Modlitwa w udręce i lęku

Święta Rito,
szczęśliwa orędowniczko w sprawach beznadziejnych,
wysłuchaj mojej modlitwy,
wspomóż mnie w udręce,
ucisz mój lęk,
pociesz mnie w smutku.
Będę stale wzywać twojego imienia,
prosząc, byś nieustannie wstawiała się za mnąu Boga,
aby mi wybaczył,
aby mnie strzegł,
aby mnie zbawił.

218 komentarzy:

 1. Anonimowy17.5.12

  Kocham Cię Święta Rito

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11.10.13

   Św. Rito ucisz proszę mój niepokój, poleć Bożemu miłosierdziu wszystkie trudne sprawy mojej rodziny.

   Usuń
  2. Anonimowy25.10.13

   Św Rito wypędz moje złe mysli oraz gniew i niepokój , spraw bym na nowo otworzył się na świat i ludzi.

   Usuń
  3. Anonimowy29.7.14

   Św Rito wstaw się zamną Ty wiesz jakie mamm zmartwienie.

   Usuń
  4. Anonimowy8.9.14

   Św.Rito wstaw się za mną ty wiesz jakie mam zmartwienia.pomóż podjąć mądre decyzje.błagam odsuń lęk i strach na bok spraw abym mogla poczuć pełnię życia.

   Usuń
  5. Anonimowy2.5.15

   Potrzebuję Twojego wsparcia, gdyż mam maturę za 2 dni. Proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, bym poradził sobie ze stresem i przekazał swą zdobyta wiedzę na papier najlepiej jak potrafię. Niech stres nie będzie tym czynnikiem, który mnie pokona.

   Usuń
  6. Anonimowy18.12.15

   Święta Rito, wstaw się za mnie do Boga abym wyzbył się wszelkiego lęku, stresu, abym się nie denerwował. Bardzo proszę o modlitwę.

   Usuń
  7. Anonimowy22.5.16

   Święta Rito dziękuję za opiekę i wszystkie dotychczas otrzymane łaski a proszę o pomoc w trudnej sytuacji finansowej

   Usuń
  8. Anonimowy12.11.17

   Świeta Ritk wstaw sie za mna u Pana Boga abym mogła szczesliwie urodzic mojego synka , odgon ode mnie te leki i strach ktore mi teraz towarzysza . rozjasnij moj umysl i popraw koncentracje . Bardzo prosze wspieraj mnie i nie opuszczaj .

   Usuń
 2. Anonimowy10.6.12

  Św Rito błagam Cię o modlitwę za mną o Twoje wstawiennictwo za mną u Boga

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14.6.12

  Św, Rito proszę wysłuchaj moje prośby. Wstaw się u Pana za moimi córkami, aby Kamila szczęśliwie urodziła swojego synka, i o zdrowie dla Kingi, aby również mogła zostać szczęśliwą Mamą, a dla mnie proszę również o siły i zdrowie, abym mogła wspierać najbliższych i cieszyć się ich szczęściem. Św. Rito, módl się za mną i moimi bliskimi

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14.6.12

  Św Rito prosze Cie o pokój miedzy sasiadami oraz o radość w rodzinie mojej i mojego chłopaka. jesli jest wola Boga mojego przyszłego męża.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy16.6.12

  Święta Rito błagam Cię o wyleczenie mnie z nerwicy.Proszę wstaw się za mną u Pana Jezusa i Najświętszej Panienki.Oddal straszne myśli bo całkowicie się załamałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy21.6.12

  Św.Rito proszę o łaski dla mojej rodziny o szczęśliwe rozwiązanie problemów zwłaszcza tych finansowych proszę o modlitwę do ukochanej Matki Bożej i do Jezusa Miłosiernego,żeby się szczęśliwie zakończyła sprawa Magdy,żeby firma mojego syna przynosiła dochody,proszę o zdrowie i szczęście dla mioch bliskich.Kochana Św.Rito wstawiaj się za nami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy30.6.12

  św.Rito proszę o modlitwę za mnie i za moją sasiadkę która sie chyba pogubiła i zle rzyczy jeszcze i mi pomódl sie zeby znikneła ta wrogosc jej w stosunku do nas by mogła jeszcze zyc pełnią radosci a nie nienawisci wstaw sie za nami sw.Rito .

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy3.8.12

  Droga moja św.Rito błagam Cię o szczęscie malżeńskie chociaz jest juz uschylku pragne byc szczęsliwa i szanowana upros ta łaske u Boga .aby dzieci nie patrzyły więcej na moje łzy icierpienie odmien mojego meza,błagam

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy6.8.12

  Dziękuje Ci Jezu za Świętą Ritę Orędowniczkę za nami u Ciebie Jezu i u Mateńki Naszej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy28.8.12

  SW RITO dopomóz moim dzieciom w załatwieniu kredytu aby miały swój kącik tej ziemi PROSZĘ

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy3.9.12

  św.Rito proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę ,proszę o szczęście w małżeństwie o opamiętanie męża, a dla dzieci o łaskę nawrócenia i odnalezienia się w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy13.9.12

  Sw. Rito dopomóz mojemu synowi. Sprowadź go na dobrą drogę. Nie opuszczaj.Niech się zmieni.Tylko w Tobie moja nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy30.9.12

  Święta Rito proszę o milosć wzajemną

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy6.10.12

  Św. Rito proszę o wybaczenie, miłość, zgodę i pojednanie w małżeństwie. Proszę o jakiś znak, że wszystko się ułoży. Pomóż mi Św. Rito, błagam.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy18.10.12

  Św. Rito prosze o cud pojednania w moim małżeństwie, wybaczenia, nawrócenia męża, proszę o wzajemna miłość, proszę wstaw się za mną soimi modlitwami.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy22.10.12

  Św.Rito błagam Cię wstaw się u Pana BOGA ABY MOJE DZIECI NIE ŻYŁY W UDRĘCE I LĘKU>UWOLNIJ RÓWNIEŻ MĘŻA Z NAŁOGU>DOPROWADŻ NAS DO ZBAWIENIA>

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy29.10.12

  Św.Rito uwolnij moją rodzinę od złych duchów i daj nam łaskę miłości i przebaczania.Spraw abym znalazła środki na szkołę dla dzieci aby przy pomocy Jezusa naszego Pana skończyły ją.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy5.11.12

  Święta Rito wspomagaj mnie w wytrwałej modlitwie. Dopomóż w kłopotach finansowych i wyjściu na prostą, bym ze spokojnym sercem mogła chwalić imię Boga.Wstawiaj się za mna u Najwyższego.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy16.11.12

  DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO MOJA NIEBIESKA ULUBIENICO ZA WSZYSTKIE ŁASKI,JAKIE WYJENAŁAŚ DLA MNIE I DLA MOICH BLISKICH I DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKALI. POKORNIE PROSZĘ O TWOJE DALSZE WSTAWIENNICTWO SZCZEGÓLNIE ZA MOJĄ RODZINĄ I ZA WSZYSTKIMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAJĄ.DZIĘKUJĘ.KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy20.11.12

  Św.Rito miej moją rodzinę w swojej opiece,moich synów,męża i mnie,abym jak najdłużej była ostoją w domostwie i doczekała ich nawróceń,zmiany w ich życiu i poszanowania.Starszy syn zmienił się o 360 stopni przede wszystkim udał się do Spowiedzi Św. i zaczął powoli kroczyć drogą do BOGA Św.Rito miej mnie w swojej obronie
  Jolanta.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy2.12.12

  Św. Rito proszę ratuj moją rodzinę i małżeństwo, wstaw się za mną u Boga swoimi modlitwami, proszę o to z całego serca. Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy7.12.12

  Sw3 Rito kocham Cię.Poznałam Cię przez moją chorobe i teraz prosze o Twoje wstawiennictwo u miłosiernego Boga

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy9.12.12

  Święta Rito, proszę o spokój serca, o życie bez strachu i lęku oraz o to, abym miała dobrego męża i dzieci, abym miała rodzinę i nie była sama.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy10.1.13

  Św. Rito weż w opiekę moją ciężko chorą kuzynkę, jej dzieci. Oraz wybłagaj łaske pojednania pomiędzy nią i jej mamą. Aby potrafiły sobie przebaczyć i z miłością wychowywać dzieci. Proszę Cię również o wstawienictwo u miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia dla kuzynki oraz o chrzest dla jej dzieci. Miej ich w opiece i oręduj u Pana Boga w ich sprawie. Los ich bardzo ciężko doświadczył i jedynie. Błagam Cię o Twoie wstawiennictwo, jako patronki od spraw beznadziejnych aby Bóg dał im łaske pojednania oraz uzdrowienia na ciele i duszy.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy18.1.13

  Prosze św Rito o uleczenie mojego serca, które nieraz zostałe skrzywdzone, serce ogarnięte lękiem, strachem przed brakiem wybaczenia od Boga, strachem przed szatanem, strachem przed niewypełnieniem woli Bożej, strachem przed przyszłością, strachem przed osamotnieniem, porzuceniem, brakiem miłości, proszę o pokój serca, o oczyszczenie mego serca ze złości , zawiści, aby moje serce zostało wypełnione mocą Ducha Świętego, który rozjaśni moje życie i napełni wiarą , nadzieją i miłościa na nowo.
  Anna

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy19.1.13

  Św.Rito podziękuj Bogu za łaski jakie już uzyskałam, w obliczu mej trudnej sytuacji rodzinnej ośmielam się prosić o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mej jedynej córki,chorego brata i moje.Błagam o uzdrowienie duszy mego męża, która jest pokaleczona i niemal każdego dnia bardzo krzywdzi bliskich,zabiera radość życia i nie pozwala realizować marzeń.Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy19.1.13

  Św. Rito podziękuj w moim imieniu Bogu za łaski jakie już otrzymałam, w obliczu mej trudnej sytuacji rodzinnej ośmielam się prosić o utracone zdrowie psychiczne i fizyczne mej jedynej córki, brata oraz moje.Błagam o uzdrowienie nikczemnej duszy mego męża, która niemal codziennie rani do bólu bliskich, zabiera radość życia i nie pozwala realizować marzeń.
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy26.1.13

  św Rito mojej duszy i ciała

  OdpowiedzUsuń
 29. Św.Rito pomóż mi ,ponieważ nie mam już siły żyć w tej beznadziejnej sytuacji. Boję się ,są chwile ,że boję się żyć .Potrzebuję cudu ,ponieważ tylko on może pomóc mi i mojej rodzinie. Od niego zależy nasze życie. Myślałam ,że ono się zmieni ,ale nie widzę nadziejii .Wierzę ,ze pomożesz mi .

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy28.1.13

  sw RITO PROSZE DAJ POTRZEBNE LASKI

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy3.2.13

  Kochana Święta Rito, w ostatnim dniu nowenny do Ciebie, proszę Cię z całego serca o odpowiedźw tak trudnej sprawie Tobie wiadomej. Objaw mi proszę wolę Boga.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy6.2.13

  Proszę o modlitwę żeby do mnie nie przyszedł żaden mandat z fotoradaru i kamery.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy6.2.13

  ŚW Rito proszę o modlitwę żeby do mnie nie przyszedł żaden mandat z fotoradaru ani kamery.Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy8.2.13

  ŚW.RITO...uwolnij mnie od depresji z która borykam sie od 18 lat oj jak ciężko żyć z tą chorobą błagam cię daj mi radośc i sens życia pomagaj mi nieustannie..Najukochańsza Święta Rito,proszę wyproś łaskę cudownego uzdrowienia dla mnie...EWA.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy11.2.13

  Swieto Rito uzdrow mojego syna od depresji,strachow, lekow, atakow straszliwej paniki. Pomoz temu mlodemu czlowiekowi odnalezc sens zycia, wartosci duchowe.Pomoz jemu zobaczyc swiatlo w tym ciemnym tunelu. Musial przerwac studia poniewaz uczucia depresji staly sie przeszkoda w poradzeniu sobie z nauka i calym zyciem studenckim. Blagam Cie Swieta Rito wejrzyj na niego z laskawoscia i przywroc mu zdrowie psychiczne oraz radosc zycia o ktore Cie prosi Cierpiaca Matka.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy12.2.13

  Sw Rito proszę Cię aby mój syn spotkał pobożną dziewczynę z którą założyłby rodzinę na Chwałę Bożą

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy16.2.13

  Święta Rito proszę uproś łaskę zdrowia memu ciężko choremu bratu i pociesz mnie w tym ogromnym strapieniu

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy28.2.13

  Swieta Rito prosze o zdrowie i o pomoc w znalezieniu mieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy28.2.13

  Swieta Rito prosze o zdrowie - juz tak dlugo jestem przeziebiona, a tez dokucza mi Natretctwo.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy5.3.13

  Św. Rito dopomóż mi w moich problemach i lękach, aby sprawa ta się dobrze rozwiązała. Proszę Cie też o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny, dobre małżeństwo i zdrowe potomstwo.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy20.3.13

  Sw Rito błagam o pomoc w moich problemach;zawrotach głowy i lękach. Nie mam siły juz żyć

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy7.4.13

  Św. Rito, dziękuję za to co do tej pory dla mnie zrobiłaś, za te przykre sytuacje, które pojawiły się w moim życiu, ale wiem, że nie są bez przyczyny. Mam nadzieję, że są one drogą wyjściową do lepszego jutra. Błagam Św. Rito wstaw się za mną u Pana Swego, wysłuchaj mojej modlitwy i spraw, by spełniło się to, o co proszę.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy10.4.13

  Święta Rito.Orędowniczko w sprawach beznadziejnych gorąco błagam Cię o pokój w moim małżeństwie, miłość, wierność i uczciwość małżeńską jaką przyrzekaliśmy przed Bogiem najwyższym. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga,nie opuszczaj mnie, w Tobie moja nadzieja.Amen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy13.4.13

   Świeta Rito w dniu moich 49 urodzin proszę o to , aby do naszego domu powróciło szczęście i miłość.

   Usuń
 44. Anonimowy13.4.13

  Święta Rito bardzo Cię proszę uwolnij mnie od napadowych lęków panicznych, które mnie nieustannie nękają. Proszę Cię o spokój mojej psychiki podczas porodu, abym wytrwała cięcie cesarskie i była spokojna po operacji. Kochana Święta Rito proszę, uwolnij mnie od paniki, płaczu, niekontrolowanego lęku, strachu, duszności, abym mogła być dobrą mamą, żoną, córką i wnuczką. Proszę Cię o otrzymanie łaski spokoju i wiary w siebie, oraz o zdrowie dla synka, którego mam urodzić i dla mnie. Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga za mną, wysłuchaj moich próśb. MARZENA

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy23.4.13

  Sw.Rito wybaw mnie od nieustannego leku i depresji.Uspokoj niepokoj duszy mojej.

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy24.4.13

  Swięta Rito proszę o łaskę trzeżwości dla mojego męża i dar pokoju w naszej Rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy19.5.13

  swieto rito wylecz mnie z depresji

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy20.5.13

  Święta Rito pomóż naszemu małżeństwu

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy23.5.13

  Święta Rito pomóż mi wyprosić u Wszechmogącego i Miłosiernego Boga łaskę bezpiecznej dobrej i spokojnej jazdy samochodem prosze Cię też z całego serca o bezpieczny powrót do domu. Matko przenajświętsza prosze o to jeśli to możliwe o mały ruch samochodów . Ty wiesz ze ta łaska jest mi naprawde potrzebna. Prosze abym mogła wypełnić to co obiecałam.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy26.5.13

  Święta Rito błagam Cię wstaw się za mną u Pana Jezusa, aby pomógł mi wyjść z tej beznadziejnej sytuacji w jakiej się znalazłam. Oddal ode mnie straszne myśli ,bo całkowicie się załamałam.
  Sw.Rito wybaw mnie od nieustannego lęku i depresji. Błagam pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy4.6.13

  Swieta Rito dziekuje za pomoc, dziekuje za wielokrotny ratunek ktory czasem graniczyl z cudem. Dziekuje!!!

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy5.6.13

  Swięta Rito pomóż mi w depresji bardzo Cię kocham i wierze ze dasz mi siłę i wstawisz się u Boga za mną jestem słaby i mam okropne mysli pomóż proszę

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy5.6.13

  Święta Rito proszę Cię aby córka która ma się urodzić była zdrowa

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy6.6.13

  Święta Rito wybacz mi,gdyż jestem nie godna nawet wymieniać imienia Twojego,a co dopiero się modlić i prosić Ciebie o pomoc. Wybacz mi.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy11.6.13

  Swięta Rito błagam Cię wataw się u Boga Ojca zamoją rodziną,aby nie było łez,biedy,Aby moje ukochane córki były szczęśliwe,aby nie zaznały zła tego świata.W szczególności za moją starszą córką ,aby nie pogubiła się w rozpaczy za ukochanym ,,ktory ją porzucił.niech jej bol będzie krótkotrwały,żeby na jej twarzy szybko pojawił się uśmiech szczęścia.Ale również za młodszą córkę ,aby dokonała dobrych wyborów życiowych.Zeby także była szczęśliwa.Oraz za mnie i za męża,abyśmy godnie pokonywali trudy życia codziennego,aby Dobry Bóg ochronił nas przed chorobami.

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy30.6.13

  Swięta Rito proszę Cię o spokój serca, o życie bez lęku i strachu oraz żebym na drodze swojego życia spotkała miłośc bez której tak trudno przeżyć każdy dzień,żebym nie była tak bardzo samotna.

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy30.6.13

  Świeta Rito proszę Cię o spokój serca, o zycie bez lęku i strachu o codzienny uśmiech na twarzy oraz
  zebym na drodze swojego życia w końcu spotkała
  miłość bez której tak trudno przeżyć każdy mój dzień, żebym w życiu nie była tak bardzo samotna.
  Kochana moja patronko spraw, żebym w życiu nigdy nie zaznała lez biedy i podziękuj Bogu za wszyskie dobre i złe chwile ,za wszystko.Orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych opiekuj się mną każdego dnia w życiu doczesnym i wiecznym.Tak bardzo proszę Cię pomóz mi, bo bardzo potrzebuję twojej pomocy, twojej opieki i orędownictwa u Pana Boga.

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy5.7.13

  Św Rito pomóz mi uwolnić się z tego koszmaru...Błagam!!!!
  Oddaję w Twoje ręce moje życie, moje serce.. Chroń mnie i moją mamę oraz brata od wszelkiego złego. Uwolnij nas proszę..
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy15.7.13

  Kochana sw.Rito prosze miej w swojej opiece Zbysia i Szymona.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy26.7.13

  Swieta Rito dalas mi tyle cudow, przepraszam za grzechy jakie popelnilam ktorych zaluje i prosze o wybaczenie. Swieta Rito dziekuje za najwieksze szczescie jakie moze spotkac czlowieka

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy28.7.13

  Święta Rito w dniu moich urodzin dziękuje Ci za każda łaskę która dla mnie wyprosiłaś, za nadzieje kiedy wszystko były już beznadziejnie, za wiarę oraz za Miłość w sercu która dała siły do walki. Dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy29.7.13

  Święta Rito dziękuje za to że moje serce jest pełne wairy miłości i nadziei mimo że bywało tak bardzo beznadziejnie...

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy1.8.13

  Sw Ritodziekuje za wszystkie laski jakimi mnie obdarzasz, przebac zmi grzechy i wskaz wlasciwa droge zebym nie stracila tego daru ktory za Twym posrednictwem dostal mi dany

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy4.8.13

  Święta Rito , wyzwól mnie z moich lęków.

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy11.8.13

  Swieta Rito dziekuje za wszelkie laski jakimi mnie obdarzasz, bede Ci wdzieczna do końca mych dni. Dziekuje!

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy13.8.13

  Św Rito, z całego serca proszę o pomoc w zakończeniu sprawy finansowej i odzyskaniu długu. ta sprawa przysporzyła tyle cierpienia i stresu mojej rodzinie, wysłuchaj mnie i wstaw się do Pana Jezusa w moje sprawie. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy15.8.13

  Sw. Rito wstaw się u Ojca Niebieskiego za moim bratem Marcinem aby jego życiowe problemy rozwiązały się aby Bóg prowadził go .Niech Bóg błogosławi mu w każdej chwili i aby on odnalazł Boga .Niech doświadczy łaski wiar nadziei i miłości.Panie Boże prowadz Marcina .Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy18.8.13

  Sw.Rito blagam o szczescie radosc i milosc dla mojej rodziny i o uwolnienie mnie od leku.Wstaw sie za nami u Boga Ojca Niebieskiego.Bog zaplac.

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy20.8.13

  Sw. Rito juz poznaje Twe łaski prosze błagam o rzeczy znane Bogu.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy24.8.13

  Bardzo skuteczna modlitwa! Zawsze gdy sie nia modle uspakaja sie moje serce i dzieja sie rzeczy na ktore tak gorliwie czekalam. Powierzcie swoje sprawy swietej Ricie, modlcie sie goraco i wierzcie a bedą dziać się cuda o których nie śniliście :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy26.8.13

  Wczoraj się poddałam, przestałam wierzyć i zaczełam watpić. Moja sprawa wydawała się być naprawdę beznadziejna. Rano po Mszy Świętej w dzień Matki Boskiej Częstochowskiej dostałam znak, żebym nie przestawała wierzyć, wszystko zaczeło się z powrotem układać. Dziękuje!!!

  "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. ... byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam."

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy26.8.13

  Święta Rito będę Cię chwalić do końca swych dni, dziękując za łaski jakie mi wyprosiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy26.8.13

  Wczoraj było bardzo źle, moja sprawa wydawała się być naprawdę beznadziejna. Przestałam wierzyć w jej powodzenie, zaczęłam wątpić. Rano po Mszy Św. w dzień Matki Boskiej Częstochowskiej dostałam znak, nagle sprawy zaczęły się układać. Wierzcie!!!

  "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. ... byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam."

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy28.8.13

  Swięto Rito proszę wstaw się za mną i za moją Rodziną. Zmień mnie i moją Rodzinę na taką jaką będziemy się podobali Naszemu Ojcu. Ponieważ utrapienia moje i mojej Rodziny nas przygnębiają. Znasz je wszystkie. Ja nie potrafię się już cieszyć się życiem. Proszę przyjdz nam z pomocą i ubłagaj u Pana Naszego Jezusa Chrystusa odkupienie dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy28.8.13

  ŚWIĘTA RITO WSTAW SIĘ ZA NAMI. STARAM SIĘ BARDZO SŁUCHAĆ NAUK PANA JEZUSA CHODZIĆ JEGO DROGAMI, ALE NIEPOKOJĄ MNIE NASZE SPRAWY MATERIALNE, KTÓRE ZALEGAMY I NIE POTRAFIMY NA TĄ CHWILĘ SOBIE PORADZIĆ. PODAJ NAM TWOJĄ RĘKĘ I BEZPIECZNIE NAS Z TEGO WYCIĄGNIJ.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy29.8.13

  Dziekuje za wczoraj Kocham Cie i błagam

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy30.8.13

  Święta Rito dziekuje za wstawiennictwo i wysluchanie mych modlitw. Bede chwalić Twoje imie do końca mych dni.

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy4.9.13

  Dziekuje to chyba cud. Wspieraj mnie i opiekuj sie mna i ma rodzina każdego dnia

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy6.9.13

  Święta Rito dziękuje za wyproszone mi łaski, za wielką nadzieję i wiarę a teraz za najszczęśliwsze chwile. Proszę wstaw się za pokój na świecie, zdrowie dla moich bliskich, szczęsliwe serce dla nich i pomyślne narodziny zdrowego dziecka R.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy8.9.13

  Święta Rito dziękuje za dar wiary, nadziei i nieustającej miłości w tak trudnych dla mnie chwilach. Dziękuje za najpiękniejsze chwilę jakie teraz mi wypraszasz. Będę chwalić Cię do końca mych dni! Módlcie się kochani do Świętej Rity, nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach!

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo za szczęśliwe zakończenie mojej trudnej sprawy, za pokój na świecie, za szczęśliwe narodziny zdrowego dziecka dla R. i za mój bezpieczny lot w obie strony. Święta Rito wstaw się za wszystkich moich bliskich i wszystkich ludzi na świecie. Twoja czczicelka Sonia

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy9.9.13

  Za dziewczyna która ucieka z Koscioła by wróciła do Boga, mała dziewczynke z Cisowa, Kube i Weronike, dziewczynke z niedzieli, by poznały miłosc w rodzinie wartości by ich przyszłość sie odmieniła na dobre a wszystko co złe wyszło na swiatło dzienne. Uratuj ich ze złej sytuacji zgodnie ze swa wolą Boze.

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy11.9.13

  Swieta Rito dziekuje za wyproszone mi laski. Za Twe wstawiennictwo bede Cie chwalic do konca mych dni. Dziekuje za dar wiary, nadzei i milosc.

  Dzis w swych modliwach polecam tych ktorzy 12 lat temu zgneli w atakach na WTC, wypros im laske Nieba oraz wstaw sie za ich bliskimi i rodzinami.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy16.9.13

  Swienta Rito miej mnie zawsze w opiece swej moja cala rodzine wieze w moc twoja z calego serca dzienkuje prosze o blogoslawienstwo na kazdy dzien w chorobie i zdrowiu zosia

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy17.9.13

  Swieta Rito wybacz mi moje slabosci blagam pomoz mi z godnoscia przejsc te chwile, prosze o wysluchanie mych goracych prosb, tyle juz dla mnie wyprosilas lask ze az ciezko mi prosic i wiecej. Bede czcic imie Twoje do konca swych dni. Sonia

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy19.9.13

  Tak bardzo dziekuje Ci Święta Rito za wstawiennictwo, wyproszone mi łaski i opiekę nade mną. Błagam Cię Święta Rito bądź przy mnie do końca mych. Ciezko wyrazic moja wdzięczności. Dziekuje!!!

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy22.9.13

  22 każdego miesiąca ze szczególną wdzięcznością patrze w niebo i do Ciebie zanosze modlitwy bajdrozsza swieta Rito. Dziekuje za opiekę i wstawiennictwo, dziekuje ze skonczyl sie koszmar dziekuje za jeszcze mocniej swieci slonce..Kocham Cie swieta Rito

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy22.9.13

  Kocham Cie swieta Rito

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy24.9.13

  Św Rito módl się za mną i moimi bliskimi - Magda

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy28.9.13

  Swieta Rito dziekuje za najpiekniejsze wakacje w moim zyciu, przepraszam za krzywdy ktore uczynilam, prosze o wybaczenie i prosze opiekuj się mną. Twoja czcicielka Sonia.

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy28.9.13

  Swieta Rito dziekuje za najpiekniejsze wakacje w moim zyciu, przepraszam za krzywdy ktore uczynilam, prosze o wybaczenie i prosze opiekuj się mną. Twoja czcicielka Sonia.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy5.10.13

  Kocham Cie swieta Rito, z calego serca dziekuje za dane mi laski. Prosze opiekuj sie i czuwaj nade mna i moimi bliskimi. Czcic bede imie Twoje do konca swych dni.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy17.10.13

  Bardzo Cie kocham Sw. Rito dziekuje, ze mogłam być u Ciebie w Krakowie. Za wszystkie pozytywne rzeczy co się stały. Jestem wzruszona.

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy22.10.13

  SW RITO Y WIELKIM UKLONEM PRYED TOBA YWRACAM SIE Y WIELKA PROSBA JUZ TYLE MI POMOGLAS A JA JESZSZE PROSZE POMOZ MI ODZYSKAC CORKE POKORNIE PROSZE danka

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy26.10.13

  Święta Rito proszę Cię przyjdź mi z pomocą i uchroń od choroby psychicznej i uwolnij od chorób fizycznych.Proszę Cię wstaw się w moich przeciwnościach.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy14.11.13

  KOCHAM I UFAM CIE SW RITO

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy16.11.13

  POMOZ MI SW RITO

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy3.12.13

  Swieta Rito uwolnij mom umysl I mysli od mojego meza story tak mine zniszczyl pomoz mi peeked I pozwol odzyskac radosc życia

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy6.1.14

  Św. Rito uproś u Pana Boga uwolnienie i uzdrowienie dla moich bliskich.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy23.3.14

  Swieta Rito oddal ode mnie wszelkie destrukcyjne mysli, daj sile, bym mogla dalej zyc.Naprawde wiecej juz nie jestem w stanie zniesc. zabierz leki i troski, a daj odwage, bym mogla zbudowac szczescie. Wskaz wlasciwa droge, pomoz znalezc dobra prace i skrzyzuj moja droge z przeznaczonym mi mezczyzna, bysmy mogli isc przez zycie razem. chron mnie przed glupimi i falszywymi ludzmi. Daj zdrowie psychiczne i fizyczne. Pokornie blagam,

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy4.4.14

  Dziekuje Swieta Rito za wstawiennictwo. Czuje sie znacznie lepiej i znalazlam prace dla mnie idealna :) Ludzie znow traktuja mnie jak czlowieka, a ja mam powod, by rano wstac z lozka. Czuje sie doskonale. Nie moge uwierzyc, ze moje zycie sie az tak zmienilo! Dziekuje takze wlascicielowi bloga, bo to dzieki Niemu poznala swieta od spraw beznadziejnychi moglam sie do Niej modlic.

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy3.5.14

  Święta Rito proszę Cię przyjdz mi z pomocą i daj spokój dla mojego synka aby nie musiał przeżywać tego co przezywa ty dobrze wiesz o czym piszę. Proszę Cię również aby mój mąż podjął dobrą decyzję i proszę o spokój dla całej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy15.7.14

  o piekna sw.rito pros o laske p.boga aby mnie wysluchal za twoim wstawienictwem bym chodzila wstala z wozka w tobie sw.rito pokladam nadzieje ze mnie nie opuscisz tylko wyjednasz laske u p. boga ze zostana wysluchane moje prosby dziekuje sw.rito.

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy15.7.14

  o sw.rito powstrzymaj przyjaciela od alkoholu dopomuz mu

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy21.7.14

  proszę cie św rito abys wstawiła się za mną do pana boga niech ucisy te leki we mnie i da zdrowie calej mojej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy12.8.14

  Sw.Rito,blagam wypros mi laske odzyskania dlugu na ktory czekam dlug I wciaz jestem oszukiwana,Obiecano oddac go 15 sierpnia,wiec blagam patronuj za mna u Boga I upros mi te laske.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy19.8.14

  Święta Rito z Cascia proszę pomóż mi bardzo Cię proszę powiedz mi co mam robić. Daj mi siłę i radość wstawiaj się za mną u Pana Jezusa. Amen.
  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi świętemu jak było na początku , teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy6.10.14

  Święta Rito błagam Cię uwolnij mnie od lęku pomóż w trudnej sprawie która mnie gnębi,wybaw od kłopotu.Proszę upros mi tę łaskę u Boga Najwyższego.

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy9.10.14

  Święta Rito pomóż mi w tej beznadziejnej sprawie,proszę

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy25.10.14

  ochana siotro matko Prosze z calego serca uwolnij mnie od strachu,lęku ktory nie pozwala mi zyc.Tak bardzo pragne kochac byc z moimi dziecmi sluzyc im oraz innym ludziom z Bogiem Jezusem Maryja oraz wszystkimi swietymi.dziekuje za wszystko dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy17.11.14

  Święta Rito, błagam Cię wstaw się za mną u Pana Boga abym się uwolniła o lęku, który mi towarzyszy od dłuższego czasu, strachu który mnie ogarnia. Chcę żyć z Bogiem służyć mu, kochać ludzi i siebie. Błagam Cię wysłuchaj mnie, proszę.

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy9.12.14

  ŚWIĘTA RITO, PROSZĘ POMÓŻ MI W MOJEJ SPRAWIE, KTÓRA NISZCZY MNIE I MOJA RODZINĘ! UFAM TOBIE

  OdpowiedzUsuń
 112. Sw.Rito,ratuj mojego syna Jurka.

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy1.1.15

  św. Rito, pomóż mi w moim depresyjnym stanie, nie pozwól mi się ciągle zadręczać i zamartwiać, pozwól mi się cieszyć życiem, ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy6.1.15

  św. Rito wspomóż mnie w mojej udręce,abym mogła pracować bez lęku. Myśleć i podejmować decyzje.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy12.1.15

  dziękuję Św.Rito

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy25.1.15

  Święta Rito, wstaw się za mną u Boga, poproś w moim imieniu o pozbycie się strachu proś o łaskę u Pana dla mnie i całej mojej rodziny. Daj mi siłę i mądrość abym był przykładnym mężem, synem, wnukiem, bratem i człowiekiem. Daj mi siłę abym będąc silnym nie schodził na drogę grzechu po której jest tak łatwo iść. Daj mi też poczucie spokoju abym w ten sposób dawał oparcie dla innych którym powinienem je dawać. Przyjmij moje prośby

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy1.2.15

  Sw. Rito prosze o pokoj w rodzinie i milosc.

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy11.2.15

  Św.Rito wspieraj mnie w słusznych sprawach.Uwolnij od niepokoju i lęków.Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny.Ufam Tobie Św.Rito

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy15.2.15

  Dopomóż mi proszę i wstawiaj się za mną u Boga wyprszając łaski spokoju ducha. Bądź mi patronką w tych ciężkich dla mnie chwilach!

  OdpowiedzUsuń
 120. Święta Rito pomóż niech dotrze do NIEGO jak bardzo go kocham i że nie powinien mnie tak traktować błagam pomóż mi...

  OdpowiedzUsuń
 121. Dopomóż mi proszę i wstawiaj się za mną u Boga wyprszając łaski spokoju ducha. Bądź mi patronką w tych ciężkich dla mnie chwilach!

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy25.2.15

  Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski, w szczególności za łaskę zdrowia dla babci.
  Największa ze Świętych! błagam Cię pomóż mi przezwyciężyć niedobre, niszczące mnie przywiązanie do pewnej osoby. Błagam Cię o to!!!
  Ulecz mnie z natrętnych myśli, psychicznych ''dołów'' i daj stałą pracę. Ulecz moją obolałą duszę i moje znużone ciało!
  Czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy10.3.15

  Święta Rito uproś łaskę wyzwolenia z lęków które przeżywa mój syn, tak bardzo pragnę aby był zdrowy i szczęśliwy.

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy23.3.15

  Święta Rito proszę o pomoc w wysłuchaniu mych próśb o ktore Ciebie proszę.Ja niegodna grzesznica prosze o zwrocenie Twych litosciwych oczow na mnie. Prosze Cie goraco o zdrowie dla calej mojej rodziny zwlaszcza fizyczne i psychiczne.Juz tyle lat zyje z nerwica i lękiem ktore mnie niszczy.Nie pozwol na to Swieta Rito. Czy dane jest mi wyjsc za mąż?jak zyc?jak pracowac?jak otworzyc sie na drugiego czlowieka?Modl sie za mna Swieta Rito.Ania

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy12.4.15

  Kocham Cię Święta Rito

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy19.4.15

  Święta Rito błagam Cie wstaw się do Boga Najwyższego za moim mężem Mirosławem, o miłosierdzie dla niego, o przebudzenie jego sumienia, o nawrócenie do Boga, porzucenie grzesznego życia i powrót do rodziny na Bożych zasadach.
  Ty walczylas o dusze swojego meza, prosze wesprzyj mnie w walce o dusze mojego meza Miroslawa.

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy19.4.15

  Św.Rito,ratuj mojego męża Mirosława.

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy19.4.15

  Św.Rito,ratuj mojego tatę Lucjana.

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy20.4.15

  Św.Rito proszę wysluchaj moich modlitw. Pozwol mi normalnie życ, usuń ze mnie lęk , nerwice , pomoż mi normalnie jeść. Blagam pomoż mi ulożyc sobie życie. Nigdy nie kochalam i nigdy nie bylam kochana.. niewiem co to znaczy slowo kochac. Nie pozwól mi sie bać miłości. RATUJ

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy22.4.15

  Święta Rito , błagam o pomoc w moim lęku przed siostrą z którą mieszkam , proszę o ratunek bym mogła żyć normalnie i bez strachu .Święta Rito módl się za mną i pomagaj w moim utrapieniu

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy4.5.15

  Święta Rito, wybłagaj proszę u Boga Ojca uwolnienie mojego serca od lęku, uwolnienie od dręczącego mnie poczucia winy, abym odnalazła radość życia i wspólnie ze swoim mężem i córką mogła cieszyć się każdym dniem. Poproś też Najwyższego, aby moje dziecko dostało się w tym roku do przedszkola. Dziękuję Ci Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy9.5.15

  Swieta Rito , uwolnij mnie z lęku po śmierci Adiego

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy10.6.15

  Swieta Rito, proszę wstaw się za Mna, za Moja siostra, za Maria, Marta. Proszę pociesz Mnie, uwolnij moje serce z niepokuju, lęku, niecierpliwości. Bądź ze Mną w każdej chwili Mojego zycia.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy10.6.15

  Św.Rito proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego syna, który pogubił się w nałogach. Wypełnij jego serce i dusze wiarą i miłością. Niechaj porzuci zgubne nałogi i wróci do poprawnego życia. Módl się za niego razem ze mną.
  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą...
  Amen.

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy12.6.15

  Święta Rito odsuń ode mnie wszystkie udręki i strach przed złymi wydarzeniami. Proszę o opiekę nad moim synem, bo to o niego boję się najbardziej. Chcę czuć spokój, że nie zrobi nic złego. Pragnę, by odmienił się na lepsze i szedł dobrą drogą prowadzącą do miłości. Proszę módl się za niego. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy1.7.15

  Swieta Rito, prosze, blagam wymodl sie u Pana Boga o zdrowie i zycie w trzezwosci mojej corki Agaty, o bardzo dobra prace dla niej. Blagam, zebym mogla w koncu przestac sie bac o zycie mojej corki Agaty,prosze o spokoj, milosc ,szacunek w naszej rodzinie.
  Modl sie za nami Swieta Rito-tak bardzo potrzebujemy pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy3.7.15

  Św Rito patronko spraw beznadziejnych. Proszę wstaw się za mną u Boga aby oddalił ode mnie złego cały niepokój i lęki Amen.

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy6.7.15

  Święta Rito wstaw się proszę za mną niegodnym grzesznikiem u Pana Boga naszego abym odzyskał spokój, a moje lęki i niepokoje odeszły na zawsze. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy19.7.15

  Swieta Rito proszę weż w opiekę moją rodzinę,pomoz aby syn znalazł w koncu prace i czul sie w niej bezpiecznie.Spraw zebym na zawsze pozbyła sie lekow ,zebym odzyskala spokoj, nie byla taka nerwowa Błagam uproś u Pana Boga me prosby

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy22.7.15

  Święta Rito..pomóż mi znaleźć prace i nie bać się ,że sobie nie poradze..o zdrowie dla mnie i moich najbliższych..o cierpliwość w znoszeniu cierpień,ulecz mnie z gniewu i zazdrości ..o spokój i radość..szczęście w małżeństwie i w podejmowaniu decyzji.Amen

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy20.8.15

  Święta Rito proszę Cię pomóż mi ukoić dręczący mnie ból głowy i niepokój. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy27.8.15

  Święta Rito proszę wstaw się za mną u Boga, aby uwolnił mnie od lęku i nerwowego wyczerpania, ciągłego niepokoju o przyszłość, braku wiary w siebie i niskiego poczucia własnej wartości. Wstaw się za mną abym odzyskała spokój wewnęrzny i znalazła dobrą pracę. Proszę o zgodę, miłość i harmonię w mojej rodzinie. Prosze pomoz mi abym wybaczyła innym i sobie...

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy1.9.15

  Święta Rito błagam wstaw się za mną do Boga aby uwolnił mnie od tej beznadziejnej sytuacji w której obecnie jestem. Nie mogę sobie z tym poradzić sama, ten ciągły ból, niepokój, tak bym chciała jeszcze móc cieszyć się życiem ,synami , porankiem ,zwykłym dniem. Nic teraz nie umiem , nic nie pamiętam, mam wrażenie że dobiegłam do jakiejś drogi bez wyjścia. Pomóż mi nie zapominaj o mnie , potrzebuję Ciebie. Ta samotność mnie zabija, taka sama wśród ludzi. Błagam pomóż.

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy16.9.15

  Swieta Rito!
  Uproś łaski u Najwyższego , aby sytuacja w jakiej sie znajduje mój zakład pracy się polepszył Spraw aby sytuacja i atmosfera się polepszyła i dała pozytywny rezultat . Pomóż ,żeby osoba która chce go zniszczyć się opamiętała i daj nam odpowiednią osobę do jego zarzadzania. Atmosfera jest beznadziejna, Nie raz już udowodniłaś swoją moc Wierzę w Ciebięi Twoją moc, Pomóż błagam , a ja wzamian za To będę Cię wychwalać i się modlić. Wyproś u Najświętrzych dobrego szefa dla całej załogi i poprawę warunków finansowych firmy Błagam Cię Swięta Rito!

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy18.9.15

  Proszę cię Święta Rito módl się i wstaw się w moich potrzebach

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy18.9.15

  Proszę cię Święta Rito módl się i wstaw się w moich potrzebach

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy18.9.15

  Święta Rito proszę i błagam cię módl się za mnie moją matkę i siostrę i wstaw się w moich potrzebach do Pana Jezusa i Maki jego Maryi

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy10.10.15

  Św.Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej, mojej rodziny, ukochanego chłopaka i najbliższych mi osób. Pomóż podejmować mądre decyzje. Proszę o uwolnienie mnie od lęku i strachu oraz łaskę wewnętrznego spokoju w miłości Pana Boga. Amen

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy14.10.15

  Św Rito, Proszę o wstawiennictwo za moją osobę, o usuniecie lęku przed ciemnością oraz o przebaczenie ojcu.

  OdpowiedzUsuń
 150. Św.Rito proszę o wstawiennictwo abym nie miała leku, zostawać sama w domu i abym nie bała się ciemności i to co złgo mnie męczyi dręczy aby odeszło.

  OdpowiedzUsuń
 151. Św Rito proszę o wstawiennictwo za mnie abym nie bała się zostawać sama w domu , abym przestała się bać cięmniści abym nie miała lęku,i wszystko co złego mnie meczy i dręczy aby odeszło .

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy9.11.15

  Św. Rito wstaw się za mnie u Pana Boga z prozbą o usunięcie mi całkowitego leku z mojego życia Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy11.11.15

  Św Rito proszę o wstawiennictwo abym przestała się bać, aby z mojego serca zniknął lęk. Aby odeszło wszystko to co napawa mnie strachem.Proszę .

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy15.11.15

  Swieta Rito, Bog zaplac za Twoje laski,
  mama chorej corki.

  OdpowiedzUsuń
 155. Święta ukochana Rito błagam o Twoją pomoc i wsparcie,opiekę i błogosławieństwo dla mojego związku z Januszem proszę pomóż nam zachować szczęście spokój dobro i zaufanie ufam i wierzę, z całego serca dziękuję za Twą łaskę i pomoc

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy7.12.15

  ŚWIĘTA RITO BLAGAM CIĘ POMÓŻ ZNALĘŻĆ DROGĘ DO MOJEGO SYNA ABYM MOGLA MU POMÓĆ I BY ODZYSKAL ZDROWIE POMOŻ MI ZNLEZĆ SPOSÓB I DROGE DO ROZWIĄZANIA PROBLEMU ORZA DAJ MI MOZLIWOŚĆ POZNANIA PRZYCZYNY JEGO CHOROBY ABYM MOGLA MU POMÓC WIEM ŻE BARDZO SIE MĘCZY A JA Z NIM I PODZIĘKUJ BOGU ZE JA CZUJĘ SIĘ LEPIEJ DAJ MI SIŁĘ ABYM MOGLA MU POMOC TO DOBRE DZIECKO OTOCZ GO SWOJĄ OPIEKĄ UWOLNIJ GO Z OPETANIA JEŚLI TO JEST PRZYCZNA JEGO CHOROBY WSKAŻ MI SPOSÓB ROZWIĄZANIA PROBLEMU.BARDZO SZCZERZE I MOCNO PROSZĘ CIĘ ŚWIĘTA RITO.
  JEZU UFAM TOBIE DO KOŃCA.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy25.12.15

  Święta Rito błagam uchroń mojego synka i otocz go Twoją opieką.

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy25.12.15

  Święta Rito proszę Cię o łaskę uzdrowienia mojej duszy.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy11.1.16

  SW . RIRO POMÓZ MOJEJ MAMIE,NIECH NIKT JEJ NIE NACHODZI I ABY NIE MIALA KLOPOTÓW!

  OdpowiedzUsuń
 160. Święta Rito błagam Cie o pozytywne załatwienie sprawy dla mojego Taty.

  OdpowiedzUsuń
 161. Święta Rito błagam Cie o pozytywne załatwienie jutrzejszej ciężkiej sprawy dla mojego taty.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy15.1.16

  Święta Rito, proszę o zdrowie i o pomoc spokój serca, o życie bez strachu i lęku ,bądz ze mną dzisaj na komisji,aby pozytywnie dla mnie był rozpatrzony wniosek o znacznym stopniu niepełnosprawnosci ...
  Proszę Św. Rito wstaw się za nami u Wszechmogącego i Miłosiernego Boga, za mną i za Jolą i Jakubem i naszymi bliskimi ...Błagam o uzdrowienie z moich lęków....

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy15.1.16

  Święta Rito dziękuje za każdo opiekę, proszę cię o uzdrowienie mnie z nerwicy, odpędz ode mnie wszystkie lęki niepokoje i złe myśli pozwól mi się cieszyć każdym dniem

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy18.1.16

  św Rito proszę cię żeby mój mąż nie trafił do więzienia , żeby dał sobie pomóc i miał też szanse naprawić dobrem to zło które uczynił ,dziękuję też z całego serca za okazane już łaski kocham cię

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy18.1.16

  św Rito prosze módl się za mnie

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy4.2.16

  Sw Rito pomoz mi w osobistych problemach Ty je wszystkie znasx

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy9.2.16

  Św. Rito pomóż wszystkim, którzy wzywają Twojej pomocy proszę, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy26.2.16

  Święta Rito proszę Cię uwolnij mnie od niepokoju strachu lęków. Uwolnij mnie proszę o natarczywych i zboczonych i lekliwych myśli spraw abym była zdrowa bezpieczna szczęśliwa żebym była dobrym człowiekiem uwolnił się od strachu i z podniesioną głową wychwalała imię Pana Amen

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy26.2.16

  Święta Rito proszę Cię trzymaj w swojej opiece Roksankę niech to kochane dziecko wyzdrowieje i żyje długo i szczęśliwie

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy26.2.16

  Święta Rito proszę Cię trzymaj w swojej opiece moją Mamę żeby była zdrowa radosna szczęśliwa i bezpieczna i doczekała późnej starości razem z moim tatą i żeby byli szczęśliwi uwolnij ich proszę od ciężkich zmartwień

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy26.2.16

  Św. Rito proszę Cię trzymaj w swojej opiece Damiana strzeż go ode złego proszę żeby uwolnił się od lęków i natrenctw żeby był zdrowy bezpieczny i szczęśliwy żebyśmy kochali się i szanowali i nie lękali żeby Pan Bóg miłosierny obdarzył nas potomstwem i żebyśmy w zdrowiu szczęściu i radości doczekali późnej starości amen

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy1.3.16

  Święta Rito pomóż mi radzić sobie w trudnych sytuacjach w życiu, wstaw się za mnie w niebie by wszystko co złe zostało mi wybaczone, daj mi siłę by strach, lęk i udręki zastąpiła pozytywna pełnia szczęścia!

  OdpowiedzUsuń
 173. Święta Rito dziękuje Ci z całego serca za pozytywne rozwiązanie sprawy mojego taty.Kochamy Cie i dziekujemy.

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy9.3.16

  Święta Rito wstaw się za mną u Pana Boga żebym przestała być nękana. Żeby moje problemy finansowe również się skończyły. Niech nastanie spokój w mojej rodzinie. Chce na nowo cieszyć się życiem i być szczęśliwa osoba jak kiedyś. By w moim sercu zagościła wiara, nadzieja i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy13.3.16

  za Twoim wstawiennictwem św. Rito łaskawie przyjdź nam z pomocą w utrapieniach naszych. Przez Chrystusa Pana naszego. Blagam odmien los moj i mojej rodziny

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy14.3.16

  Święta Rito, pomóż mi uwolnić się z moich lęków, abym mogła odnaleźć się w nowej pracy bez tego obezwładniającego mnie teraz poczucia beznadziei, ciągłego stresu i walki o przetrwanie każdego dnia... Rozjaśnij mój umysł abym była przygotowana na codzienne chłonięcie nowej wiedzy dobre wykonywanie swoich obowiązków. Dziękuję za dotychczasowe łaski.

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy23.3.16

  Dziękuję Tobie św Rito za wstawiennictwo że Ania wróciła do mnie i błagam o dalsze wstawiennictwo w moich boleściach lękach i rozterkach bym za Twym wstawiennictwem zwyciężył siebie.

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy23.3.16

  Dziękuję Tobie św Rito za wstawiennictwo że Ania wróciła do mnie i błagam o dalsze wstawiennictwo w moich boleściach lękach i rozterkach bym za Twym wstawiennictwem zwyciężył siebie.

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy23.3.16

  Sw.Rito wstaw sie za Piotrusiem , o jego uzdrowienie duchowe i fizyczne. Blagam Ciebie oraz prosze o jasnosc umyslu w trakcie nauki i egzaminow.

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy3.4.16

  Święta Rito pomóż mi przezwyciężyć lęk wysokości i inne niepokoje bo nie wiem co zrobi...

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy25.4.16

  Swieta Rito posredniczko nasza u Boga upros potrzebne laski dla naszego malzenstwa,dla naszej rodziny,ratoj nas Rito.

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy5.5.16

  Swienta Rita nasza orendowniczko w sprawach beznadziejnych wstawsie o prowadzenie konferencji 05 07 o madrosc prowadzenia tej konferencji o prowadzenie Ducha Swientego ucisz ten lenk w sercu zeby przyniosla obfite owoce i Bogu chwale.

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy7.5.16

  Pomoz mi Boze i sw Rito w wiadomej dla was sprawie. Prosze i dziekuje za wszystko

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy11.5.16

  Swieta Rito pomoz nam,ratoj nasza rodzine.

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy14.5.16

  Swienta Rito trzymaj w opiece mojego syna stszez go oddal niepotszebne kolerzenstwo z kompana kture namawiaja do picia.Upros u Boga dla niego szczensliwy los.

  OdpowiedzUsuń
 186. Sw kochana Rito modl sie za mna moim angelem moimi corkami moja mama I rodzenstwem wysluchaj blagam mojej prosbie zdania egzaminow na prawo jazdy kat b

  OdpowiedzUsuń
 187. grazyna8.10.17

  swieta Rito blagam o laske potomstwa dla syna Marcina aby cieszył się z radości dzieciątka Bożego

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy6.11.17

  Św Rito ddziekje za Twe wstawiennictwa, prosze ponownie w leku o to aby badanie piersi wyszlo dobrze! Prosze o zdrowie dla mnie i mojej rodziny! Annia

  OdpowiedzUsuń
 189. Anonimowy18.11.17

  Święta Rito błagam pomóż i ratuj, uproś pojednanie i odnowienie miłości  OdpowiedzUsuń
 190. Anonimowy21.11.17

  Św. Rito, dziękuję Ci za pomoc, że mnie wysłuchałaś. Proszę Cię wstaw się u Pana Naszego Jezusa Chrystusa o mojego męża - by umiał panować nad swoim gniewem, by nie ranił mnie - swojej żony, by w jego sercu zagościł spokój i miłość. By Duch Święty napełniaj go mądrością. Amen

  OdpowiedzUsuń
 191. Anonimowy25.11.17

  Sw.Rito prosze wypros dla mnie Laske nie zamartwiania sie , o panowanie nad strachem przed sytacjami ciezkimi , prosze o pokoj ducha i radosc.Azeby Duch nadzieji , spokoju i milosci zagoscil w mojej rodzinie.Amen

  OdpowiedzUsuń