Uwolnienie od ciężkich bólów

Ostatniego dnia maja 1457 r. Giacomuccia di Leonardo z Ocosce została w cudowny sposób uwolniona od ciężkich bólów. Bóle te dręczyły ją już dwa lata i były przyczyną silnego osłabienia organizmu. Kobieta przez osiem dni wytrwale modliła się o uzdrowienie. Św. Rita uleczyła chorą, nieznośne bóle przestały obezwładniać jej ciało.


W: A. Machalica, Święta Rita – anioł nadziei, Wyd. eSPe, Kraków 2013.

6 komentarzy:

 1. Anonimowy20.7.14

  Święta Rito proszę o uwolnienie mnie z długotrwałej choroby, która pozbawiła mnie całkiem sił i odebrała radość życia. Obiecuję modlić się do Ciebie każdego dnia i działać w Imię Boże - proszę o dar uzdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy8.10.15

  Swieta Rito za Twoja przyczyna proszę o uwolnienie mnie z bolu nogi, abym mogla chodzic i uniknela operacji kolana .prosi Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy16.10.15

  Święta Rito bardzo proszę pomóż bliskiej mi osobie, uwolnij go od ciężkiej, nieuleczalnej choroby. Modlę się do ciebie już prawie rok i będę robiła to nadal ale proszę wysłuchaj mnie. Dziękuję Ci za to wszystko co się wydarzyło do tej pory, dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie bliskiej mi osoby która choruje na ciężką chorobę. Modlę się do Ciebie już prawie rok i będę robiła to nadal, ale proszę, wysłuchaj mnie. Dziękuję Ci za to co do tej pory sprawiłaś. Proszę pomóż mu, dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy14.2.16

  św. Rito uwolnij mnie z choroby nerwicy i bólu głowy

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy24.5.16

  Swieta Rito uzdrow z choroby moja mame,by mogla chodzic na wlasnych nogach,zabiez bol,ktory odbiera chec do zycia.

  OdpowiedzUsuń