Uzdrowienie z bólu ucha

Także dla innej siostry z tego samego klasztoru św. Rita uprosiła potrzebną łaskę. W 1885 r. s. Anna Rosa Biscozzi zaczęła cierpieć z powodu potwornego bólu ucha. Ból ten trwał cztery miesiące. Z powodu choroby ucha s. Anna nie tylko odczuwała straszny ból, ale też straciła zupełnie słuch. Choroba cały czas postępowała. Pewnego wieczoru z ucha siostry zaczęła wylewać się krew. Nie można było znaleźć żadnego sposobu, by ją zatamować. Wszelkie wysiłki lekarza były bezskuteczne. Jedyne, co mógł zalecić pacjentce, to opatrzenie chorego ucha olejkiem migdałowym. S. Anna jednak, zamiast zastosować przepisany olejek, wolała użyć innego. Jako lekarstwo wybrała dla siebie olejek z lampy św. Rity. Przez siedem dni smarowała nim chore miejsce. Dodatkowo, robiąc znak krzyża olejkiem, odmawiała trzy razy „Chwała Ojcu” i raz „Zdrowaś Mario”. Pod koniec natomiast wykrzykiwała słowa: „Błogosławionego Rito, módl się za mną”. Gdy nastała siódma noc, poczuła, jakby coś wewnątrz jej głowy się otworzyło. Od tego momentu zauważyła, że potrafi usłyszeć tykanie zegara. W krótkim czasie choroba całkowicie zniknęła. S. Anna nie musiała już dłużej cierpieć, bo św. Rita najlepiej wiedziała, jak ją uleczyć…


W: A. Machalica, Święta Rita – anioł nadziei, Wyd. eSPe, Kraków 2013.

10 komentarzy:

 1. ŚW Rito proszę o wstawiennictwo u Boga w chorobie uszu mojej córeczki Nikoli. Amen

  OdpowiedzUsuń
 2. ŚW Rito proszę o wstawiennictwo u Boga w chorobie uszu mojej córeczki Nikoli. Amen

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgorzata23.2.19

  Święta Rito blagam aby mojej Coreczce powrócił w pełni słuch

  OdpowiedzUsuń
 4. Swieta Rito zanosze blaganie do Ciebie o uzdrowienie mojego ukochanego meza ktory cierki z powodu przewlekwej choroby lewego ucha.

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta Rito ulecz uszku mego wnuczka Nikodema Amen

  OdpowiedzUsuń
 6. Święta Rito ulecz mojego małego synka Wiktorka z niedosluchu i chorych zatok. Oby mógł wreszcie cieszyć się życiem i zacząć uczyć się mówić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Św. Rito proszę Cię ulecz mnie z niedosłuchu ucha lewego. Tyle razy mi pomogłaś, do Ciebie modliłam się o zdrowie o słuch syna po jego narodzinach - jest cudownym zdrowym dzieckiem. Teraz i ja zwracam się z nadzieją do Ciebie z prośbą o przywrócenie dobrego słuchu i ustanie szumów bo słuch jest mi niezbędny do pracy i wychowania dzieci

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy19.2.20

  Święta Rito błagam o pomoc i wstawiennictwo w uzdrowieniu mojej mamy z choroby uszu

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy19.2.20

  Święta Rito błagam o pomoc i wstawiennictwo w uzdrowieniu mojej mamy z choroby uszu

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy8.7.20

  Święta Rito proszę Cię ulecz mnie z niedosłuchu i szumów usznych. Tak bardzo potrzebuje dobrze słyszeć by móc pracowac Błagam Cię Święta Rito módl się za mną.

  OdpowiedzUsuń