Prośby i podziękowania do św. Rity

Św. Rita jest niezawodną orędowniczką dla wszystkich potrzebujących pomocy. Niech i dla Ciebie stanie się kimś bliskim i pomocnym, wypróbowaną w wierności przyjaciółką.

1 058 komentarzy:

 1. Anonimowy14.6.11

  Św.Rito proszę o miłość i pomoc w znalezieniu pracy.Dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy27.5.12

   Święta Rito powierzam tobie naszą sprawę,błagam Ciebie o pomyślne rozwiązanie. Błagam uproś nam tę łaskę

   Usuń
 2. Anonimowy19.6.11

  Święta Rito, bardzo z mężem pragniemy zostać rodzicami, uproś dla nas łaskę macierzyństwa i ojcostwa. Tyle razem przeszliśmy i teraz czas wydaje się właściwy. Proszę, błogosław nam i wyproś dla nas tę łaskę.
  Prosząca

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy24.6.11

  Święta Rito, błagam Cię ratuj mnie, bo biegnący czas coraz bardziej zaczyna działać na moją niekorzyść w związku z czym nie mam już prawie żadnej szansy na to aby pozytywnie rozwiązać swój problem. Nie widzę też dobrej woli w tych, którzy mnie skrzywdzili i do tego problemu doprowadzili albowiem tam gdzie w grę wchodzą pieniądze nie ma sentymentów. Proszę pomóż mi, bo tylko Ty jedna możesz to zmienić...

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy25.6.11

  Święta Rito, błagam Cię ratuj mnie, bo biegnący czas coraz bardziej zaczyna działać na moją niekorzyść w związku z czym nie mam już prawie żadnej szansy na to aby pozytywnie rozwiązać mój problem. Nie widzę też dobrej woli w tych, którzy mnie skrzywdzili i do tego problemu doprowadzili albowiem tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam nie ma sentymentów. Proszę pomóż mi, bo tylko Ty jedna możesz to zmienić...

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy25.6.11

  Kochana Sw Rito błagam Cie o Wstawiennictwo otrzymania łaski poczecia dziecka,ktore wraz z mezem wyczekujemy.Wiem ,ze nie zasłuuguje na to,ale wierze w Twa dobrotliwosc Sw Rito i miłosierdzie Boga.Modle sie.Jezu Ufam Tobie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy28.6.11

  Dziękuję gorąco Święta Rito za wstawiennictwo u Pana Boga Najwyższego w sprawie dla mnie najważniejszej. To Ty wymodliłaś poczęcie ukochanego dziecka, opiekowałaś się nami przez całą ciążę, wspierałaś w chwilach zagrożenia, pomogłaś podczas porodu i po nim, wspierasz nadal w chwilach trudnych, a ja nieustannie proszę Cię o wybłaganie łask, na które nie zasługuję. Dzięki Ci Panie z całego serca!

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy2.7.11

  Święta Rito proszę Cię o pomoc aby na mojej drodze dobry Bóg postawił mądrego mężczyznę,abym mogła zalożyć rodzinę.Św.Rito ufam CI.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy4.7.11

  Święta Rito, proszę Cię ratuj mnie i pomóż mi pozytywnie załatwić wszystkie moje sprawy w Poznaniu, Ty jedna wiesz, że czekające mnie tam zadanie nie jest łatwe i proste do wykonania, potrzebuje od Ciebie takiego samego wparcia jakie Kmicic otrzymał od Czarnej Madonny przy wysadzaniu kolumbryny niszczącej mury klasztoru na Jasnej Górze...

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy5.7.11

  Święta Rito, proszę Cię wspieraj swoją łaską księdza Piotra Natanka aby wytrwał w swoim dążeniu do przeprowadzenia dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy5.7.11

  Cudna perło, ukochana oblubienico Pana Chrystusa naszego najsłodszego i najmiłosierniejszego Boga uproś błagam cię w moich modlitwach łaskę wzajemnej silnej ,prawdziwej i miłej Bogu miłości. Wyproś Św. Rito byśmy się niezniechęcili żadnymi nawet największymi przeszkodami byśmy je z Jerzym razem poknali i wytrwali w niej do końca naszych dni. Proszę o wyproszenie łaski przez Ciebie u Jezusa Chrystusa dla nas abyśmy mogli otrzymać sakrament małżeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy5.7.11

  Św. Rito cudowna oblubienico naszego Pana Jezusa Chrystusa, błagam Cię w codziennych modlitwach o wyproszenie łaski u Boga dla mnie i Jerzego, aby Bóg nasze wzajemne uczucie wzmacniał, abyśmy w nim wytrwali do końca naszych dni. Proszę Cię Św. Rito o łaskę sakramentu małżeństwa i prawdziwej mocnej i trwałej wzajemnej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy5.7.11

  Szczęść Boże!
  Zwracam się gorącą prośbą o modlitwę za mojego kolegę Michała,
  który uległ poważnemu wypadkowi i walczy obecnie o życie w szpitalu.
  Ma złamany kręgosłup w trzech miejscach, pękniętą miednicę,
  złamaną
  rękę, krwiaka w mózgu i między kręgami, ale nie to w tej chwili
  najbardziej zagraża jego życiu. Lekarze walczą z pękniętym płucem,
  które teraz bezpośrednio zagraża jego życiu. Obecnie jest w stanie
  śpiączki farmakologicznej i wybudzenie go jest planowane na 1-3 lipca.
  Wtedy lekarze będą mogli stwierdzić czy przeżyje. Proszę bardzo o
  modlitwę za niego, za odprawienie Mszy w jego intencji albo chociaż o
  krótkie westchnienie do Pana. Proszę także jeżeli jest taka
  możliwość o przekazywanie prośby o modlitwę dalej, gdzie się tylko
  da. Wierzę głęboko, że Pan nie będzie mógł oprzeć się tylu
  wołaniom o zdrowie i udzieli Michałowi tej łaski. :)
  Bóg zapłać i ja ze swojej strony także obiecuję modlitwę!

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy6.7.11

  Matko Boża i Święta Rito proszę pomóżcie Piotrowi wygrać w tej nierównej walce ze złem

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy9.7.11

  Święta Rito, Ty wiesz, że się starałam i sama więcej już nic zrobić nie mogę, resztę zostawiam w twoich rękach. Wierzę Ci, że mnie nie opuścisz i poprosisz Pana Boga o to co będzie dla mnie najlepsze...

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy22.7.11

  sw.Rito prosze pomoz mi i Mojemu Markowi,niech milosc marka do mnie bedzie silna ,pomoz nam stworzyc silny piekny zwiazek oparty na mocnej milosci i szacunku.Wierze ze jestes z nami i pomozesz nam...Jola...

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy1.8.11

  Św. Rito, proszę Cię o nawrócenie brata, aby każdy nowy dzień był spokojny i pełen pokoju w naszej rodzinie....;(

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy4.9.11

  Kochana Święta Rito, wiesz, co kryje moje serce. Jak strasznym bóle przeszyte jest. Przez ostatnie 2 miesiące targane cierpieniem i małymi radościami, które były łaską wybłaganą u Boga za Twoim wstawiennictwem. Dziś jeszcze goręcej błagam Cię o pomoc. Niech serce mojego (byłego) chłopaka zabije mocniej dla mnie, aby MIŁOŚĆ, która w nim jest zwyciężyła pokusę i zło. Abyśmy mogli razem szczęśliwy chwalić Boga w przyszłości. Św. Rito błagam - wstaw się za mnie u Pana.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy11.9.11

  Św Rito proszę pomóż mi i otocz mnie swoją opieką każdego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy11.9.11

  Św.Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji potrzebnych mi łask, które powierzyłam Tobie.
  Bogusia.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy22.9.11

  Św Rito
  Proszę Ciebie z całego matczynego serca , wyproś proszę przez swoją modlitwę miłosierdzie cudu macierzyństwa dla mijej córki i jej mężą, aby Bóg miłosierny obdarzył i ch upragnionym potomstwem. BOŻE SPRAW TEN CUD tak Cię błagam

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy12.10.11

  Święta Rito proszę w intencji pewnego chłopaka i o wysłuchanie prośby Bogu wiadomej.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy13.10.11

  Święta Rito proszę pomóż, wyproś mi u Boga tą łaskę dobrego męża mimo wszystko jeśli jest taka wola Boga chciałabym żeby On wrócił jeśli jest to jeszcze możliwe, jeśli nie to proszę o dobrego człowieka w moim życiu, kogoś z kim stworzę trwały szczęśliwy związek, to już tak długo trwa, ja już ni mam siły modlić się i prosić. bardzo proszę, pomóż i dziękuję za spokój.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy14.10.11

  Święta Rito proszę wyproś mi łaskę nawrócenia i odprawienia dobrej spowiedzi.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy18.10.11

  Święta Rito, proszę Cię wyproś mi u Boga łaskę dobrej pracy, a także łaskę dobrego męża, dopomóż aby kochana przeze mnie osoba zbliżyła się do mnie. Ty wiesz jak bardzo mi na tym zależy i jak bardzo Cię o to proszę, tak bardzo mi na nim zależy. Jeżeli jednak nie będzie to możliwe to proszę Cię o dobrego mężczyznę który będzie mnie kochał i szanował. Proszę także o zdrowie dla mojej babci i aby w pracy u mamy nic złego się nie działo. Wiem że o dużo proszę ale jesteś moją ostatnią nadzieją.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy25.10.11

  Proszę o modlitwę w mojej intencji i o wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem.Św Rito prowadź mnie i błogosław.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy25.10.11

  Św. Rito, uproś mi nienawiść do grzechu ciężkiego i wytrwanie w dobrym do końca. Dziękuję za wszystkie otrzymane już łaski.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy3.11.11

  Św Rito proszę o modlitwę za mnie o wszelkie łaski w pracy i o Boże błogosławieństwo.

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy3.11.11

  Św. Rito, proszę Cię o pomoc w wytrwaniu w pracy, o pojednanie i pokój pomiędzy pracownikami, o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Dziękuję za dotychczasowe łaski. M.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy4.11.11

  Święta Rito, proszę Cię o cud uzdrowienia mojego nienarodzonego dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy6.11.11

  Święta Rito proszę Cię o pomoc w miłości. Tak bardzo kocham tą osobę i pragnę z nią być lecz sama nie potrafię się do niej zbliżyć. Proszę Cię byś pomogła mi związać się z tą osobą.
  Proszę Cię też o to byś wspierała mnie w nauce bo czuję, że powoli tracę siły oraz proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny. Wiem, że o wiele prosze ale jesteś moją nadzieją na lepsze i jesteś moją patronką i mam nadzieję, że mi pomożesz.Oraz dziękuję za dotychczasową pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy7.11.11

  Św. Rito, za Twoim wstawiennictwem u Boga, proszę Cię o łaskę znalezienia pracy dla mojej córki Ewy. Wiem, że jesteś od beznadziejnych spraw i mogę liczyć na uproszenie tej łaski. Mama

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy7.11.11

  Św. Rito, patronko od spraw najtrudniejszych, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny i uzdrowienie dla Haliny. M.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy7.11.11

  Anonimowy pisze...
  Błagam o modlitwę w mojej intencji...O Miłosierdzie Boże dla mnie i mojej rodziny...O rozwiązanie wszystkim moich problemów psychicznych i poprawę relacji z mężem i dziećmi.....
  Boże ratuj, bo giniemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  26.6.11
  Anonimowy pisze...
  więta Rito, błagam Cię ratuj mnie, bo biegnący czas coraz bardziej zaczyna działać na moją niekorzyść w związku z czym nie mam już prawie żadnej szansy na to aby pozytywnie rozwiązać mój problem. Nie widzę też dobrej woli w tych, którzy mnie skrzywdzili i do tego problemu doprowadzili albowiem tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam nie ma sentymentów. Proszę pomóż mi, bo tylko Ty jedna możesz to zmienić...

  26.6.11
  Anonimowy pisze...
  Prosze Cie swieta Rito .opamietaj Janusza ,zeby zrozumial jakie wartosci sa naprawde wazne w zyciu ,kocham go i prosze nawroc go ,ostatnie nadieja w Tobie ,zgodze sie z wola Twoja i Boga

  18.7.11
  Anonimowy pisze...
  Św Rito proszę Ciebie o pomoc w pracy i aby mnie nie zwolnili.

  4.9.11
  Anonimowy pisze...
  Św Rito proszę pomóż mi w wiadomej sprawie.

  18.9.11
  Anonimowy pisze...
  ŚW RITO PROSIMY O DAR UPRAGNIONEGO POTOMSTWA, MÓDL SIĘ ZA NAMI ŚW RITO.
  ANETA Z MĘŻEM

  10.10.11
  Anonimowy pisze...
  ŚWIĘTA RITO OBROŃ MOJĄ RODZINĘ PRZED JEHOWYMI

  17.10.11
  Anonimowy pisze...
  ŚWIĘTA RITO ODDAJĘ TOBIE MOJĄ RODZINĘ.
  NIE ZOSTAWIAJ NAS SAMYCH NIGDY .AMEN.

  17.10.11
  Anonimowy pisze...
  Kochana święta Rito, proszę Cie o łaskie uzdrowienia dla C....Robię wszystko co w mojej aby mu pomóc, ale już nie daje rady, tracę siły i wiarę a mój przyjaciel czuje się coraz gorzej. Św. Rito proszę dodaj mi teraz sił i broszę z całego serca o cud uzdrowienia, serce mi pęka jak patrze na jego cierpienie, błagam pomóż...daj jakiś znak a uczynię wszystko...

  18.10.11
  Anonimowy pisze...
  święta Rito proszę, błagam Cię o siłę i łaskę uzdrowienia dla C...Zrobię wszystko, tylko proszę daj jakiś znak i iskierkę nadziei, że wygramy walkę z chorobą.Błagam spraw by poczuł się lepiej, serce mi pęka jak widzę jego cierpienie, wiem, że on chce żyć....Błagam

  18.10.11
  Anonimowy pisze...
  Św.Rito proszę Cię o widoczną pomoc dla naszej rodziny-tyle czasu proszę,ale wierzę,że i na nas zwrócisz swój wzrok,nie przejdziesz obojętnie obok nas...Módl się za nami..

  24.10.11
  Anonimowy pisze...
  Święta Rito błagam Cię o pomoc w prywatnej sprawie, Błagam uproś u Boga łaskę miłości mężczyzny którego kocham, wstaw się u Najukochańszego Jezusa za mną , abym w końcu otrzymała miłość tego mężczyzny i w końcu była szczęśliwa. Prowadź mnie w moim życiu i nie opuszczaj.
  Spraw abym w końcu wyszła z dołka w którym byłam przez dłuższy czas. Błagam Cię o to z całego serca. Jesteś moją ostatnią nadzieją.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy7.11.11

  Św. Rito, uproś dla mnie łaskę wytrwania w powołaniu i radosnego niesienia krzyża. Dziękuję za otrzymane łaski.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy7.11.11

  SW. RITO PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U BOGA O SPEŁNIENIE MOJEJ PROŚBY ŻEBY ANDRZEJ PO ŚRODOWEJ ROZMOWIE Z NIM ŻĘBY WSZYSTKO WRÓCIŁO DO TEGO CO BYŁO ŻĘBY OTWORZYŁ SERCE DO MOJEJ OSOBY ŻEBYŚMY TWORZYLI WSPANIŁY ZWIAZEKI BŁAGAM CIE O POMOC SW. RITO BEDE SIE MODLIĆ I BŁAGAĆ CODZIENNIE O SPEŁNIENEI MOJE PROŚBY BŁAGAM CIĘ WSPANIAŁO RITO :((((( BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy7.11.11

  św.Rito proszę uproś dla mnie łaskę u Boga w mojej trudnej sprawie.Ty jestes moją nadzieją i orędowniczką,prosze wysłuchaj mnie i módl się za mną.
  Twoja trzcicielka B.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy8.11.11

  Wielka św. Rito, dziękuję za dodatkową pracę dla mojej siostry.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy8.11.11

  Św.Rito proszę w intencji pewnego chłopaka,który jest w więzieniu oraz o wysłuchanie prośby Bogu wiadomej.Ola

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy10.11.11

  Św.Rito pomódl się w moich intencjach modlitwy zanoszonej do Jezusa i Maryji.Wyproś mi łaskę całkowitego uzdrowienia duszy i ciała,łaskę dla P.Ty wiesz jaką jak i dary ducha świętego.
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy10.11.11

  Chciałam wam napisać, że Święta Rita właśnie mi pomogła. Prosiłam ją o wstawiennictwo przez cztery dni i wczoraj doznałam szoku, że mój problem rozwiązał się, a sprawa była beznadziejna. Piszę o tym, bo w modlitwie obiecałam, że rozsławiać ją będę, że mi pomogła. Trzeba szczerze i żarliwie modlić się i ją prosić. Napisałam to bez ładu i składu, ale chcę wam przekazać, żebyście wierzyli i nie załamywali się. Ja jestem mało wierząca, ale tak mocno ją prosiłam o wstawiennictwo i wiem, ze mogę na niej polegać w ciężkich chwilach. Nie poddawajcie się. Mi pomogła bardzo szybko. Modliłam się trzy razy dziennie. Teraz jej dziękuję i dale proszę o jej łaskę i wstawiennictwo w innej sprawie. Głowa do góry. Pozdrawiam Was serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy11.11.11

  święta Rito proszę o łaskę dla mojej córki Małgorzaty. Pomóż mojej córce zdać zaległe egzaminy. Uproś u Boga łaskę pamięci, rozumu i odwagi w trakcie egzaminu, a czas dany przed egzaminem niech będzie wypełniony skuteczną nauką. Św. Rito proszę o spełnienie tej prośby. Jest mi tak cieżko, straszna choroba mego syna i jeszcze ten problem.Proszę nie opuszczaj mnie jestem taka samotna. matka

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy13.11.11

  Św. Rito wyproś mi ducha nawrócenia i pokuty!

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy14.11.11

  DZIĘKUJĘ CI CUDOWNA ŚWIĘTA RITO ZA WSTAWIENNICTWO TWOJE DO PANA BOGA MIŁOSIERNEGO.
  Pragnę w tym miejscu opisać sytuacje w jakiej się znalazłem, na dowód mocy wstawiennictwa Świętej Rity do Pana Boga naszego.
  Od lat cierpiałem na chorobę zwaną nerwicą natręctw (nerwica obsesyjno - kompulsywna). Objawiała się ona przede wszystkim strasznymi myślami, obrazami i impulsami (dokładnie wszystkim, co jest przypisane tej chorobie). Myśli wulgarne, ośmieszające i najwstrętniejsze jakie można sobie uświadomić skupiały się głównie na moich dzieciach, a w szczególności na mojej córci. Jest to niewyobrażalne cierpienie psychiczne, kiedy się kocha szczerze i najczyściej, a takie myśli, obrazy przychodzą człowiekowi do głowy. Leczyłem się w PZP przez 1,5 roku. Były efekty, ale nie takie jakich oczekiwałem, jednak lęk, że to się będzie powtarzać był ogromny. Też same myśli powracały i przynosiły cierpienie. Najgłupsze, niewyobrażalne bzdury roiły się w mojej głowie, a dotyczyły przede wszystkim moich najukochańszych dzieciaków, a i samemu Panu Bogu też w tych paskudnych myślach się dostawało. A ja naprawdę nie chciałem takich myśli. NIKT I NIC NIE POMAGAŁO. Rozmawiałem wiele razy z bardzo mądrymi kapłanami, co mam zrobić. Otrzymałem bardzo wiele mądrych rad, ale praktycznie niewiele to pomagało. Dopiero, kiedy wszystkie możliwości "ziemskie" zostały wyczerpane poprosiłem w żarliwej modlitwie (nowennie) i z największą ufnością o wstawiennictwo najpierw ŚW. JUDĘ TADEUSZA, potem Św. Ekspedyta, aż wreszcie CUDOWNĄ ŚWIĘTĄ RITĘ, a Miłosierny Pan wysłuchał i uwolnił mnie z tej paskudnej i ciężkiej choroby. CHWAŁA TOBIE PANIE CHRYSTE I TOBIE ŚW. RITO, ORAZ TOBIE ŚW.JUDO TADEUSZU ZA WSTAWIENNICTWO. Również brałem nabożnie udział we mszy w intencji uzdrowień za wstawiennictwem Patrona mojej parafii Św. Huberta. Postanowiłem, że Św. Ritę i Św. Jude Tadeusza czynię Patronami wszystkich spraw życiowych. Nadal pragnę się modlić i prosić Św. Ritę o wyproszenie łask dla mnie i moich najbliższych od Pana Boga naszego. Kochani módlcie się do tych Świętych (ŚW. JUDY TADEUSZA I ŚW. RITY), a za ich wstawiennictwem nasz Pan niczego Wam nie odmówi, co będzie zgodne z Jego Wolą.

  Krzysztof.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy14.11.11

  Podziękowanie dla św Rity.
  Ja chciałam napisać o cudzie jakie doświadczyłam za wstawiennictwem św Rity.O św Ricie dowiedziałam się niedawno z internetu.skserowałam sobie modlitwy i odmawiałam wysyłałam intęcje na msze św.w Krakowie.prosiłam o drugą prace męża za granice.przyjechał maż z pracy i mówi że w tej pracy długo nie popracuje w Polsce ponieważ mają duże problemy finansowe.Wtedy siedzieliśmy w pokoju mój mąż był bardzo smutny . wzięłam mój telefon i nad tknełam się na numer tel.który miałam dwa lata spisany z ogłoszenia z gazety.To był cud wiem to na pewno ponieważ to św. Rita pokierowała mną .Maż wziął telefon i zadzwonił i prace dostał od ręki.drugi cud to mojego księdza wikarego mama zachorował bardzo w Belgi,pojechała tam do pracy.Leżała w spiątczce nie dawali jej dużo czasu życia. Modliliśmy się na mszy świętej o nią a ja w domku odmawiałam litanie do św Rity.Ksiądz który pojechał aby dać mamie ostatnie namaszczenie jego mama otworzyła oczy wybudziła się znak że modlitwy i wstawiennictwo św Rity to cud. Dziękuję św Ricie i proszę o dalsze łaski które są jej znane . Dziękuje Panu Bogu Naszemu za dary i wysłuchanie Naszej kochanej świętej.Dziękuje Siostrom Augustiankom o Modlitwy w moich intencjach.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy14.11.11

  Kochana Rito serdecznie Tobie dziękuje za cud, ze ubłagałaś Jezusa o prace dla mojej siostry i ze mogłam wynagrodzić siostrze za pomoc którą uzyskuje wraz z rodzicami od niej,i prorze żebym nadal wytrwała w modlitwie za twoja przyczyną św Rito i prorze o rozwiązanie tej jednej sprawy ty Rito wiesz jakiej.Łucja

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy16.11.11

  Swięta Rito błagamy o wstawiennictwo i łaskę uzdrowienia naszego syna Ireneusza z choroby nowotworowej.Bożena

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy16.11.11

  swięta Rito proszę żebym znowu spotkała pewną osobę na mej drodze i wiarę w siebie wyjście z depresji i całkowity powrót do zdrowia. i znalezienie pracy i sumienne jej wykonywanie

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy16.11.11

  Św.Rito błagam Cie pomóż uratować moja rodzine.O uratowanie i uzdrowienie malzenstwa
  Doroty i Darka.O powrot meza na wlasciwa droge oraz nawrocenie.O dar szczerej rozmowy i sile do ratowania małżeństwa oraz o powrot meza do domu.O Dar Ducha Swietego

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy16.11.11

  19 pazdziernika zmarl moj kochany mąż. Zostalam z dwojka dzieci.Gdyby wrocil calowalabym jego stopy ale nie wroci.Wiem ze kiedys po mnie przyjdzie.Rozmawiam z nim i czuje jego opieke nad nami.Jezu ufam Tobie.Pomoz mi wychowac nasze dzieci Dobry Jezu pomoz dzieciom w nauce i mnie zebym dobrze ich wychowala daj nam wszystkim zdrowie i siłę w tej ciezkiej chwili.Prosze o zdrowie i dlugie zycie moim rodzicom tesciom i wszystkim dobrym ludziom ktorzy nam pomagaja o zdrowe i dlugie zycie moim dzieciom.Dobry Jezu przyjmij mojego meza do siebie.Jakie to szczescie miec drugą osobe przy sobie.Jola

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy19.11.11

  Swieta Rito,dopiero Cie poznaje,blagam Cie,wstaw sie u Pana Boga w mojej intencji o zrowie dla mojej siostry,prosze,zeby leki ktore ma dostac zadzialaly zeby moja siostra zdrowiala,blagam daj jej sile i zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy21.11.11

  Kochana Święta Rito, wiem, zamęczam Cię swoimi prośbami, ale też wiem, że rozumiesz mnie jako matka. Pomogłaś mnie i mojemu dziecku wiele razy i były to cuda, za które Ci gorąco i z całego serca dziękuję. Teraz też serce mnie boli, bo moje dziecko po raz kolejny potrzebuje pomocy. Błagam Cię, wyproś u Pana Jezusa, żeby pomyślnie przeszło przez te trudne chwile, które przeżywa i żeby wyszło na prostą. Wierzę, że pomożesz i przy pomocy Twojego poparcia Pan Jezus uczyni cud, bo Wam ufam. Oddaję moje dziecko w Waszą opiekę. Bądź pozdrowiona!

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy22.11.11

  Św. Rito dziękuję za wszystkie łaskie otrzymane . Proszę o dobrego męża i wspaniałą pracę . Niech moja rodzina którą pragnę mieć będzie szczęśliwa . Tak bardzo tego pragnę mieć rodzinę . Jeżeli to jest Robert nie każ na czekać długo z decyzją ślubu . Bądź pozdrowiona Prosi Beata

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy22.11.11

  święta Rito,

  Proszę o wstawiennictwo za moją córeczkę, żeby była zdrowa i szczęśliwa. Niech moja córeczka zostanie całkowicie uzdrowiona. Proszę Cię Św. Rito, wstaw się także za mną- potrzebuje znaleźć pilnie dobrą pracę.
  Dziękuje mocno

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy23.11.11

  Święta Rito, Oblubienico Pana Jezusa Chrystusa, Orędowniczko moja i Pocieszycielko, dziękuję Ci z całego serca za wszystkie otrzymane łaski, zwłaszcza wyjednane dla mojej duszy, nawrócenia do Pana i wyproszenia miłosierdzia i wybaczenia grzechów moich. Dziękuję za dobrą spowiedź.

  Proszę Cię gorąco z całego miłującego serca wstaw się za moją rodzinną o potrzebne dla niej łaski i za mną i wyproś u miłosiernego Jezusa, Pana naszego łaskę zdrowia dla mnie i cierpliwość w chorobie. Błagam Cię Święta Rito o cud!

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy25.11.11

  w emocjach, nerwach z niemocy rozstaliśmy się. Pozwól nam na powrót do siebie święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy26.11.11

  Wczoraj znajomemu ok. 15.00 ktoś ukradł dokumenty i notatniki, pieniądze miał przy sobie w kieszeni. Modliłem się do św. Rity i św. Judy o znalezienie tych rzeczy, gdyż ponowne wyrabianie dokumentów jest uciążliwe i czasochłonne. Znajomy zgłosił ten fakt na policję. Dziś już dzwonili, że ukradzione rzeczy zostały podrzucone pod sklep w innej części miasta. Dziękuję bardzo za tak szybko otrzymaną łaskę!

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy28.11.11

  Bardzo proszę o modlitwę za wstawiennictwem św Rity. Straciłam zdrowie, dobre relacje w rodzinie, kiedyś byłam prymuską, dziś przez choroby mam zaniki pamięci. Nie mam już siły. Tylko cud może mnie uratować.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy29.11.11

  Święta Rito tylko w Tobie moja nadzieja wstaw Się za moimi dziećmi i Wyproś dla nich łaskę zdrowia.Błagam Cię Święta wyproś łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej mojego męża.

  OdpowiedzUsuń
 59. Błagam o modlitwę za mnie aby Bóg ochronił mnie od złego i wskazał właściwą drogę i pomógł podjąć dobre decyzje. Jestem w ciężkiej życiowej sytuacji wiec bardzo proszę o modlitwę za mnie i dziękuję!.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy30.11.11

  Święta Rito proszę wyjednaj mi u Boga łaskę otrzymania pracy w zakładzie, w którym jestem obecnie stazystką

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy30.11.11

  Sw. Rito wysluchaj wszystkich prozb ludzi proszacych cie o wstawienictwo do Boga.Prosze cie o pomoc i dla mnie dla moich dzieci dla moich bliskich i wszystkich dobrych ludzi ktorzy nam pomagaja .Moj maz nie zyje.Panie Jezu zabierz jego dusze do nieba a nam daj zdrowie i pomoz w tej ciezkiej chwili.
  Tak bardzo tesknimy.SW. Rito wstaw sie za nami bo tak ciezko zyc.Jezu ufam tobie.

  OdpowiedzUsuń
 62. Droga Święta Rito proszę o wstawiennictwo za moje małżeństwo, proszę uratuj moję małżeństwo, przyprowadź mojego męża do domu do nas do dzieci , odegnaj myśli jego o rozwodzie , daj nam szanse uratowania naszej rodziny, dodaj mi sił żebym mogła walczyć o nasze małżeństwo , czekamy na powrót , na miłość i wiarę mojego męża i taty.Wierzymy , ufamy i czekamy z otwartym sercem . Amen
  Joanna i dzieciaczkami Rafałkiem i Agnieszką.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy1.12.11

  dziękuję Ci kochana św Rito,bardzo dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy1.12.11

  Św. Rito, błagam wyproś dla mnie łaskę zdrowia, cierpliwość, wielką ufność w Panu Bogu. Otocz opieką moją całą rodzinę...

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy1.12.11

  Kochana Św.Rito przyjdż mi z pomocą wyproś łaskę zdrowia dla moich dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy1.12.11

  Swieta Rito... Dziekuje Ci i Panu Bogu z calego serca za spelnienie mojej prosby jeszcze tego samego dnia. Kamien mi spadl z serca ze sprawa w koncu sie szczesliwie rozwiazala.... dotrzymam danej Ci obietniy tak jak TY mi pomoglas. Szczesc Boze wszystkim potrzebujacym

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy2.12.11

  Św Rito przyjdź mi z pomocą błagam Cię

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy4.12.11

  Św Rito proszę aby wszystko się ułożyło o dalszą pomoc z Bożym błogosławieństwem.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy5.12.11

  Ukochana Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Boga i Ukochanej Matuchny o łaskę dla mojego syna. Proszę aby wreszcie syn się ocknął i zobaczył jak bardzo skrzywdził i zranił żonę , wspaniałych synków ,matkę i siostrę.Proszę Cię oddal na zawsze i bezpowrotnie gdzieś tę kobietę która rozbiła naszą kochającą rodzinę , a jej matka niech zrozumie jakie popiera zło. Ratuj jego małżeństwo po raz drugi,skrusz jego serce które przemieniło się w głaz , daj mu jeszcze jedną szansę. Uprość dla syna przemianę serca i uwolnienia się od zła oraz powrót do Boga poprzez Sakramenty Święte a dla całej Rodziny uprość mądrość i umiejętność podejmowania dobrych decyzji. Ratuj naszą rodzinę , która tak bardzo cierpi. Pomóż nam przeżyć najpiękniejsze Święta w tak ciężkiej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy11.12.11

  Święta Rito uproś u Pana Boga łaskę dla mojego syna,który jest aresztowany.Aby przemienił swoje serce,aby otrzymał krótki wyrok i wyszedłszy z więzienia żył godnie i uczciwie.Uproś pracę dla mojego młodszego syna,aby dawała mu satysfakcję,tym samym odsunie się od złego towarzystwa.Błagam Cię o łaskę aby w naszej rodzinie panowała miłość i zgoda.Bardzo cierpię ulżyj mi w tym błagam.

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy12.12.11

  swieta rito pomusz mi isynowi mojemu zeby cemal k wrucil donas zeby nigdy nas nie opouscil zebysmy mieli normalna rodzine ja meza amoj syn ojca swieta rito blagam cie nad zycie pomusz samotnej madce ktura sama wychowuje syna deniza nipozwul zebysmy musieli cirpiec pomuz nam zeby cemal k nawrucil sie z zlej drogi i zrozumial ze ja go kocham swieta rito ratuj nas d k mama

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy12.12.11

  św.Rito błagam Cię o miłość odwzajemnioną ,szczerą,o trwały związek,już nie mam siły brnąć sama przez życie,daj mi miłość ,radość .Proszę wstaw się u Pana Jezusa za moim synem o wyjście z nałogu,Proszę o zjednoczenie rodziny syna .tak bardzo Cię proszę ,tak bardzo.Zanieś te moje błagania przed oblicze Miłosiernego.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy12.12.11

  Św Rito otocz mnie opieką.

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy13.12.11

  Swieta Rito ,otocz mnie i moja rodzine opieka,nieopuszczaj nas w naszych trudnych chwilach .Dopomoz nam w naszych problemach ,blagam cie .Kocham Cie z Calego Serca.Nie zapominaj o nas .

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy13.12.11

  Najdrozsza Swieta Rito nieopuszczaj mnie i mojej rodziny w naszych ciezkich chwilach ,blagam cie upros dla nas laski zdrowia sily i wytrwania w naszych problemach .Blagam cie Najukochansza Rito nieopuszczaj nas ,mold sie za nami .Kocham cie z calego serca ,niezapominaj o nas.Amen

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy13.12.11

  św Rito błagam cię wyproś u pana Jezusa łaski dla Jerzego ,obdarz go opieką ,daj zdrowie i tak potrzebne mu pieniądze ,daj radość życia i wlej w jego serce miłość.błagam cię weż go w swoją opiekę gdyż jest to tak dobry człowiek,tak troskliwy, opiekuńczy,ulituj się nad nim
  tak bardzo proszę i dziękuję bo wierze że wysłuchasz próśb moich

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy18.12.11

  Św.Rito wyproś mi u Boga dobrego męża,dla mnie,o umiejętność otwarcia się na tego właściwego mężczyznę,którego mi przeznaczył.Błagam Cie wstaw się za mną.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy18.12.11

  św Rito ,tak bardzo pragnę Ci podziękować ,tak szczerze i z całego serca za łaski już otrzymane i proszę o dalszą opiekę.Wróciła mi wiara ,wróciła nadzieja i choć to dopiero iskierka ale wierze że będzie to wielki ogień miłości ,radości i szczęścia
  A wszystkim wątpiącym chce powiedzieć SZCZERZE PROŚCIE I UWIERZCIE A PRZEKONACIE SIĘ ŻE NIE JESTEŚMY SAMI Z NASZYMI PROBLEMAMI

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy18.12.11

  SWIETA RITO POMOŻ MI OBDARZAJ ZDROWIEM POMOZ WSPRAWACH FINANSOWYCH POMOZ WYGRAC ABYM MOGLA FINANSOWO POMÓŻ MOIM DZIECIOM BŁAGAM.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy18.12.11

  SWIETA RITO PROSZE,O ZDROWIE POMOC FINANSOWĄ WYGRANA, ABYM MOGŁA POMÓZ MOIM DZIECIOM BO MAJA TYLKO MNIE,PROSZE WYSŁUCHAJ MNIE ,

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy19.12.11

  Jesteś ostatnią deską ratunku!!!!! Najdroższa św. Rito wyrwij mnie z tej beznadziei!!!! Ty wiesz co się dzieje w moim życiu.Dziś jest już ósmy dzień Nowenny... Błagam Cię św. URATUJ MNIE!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy19.12.11

  Swieta RITO BŁAGA CIE POMÓZ MI OKAZ MI SWOJE MIŁOSIERDZIE I WSPARCIE ULECZ MNIE Z CHORÓB PROBLEMÓW KTÓRE DOPROWADZAJA MNIE DO DEPRESJI NIE PORADZE SOBIE SAMA JESTEM TAK BEZNADZIEJNA,BŁAGAM SWIETA RITO SPRAW ZEBYM ODCZUŁA TWOJA POMOC ZE NIE ODRZUCASZ MNIE BIEDNEJ SAMOTMEJ WDOWY WYSŁUCHAJ MNIE BLAGAM,,,

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy19.12.11

  NAJDROZSZA SWIETA RITO BLAGAM O CUD W MOIM ZYCIU O ZDROWIE ULECZENIE MNIE ZCHOROBY PRZEŁYKU I KOLAN POPRAWE SYTUACJI NIE DAJE SOBIE RADY POPADŁAM W DEPRESJE ,BEZ POMOCY WSPARCIA TWOJEGO sWIETA RITO MATUCHNY I JEZUSA MILOSIRNEGO NIE PORADZE SOBIE,WSKAZ MI WŁASCIWĄ DROGE I ODNALEŚC WIERZACEGO DOBREGO TOWARZYSZA SAMOTNEGO TAK JAK JA ABYSMY ZAZNALI SZCZESCIA NA DOBRE I ZŁE BŁAGAM O WYSLUCHANIE,

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy20.12.11

  Swięta Rito Kochana, dziękuję Ci, że za Twoim wstawiennictwem mój drogi syn przezwyciężył chorobę nowotworową i znalazł pracę.Dziękuję Ci za wsparcie dla mnie w życiu codziennym. Proszę nadal otaczaj mnie i moje kochane dzieci opieką i proś Boga Najwyższego o łaski dla nas.
  Wyproś również o nawrócenie męża, który już nie jest młody i powinien się pojednać z Bogiem.
  Noszę Cię w sercu i kocham Cię o św. Rito.

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy20.12.11

  św Rito .Za trzy dni narodzi się Jezus , za trzy dni święta.Błagam Cię wstaw się za mną do Nowonarodzonego i wyproś mi łaskę o którą tak błagam.To już tyle czasu płyną moje łzy , zranione serce,pustka w duszy.Proszę niech Malutki Jezus da mi łaskę o którą proszę albo niech oddali ode mnie ten ból ,rozpacz,łzy i cierpienie.św Rito ,jedyny mój ratunku ,daj się przebłagać,wesprzyj mnie bo upadam

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy20.12.11

  Święta Rito, błagam, ratuj mnie! Proszę Cię o Miłosierdzie Boże i o uzdrowienie mnie z nieuleczalnych chorób! Jezu, ufam Tobie! Wierzę, że mi pomożesz św Rito z Cascia.

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy21.12.11

  sw Rito pomoz nam i wstaw sie do Boga za nami .Minely dwa miesiace od smierci moejego kochanego meza i taty moich dzieci.Bardzo nam go brakuje bardzo.
  Zblizaja sie swieta a dzieci mowia ze najchetniej by nie chcieli tych swiat.
  Boja sie ze zamiast radosci beda lzy i smutek.Dobry Jezu pociesz nas wszystkich .Opiekuj sie nami i zabierz dusze moejego meza do nieba.Sw rito wypraszaj dla nas u Boga potrzebne łaski i zdrowie.Dobry Jezu blogoslaw wszystkim ktorzy nam pomagaja.
  Prosze o krotka modlitwe.Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy22.12.11

  Święta Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa i wyproszenie łaski uzdrowienia dla mojego synka z niskorosłości. Proszę Cię św.Rito, zeby mój synuś (przy pomocy leków lub bez) zaczął rosnąć jak inne dzieci w jego wieku. Proszę,wysłuchaj mojej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy22.12.11

  Święta Rito, błagam Cię wyproś mi u Boga łaskę miłości.... błagam wstaw się do Boga za mną..... i spraw aby serce mężczyzny którego kocham wypełniło się uczuciem i miłością do mnie.... nie opuszczaj mnie zwłaszcza teraz jak moja sprawa jest jeszcze trudniejsza i beznadziejna niż wcześniej.... TY wiesz jak bardzo cierpię i jak bardzo pragnę miłości..... Daj mi proszę choć malutki znak, choć malutką nadzieję, że moja sprawa nie jest do końca przegrana....
  pomimo że moja sprawa toczy się w odwrotnym kierunku niż bym tego chciała, nie przestanę się do Ciebie święta Rito modlić, ufam Tobie i Tobie się zawierzam.... Ty jedna możesz pomóc w sprawie gdzie dla pojęcia ludzkiego nie ma już nadziei....

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy23.12.11

  Święta Rito, bardzo proszę, Módl się do Pana o uratowanie małżeństwa mojego syna,Tomka, o normalną rodzinę dla niego.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy25.12.11

  Św.Rito pomóż mi,straciłam mojego ukochanego,bardzo go kocham i chciałabym żebyśmy byli razem,uproś mi łaskę u Boga i pomóż się modlić i wierzyć że wróci do mnie,wspieraj mnie,nie pozwól zwątpić,zawsze byłaś przy mnie w każdej trudnej chwili,nigdy mnie nie opuściłaś,wierze że tym razem będzie tak samo,oddaję Ci się w pełni.Anita

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy27.12.11

  św Rito , proszę Cię o łaskę wstawienia się za mną do Pana Jezusa .Ty znasz jak trudne jest życie tu na Ziemi.Ty nie odmówisz mi pomocy .W Tobie są wszystkie moje nadzieje.Proszę wyproś aby mężczyzna którego tak bardzo kocham obdarzył mnie również uczuciem wzajemnym ,szczerym,abym nie była dłużej sama ,abym miała wsparcie w bliskiej osobie.Ogromnie proszę wstaw się także za moim synem ,który ma problem tobie i Bogu znany.Daj mu radość życia ,zabierz te problemy,spraw aby jego życie stało się spokojne , radosne .Spraw aby sprawa o którą proszę zakończyła się dobrze dla niego,aby mógł dalej iść przez życie szczęśliwy.
  Z całego serca dziękuję Ci ,wiem że mnie wysłuchasz.WIERZĘ I PROSZĘ I DZIEKUJE

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy28.12.11

  Św Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu problemów w pracy i znalezienie lepszej pracy, o wsparcie w trudach życia, o zdrowie dla mnie i córki oraz pozwól mi spotkać dobrego, zaradnego mężczyznę byśmy mogli założyć kochającą się rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy28.12.11

  św Rito,tak ogromnie proszę Cie wstaw się do Pana Jezusa aby mnie wysłuchał.Mam już tyle problemów że nie udźwignę tego ciężaru.Ty św Rito bądź moim Cyrenejczykiem. Wesprzyj mojego syna w tej trudnej sprawie i doprowadź do dobrego jej zakończenia.Spraw aby mój drugi syn miał dobrą pracę i mógł utrzymać rodzinę.Wstaw się też za mną i spraw obym mogła być razem z mężczyzną którego bardzo kocham

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy30.12.11

  Święta Rito od kiedy zaczęłam się modlić do Ciebie i prosić o wstawiennictwo do Pana Boga wyleczyłam się z depresji.Z całego serca chcę Ci za to podziękować.Błagam o dalsze łaski.Proszę,aby mój syn dostał krótki wyrok,zmienił swoje wnętrze,aby zbliżył się do Boga,a kiedy wyjdzie z więzienia żył uczciwie i aby był naprawdę szczęsliwy.Proszę aby młodszy syn odsunął się od złego towarzystwa,znalazł pracę,madrą dziewczynę.Proszę wyproś u Pana Boga zdrowie dla mnie i mojego męża,abyśmy cierpliwie znosili tę beznadziejną dla nas sytuację,błagam wyproś łaski dla naszej chorej rodziny.Z góry za wszystko Ci dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy3.1.12

  Święta Rito proszę wstawiaj się u Jezusa Miłosiernego za moją rodziną ,w wiadomych Bogu potrzebach .

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy3.1.12

  Święta Rito uproś nam u Boga potrzebne łaski dla moich bliskich wiarę,zdrowie,dar macierzyństwa dla córki.Bądz naszą Orędowniczką w potrzebach u Jezusa i Mateńki.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy3.1.12

  Sw. Rito proszę Cię o łaskę w tak trudnyc dla mnie chwilach aby moj chłopak, przestał robić to co robi... Wierze i ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy4.1.12

  św Rito tak długo już proszę i tak bardzo proszę daj się więc przebłagać , pomóż mi bo już odchodzę od zmysłów.w życiu już tyle wycierpiałam i ciągle łzy ,których nie ma końca.spraw aby mój syn odszedł od nałogów , od kłopotów i problemów aby zaczął żyć spokojnie i rozsądnie już od dziś , od teraz bo dłużej już nie dam rady.Wez w opiekę całą rodzinę mojego drugiego syna. A mnie daj miłość o którą tak błagam i pracę.Cudowna Rito spraw to już teraz bo nie dam rady wytrzymać tego wszystkiego psychicznie,daj mi te łaskę teraz.Błagam i dziękuję.Błagam i dziękuję.Nie zostawiaj mnie bez pomocy , sama nie dam rady ,upadam ,nie dam rady

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy4.1.12

  O Święta Rito błagam o siły i wiarę dla mnie ,żebym nie ustała w modlitwie,w Bogu wiadomych intencjach.

  OdpowiedzUsuń
 101. Św. Rito, módl się za moich dobrodziejów.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy6.1.12

  Święta Rito, błagam Cię wstaw się za mną do Boga i uproś mi łaskę miłości. Niech Bóg miłosierny, jeżeli taka Jego wola wleje w serce kochanego przeze mnie mężczyzny kropelkę miłości do mnie. Błagam aby wszystkie moje sprawy znalazły w końcu pozytywny koniec i abym mogła być szczęśliwa. Proszę Cie także o wstawiennictwo i pomoc w znalezieniu pracy, aby moje najbliższe rozmowy w sprawie pracy przebiegły pozytywnie. Błagam Cię Święta Rito wyproś u Boga potrzebne mi łaski, łaski o które tak bardzo i gorąco Ciebie proszę. Proszę Cię także Święta o siłę abym nadal wierzyła i nie załamywała się

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy11.1.12

  Św.Rito proszę Cię wstaw się za mnie do Boga,módl się za mnie i dopomóż mi poukładać swoje życie osobiste.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy11.1.12

  Św.Rito proszę Cię o twą modlitwę,dopomóz mi w tej sparawie,którą mam w sercu

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy11.1.12

  Jezu Synu Dawida Ulituj się nad nami. Za wstawiennictwem Św. Rity Proszę Panie wzmocnij w nas wiarę, nadzieję i rozpal dar miłości do Ciebie i nas wzajemnie.
  Uzdrów Boże nasze dusze i ciała. Prosimy. Daj możliwość przez dobre, długie życie Tutaj na ziemi zasłużenia sobie na dar życia wiecznego. Da siłę i czas na dobre wprowadzenie w życie Filipa i radość z jego wzrastaniu dla Twojej Panie chwały i dobra ludzi. Błagamy Dobry Jezu. Tobie Ufamy i w Tobie Trójjedyny Panie pokładamy nadzieje. Basia i Darek

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy11.1.12

  Św.Rito błagam Cię uproś u Boga łaski i zdrowie dla mojej córeczki

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy13.1.12

  Swięta Rito proszę wyproś łaskę dla mojego chrześniaka,aby PAN JEZUS pobłogosławił jego małżeństwo i obdarzył potomstwem którego bardzo pragną.JEZU BĄDŻ POCHWALONY ,BĄDŻ UWIELBIONY,BĄDŻ WYWYŻSZONY!TOBIE CZEŚĆ I CHWAŁA NA WIEKI amen

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy15.1.12

  Święta Rito, proszę Cię, aby moja siostrzenica opamiętała się, uporządkowała swoje życie osobiste, zaczęła się poczuwać do ponoszenia kosztów utrzymania domu i zaczęła dbać o swoją matkę, która jest po usunięciu nowotworu mózgu.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy15.1.12

  Święta Rito proszę w intencji pewnego chłopaka,który przebywa w więzieniu,o łaski i Miłosierdzie dla niego oraz o wysłuchanie prośby,którą znasz.

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy16.1.12

  św Rito ponownie klękam przed Twoim obliczem i modlę się o pracę dla mojego syna aby mógł zaspokoić podstawowe potrzeby swojej rodziny.Proszę Cię aby drugi syn wreszcie opamiętał się i zaczął spokojne i rozsądne życie , oddal od niego narastające problemy,daj mu szczęście i radość życia a decyzje przez niego podjęte żeby były dobre dla niego.A ja proszę o miłość gdyż nie jestem już w stanie sama udźwignąć wszystkich problemów,daj mi partnera który mnie wesprze .Proszę o pracę przecież muszę z czegoś żyć a i dzieciom pomagam jak tylko mogę .św Rito ,podaj rękę , poprowadź przez życie ,uproś dla mnie łaski u Wszechmogącego i Miłosiernego.Ty wszystko możesz więc błagam Cię

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy21.1.12

  Święta Rito proszę Cię o zdrowię dla bliskiej mi osoby. To dovry człowiek, Ty wiesz jak bardzo Cię bolał stygmat. Choroby nerek to niezwykle bolesne choroby, pomóż mu wyzdrowieć. To dobry człowiek, wstaw się u Boga za nim by zaznał szczęćia i spełnił się w roli ojca

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy22.1.12

  Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i dla mojej całej rodziny.
  Proszę pomóż mi rozwiązać wszystkie moje problemy, Błagam Cie wyproś
  u Boga łaskę znalezienia dobrej pracy, żebym dostała dobrą, stałą
  pracę którą tak długo już szukam. Proszę dopomóż mi w życiu
  uczuciowym, sprowadź na moją drogę męża, dobrego, kochającego i
  zaradnego. Proszę Cię żebym wreszcie miała własną piękną rodzinę,
  zdrowe dzieci. Dziękuję za wszystkie łaski i dary

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy24.1.12

  Ukochana św. Rito, pomóż mi przebaczyć mojej przyjaciółce, wspieraj moją rodzinę. obdarz mnie zdrowiem i potrzebnymi łaskami, uzdrów moje oczy. Wysłuchaj mnie o cudowna św. Rito.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy26.1.12

  Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo i o wyproszenie dla mnie prośby ukrytej w sercu, która jest znana Tobie i Panu Jezusowi.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy26.1.12

  Święta Rito, patronko spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię pokornie o rozwiązanie moich największych problemow zdrowotnych, finansowych i małżeńskich, o błogoslawienstwo i zdrowie dla naszej rodziny. Pomóż odnaleźć porwaną maleńką Magdę z Sosnowca. Proszę także o pracę dla pewnej osoby i poprawe jej sytuacji, oraz żeby te łaski przyczyniły się do jej nawrócenia.

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy26.1.12

  Św.Rito pomóż mi uprosić u Boga dobrego męża dla mnie i dar macierzyństwa.

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy27.1.12

  Św.Rito ubłagaj u Boga łaskę znalezienia pracy jestem bez pracy nie mam nikogo żadnego wsparcia proszę cię św.Rito pomóż mi w tej ciężkiej sytuacji życiowej

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy29.1.12

  Św.Rito błagam Cię pomóż mi uprosić u Boga łaskę małżeństwa dla mnie i dar macierzyństwa.Wierzę,że mi pomożesz

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy30.1.12

  Św. Rito, proszę wstaw się u Boga w intencji błagalnej o łaskę pracy dla Ewy i poprawę jej bardzo trudnej sytuacji. Wyproś łaskę szybkiego powrotu do zdrowia dla jej męża.

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy2.2.12

  Święta Rito, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla M., oraz o łaski potrzebne dla naszej rodziny. Ty wiesz czego najbardziej nam teraz potrzeba. Ufam Tobie i Bożemu miłosierdziu.

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy3.2.12

  Ukochana Świta Rito, dziękuję za to, że pochyliłaś się nad moją słabością i bezradnością. Przed tygodniem znalazłam tę stronę i zaczęłam modlić się o łaski za Twoim wstawiennictwem. Dzisiaj właśnie otrzymałam wiadomość, że ominęła nas konieczność zapłaty sporej sumy.Ta modlitwa działa, a wierzę, że to dopiero początek i już wkrótce będę cieszyć się innymi darami. Dziękuję i proszę o dalszą pomoc i opiekę.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy6.2.12

  św Rito dziś dałaś mi iskierkę nadziei ,i ta iskierka dała mi tyle radości i dała wiarę że nie opuścisz nas w potrzebie i za to TAK OGROMNIE CI DZIĘKUJĘ i proszę spraw aby z tej iskierki powstał wielki płomień miłości dobrej i wzajemnej- BŁAGAM .i BŁAGAM pomóż mojemu synowi aby żył zgodnie z żoną i dziećmi ,aby mieli zdrowie i pieniądze na utrzymanie rodziny.Młodszemu synowi wyproś u Jezusa dobrą żonę ,wzajemną miłość ,zdrowie psychiczne i fizyczne ,dobrych przyjaciół i radości życia.daj mi zdrowie i pomóż znaleźć pracę
  Weź w opiekę całą moją rodzinę i osoby bliskie sercu
  Spraw abyśmy żyli w zgodzie ,miłości ,zdrowiu i dostatku
  i WIERZĘ ,WIERZĘ ,WIERZĘ w Twoją pomoc i opiekę

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy11.2.12

  Swięta Rito, wierzę gorąco w to, że czuwasz, jesteś i pomagasz. Błagam postaw na mojej drodze osobę na której mi zależy, przełam proszę twardość jego serca. Daj łaskę zdrowia dla całej rodziny. Wszystko zawierzyłam opiece Twojej i świętego Judy.

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy11.2.12

  Święte Rito proszę Cię postaw na mojej drodze,mężczyznę który mnie pokocha miłością odwzajemnioną,daj mi jakiś znak.

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy12.2.12

  Sw. Rito uproś u Śerca Jezusowego aby Dobry Bóg postawił na mojej drodze męzszcyzne który mnie pokocha i weżniemy ślub.

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy13.2.12

  Swięta Rito bardzo proszę o pomoc w moich kłopotach wiadomych Tobie o Bogu znanych gdyż sama nie mogę sobie poradzić zostałam oszukana przez moją naiwność . Proszę Cie także dopomóż aby moja córka doczekała się potomstwa. Oto bardzo gorąco Cię proszę.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy15.2.12

  Święta Rito, proszę ubłagaj Łaski u Pana abym szczęśliwie mogła urodzić upragnione dzieciątko, proszę o zdrowie dla mnie i mojego partnera. Proszę pomóż mi w chwilach trudnych.

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy18.2.12

  Prosze Cie Swieta Rito umilowana córko Jezusa upros laske umiejetnosci przebaczania dla mojej kochanej corki

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy20.2.12

  Święta Rito, proszę wstaw się do Pana za Tomkiem i jego żoną.

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy20.2.12

  Święta Rito, proszę, uproś u Pana zdrowie dla Grzegorza.

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy23.2.12

  ŚW RITO tak bardzo pragnę mieć rodzinę jeśli moim mężem ma być Marek błagam Cię opamiętaj go by zrozumiał jakie wartości w życiu są najważniejsze.
  prosi BEATA

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy23.2.12

  ŚW RITO BŁAGAM CIĘ O KONTAKT Z MARKIEM TAK BARDZO ZA NIM TĘSKNIĘ I KOCHAM GO
  CZCICIELKA

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy26.2.12

  O droga Swięta Rito wez do serca moja sprawe , wstaw sie do Boga aby wysłuchal moja prosbe . Bo Ty jestes potężna i sławna i nigdy nie zawiedziesz w potrzebach ludzkich. Straciłam zaufanie w ludzka pomoc tylko licze na pomoc Bożą i wierze ze dzieki Twojemu wstawiennictwu prosby moje zostana wysłuchane.Poratowałam moich przyjacoół w potrzebach materialnych i zostałam oszukana nawet w sad mi nie pomógl dlatego licze na Twoja cudowna moc w wygraniu sprawy w II Instancji.I odzyskaniu pożyczki.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy26.2.12

  Sw. Rito postaw ma mojej drodze życia mężczyznę z którym bym byla szczęsliwa i dożyła do ostatnich moich dni.

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy27.2.12

  Św.Rito, błagam o łaskę rozwiązania moich problemów, tak bardzo trudnych i bolesnych. Jestem zupełnie bezradna. Proszę o pomoc w trudnej sytuacji finansowej, abyśmy wyszli z biedy i długów, o zdrowie i żeby mój mąż wreszcie się opamiętał.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy28.2.12

  Święta Rito, błagam o pomoc, bo nie potrafię rozwiązać problemów, które pojawiły się w moim życiu. Proszę o zdrowie dla naszej rodziny, o wyjście z długów, zgodę i spokój w naszym domu.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy2.3.12

  Św. Rito błagam Cię o powrót do pracy

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy2.3.12

  Św. Rito proszę CIĘ aby Marek powrócił i abyśmy założyli rodzinę Beata

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy3.3.12

  Sw. Rito uproś u Boga o to co Cię codziennie proszę aby Dobry Bóg wysłuchał moich prósb, gdyz sama sobie z nimi już nie poradzę.A także nie moge liczyc na pomoc ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy4.3.12

  Dziekuje Sw.Rito za wyproszenie u Boga milosiernego dla mnie laski.Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy11.3.12

  św.Rito dziękuję ze w moim życiu zaczęły dziać się cuda.Dziękuję że się nami opiekujesz.

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy12.3.12

  Święta Rito, dziękuję za łaski, które dla mnie wyprosiłaś u Boga. Proszę o dalszą pomoc i opiekę, bo nadal mam problemy, których sama nie jestem w stanie rozwiązać. Wiem, że mnie rozumiesz i ufam, że mi pomożesz. Błagam Cię o to.

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy21.3.12

  Swieta Rito z calego serca prosze Cie najukochansza wstaw sie za mna u Pana Boga ..prosze najmocniej aby w moim malzenstwie znowu byla milosc ,wiernosc i zaufanie....Bog zaplac za laske i wstawiennictwo...

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy23.3.12

  Swieta Rito...blagam wstaw sie w moim imieniu u Pana Najwyzszego aby nawrocil mojego meza bo zbladzil..aby Bog wskazal mu droge do rodziny do nas...Spraw Swieta Rito aby w naszym malzenstwie znow zagoscila milosc ,wiernosc i zaufanie....z calego serca prosze i za okazane laski serdeczne Bog zaplac .............Monika

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy24.3.12

  Św Rito błagam otocz swoją opieką moje małżeństwo błagam Cię oddal tę kobietę od mojego męża

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy2.4.12

  Tak bardzo chciałam pojednać się z Panem Jezusem. Spowiedź po prawie 35 latach przerastała moją odwagę. Zaczęłam odmawiać różaniec, który napełniał mnie otuchą. Niedawno dowiedziałam się o Św. Ricie i do Niej skierowałam również prośbę, aby mnie doprowadziła do konfesjonału. Jadąc dzisiaj na poranną mszę prosiłam Ją, aby w tej beznadziejnej sytuacji popchnęła mnie do sakramentu spowiedzi. Pojednałam się dzisiaj z Panem Bogiem ! Jestem szczęśliwa ! Na pewno różaniec - wstawiennictwo Matki Bożej i wstawiennictwo Św. Rity - patronki spraw beznadziejnych mi dopomogły.

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy4.4.12

  Święta Rito jesli możesz, jeśli dasz radę,bo nie jestem godna, wstaw się za mną do Jezusa w moich prośbach, o rozwiązanie problemów w pracy, o spokój i pokój serca, o spokój dla mamy. Ania

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy6.4.12

  Ukochana Święta Rito proszę o łaskę zdrowia , abym mogła wychować moje dzieci. Proszę o łaskę zdrowia dla mojej spraliżowanej córeczki Wioletki. Kocham Cię , wierzę i ufam .

  Barbara

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy9.4.12

  O mój szczęsliwy powrót do kraju, o łaske dobrej pracy dla mnie i męża, o dar macierzyństwa.Proszę o nawrócenia mojego męża, aby Rodzina byla dla niego najwazniejsza, o uwolnienie jego z towarzystwa kolegów i nałogów. Proszę o pomoc finansowa dla nas.
  O abym potrafiła wybaczyć tym, którzy mnie skrzywdzili
  Pod opieke Św. Rity oddaje moja siostre Kingę ( mieszkajaca w Anglii ) wraz z narzeczonym.

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy14.4.12

  Św. Rito, proszę Cię byś pomogła mi w tych trudnych chwilach, jakie teraz przeżywam, pomóż mi to przetrwać i proszę odmień mój los na lepsze. Dużo jest rzeczy, które bym chciała, jednak jedna z nich jest dla mnie wyjątkowo ważna, najważniejsza. Życie bez miłości nie ma sensu, dopomóż, by moja miłość została odwzajemniona i bym mogła się cieszyć szczęściem u boku tej osoby... Żeby zniknęły wszelakie komplikacje i by droga do szczęścia była prostsza i by się spełniło moje jedyne marzenie, na którym mi niesamowicie zależy

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy17.4.12

  Św. Rito, modliłam sie do Ciebie o zdrowie dla mojego syna Grzegorza który był bardzo ciężko chory, lekarze nie dawali nam nadzieji mówili jest bardzo zle, prosze się modlić, robimy co możemy ale stan syna jest bardzo ciężki. Modliłam sie do Ciebie Moja Patronko, jak również do Św. Judy Tadeusza, do Ojca Św. Jana Pawła II modliła się cała moja rodzina przez prawie 3 miesiące i doczekaliśmy się cudu , syn jest nadal w Klince ale stan jego jest dobry, dzisiaj widziałam jak jadł kisiel pierwszy raz od prawie 3 miesięcy, przedtem był karmiony poza jelitowo. Kochanna Św. Rito i wszyscy Patroni bardzo Wam dziękuję za to ze z synem jest lepiej i cały czas proszę Was o dalsze jego zdrowie miejcie go w Swojej opiece i uproscie Pana Boga o dalsze zdrowie dla mojego syna Grzegorza. mama Grzegorza

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy27.4.12

  Swieta Rito codziennie modlę sie do Ciebie aby powrócił do mnie mój partner Zbyszek który odszedł ode mnie i dzieci,tak bardzo go kocham i potrzebuję,błagam Cie o pomoc,uproś u Boga aby znowu złączył nasze drogi w jedną pełną miłości,Św Rito jestes moją nadzieją,wiesz że cierpię,mój ból nie daje mi żyć więc błagam Cie o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy29.4.12

  Sw Rjto dziekuje ci za wstawiennictwo do Boga.Moje sprawy powoli sie wyjasniaja szczesliwie dla nas i moze ta ostatnia tez juz niedlugo sie zakonczy.Nadal prosze wstawiaj sie za nami u dobrego Boga bo tylko on moze pomoc.Tak bardzo mj brakuje meza i ojca moim dzieciom ktory zmarl nagle.Panie Jezu pomoz moim dzieciom w nauce i naucz ich obierac dobre drogi w zyciu.Prosze o zdrowie dla nas i dla naszych bliskich o sile o wytrwalosc .Panie Jezu pociesz nas wspieraj w kazdym dzialaniu.Sw Rito upros dla nas zdrowie spokoj i chec do zycia.Dobry Boze zabierz dusze mojego meza do nieba.Jezu Ufam Tobie.


  d

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy16.5.12

  Święta Rito uproś łaski zdrowia dla mojego wnuczka.Niech Miłosierny Pan położy Swą Uzdrowieńczą Dłoń na bardzo chorym serduszku Łukaszka.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy20.5.12

  Błagam Cię św.Rito o cud uzdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy21.5.12

  Św Rito- jutro twoje święto, a ja zapomniałam posłać intencji na mszę, chociaż robię to co miesiąc, a akurat jutro tak ważny dzień! Przyjmij proszę chociaż modlitwy mojej nowenny, którą modlę się już dziś 9-ty dzień! Proszę cię o dobrego męża- tyle ostatnio musiałam się wycierpieć przez mężczyznę, o którym myślałam, że to ten właściwy, źle ulokowałam moje uczucia... Boli mnie to strasznie, ale jeśli pomożesz mi w znalezieniu dobrej drogi, to przejdę przez te cierpienie!

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy21.5.12

  proszę Cię i błagam gorąco o zgodę między mną a Pawłem i proszę, żeby wszystko się między nami dobrze ułożyło, aby mu zależało na mnie jeśli możesz spraw aby nie czuł lęku, nienawiści. Bardzo mi na tym zależy i nie wyobrażam sobie życia bez niego, by zdołał mnie pokochać, proszę Cię o łaskę odwzajemnionej miłości Pawła do mnie o to, aby Paweł kochał mnie dojrzałą miłością, pomóż w oświeceniu go, aby zrozumiał co robi źle i jak ma się zmienić na lepsze. Abyśmy się spotykali i dążyło to ku pięknej wzajemnej miłości. Proszę, aby mu na mnie zależało. Zachowaj nas dla siebie. Nie chce być sama, obdarz mnie darem bycia kochaną i kochać, żeby Paweł był wartościowym i dobrym chłopakiem, który mnie nie skrzywdzi, aby nie kłamał ani nie oszukiwał, nie zdradzał. Niech on zrozumie, że ja cierpię, że potrzebuję jego miłości, ciepła, że nie chcę wiecznie stać w miejscu w tym związku, zabierz strach, egoizm i lęk z naszych serc. Tak bardzo kocham Pawła, a on mnie tak traktuje. TOBIE POLECAM SIEBIE I Pawła , proszę o miłość między nami. Zawierzam Ci tą szczególną dla mnie relację, proszę o łaskę dobrego, rychłego spotkania i szczerej rozmowy o najważniejszych sprawach, o tym co między nami jest i co może być. O Boże prowadzenie i Jego wolę. Boże, Ty wiesz... Ty wszystko wiesz, znasz pragnienia i drogi nasze. Błogosław, dawaj wzrost miłości, czystość, prowadź! Rozpal nasze serca i wole miłością do siebie nawzajem, na wzór Twojej miłości. Pobudzaj do konkretnych czynów i decyzji, dodawaj odwagi, wzmacniaj to co słabe. Spraw, aby się do mnie przekonał. Zapal jego serce miłością do mnie. Proszę też o zgodę między mną a pewnymi osobami, proszę o zgodę w mojej rodzinie i o zgodę między mną a moimi rodzicami, proszę o zdrowie w mojej rodzinie (a w szczególności dla moich dwóch babć) i o opiekę nade mną i moją rodziną. Proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy i o zdanie prawa jazdy , proszę o pomoc w przyjęciu mnie na policje i o zdanie testów wiedzy i testów sprawnościowych, które mam 10 czerwca

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy22.5.12

  Mam nadzieję że św. Rita czyta wszystkie prośby. Proszę również tych którzy przedstawiają je św.Ricie : proszę dla męża o wiarę i nawrócenie,oraz o wyzwolenie z nałogu palenia papierosów w wyniku którego zachorował na poważną chorobę.Proszę o znalezienie dla córek dobrych kochających mężów i dla nas zięciów,jeśli jest to zgodne z wolą Boga.Św.Rito polecam wstawiennictwu x.P.proszę o zdrowie dla niego i probostwo o ile jest to w "Planach Bożych".Proszę o szczęśliwą podróż dla Alicji i Sylwii.Proszę za Eweliną, Moniką, Piotrem, Jarosławem, Marcinem,Agnieszką, Karoliną,Anią,Alicją i Łukaszem, wyproś dla nich dar miłości do Boga.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy23.5.12

  Święta Rito błagam pomóż mi znaleźć drogę wyjścia z mojej
  ciężkiej sytuacji, w której znalazłam się tylko przez
  siebie. Wydawało mi się,że ze wszystkim sobie poradzę,
  ale teraz wiem,że nie jestem wstanie udźwignąć tego sama.
  Błagam Św. Rito otocz mnie Swoją opieką i wstaw się za mną
  do Ojca Naszego w Niebie. Dziękuję za wszystko co do tej pory zrobiłaś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy23.5.12

  Święta Rito błagam,uproś u Pana Miłosiernego łaski zdrowia dla moich chorych wnucząt.
  babcia

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy30.5.12

  Kochana ŚW Rito...pragnę podziękować Ci na początku za to że wysłuchałaś moich modlitw i próśb o to by mój tata przestał pić...dziękuję Ci za to z całego serca.Moja dusza jest niestety obecnie w ogromnej rozterce:( moja mama od 30 lat choruje na stwardnienie rozsiane nie chodzi już o własnych siłąch a tak na prawdę wlecze się na kolanach....w ostatnim miesiącu nastąpiło pogorszenie się znaczne jej stanu zdrowia...znalazła się w szpitalu:( jest tak źle obecnie że nie ma siły nawet usiąść na łóżku...cały czas leży robią jej się kolejne odleżyny:( jestem załamana...kochana Św Rito tylko w TOBIE mam nadzieję...proszę pomóż mojej mamie..wstaw się za nią do Boga Ojca Wszechmogącego...aby poczuła się lepiej i powróciły do niej siły...aby mogła funkcjonować choć tak jak przed miesiącem lub dwoma miesiącami...proszę Cię KOCHANA Św Rito pomóz...tylko w Tobie mam nadzeję.Proszę by te odleżyny wygoiły jej się jak najszybciej,żeby poczuła się fizycznie lepiej,żeby miała więcej sił...nie odbieraj nam resztek nadziei...nic innego się teraz nie liczy tylko moja mama którą tak bardzo kocham...nie mogę patrzeć na jej cierpienie...Boże kochany ulżyj mamie w cierpieniu.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy4.6.12

  Św.Rito pobłogosław mnie,proszę niech Bóg mnie uzdrowi.

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy4.6.12

  Św.Rito, pomóż mi proszę...

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy5.6.12

  Kochana Św Rito! Od 10 dni modle się do Ciebie o pomoc w rozwiązaniu mej beznadziejnej sytuacji. Dzisiaj moja jedna z 3 próśb została spełniona. Nie wiem jak Ci dziękować.... Dziękuje za okazaną łaskę i wierzę,że pomożesz rozwiązać wszystkie moje problemy i mój koszmar wreszcie się skończy.Jeszcze raz z całego sera Ci dziękuje, dałaś mi dzisiaj to, co najważniejsze - nadzieję - A PRZECIEŻ ONA UMIERA OSTATNIA.

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy8.6.12

  Chciałabym prosić o wstawiennictwo Św. Rity o zdrowie i dobre, spokojne życie dla moich Rodziców, oraz dla mnie o zdrowie, o spotkanie dobrego mężczyzny i założenie szczęśliwej rodziny, oraz o korzystne rozwiązanie skomplikowanych spraw zawodowych. Bóg zapłać za modlitwę.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy8.6.12

  Kochana Święta Rito dziękuję za Twoją obecnosc....Czuje,że jesteś przy mnie i tak bardzo mi pomagasz.Dziękuję z całego serduszka!Proszę wyproś mi u Pana,to o co tak bardzo sie modle!Błagam Cię postaw na mojej drodze mężczyzne z którym ułozę sobie życie,męzvzyzne który będzie nas kochał i szanował,mężczyzne z którym stworzymy prawdziwa rodzine.Świeta Rito proszę!Dziekuję.

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy9.6.12

  Święta Rito, proszę całym sercem o miłość Michała, prosze o to aby udało mi się odzyskac jego uczucie i nasz związek, błagam kocham go całym sercem mimo wątpliwości które kiedyś we mnie drzemały teraz wiem, że to ten jedyny, proszę o pomoc,błagam o to aby Michał odnalazł w swoim sercu uczucie miłości do mnie,obiecuję ze tym razem zadbam o nasz związek, a w przyszłości o naszą wspólną rodzine, chce go wspierac, kochac i doceniać, proszę św Rito, pomóz mi

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy12.6.12

  Święta Rito, mój tata wyjechał za granicę kiedy miałam siedem lat, moja mama jest ciężko chora na serce, a ja od ponad roku cierpię na nerwicę natręctw. Od kilku tygodni postanowiłam, że nie będę chodzić do kościoła dopóki wszystko się nie zmieni, dopóki Bóg czegoś z tym nie zrobi. Jednak około godziny temu dowiedziałam się, że Ty odmieniłaś życie wielu osobom w jeszcze cięższych sytuacjach. Piszę do Ciebie prosząc Cię o Twoje wstawiennictwo do Boga, żeby mój tata wrócił do nas jak najszybciej, żeby moja mama z babcią czuły się coraz lepiej, żebym nie miała nerwicy natręctw oraz żebym nie kłóciła się z siostrą. Proszę Cię o wiele, ale to są najbardziej doskwierające mi problemy. Święta Rito obiecuję poprawę mojej wiary, będę uczestniczyć regularnie w niedzielnych mszach świętych, tylko proszę, pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy13.6.12

  Błagam Cię Święta Rito o towarzysza życia, który mnie wesprze w trudach jakie codziennie muszę pokonywać. Jestem już wyczerpana i psychicznie i fizycznie. Błagam o wstawiennictwo u Boga, proszę, pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy20.6.12

  Św.Rito uproś dla nas łaskę u Boga i Maryi,żebyśmy mogły pojechać na XX Tyski Wieczór Uwielbienia,który odbędzie się 20.10.2012r.w parafii Bł.Karoliny w Tychach!

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy20.6.12

  ŚW.RITO BŁAGAM CIE O CUD ŻEBYM POSPŁACAŁA WSZYSTKIE DŁUGI.NIE WIEM JAK ZDOBYC PIENIĄDZE,ZNIKĄD NIE MOGĘ LICZYĆ NA ŻADNĄ POMOC DLATEGO BŁAGAM CIEBIE O POMOC I WSTAWIENNICTWO.ŚW.RITO KTÓRĄ JEZUS WYSŁUCHUJE WSTAW SIĘ ZA MNĄ.

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy21.6.12

  NAJUKOCHAŃSZA SWIĘTA RITO SKŁADAM CI SERDECZNE BÓG ZAPŁAC ZA ŁASKI DOBROCI JAKĄ OTRZYMALISMY OD CIEBIE ILE DOBROCI I WYSŁUCHANYCH MODLITW NAM DAŁAŚ JESTES MOJĄ NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA NA ZAWSZE ...DZIĘKUJE ZA WYSŁUCHANE MODLITWY ...ZACHĘCAM DO GORĄCEJ MODLITWY DO ŚW RITY ONA MA SIŁĘ I MOC...

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy27.6.12

  Droga Święta Rito
  Dziękuję Ci kochana moja za wszystko
  co dla mnie zrobiłaś i uproś.Wiem że warto i trzeba o tobie mówić i polecać bo jesteś wielką kobietą.

  dziękuje Ci kochana:)

  OdpowiedzUsuń
 174. MARYSIA27.6.12

  O WIELKA MOJA UKOCHANA ŚWIĘTA RITO DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO CO JUŻ ZDOŁAŁAŚ UPROSIĆ U BOGA DLA MNIE ALE NIE ZAPOMINAJ O MNIE. PROSZĘ

  OdpowiedzUsuń
 175. Barbara27.6.12

  Św. Rito nie wiem co ja mam robić dalej pomóż mi, co dalej z moim małżeństwem. proszę Cie niech Tomkowi otworzą się oczy i zrozumie i zobaczy co jego rodzice zrobili z naszym małżeństwem. ratuj nas.

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy28.6.12

  A
  Proszę by Robert szybko znalazł potrzebną pracę, o szacunek i błogosławieństwo w mojej pracy oraz o zdrowie i pokój w rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy2.7.12

  0święta i potężna Rito Błagam cię pomóż mężowi aby uwolnił się z alkoholizmu ,proszę pobłogosław naszej rodzinie dzieciom i spraw abyśmy mogli spłacić kredyty i zacząć godnie żyć bez biedy i smutku .Twoja kochająca cię Basia.

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy5.7.12

  Św Rito błagam Cię módl się za mną znowu błagam Cię o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy7.7.12

  Św. Rito proszę Cię pomóż mi w uzdrowieniu mojego małżeństwa Ewy i Łukasza. Ty wiesz, że potrzeba nam cudu ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Błagam Cię św. Rito- pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy8.7.12

  św Rito błągam cie ze wszysstkich sił o wstawiennictwo w dobrze znanej Tobie sprawie nie mam juz siły zlituj sie nade mną jednoczesnie dziekuje za wszystkie łaski uzyskane za Twoim wstawiennictwem

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy11.7.12

  Św. Rito patronko spraw beznadziejnych już tyle lat czekamy na potomstwo z mężem błagam wyproś nam łaskę upragnionego potomstwa.

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy22.7.12

  Św. Rito pomóż proszę nam w tej beznadziejnej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy31.7.12

  Modlę się do Ciebie święta Ryto długo., wiem że mi pomagasz czuję Twoją pomoc, proszę Cię pomóż mi wyjść z moich problemów finansowych, nie mam siły już tak dłużej żyć, nie chcę bogactwa, chcę tylko mieć na zaciągnięte długi, których nie mogę spłacić, bardzo się ty martwię, błagam Cię pomóż mi już nie raz mi pomogłaś więc proszę Cię wspieraj mnie cały czas

  OdpowiedzUsuń
 184. Elżbieta1.8.12

  Święta Rito, proszę Cię o łaskę abym spotkała dobrego mężczyznę z którym spędzę dalsze życie w wzajemnej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy3.8.12

  świeta Rito znasz moje prośby wysłuchaj mnie i juz Ci dziekuje za nie.

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy5.8.12

  Św. Rito patronko spraw trudnych a dla nas niemożliwych ale dla ciebie sprawy nasze są żeczą do ubłagania u Matki Bożej i Jezusa Miłosiernego. wiesz o co cie tak strasznie proszę .wysłuchaj mnie i prześlij prosby do Boga.

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy6.8.12

  Św. Rito błagam Cie pomóż w znalezieniu dobrej pracy dla mojemu mężowi, żeby nie musiał już wyjeżdżać i nas zostawiać, błagam uproś łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny. Pomódl się błagam o poprawę naszej trudnej sytuacji materialnej--Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy6.8.12

  Święta Rito, błagam Cię o wyproszenie u Boga Ojca i Jego Najsłodszego Syna Jezusa Chrystusa łaski uzdrowienia moich hormonów. Niemal całe życie zmagam się z nadmiernym owłosieniem, przez co nie mogę sobie ułożyć życia z żadnym mężczyzną. Wstyd tak bardzo mnie paraliżuje. Błagam, zadziałaj Święta Rito! Niech będzie Bóg uwielbiony!Jezu, ufam Tobie!
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 189. Anonimowy9.8.12

  ŚW.RITO BŁAGAM CIĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH I POSPŁACANIE DŁUGÓW,O POTRZEBNE ŁASKI DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY ,O ZDROWIE ,ŻEBYŚMY MIELI PRACĘ A FIRMA ZACZĘŁA PRZYNOSIĆ ZYSKI.ŚWIĘTA RITO PATRONKO OD SPRAW NIEMOŻLIWYCH WSTAW SIĘ ZA MNĄ DO JEZUSA I WYPROŚ POTRZEBNE ŁASKI.JAK MAM CIĘ PROSIĆ?

  OdpowiedzUsuń
 190. Anonimowy12.8.12

  Swieta Rito, zawsze czulam, ze cos jest nie tak w zyciu mojej rodziny i kazdego z nas z osobna. Ciagle cos sie nie udaje, ciagle cos przeszkadza. Nie uklada sie nam szereg waznych spraw dotyczacych roznych dziedzin naszego zycia. I tak jest od lat. Powoli wkrada sie rozpacz i bezsilnosc. Prosze, zdejmij z nas to dziwne fatum (z braku innego okreslenia). Niech zlo wreszcie odejdzie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 191. Anonimowy14.8.12

  Sw. Ritto. Blagam o wstawiennictwo w mojej sprawie. Wierze w Twa zbawienna pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 192. Anonimowy15.8.12

  Św. Rito wstaw się za mną u Boga i uproś mi łaskę pomocy w znalezieniu pracy i pomóż nam z mężem w naszych potrzebach.

  OdpowiedzUsuń
 193. Anonimowy15.8.12

  Święta ukochana przyjaciółko dziekuje za wysłuchane modlitwy i prosze o wstawiennictwo za moją rodzinę ,prosze oby minely mi wreszcie bóle i zawroty głowy,aby mój mąz szczesliwie wrócił do zdrowia po operacji i aby dzieci które przechodza badania genetyczne otrzymali dobre wyniki i zebysmy wszyscy byli kochajaca się rodziną.BÓG ZAPŁAĆ ŚWIĘTA RITO

  OdpowiedzUsuń
 194. Anonimowy17.8.12

  Święta Rito błagam ponownie o miłość Wojtka ,chłopaka którego kocham i na którym mi bardzo zależy.Błagam święta Rito,wierzę że mi jednak pomożesz spełnic moje marzenie.

  OdpowiedzUsuń
 195. Anonimowy17.8.12

  Święta Rito błagam jeszcze żeby Wojtek,dał mi jakiś znak,jeśli spełnisz to moje marzenie o jego miłości do mnie.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 196. Anonimowy20.8.12

  ŚW.RITO BŁAGAM CIĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH I POSPŁACANIE DŁUGÓW,O POTRZEBNE ŁASKI DLA CAŁEJ MOJEJ RODZINY ,O ZDROWIE ,ŻEBYŚMY MIELI PRACĘ A FIRMA ZACZĘŁA PRZYNOSIĆ ZYSKI.ŚWIĘTA RITO PATRONKO OD SPRAW NIEMOŻLIWYCH WSTAW SIĘ ZA MNĄ DO JEZUSA I WYPROŚ POTRZEBNE ŁASKI,UCZYŃ CUD.

  OdpowiedzUsuń
 197. Anonimowy21.8.12

  Święta Rito dziękuję za wstawiennictwo za mnie do Pana Boga , wiem , że to dzięki Tobie pojawił się uśmiech na mej Twarzy , a M do mnie wrócił . Dziękuję Ci za wysłuchanie moich próśb . Będę dalej gorąco modlić się i wierzyć , dzięki Twojej dobroci .

  OdpowiedzUsuń
 198. Anonimowy28.8.12

  Święto Rito pomóż mi uprosić u Pana łaskę zdrowia dla mojego męża Jacka

  OdpowiedzUsuń
 199. Anonimowy3.9.12

  Św Rito. Już nie pamietam na jakim forum błagałam Cię o pomoc. Błagałam również w codziennych modlitwach. Św. Rito chciałam Ci podziekować za wstawiennictwo u naszego Pana. Wspomoglaś moje modlitwy i sprawa ktora spędzała mi sen z oczu i nie dawala żyć zaczyna się rozwiązywać pozytywnie. Ty patronko spraw beznadziejnych sprawilaś, że odzyskałam wiarę i chęc do życia i dalszego zmagania się z losem. Pomogłaś mi w przezwyciężaniu trudności i najgorszego okresu w moim życiu. dałaś siłę i wiarę w to, że wszystko może być jeszcze dobrze. Dziekuję Ci z calego serca. Wierzę , że mnie nie opuścisz w potrzebie. Daj mi siłę.

  OdpowiedzUsuń