Wyprasza łaski

Kult św. Rity pięknie rozwija się na Podlasiu. Tam w parafii w Borkach koło Radzynia Podlaskiego pracuje ks. Marek Matusik, czciciel świętej. To właśnie od niego otrzymaliśmy dwa świadectwa łąsk wyproszonych za wstawiennictwem św. Rity.

Łaski dla rodziny

„Dwa lata temu byłam człowiekiem bardzo skrzywdzonym przez ludzi, uwikłanym w beznadziejne problemy, potwornie zestresowanym. Zaczęłam się modlić się do św. Rity, ponieważ mój trzynastoletni syn miał poważne problemy psychiczne. Kontakty z psychologami nic nie dały, wręcz przeciwnie – prowadziły do silniejszego rozstroju nerwowego” – tak rozpoczyna swoje świadectwo czcicielka św. Rity w Podlasia.

Kobieta postanowiła szukać pomocy u kapłana i tak trafiła do parafii, gdzie proboszczem od niedawna był przyjaciel jej brata, „dobry duch całej rodziny”. W kościele odprawiane były nabożeństwa do św. Rity i proboszcz zachęcił rodzinę, aby uczestniczyli w nich oraz żeby modlili się do świętej. „Natchnął nas nadzieją. Wraz z bliskimi uczestniczyłam w comiesięcznych nabożeństwa. Starałam się regularnie modlić w domu. Od tej pory czułam szczególną opiekę oraz wsparcie w wielu różnych trudnych i beznadziejnych problemach, których  w tym czasie miałam wiele. Po długich rozmowach z księdzem syn zgodził się na wizytę u lekarza i stopniowo się wyciszał. Z czasem ustąpiły objawy chorobowe. Po roku wrócił do formy i obecnie stał się kontaktownym, pogodnym chłopcem” – czytamy w świadectwie kobiety.

Pomoc w budowie domu          

Czcicielka św. Rity z Podlasia doświadczyła jeszcze innego rodzaju pomocy od świętej.
„W tym trudnym czasie budowałam dom pod wynajem. Podpisałam taką umowę z najemcą, która obligowała mnie do oddania budynku w określonym czasie. Opóźnienia miały być obciążone wysokimi karami. Termin z początku wydawał się być odległy, możliwy do dotrzymania. Okazało się jednak, że w tym czasie nastąpiło wiele problemów, w wyniku których budowa miała zostać opóźniona. Przeżywałam z tego powodu ogromny stres. Na budowę wzięłam duży kredyt, zmiana terminu oddania budynku mogła więc doprowadzić mnie do ruiny. To był prawdziwy horror. Tę sprawę jednak także poleciłam św. Ricie i niespodziewanie znaleźli się ludzie życzliwi, dzięki którym oddałam dom o wyznaczonym mi czasie. Wiem, że to wszystko brzmi jak reklama telewizyjna, ale tak właśnie było w moim życiu. Po dwóch latach, odkąd modlimy się za wstawiennictwem św. Rity, jesteśmy innymi ludźmi. Mamy jeszcze kilka ważnych i trudnych problemów rodzinnych, ale dlamnie ważna jest świadomość, że mam wielkie duchowe wsparcie w św. Ricie. Wierzę, że będzie dobrze” – kończy swoje świadectwo kobieta.

Guz zniknął

Drugie świadectwo przysłane nam z Borków przez ks. Marka Matusika dotyczy uzdrowienia z choroby. Bielszczanka – bo tak podpisała się kobieta – napisała w nim:
„W 2001 roku została ugryziona przez kleszcza, po czym zachorowałam na boreliozę. Choroba ta objawiła się bólem stawów, głowy, skurczem mięśni. Trafiłam do szpitala, gdzie zostałam podleczona. Pomogło na dwa, trzy miesiące. Po tym czasie bóle się nasiliły i tak co roku trafiałam do szpitala. Dochodziły różne dodatkowe schorzenia: nadciśnienie,  pogorszenie wzroku, a najbardziej dokuczały mi bóle stawów, kręgosłupa, cukrzyca oraz niedokrwienie serca.

W lutym 2009 roku trafiłam do szpitala z ciężkim nadciśnieniem tętniczym, kryzą naczyniową, dyslipidemią. W szpitalu wykonano mi wiele badań i wykryto mi dodatkowo CT naczyń nerkowych i nadnerczy, obecność nowotworu – guza o wielkości 9 milimetrów. Lekarz prowadzący zalecił powtórzenie badania za trzy miesiące. Po tym czasie stwierdzono, że mam guza w lewym nadnerczu, który ma już 12 milimetrów, oraz dwa następne o średnicy 3 i 7 milimetrów. Lekarz postawił diagnozę i powiedział, że trzeba usunąć nadnercze. Wyraziła zgodę. Operacja miały odbyć się za cztery tygodnie.

Po rozmowie o mojej sytuacji zdrowotnej znajomy kapłan polecił mi, bym pojechała do miejscowości, gdzie polecił mi, bym pojechała do miejscowości, gdzie w kościele znajduje się figura św. Rity, i tam modliła się o uzdrowienie. Tak też uczyniłam. Pojechałam na Mszę Świętą. Gorąco prosiłam o zdrowie. W mojej intencji modlił się także ksiądz proboszcz oraz wielu moich przyjaciół.

Przyszedł czas stawienia się do szpitala. Przed operacją wykonano mi jeszcze dodatkowe badanie komputerowe i wówczas okazało się, że nie mam żadnych guzów w nadnerczu. Lekarz prowadzący był zdziwiony i polecił wykonać ponownie badanie po trzech tygodniach. Ono również nie wykazało zmian patologicznych. Od tamtej chwili modlę się za wstawiennictwem św. Rity i dziękuję jej za pomoc i łaskę uzdrowienia. Modlitwa daje mi siłę i moc w codziennym moim życiu i trwaniu w wierze”.W: M. Pabis, Cuda świętej Rity, patronki w sprawach najtrudniejszych, Dom Wydawniczy "Rafael", Kraków 2012.

71 komentarzy:

 1. Anonimowy11.3.13

  SERDECZNE DZIEKI WSPANIALA SWIETA RITO:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10.4.13

  Dziękuję Rito za uzdrowienie Pani z choroby Boleriozy, niestety i ja się z nią borykam proszę cię o uzdrowienie mnie i mojej koleżanki TERESKI, A TAKŻE O DOBRĄ PRACĘ DLA NAS. IWONA M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15.4.13

  Swięta Rito błagam cię pomóż mi znaleźć dobrą pracę ,pomóż moim synom starszy żeby ukończył studia ,młodszy żeby zdał maturę pomóż mojemu mężowi żeby już nigdy nie sięgał po alkohol żeby utrzymał pracę
  módl się za nami. Teresa

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy15.5.13

  Swięta Rito błagam Cię o wstawiennictwo.Zmagam sie z chorobą nowotworową i mam dwóch małaych wynków .Błagam Cię pozwól mi ich wychować.Wiola

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17.5.13

  swieto rito prosze cie i blagam o uzdrowienie i znalezc prace

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy19.5.13

  swieto rito blagam cie pomoz uzdrowic meza znalezc mi prace dobra i wyjsc z depresji

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy24.5.13

  Swieta Rito, prosze Cie o pomoc w znalezieniu dla mnie dobrej pracy. pomoz mi rowniez wychowac I wyksztalcic mojego syna. Daj mu prosze zdrowie, dobra prace I dziewczyne, ktora pomoze mu w podejmowaniu dobrych decyzji. Pozwol mi byc dumna z mojego syna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy28.5.13

  Swieta Rito, blagam Cie o pomoc i ratunek dla mojego taty. Prosze Cie najgorecej jak umiem wyblagaj nam ta laske przemiany u Pana Jezusa i Jeo Matki i spraw bysmy mogli sie porozumiec i rozwiazac te i inne trudne sytuacjie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy28.5.13

  Swieta Rito, blagam Cie o moje zdrowie. Wstaw sie za mna bym mogla wychowac moje dzieci tak jak tego chce Pan Bog. Wskaz mi droge. Miej w swojej opiece moja cala rodzine, takze meza i dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy28.5.13

  Swieta Rito, prosze Cie wstaw sie to naszej ukochanej Matki za moje dzieci, za Gabrysie, Natalie, za Piotra i Bartka,Ole za B. Spraw by nie pobladzily.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy31.5.13

  Swieta Rito, blagam dopomoz mi. Nie moge sie uprac z pewnym problemem. Trwa to juz tak dlugo. Prosze spraw, aby ta sprawa sie rozwiazala i w moim zyciu nastapil pokoj i wzajemne zrozumienie. Bardzo prosze pomoz mi, tak mi ciezko.Pomoz tez mojemu mezowi zrozumiec mnie, spraw aby uwolnil swoje uczucia i chcial je okazac.
  Prosze wyblagaj mi te laske u Matki Naszej. Wdzieczna na zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy12.6.13

  Swieta Rito, pomoz blagam czekam na diagnoze i bardzo sie boje, to dopiero poczatek. Wstaw sie za mna bo nie wiem co mnie czeka i bardzo sie martwie. Spraw aby sie to odwrocilo, prosze o zdrowie i ufnosc w plany Boze.
  Pomoz mi.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy14.6.13

  św rito obrałam sobie ciebie za moja patronke wypros dla mnie i mojej rodziny potrzebne łaski i wstaw się za nami u naszego pana wdzieczna wiola

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy14.6.13

  błagam sw rito pomóz nam już straciłam nadzieje ze będzie lepiej tys moja ostatnia nadzieja

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy13.7.13

  ŚWIĘTA RITO bardzo Cię proszę wyjednaj mi łaskę urodzenia dziecka,łaskę zdrowia i płodnego łona,bądz zawsze z moją rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy13.7.13

  ŚWIĘTA RITO bardzo Cię proszę o szczęśliwe powiększenie się naszej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy19.7.13

  Swieta Rito, prosze obdarz mojego syna piekna, czysta miloscia. Postaw na jego drodze dziewczyne odpowiednia dla niego. Daj mu wejsc do pieknej, dobrej rodziny. Pomoz im stworzyc ciepla, dobra polska rodzine, a mnie cieszyc sie ich szczesciem. Spraw, aby dzieki temu zwiazkowi zyskala corke, aby moj dom wypelnil sie radoscia.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy20.7.13

  Swięta Rito proszę cię o pomoc dla mojej córki Katarzyny ty wiesz o czym myślę

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy2.9.13

  Św Rito, dziękuję za te małe błogosławieństwa. Proszę jeszcze goręcej bo łaskę w wiadomej Ci sprawie. Proszę wpłyń na człowieka, który nas doprowadził do beznadziejnej sytuacji aby poczuł odpowiedzialność i naprawił krzywdy jakie nam wyrządził. Spraw Św Rito, aby mama uwierzyła w siebie i zaczeła się doceniać, znalazła pracę i wew spokój na resztę długich lat.Daj nam proszę łaskę bezpiecznego i spokojnego życia po tych bardzo trudnych latach. Bóg zapłać za wszystkie łaski.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy8.12.13

  ŚWIĘTA RITO ! DZIĘKUJĘ CI ZA OKAZANE ŁASKI. MÓDLMY SIE...

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy12.12.13

  Swieta Rito dziekuje ci bardzo ...

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy22.12.13

  Swieta Rito prosze o uzdrowienie mojej coreczki, ona tak pragnie chodzic.......Swieta Rito pomoz

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy31.12.13

  Błagam pomóż uzdrowić moje małżeństwo,wyproś spowiedź dla mojego męża.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy6.1.14

  DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO WSPANIAŁA I CUDOWNĄ ŚWIĘTA RITO NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MYM SERCU KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy13.1.14

  Święta Rito proszę byś poprosiła Matkę Boską i Jezusa o łaskę znalezienia pracy Ty wiesz o jakiej marze, łaskę spokoju dla mojej rodziny, usunięcia nieżyczliwych ludzi z mojej drogi życiowej wyjścia z tej beznadziejnej sytuacji jeśli taka będzie wola Boga

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy16.1.14

  Św Rito proszę o zdrowie dla mojej kochanej siostry która tak wiele przeszła w życiu jak TY, pozwól jej cieszyć się życiem daj nam zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy2.3.14

  Kochana Święta Rito proszę o pomoc wiarę i o dar macieżyństwa

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy25.5.14

  Sw; Rito pomoz mojej rodzine

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy30.5.14

  Święta Rito proszę Cię o zgodę w mojej rodzinie, o zdrowie mamy, o dobrą żonę dla brata, o dobrego męża dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy17.6.14

  KOCHANA, WSPANIAŁA, NIESAMOWITA, DZIELNA, WALCZACA O MILOSC I POKOJ, KOCHAJACA, TAKTOWNA, STATECZNA, MILA, PIEKNA, POMOCNA - SWIETA RITA NIEZAWODNA ! KOCHAM CIE SWIETA NASZA RITO ! BADZ PRZY NAS ZAWSZE.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy26.6.14

  kochana sw rito prosze cie aby Jerzy ktorego tak ogromnie kocham obdarzył mnie miłoscia szczera prawdziwa aby byl ze mna ,kochał i pomagał ,aby był moim prawdziwm przyjacielem , wspierał w tym trudnym Rito prosze tak bardzo prosze modl sie o wzajemna miłosc dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy4.8.14

  Święta RITO błagam Cię z całego serca o moje uzdrowienie.. Dziękuję za mojego kochanego męża, który w chorobie otacza mnie troskliwą opieką.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy7.8.14

  Święta Rito błagam Cię poproś Matkę Boską i Jezusa o uzdrowienie mojego męża i aby moja córka dostała pracę na która już tak długo czeka

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy13.8.14

  Św. Rito pokornie proszę o wstawiennictwo do Pana Boga Miłosiernego o wyjście z depresji , uwolnienie o wszelkiego złego bym ujrzała sens życia i mogla się radować

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy8.9.14

  Św Ritko proszę Cię o uzdrowienie. Te nieustanne bóle kręgosłupa prawej ręki i lewej nogi to codzienny koszmar do problemy nadnerczami i ciągle nerwy. Jednocześnie pragnę Ci podziękować za codzienna opiekę i siły, które dajesz mi i mojej Rodzice.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy26.9.14

  sw Rirto blagam pomóż mi wyzdrowiec z tej strasznej choroby

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy26.9.14

  barszo proszę ćie św ito pomóż mi wyzdrowieć

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy4.11.14

  Św Rito proszę cie z całego serca o to aby moja dziewczyna która kocham najbardziej na świecie wybaczyła mi błędy które popełniałem i do mnie wróciła aby mnie kochała tak mocno jak ja ją kocham

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy3.12.14

  Sw Rito prosze Cie z całego serca pomoz wyzdrowiec, wstaw sie U naszego Pana Jezusa Chrstusa by obdarzyl mnie, moja mame i brata laska zdrowia. dziekuje.... Ilona

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy12.4.15

  święta Rito kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy12.4.15

  święta Rito kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy12.4.15

  święta Rito kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy12.6.15

  św. Rito,z całego serca Ci dziękuję za łaskę pracy, którą Mi wymodliłaś,gdy byłam w rozpaczliwej sytuacji w 2011 roku i w której pracuje do dzisiaj, proszę Cię o cud by wszechmogący Jezus i Najświętsza Panienka postawili przy mnie dobrego męża i uzdrowili moją wadę wzroku - na które łaski tak długo już czekam.....Bądź uwielbiona,bądź wywyższona, bądź błogosławiona....

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy31.7.15

  Dziękuję Ci Swięta Rito za uzdrowienie mojego brata z choroby nowotworowej. Proszę Cię o wstawiennictwo o moją wnuczkę żeby była zdrowa. Proszę Cię o zdrowie dla całej mojej rodziny:męża , córek i zięciów. Żeby Pan Jezus obdarzył ich zdrowym potomstwem. Spraw Święta Rito aby moja młodsza córka miała stałą pracę.

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy11.8.15

  Św.Rito, błagam Cię, poproś Matkę Bożą, by moja córka kochała mnie, szanowała i ufała mi jak dawniej. Proszę Cię, wyproś dla niej łaskę mądrości i siły, by nie uzależniała się od złych ludzi i nigdy nie uległa rozpuście zepsutego świata. Niech wróci dawne moje ukochane dziecko, błagam! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy25.9.15

  Św Rito uzdrów mojego tate Staanislawa z choroby nowotworowej daj zdrowie mamie Helenie .Rusz sumieniem ciotki Honoraty wujka Jozka brata tatyvza krzywde taty jaką mu wyrzadzili.A mi pozwól spotac miłosć ozenic się załozyć rodzine i byc szczęsliwym.Błogoslaw mi w pracy i żeby godziwie łacili za prace a nie wykorzystwali i Szymon kolega że bedzie moim kolega przyjacielem na cale życie żeby tez to doceniał co ja dla niego robie.

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy3.10.15

  Dziękuję Ci Święta za łaski o które tutaj prosiłam. Brat czuje się dobrze ma dobre wyniki. Moja młodsza córka dostała pracę o którą zabiegała a starsza córka jest w ciąży tak jak pragnęła. Pobłogosław jej potomstwo aby donosiła i żeby urodziło się zdrowe. Daj zdrowie moim najbliższym i miej ich w opiece. Dziękuję Ci święta Rito za uzyskane łaski. Odmień ludzi którzy nam dokuczają.

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy7.10.15

  Św. Ukochana Rito

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy7.10.15

  Św.Rito

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy7.10.15

  Św.Rito współpomożycielko nasza wyjednaj błagam mi łaski u Pana Naszego Uzdrowienia całkowitego z choroby stawów i innych choròb,łaski pracy modle sie do ciebie owstawiennictwo za moich synów, wnusia i synową zaAdriana za jego sprwawy sądowe za Darka żeby zerwał z nałogiem za ich nawrócenie i zdrowie i za Wojtka modle sie do ciebie o opieke i modlitwe za nas do końca naszych dni.Ewa Ł-Ś

  OdpowiedzUsuń
 51. Św. Rito prosze Cię o zdrowe dziecko, którego bardzo pragnę.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy30.11.15

  O ukochana Sw.. Rito błagam Cię uratuj mojego jedynego brata lub skróć mu cierpienia. Czuwaj nad naszą rodziną , żeby omijały nas choroby i wszelkie zagrożenia.Bardzo Ci dziękuję za dotychczasowe Łaski za Twoim wstawiennictwem. Twoja oddana dłużniczka.Miej w opiece moich najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy6.12.15

  Moja patronko bardzo Cię proszę o opiekę w wiadomej tobie sprawie,bądz z nami proszę i ufam.Kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy6.12.15

  Św Rito dziękuję za opiekę .

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy7.12.15

  Sw.Rito dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy29.1.16

  Prosze o dobra prace dla syna i pomoc w sesji

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy29.1.16

  Dziekuje za pomoc w sprawie swiat

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy10.2.16

  Święta Rito często przyjeżdżam z chłopakiem do Bork gdzie czczone jest Twoje Imię, gdzie modlimy się za Twoim wstawiennictwem. Jesteś najbliższą mi świętą, bo wstawiasz się za nami u Boga w beznadziejnych sytuacjach. Borykałaś się z podobnymi trudami życia jak my. Chciałam Cię prosić o przemianę mojego taty, który ma urojenia i często przez niego cierpimy. Błagam o jego przemianę, o to by Pan Bóg uzdrowił go z choroby psychicznej, by akceptował mój związek z chłopakiem i uwierzył w to, że chcemy zachować czystość przed małżeństwem. Miej go proszę w swojej opiece jak również mój związek, który przez mojego tatę przeżywa naprawdę czasem ciężkie próby. 14 lutego będzie nasza 2 rocznica związku proszę byśmy mogli być ze sobą całe życie, byśmy mogli w przyszłości być małżeństwem i cieszyć się potomstwem. Spraw by to co się wypaliło w naszych uczuciach chwilowe jakieś zawirowania zamieniły się we wspomnienia. Daj nam czystą, pokorną, gorącą miłość do siebie i pomóż wybaczać wzajemne przewinienia. Dziękuję ci za dotychczasową pomoc i otrzymane łaski. Proszę o wstawiennictwo za całą nasza rodzina. I jeżeli ktoś jest wstanie poświęcić chwilę modlitwy za mnie i moich bliskich za wstawiennictwem Św. Rity to będę wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy16.3.16

  Dziękuję Św.Rito za to, że jestem w ciąży. Proszę aby ciąża przebiegała bez komplikacji i aby dzieciątko było zdrowe.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy25.4.16

  Sw. Rito blagam o laske uzdrowienia z patogenow, ktore zagrazaja mojemu zyciu i regeneracje kosci oraz odzyskanie odpornosci.
  Ratuj Ritus!!! Kasia

  OdpowiedzUsuń
 61. Św. Rito przez Twoje potężne orędownictwo proszę o łaskę wyzwolenia mnie i moich synów z naszej tragicznej sytuacji finansowej i spłacenie długów jeżeli taka jest Wola Boża.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy20.5.16

  Św. Rito proszę Cię o łaskę nawrócenia i Sakrament Pojednania dla mojego syna Tomasza.

  OdpowiedzUsuń
 63. Św. Rito przez Twoje potężne orędownictwo proszę o łaskę wyzwolenia mnie i moich synów z naszej tragicznej sytuacji finansowej i spłacenie długów jeżeli taka jest Wola Boża.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy21.5.16

  Św. Rito, jeżeli możesz, pomóż tym, którzy potrzebują pomocy, ale o tym nie wiedzą. Ufam Ci.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy22.5.16

  W Dniu Twego Święta, Św.Rito, błagam Cię uczyń, by moja córka kochała mnie, szanowała i ufała mi jak dawniej. Proszę Cię, wyproś dla niej łaskę mądrości i siły, by nie uzależniała się od złych ludzi i nigdy nie uległa rozpuście zepsutego świata. Niech wróci dawne moje ukochane ufne dziecko, błagam! Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy21.5.18

  proszę za Monikę

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy21.5.18

  o wszelkie łaski dla Dominiki

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy22.5.18

  Proszę o dar posiadania potomstwa,tak bardzo pragniemy otoczyć miłością nasze dzieciątko.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy21.5.19

  proszę o łaskę dla mojej rodziny w tych wszystkich kłopotach i troskach jakie nas dręczą. Marta

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy21.5.19

  Św. Rito proszę wstaw się za moją rodziną i wyproś łaskę spokojnego życia i rozwiązanie tych trudnych spraw jakie nas dręczą od dłuższego czasu, proszę o wstawiennictwo za nami..Marta G..

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy21.7.19

  Sw. Rito proszę o łaskę we wszystkich kłopotach i troskach które mnie dręczą a szczególnie bym mogła rozwiązać problemy finansowe i by moii synowie nie nadużywali alkoholu by mój mąż wyleczył się z choroby psychicznej by w naszej rodzinie zapanował spokój w dniu Twojego święta wyproś dla moich dzieci wnuków potrzebne łaski

  OdpowiedzUsuń