Cię proszę ,błagam św. Rito pomóż nam !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy8.7.14

  Swieta Rito kolejny raz zwracam sie do Ciebie z kolejna inna prosba.. Prosze Cie Swieta Rito o uwolnienie mnie od mysli o tym okropnym widoku jaki widzialam i ktory mnie tak przerazil. Bardzo Cie prosze, pomoz mi ! Bardzo Cie prosze...bo nie daje mi ta mysl spokoju. Pan Bog moze wszystko ! Kochana Swieta Rita...

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy10.7.14

  Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga. Proszę, wyproś dla mnie, łaskę zdrowia. Bóg, zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy15.7.14

  Święta Rito , błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga ,wyproś łaski dla mojej rodziny a szczególnie córki która się pogubiła w Tobie jedyna nadzieja. BÓG ZAPŁAĆ !

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy28.7.14

  Swieta Rito,blagam Cie o wstawiennictwo u Trojcy Przenajswietszej o uzdrowienie i oczyszczenie naszej rodziny z wszelakich zniewolen, klatw, zlorzeczen, zlych dzialan i braku wzajemnej milosci oraz o uwolnienie mojego syna od narkotykow a mojej siostry i braci od alkoholizmu. W tobie jedyna nadzieja. Bog zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy28.7.14

  Swieta Rito prosze Cie bardzo o wstawiennictwo do Pana naszego Jezusa Chrystusa aby moj pracodawca zmienil swoje postepowanie wobec mnie. Bog zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy10.8.14

  ŚWIĘTA RITO PROSZĘ CIĘ O UZDROWIENIE MOJEGO TATY I ZGODĘ W NASZEJ RODZINIE.DODAJ NAM SIŁ W TAK TRUDNEJ CIĘŻKIEJ CHOROBIE MOJEGO TATY

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy3.9.14

  Święta Rito
  proszę o modlitwę wstawienniczą za moją narzeczoną Justynę, która choruje na tarczycę, przestała chodzić do lekarza i zaczęła wątpić w swoje uczucia do mnie. Ponadto jej koleżanka stawia moją narzeczoną przeciw mnie. Gdy Justyna była operowana ja przyjechałem z Anglii by być przy niej, codziennie dojeżdzałem 100km do szpitala i z powrotem. Tej która ma na nią wpływ nie było w ciężkich chwilach przy Justynie.
  Proszę o modlitwę za Justynę, za nas, aby Bóg przysporzył jej miłości, by nie wątpiła we mnie-wszystko co robię robię dla niej, z czystego serca.
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy29.9.14

  Święta Rito, proszę Cię z całego mojego serca, o zdrowie dla mojej ukochanej Babuni Zosi.

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy29.9.14

  Święta Rito! Z całego serca proszę o pokorę dla mojego syna Pawła.

  OdpowiedzUsuń
 167. Agata29.9.14

  Św. Rito oprzyj swą opieką moją rodziną żeby nie było zmartwień, chorób i problemów. Proszę Cię aby każdy wiódł szczęśliwe życie. Proszę wysłuchaj mojej prośby!!:)

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy2.11.14

  Swieto Rito pomoz w zyciu

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy2.11.14

  Sw. Rito pomoz w zyciu żeby było wszystko dobrze

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy2.11.14

  Sw Riko pomoz w zyciu żeby było na prostej drodzie

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy11.11.14

  Św Rito proszę o łaskę zdrowia dla mamy która cierpi na bóle kręgosłupa , oby siostra moja mała siostrzenica i szwagier cieszyli się zdrowiem i żeby omijały ich kłopoty i żebym dostała upragnione mieszkanie. Św Rito pomóż nam w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy7.12.14

  Święta Rito bardzo prosze Cię o pomoc tak bardzo pragne spedzić reszte swojego zycia z Damianem błagam Cie pomóż nam była bym najszczęśliwsza osoba na ziemi moja mama była by bardzo szcześliwa ze jestem z Damianem niczego tak nie pragne jak być z nim i załozyć rodzine pragnę aby mnie pokochał BŁAGAM CIĘ z całego serduszka pomóż nam AMEN

  OdpowiedzUsuń
 173. Święta Rito... bardzo Cię proszę o łaskę dla mojej mamy, aby wyzdrowiała. Rak, i inne choroby które posiada aby poszły w niepamięć i stała się 100% zdrową kobietą. Bardzo Cię proszę gdyż świat mi od wczoraj runął. Daj jej siłę do walki i aby wyzdrowiała. AMEN

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy28.12.14

  Święta Rito proszę o uzdrowienie taty i teścia chorujących na raka. Prośba o zdrowie dla całej rodziny i ludzi modlących o zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy1.1.15

  św.Rito proszę Cię o wtawiennictwo przed panem Bogiem aby wysłuchał mojej prośby,abym pozwoliła odejść ukochanej osobie,abym potrafiła zrozumieć to ze będzie zył z inna,aby mój siostrzeniec był zdrowy,aby jego serduszko było zdrowe,by cała moja rodzina była zdrowa i bezpieczna i ukochana osoba z kimkolwiek będzie.Prosze wspomnij o mnie...

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy3.1.15

  Św.Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga aby wysłuchał moich modlitw

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy4.1.15

  Św.Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża,a reszt sama się ułoży.

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy13.1.15

  Sw.Rito dziekuje Ci za mojego cudownego synka i prosze o to zeby do 6 marca 2015 roku juz sam chodzil bez naszej pomocy Ty wiesz ze on tak strasznie cierpi a ja razem z nim pomoz nam o nic wiecej Cie nie prosze tylko o to zeby moj skarbulek sam chodzil jak wszystkie zdrowe i normalne dzieci wierze gleboko ze wysluchasz mojej prosby Amen

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy15.1.15

  Święta Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Boga, dla mnie i mojej dziewczyny w naszej wspólnej sprawie. Wierzę że za Twoją sprawą otrzymamy potrzebną nam łaskę. Amen

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy19.1.15

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga aby mój mąż wyszedł z nałogu ,żeby miałam siłę to przetrwać,i nasze małżeństwo się utrzymało i wszystko dobrze się skończyło .Gorąco wierzę w Twoją dobroć i że nam pomożesz. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy27.1.15

  Św. Rito proszę Cię wstaw się za nami, za naszą miłość na wieczność, którą che spędzić z Krzysztofem, żebyśmy znów mogli się cieszyć swoją bliskością i wspierać w trudnych chwilach, żebyśmy mogli być razem>

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy29.1.15

  Swieta Rito wstaw sie za mna i moimi modlitwami u Boga o to zeby czlowiek ktorego kocham wybaczyl mi i poczul milosc domnie dal nam szanse odbudowac nasz zwiazek z calego serca o to to prosze

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy29.1.15

  święto Rito, tyle razy mnie wysłuchałaś, pomóż mi i tym razem. proszę - spraw by było normalnie, jak dawniej

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy8.2.15

  Święta Rito, Dziękujemy Ci za wysłuchanie Naszej prośby i za otrzymany dar. Prosimy Cię , o modlitwę , zdrowie i żebyśmy mogli niedługo cieszyć się Naszym szczęściem. Z całego serca o to prosimy...

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy29.3.15

  Święta Rito, proszę Cię aby mój syn znalazł swoją drugą połówkę

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy3.4.15

  Św. Rito, proszę, pomóż. Ty wiesz...
  Dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy8.4.15

  Święta Rito błagam Cię pomóż wyjść z nałogów i w powrocie na drogę wiary Michałowi. Wstaw się za nim do Boga . Dziękuję Ci z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy8.4.15

  Święta Rito błagam Cię pomóż wyjść z nałogów i w powrocie na drogę wiary Michałowi. Wstaw się za nim do Boga . Dziękuję Ci z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 189. Anonimowy20.4.15

  potrzebuje Cię św. Rito!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń