Modlitwa dziękczynna

Przychodzę dziś do ciebie, chwalebna i potężna święta Rito, z sercem głęboko wzruszonym i wdzięcznym.

W godzinie niebezpieczeństwa, w chwili kiedy moje szczęście i moich bliskich było zagrożone zwracałem się do ciebie błagając, ze smutnym sercem i z obawą. Błagałem ciebie, którą wszyscy zwą świętą od spraw beznadziejnych, adwokatką w wypadkach rozpaczliwych, ucieczką w ostatniej chwili! Moje zaufanie nie zostało zawiedzione.

Wracam do ciebie teraz już bez cierpienia w oczach, ale z radością i pogodą serca, aby ci okazać moją wdzięczność. Tę radość i ten pokój - tobie zawdzięczam, droga święta Rito, która wstawiłaś się w mej sprawie do Boga, mimo mej niegodności i za twoim pośrednictwem doznałem łaski, której pragnąłem.

Chciałbym lepiej wyrazić ci moją wdzięczność, która rozpiera moje serce, święta uzdrowicielko i pocieszycielko strapionych, ale wzruszenie, które daje mi szczęście z otrzymanej łaski po prostu paraliżuje moje wysiłki i mogę tylko szeptać: Dziękuję, święta Rito!

Dlatego, aby udowodnić w realny sposób moją wdzięczność, obiecuję ci rozpowszechniać z coraz większym zapałem cześć twego kultu i starać się, aby pokochali cię ci, którzy cię jeszcze nie znają, bo oni nie mieli szczęścia doświadczyć twej nieskończonej miłości.

Obiecuję ci pomagać, w miarę moich możliwości, w rozpowszechnianiu kultu na twą cześć i uczestniczyć jak najczęściej w uroczystościach odbywających się ku twojej czci, aby zasłużyć na pomoc niebieską i na twoją opiekę. Postanawiam od dnia dzisiejszego wykonywać z większą sumiennością i zapałem moje chrześcijańskie obowiązki.

Droga święta Rito, proszę przekaż Bogu te moje szczere postanowienia i podziękuj Mu w moim imieniu za doznaną łaskę. Proszę cię, nie opuszczaj mnie nigdy, miej mnie pod swoją świętą opieką, abym po doznaniu jej na tej ziemi mógł w przyszłości złączyć się z tobą w niebie, aby lepiej jeszcze wyrazić ci moją wdzięczność. Amen.

279 komentarzy:

 1. Anonimowy29.12.11

  blagam o sw rito tylko ty mi zostalas ratuj mojo rodzine juz dluzej tak byc nie moze ile mozna

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy5.1.12

  Święta Rito wierze że pomagasz w trudnej chwili chroń mnie i moją rodzinę przed kłopotami i otaczaj mnie opieką Modl sie za nami Amen

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy23.1.12

  dziekuje sw rito a to ze ocalilas moje zycie wysluchalas mnie dziekuje bogu

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy23.1.12

  dziekuje sw rito za cud za to ze wstawilas sie za mna do boga ocalilas me zycie dalas mi kupon szczescia wygrano dziekuje z calego serca

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy24.1.12

  dziekuje ci sw riti a ocalenie mego ycia za wstawienie sie za mna u BOGA DZIEKUJE ZA TA

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy24.1.12

  dziekuje sw rito za ocalenie mego zycia za ten kupon szczescia

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy25.1.12

  dziekuje sw rito za ten cud26stycznia za ten kupon ktory uratowal moje zycie dziekuje za wysluchanie mego blagania za ocalenie

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy26.1.12

  dziekuje sw rito za ten cud 26stycznia ktory mi zeslalas dalas pomoglas uratowalas me zycie dziekuje za wysluchanie

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy12.4.12

  dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy1.5.12

  Dziękuję Ci św Rito za cud mojego uzdrowienia, stało się to gdy najmniej się tego spodziewałam. Nie jestem w stanie opisać mojej radości. Proszę podziękuj Bogu w moim imieniu za tę łaskę. Obiecuję że będę starała się być lepszym chrześcijaninem, pomagać w miarę możliwości innym ludziom, sławić twoje imię Rito i wielbić miłosierdzie Boga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy13.7.12

  Dziękuję CI Święta Rito za wszystkie łaski, które spłynęły na mnie w ciągu jednego tylko tygodnia. Niemożliwe stało się możliwym tylko i wyłącznie przez Twoje i Świętego Józefa wstawiennictwo u Boga Najwyższego.

  Dziękuję raz jeszcze za otrzymane łaski i do końca życia Będę się modlił do Ciebie Kochana Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy17.7.12

  Dziękuję Święta Rito z całego serca za to, że ja i moje koleżanki zdałyśmy egzamin licencjacki. Dziękuję Święta Rito dziękuję z całego serca!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy19.7.12

  Wielokrotnie Św Rita mi już pomogła za co dziękuję bardzo. Proszę o dalszą opiekę i pomoc w tych trudnych momentach naszego życia. Św Rito wyproś nam miłość, radość i nadzieję na pokonanie problemów. otocz moje dzieci opieką

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy20.7.12

  Dziękuję za wszystko!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy24.7.12

  Dziękuje Ci za wszystko Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy13.8.12

  Święta Rito. proszę o uzdrowienie dla mojej wnuczki Amelki z zespołu wad wrodzonych i szczęśliwy przebieg operacji oczu

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy14.8.12

  Święta Rito proszę cię o spełnienie mojego marzenia bycia mamą jesteś moją nadzieją Amen

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy30.8.12

  Dziękuję kochana św.Rito za otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo do Miłosiernego Jezusa.DZIĘKUJĘ;

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy6.9.12

  Święta patronko od spraw trudnych!dziękuję z całego serca za wielokrotne wysłuchanie moich błagan!sprawiłas ze kłopoty nabrały innego obrotu...dziękuję za wstawiennictwo i rozwiązanie problemów!wiem ze mogę liczyć na Twoja pomoc...i za to Ci dziękuję kochana!!:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18.9.12

   To cudowne, ze Sw. Rita Ciebie wysluchala i jest przy Tobie! Nie znamy sie, ale doswiadczylam i doswiadczam Jej obecniosci w moim zyciu! Niech zawsze bedzie przy Tobie! Pozdrawiam. Iwona

   Usuń
 20. Anonimowy15.9.12

  Witam Cie Sw. Rito!!! Dziekuje, ze moglam byc u Ciebie w Casci!!!:) Jestes CUDOWNA!!! Dziekuje za otrzymane laski! Dziekuje za uzdrowienie naszej corki!!! Wielbie Cie! Dziekuje za wszystko! Prosze bys zawsze byla przy nas! Kocham Cie Sw. Rito moja wierna Przyjaciolko!

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy21.9.12

  Dziękuję Ci św. Rito za Twoje wstawiennictwo w niebie u Pana Boga naszego. Pomóż mi św. Rito przejść przez ten czas w obecności Boga i wspomagaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy2.10.12

  SW RITO DZIEKUJE CI Z CALEGO SERCA ZA WYSLUCHANE MODLIYWY I TWOJE WSTAWIENNICTWO ZA MNA DO BOGA MARYI I JEZUSA KOCHAM CIE SW RITO PODZIEKUJ W MOIM IMIENIU KOCHAM CIE JEZU MARYJO BOZE JESZCZE RAZ GORACO DZIEKUJE TERAZ JESTEM PEWNA ZE GORACA MODLITWA WIARA W CIEBIE ZAUFANIE TOBIE DAJE BARDZO WIELE NAJLEPSZYM LEKARSTWEM JEST MODLITWA I WIARA W BOGA I WIARA W TWOJE LASKI I MOZLIWOSCI GDZIE NAPRAWDE TRUDNE SYTUACJE Z TOBA STAJA SIE BLACHE DZIEKUJE Z CALEGO SERCA SW RITO POZOSTAN ZE MNA AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy4.10.12

  Chciałabym się podzielić ze wszystkimi moją radością. Św Rita już drugi raz pomaga mojej rodzinie.Pierwszy raz modliłam się aby mój syn dostał pożyczkę na mieszkanie co było rzeczą prawie niemożliwą bo pracuje za granicą i nikt mu nie chciał tej pożyczki udzielić,a drugi raz gdy zmieniał pracę i szukał nowej. W obu przypadkach św Rita pomogła. Z całego serca dziękuję Ci św Rito

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy6.10.12

  Sw. Rito. Dziekuje Ci za maly cod jakiego dokonalas ze nie zostalam wyrzucona z domu mojego chlopaka. Blagam Cie jednak nadal z calego serca, stop ten lod w sercu jaki nosi moja tesciowa i pomoz mi znalezc z nia wspolny jezyk, aby ratowac moj zwiazek. Pozwol mi swobodnie zyc z dala od strachu przed nia. To dobra kobieta ale potrafi zyc w nienawisci do innych i to ja gubi. Wiem ze tez nie zawsze jestem idealna ale staram sie aby zyc jak Bog przykazal. Blagam Sw. Rito pomagaj mi dalej nie zostawiaj mnie samej...

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy21.11.12

  Dziękuję Św.Rito za to co już dostałam i proszę o dalszą opiekę i całkowity powrót do zdrowia.
  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy16.12.12

  Dziekuję Ci swięta Rito za wielokrotne wstawiennictwo u Boga i pomoc w bardzo trudnych sytuacjach.Dzięuję za pomoc w sprawach finansowych, pracy i zdrowiu. Dziękuję dziekuję dziękuję.
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy26.12.12

  Dziękuję Ci św Rito za wstawiennictwo w mojej sprawie . Obiecałam że jeżeli moja prośba zostanie wysłuchana to będę to ogłaszać i tak też się stało.
  Ty odmieniłaś moje życie. Dziękuje. naprawdę warto się modlić do św Rity

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy4.1.13

  Dziękuję Ci Św. Rito , zawsze mogę na Ciebie liczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy11.1.13

  Dziękuję Ci Św Rito za wstawiennictwo w mojej sprawie, powoli dochodzę do zdrowia i wierzę,że teraz już będzie tylko lepiej, dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy15.1.13

  Dziekuje Ci Sw.Rito:-) dziekuje,ze zaledwie w ciagu tygodnia wysluchalas moich modlitw...i nastapil cud!!! Dodam,w bardzo trudnej i zlozonej trosce. Dziekuje Ci ukochana Przyjaciolko,i prosze zostan ze mna.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy23.1.13

  dziekuje ci sw.Rito za uzdrowienie mojego brata!Modle sie do ciebie aby moja wiara sie poglebiala z dnia ja dzien i aby moje zycie choc z pozoru batdzo udane w kincu nabralo prawdziwego sensu....prosze cie abys zabrala moje leki i niepokoj i napelnila moje serce miloscia i spokojem.dziekuje ci za wszystko i prosze abys opiekowala sie mna i koja rodzina.amen

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy23.1.13

  dziekuje ci sw.Rito za uzdrowienie mojego brata!Modle sie do ciebie aby moja wiara sie poglebiala z dnia ja dzien i aby moje zycie choc z pozoru batdzo udane w kincu nabralo prawdziwego sensu....prosze cie abys zabrala moje leki i niepokoj i napelnila moje serce miloscia i spokojem.dziekuje ci za wszystko i prosze abys opiekowala sie mna i koja rodzina.amen

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy8.2.13

  św..Rito , w obliczu mej trudnej sytuacji rodzinnej ośmielam się prosić o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mnie Ewy chorej na depresję ,chorego brata Adama i i dla całej mojej rodziny .Błagam o uzdrowienie duszy mego brata Roberta, która jest pokaleczona i niemal każdego dnia bardzo krzywdzi bliskich,zabiera radość życia.POMAGAJ NAM NIEUSTANNIE..

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy28.2.13

  Swieta Rito blagam Cie wypros u Pana Boga dla mnie, abym wyzdrowiala. Prosze o opieke nademna i moimi Dziecmi. Ty wiesz w jakich warunkach ja mieszkam - poprowadz mnie prosze - poprowadz, zebym poradzila sobie z tej trudnej dla mnie Sytuacji. JA POWIERZAM CI SIEBIE I MOJE DZIECI BO UFAM CI BEZGRANICZNIE. Blagam nie odmawiaj mi Pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy14.3.13

  Dziekuje Ci Swieta Rito, za ten dzien i za to ze jutro tez wstanie slonce.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy24.3.13

  Kochana św Rito, dziękuję za pomoc, którą już wiele razy okazywałaś. Ufam Ci bezgranicznie. Dziekuję za dwie ostatnie sprawy. Proszę o wstawiennictwo we wtorek. Błagam o dzieci! Ty wiesz, o co proszę. Ufam Ci św Rito.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy30.4.13

  Dziekuje sw. Rito za najprawdziwsze CUDA za Twoim wstawiennictwem...

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy13.5.13

  Swieta Rito dziekuje Ci za to ,ze
  Lukasz przestal pic . Prosze Cie teraz bay z nami zostal, aby dostrzegl to jak bardzo go kochamy . Blagam on jest miloscia mego zycia bardzo go z synkiem potrzebujemy . Blagam

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy22.5.13

  Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ CI MOJA KOCHANA RITO - MARGHERITO, ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIE WYJEDNAŁAŚ MNIE I WSZYSTKIM, KTÓRZY CIĘ PROSILI O POMOC. POKORNIE PROSZĘ CIĘ W ABYŚ NADAL MODLIŁA SIĘ ZA MNĄ - PROSZĘ O ŁASKĘ WYJŚCIA Z PEWNEGO NAŁOGU, PROSZĘ CIĘ GORĄCO WSTAWIAJ SIĘ U BOGA ZA MOJĄ RODZINĄ, ZA WSZYSTKIMI DORGIMI MOJEMU SERCU ORAZ ZA TYMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAJĄ. PROSZĘ CIĘ MOJA NIEBIESKA ULUBIENICO MÓDL SIĘ ZA NAMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy22.5.13

  Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ CI MOJA KOCHANA RITO - MARGHERITO, ZA WSZYSTKIE ŁASKI JAKIE WYJEDNAŁAŚ MNIE I WSZYSTKIM, KTÓRZY CIĘ PROSILI O POMOC. POKORNIE PROSZĘ CIĘ W ABYŚ NADAL MODLIŁA SIĘ ZA MNĄ - PROSZĘ O ŁASKĘ WYJŚCIA Z PEWNEGO NAŁOGU, PROSZĘ CIĘ GORĄCO WSTAWIAJ SIĘ U BOGA ZA MOJĄ RODZINĄ, ZA WSZYSTKIMI DORGIMI MOJEMU SERCU ORAZ ZA TYMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAJĄ. PROSZĘ CIĘ MOJA NIEBIESKA ULUBIENICO MÓDL SIĘ ZA NAMI, KTÓRZY SIĘ DO CIEBIE UCIEKAMY. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ. KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy24.5.13

  Dziekuję Sw. Rito za cudowne chwile 22 maja 2013r. na uroczystościach ku Twojej czci w Krakowie.
  Błagam wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moim chrześniakiem Tomaszem, ulecz go z nałogu lekomanii, spraw by poczuł się wolny i ukochał Boga całym sercem, postaw u jego boku jakąś dobrą wierzącą dziewczynę, która otworzy mu oczy na światło Ducha Świętego.Spraw by nie był samotny i smutny, bo to człowiek o dobrym sercu, tylko zagubiony.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy25.5.13

  Dziękuje ŚWIĘTA RITO,że prośby mojej wysłuchałaś ,i że mam nadzieję iż poprowadzisz nas dalej w kierunku ratowania rozbitej rodziny. Módl się za nam i za wszystkimi rodzinami zagrożonymi rozwodem.Jezus Chrystus jest moim i naszym Panem.Amen

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy25.5.13

  Dziękuję Ci Święta Rito za moją mamę, która jest ze mną cały czas w tych trudnych chwilach i wspiera mnie tak bardzo. Rozumie mnie i modli się ze mną o łaskę rozwiązania mojego problemu. Miej proszę moją mamę w swojej opiece. Chciałabym być taka jak ona.Kocham ją bardzo. Dziękuję Ci Św.Rito. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 44. Z całęgo serca dziękuję Ci św. Rito za wyproszenie łaski ciąży dla przyjaciółki, po 2 latach starań nareszcie jej się udało:) proszę niech to dziecko spokojnie doniesie i urodzi zdrowe. Amen.Dora27

  OdpowiedzUsuń
 45. Z całęgo serca dziękuję Ci św. Rito za wyproszenie łaski ciąży dla przyjaciółki, po 2 latach starań nareszcie jej się udało:) proszę niech to dziecko spokojnie doniesie i urodzi zdrowe. Amen.Dora27

  OdpowiedzUsuń
 46. Dziękuję Ci świ. Rito za wyproszenie łaski ciąży dla mojej przyjaciółki. Po 2 latach starań nareszcie będzie mamą!:) proszę Cię o szczęśliwe donoszenie dziecka i zdrowe urodzenie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy24.6.13

  Św.Rito,...dziękuję i proszę wciąż o opiekę,ponieważ wciąż potrzebuję wsparcia.

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy26.6.13

  Dziękuję Ci Święta Rito. Prosiłam za Twoim wstawiennictwem Boga o cud miłości i szansę naprawy błędów które popełniłam i Bóg mnie wysłuchał. Dziękuję za moje nawrócenie. Teraz wiem, że tylko z Bogiem moje życie może być lepsze. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy4.7.13

  dziękuję za wysłuchanie i ogromną pomoc w chwili, kiedy wszyscy rozłożyli już ręce - a dzięki Tobie stał się cud Dziękuję
  Justyna

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy10.7.13

  Dziękuję za łaski, które otrzymałam w przeciągu miesiąca. Pomogłaś, gdy nie było już nadziei. Podziękuj Bogu w moim imieniu.

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy12.8.13

  Kochana święta Rito... już kolejny raz mogę powiedzieć Ci: DZIEKUJE za wysłuchanie!

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy12.8.13

  Dziękuję kochana sw. Rito za 2 sprawy w przeciągu miesiąca, jesteś wspaniala. Pamietaj o mnie i mojej rodzinie przez caly czas - bardzo Cię o to proszę. I jeszcze raz dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy20.8.13

  Dziękuję św. Rito za pomoc, wsparcie i za Twoją obecność z czasie mojego egzaminu nauczycielskiego. Pamiętaj o mnie nadal.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy30.8.13

  Święta Rito dziekuje za wstawiennictwo, wysluchanie mych modlitw. Bede chwalić imie Twoje do końca mych dni.

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy30.8.13

  Święta Rito dziękuję za ocalenie mnie z depresji i nerwicy,po 3 miesiacach byłam znowu normalną dziewczyna!! a teraz po 3 latach,po raz drugi prosze Cie o wstawiennictwo u Pana Boga w otrzymaniu łaski,o cud na jaki czekam ponad rok..tylko Ty mi zostałaś,dla ludzkiego rozumu ta sprawa jest nierealna..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18.12.13

   św.Rito dziekuje za pocieszający znak który mi zesłałaś,czuję że cud o jaki błagam wydarzy się i jeszcze kiedys bede szczesliwa...

   Usuń
 56. Anonimowy17.9.13

  A czy ktoś prosił Św.Rite i nie został wysłuchany? ja proszę od miesiąca,codziennie modle sie,odmawiam litanie a nie ma ani jednego znaku ,zmiany na lepsze:( nie wiem czemu nie chce mi pomóc...:( nie wiem co mam myslec..trace nadzieje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21.9.13

   Nie wystarczy się modlić, trzeba całkowicie zaufać:-) a wówczas stanie się cud! Może to już się dzieje, ale tego nie dostrzegasz? Św. Rita nigdy mnie nie zawiodła.

   Usuń
  2. Anonimowy23.9.13

   Dziękuję za odpowiedz..może faktycznie modle sie ale nie ufam w 100%..mam nadzieje ze kiedys ten cud sie zdarzy..może po prostu trzeba wiecej czasu..

   Usuń
 57. Anonimowy22.9.13

  Dziękuję za wszystko!!! Na zawsze zagościłaś w moim sercu!

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy2.10.13

  dziękuję przecudna św. Rito kolejny raz mnie nie zawiodłaś w mojej potrzebie,nie opuszczaj mnie

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy11.10.13

  Dziękuję kochana Święta Rito za otrzymane łaski i proszę o dalsze wstawiennictwo do Miłosiernego Jezusa. Dziękuję za wysłuchanie. Dziękuję za ogromną pomoc w kłopotach. Za najprawdziwsze CUDA za Twoim wstawiennictwem.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy6.11.13

  SW RITO DZIEKUJE Z CALEGO SERCA ZA WSZYSTKO CO DLA MNIE ZROBILAS PROSZE MIEJ MNIE POD SWOJA OPIEKA I NIE OPUSZCZAJ W STRAPIENIACH BOG ZAPLAC danka

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy6.11.13

  św.RITO dziękuje Ci za wszystko. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę moje serce jest po prostu rozpalone. WSZYSCY CO MODLĄ SIĘ DO ŚW RITY NIECH WIEDZĄ ŻE NA PEWNO ZOSTANĄ WYSLUCHANE ONA NIKOGO NIE OPUŚCI. WIĘC ZACHĘCAM DO MODLITWY DO ŚW RITY.. jeszcze raz dziękuję
  KASIA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11.11.13

   modliłam się i moje prośby nie zostały wysłuchane..nikt tam na górze nie wysłychał moich błagań..widocznie nie wszyscy sa godni pomocy Sw,Rity..

   Usuń
  2. Anonimowy4.12.13

   modl się codziennie Rita jest cierpliwa i bardzo skuteczna nie trać nadziei ewa

   Usuń
  3. Anonimowy18.12.13

   Zostałam wysłuchana,częsciowo,można powiedziec ze otrzymałam mały znak ,pozytywny sygnał na moja prosbe,po długim czasie błagań,moje szczescie nie ma granic bo teraz wiem ze Sw,Rita slyszy modlitwy kazdego..Św.Rito nie opuszczaj mnie juz nigdy..pisze głownie dla tego aby dać nadzieje tym ktorzy sa w rozpaczliwych sytuacjach,nie traćcie nadzieji!! dopóki żyjecie,dopóki oddychacie,nie traćcie nadzieji..Sw.Rita was wysłycha,może nie od razu,ale pewnego dnia,na pewno!

   Usuń
 62. Anonimowy6.11.13

  uratowalaś mi Św RITO najcenniejszy skarb jaki mam - życie. miałam myśli samobójcze przez problemy ale moje życie się zmieniło o 360 stopni odkąd modlę się do kochanej RITY. DZIĘKUJĘ!!

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy14.11.13

  Dziękuję Ci Św Rito za wstawiennictwo i pomoc. Moja prośbą została wysluchana i spełniona. Nie spodziewałam się że zostanę wysluchana. Dziękuję i prosze o opiekę. A.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy21.11.13

  sw RITO jestem wdzieczna za Twoje wstawiennictwo uprosilas mi wolnosc dla mnie i mojego dziecka miej nas w opiece polecamy sie TOBIE danka

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy4.12.13

  dziękuje za otrzymane łaski które wyprosiłaś u Pana polecam moje zmarwienie wstaw się i wyproś mi łaskę dla mojej rodziny dla dzieci i dla wnuków miej nas w opiece żebyśmy nie wylądowali na ulicy blagam o sw rito tylko ty mi zostalas ratuj moją rodzine ewa

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy10.12.13

  Kochana św. Rito, dziekuję za opiekę i pomoc w trudnej -zawodowej sprawie. Czułam Twoją obecność. Czułam się mocna,dzieki Tobie. Rozsławiam Twoją cześć i mówię o doznanych łaskach.Bądz ze mną.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy16.12.13

  Dziękuję Święta Rito za dobre wyniki mamy, już nas nigdy nie opuszczaj. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy1.1.14

  Św . Rito dziękuje za łaskę Twoją, za uwolnienie mnie od ciągłego lęku i obaw.Amen

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy16.1.14

  Droga Święta Rito dziękuję Ci za to, że wstawiłaś się za mną u Boga w moich intencjach. Dziękuję Bogu i Tobie, za to, że zostały one wysłuchane!!! Bardzo bałam się o wyniki moich badań, a okazało się, że niepotrzebnie, bo są dobre, poprawiło się także bardzo moje samopoczucie, stany dużego przygnębienia i smutku zniknęły!!! DZIĘKUJĘ!!! Wspieraj mnie nadal św. Rito w moim życiu. MÓDLCIE SIĘ DO ŚW. RITY - ONA NAPRAWDĘ POMAGA!

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy18.1.14

  Święta Rita naprawdę pomaga dzięki niej otrzymałem prace jakiej sam bym nigdy nie znalazł każdy kto wierzy i głęboko modli się do św. Rity ma duże szanse otrzymać łaski Dziękuje Ci Święta Rito i wspieraj mnie i całą moją rodzine w każdej sekundzie naszego życia i dziękuje za wszystko i Tobie Panie Jezu dziękuje za wusłuchanie moich i Świętej Rity modlitw...

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy28.1.14

  Dziękuję Ci św Rito za wstawiennictwo w mojej sprawie oraz Tobie Panie Jezu Najmiłosierniejszy,że wysłuchałeś moich i Świętej Rity modlitw.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy26.2.14

  Dziękuję Ci Świeta Rito ,dziekuje Ci z całego serca. jeden z moich problemów rozwiazal się w trybie ekspresowym i wiem jedno ze to tylko dzięki Tobie. Twojej modlitwie i wstawiennictwie u Pana Boga. Modlitwa do Ciebie daje mi sile i nadzieje . Błagam CIe nie opuszczaj nas i spraw by reszta naszych gigantycznych kłopotow z bankami ,komornikami ,sądem i długami rozwiazala się na nasz korzyść. Modl się za nami ,bo tylko w Tobie nadzieja. Dziekuje Swieta Rito ,dzięki Tobie się nawracam. Modlcie się ludzie do Swietej Rity ona działa cuda i naprawdę pomaga ! Będę się modlic codziennie ,miej nas w swojej opiece .Dziekuje .

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy8.3.14

  prosze swieta rito aby moja corka pogodzila sie z chlopakiem i wreszcie miala upragnione dziecko

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy8.3.14

  swieta rito blagam aby moja corka pogodzila sie ze swoim chlopakiem i wreszcie miala upragnione dziecko

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy25.3.14

  Dzięki Ci kochana Swieta Rito za Twe wstawiennictwo u Boga. Dzieki Jezu Przenajswietszy i Maryjo Najukochansza za prawdziwy cud, za laske macierzynstwa o ktora tak bardzo prosilam.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy10.4.14

  Dziękuję Św. Rito za wstawiennictwo w czasie moich kłopotów, tak szybko mi pomogłaś.Kocham Cię i bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy15.4.14

  Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo w wiadomej dla Boga sprawie,sprawie sercowej..modlę się osiem miesięcy i nic nie wskazuje na to aby beznadziejna sytuacja sie zmieniła,miałam nadzieję,że cud sie zdarzy,że wszystko w zyciu sie moze odmienić o 180 stopni,jednak tak sie nie stało,tracę nadzieję,nie mam siły żyć,jest we mnie jeden wielki strach..chciałam zapytać jak długo wy moi drodzy prosiliscie św,Ritę ,po jakim czasie otrzymaliscie łaski? i czy miesliscie chwile zwatpienia? prosze odpiszcie mi,bardzo mi na tym zalezy,dodam że sprawa jest trudna...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy23.5.14

   To trudno powiedzieć, dla każdego czas inne ma wymiary. Ale jak jesteś w łasce uświęcającej, to modlitwa działa natychmiast. Ja widzę Jej działania, jednocześnie modląc się w Nowennie Pompejańskiej. Ale ja byłam grzesznikiem bardzo dużym, więc może moje słowa wynikają z niewiedzy...Malutkie zmiany dostrzegaj, napisz do siostrzyczek Augustynianek, kup naszej Ukochanej Świętej Ricie różę...takie moje rady. Z Bogiem, nie trać wiary, pomodlę się za Ciebie.

   Usuń
 78. Dziękuję św. Rito, za to, że wysłuchałaś moich próśb i tak szybko rozwiązałaś moją beznadziejna sytuację.
  Jakub

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy24.5.14

  Dziękuję za wszystko moja najlepsza przyjaciółko:)

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy2.6.14

  dziekuje Ci Swieta Rito za cud ocalenia mojej coreczki, kocham Cie

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy3.6.14

  Dziekuje Sw.Rito

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy3.6.14

  Dziękuję Ci Św. Rito za okazane laski, za trzezwosc mojego brata.Moze uda mi sie wyprosic za Twoim wstawiennictwem te łaskę i dla drugiego, tak bardzo tego pragnę. Dziekuje i z całą ufnością powierzam Ci siebie i całą swoją rodzinę. Prowadz nas drogą miłości, prawdy i wiary.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy4.6.14

  DZIĘKUJĘ CI ŚW RITO ZE DZIS POHANDLOWAŁĄM I PROSZĘ POMOZ NAM ABY MOJ MAZ DOBRZE ZARABIAŁ I PRZYNAS CZUWAJ ZE BYSMY BYLI SZCZĘSLIWA BOŻĄ RODZINA NIE ROZDZIELAJ NAS.BOG ZAPŁAC ZE BY TE SPRAWY ZAWODOWE CORZ LEPIEJ SZŁY.EDYTA TWOJA CZCICIELKA

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy9.6.14

  Boże w naszym życiu jest tyle problemów, nawet nie chcę próbować rozwiązywać ich sama .Święta Rito proszę wstawiaj się do Pana Naszego Jezusa Chrystusa o łaskę rozwiązania problemów jakie ma moja córka w pracy i życiu osobistym ,oraz o trzeźwość , przemianę i uzdrowienia duszy ciała i serca mojego syna..

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy12.6.14

  Twoja milosc do Pana dala mi sile i nadzieje Dziekuje Ci postokroc za wysluchanie moich prosb .Dziekuje Michas dostal prace.Kiedy moje dzieci nawróca sie bede szczesliwym czlowiekiem.Blagam Cie upros u Boga jeszcze laske nawrócenia dla moich ukochanych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy18.6.14

  sw rito dzieki ci za laske ktora mi udzielilas juz widze ziarenko nadziei na leprze jutro w tej rodzinie

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy21.6.14

  Św. Rito modliłam się do Ciebie jak ciocia zachorowała na guza mózgu i była w śpiączce po operacji ,niestety zmarła. Modlitwa ta pomogła w chwili kryzysu, wierzę że jest teraz w niebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy1.3.15

   Dziękuję Ci Św.Rito za to że pomogłaś mi przejść przez ciężką chorobę i śmierć mojej mamy.Widać Pan Bóg tak chciał.Wspieraj nas w naszych troskach i cierpieniach.Opiekuj się całą naszą rodziną,stawiaj na naszej drodze życzliwych ludzi.

   Usuń
 88. Anonimowy24.6.14

  Dziekuje Swieta Rito za pomoc i laske. Moje prosby co ciebie zostaja wysluchane.

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy24.6.14

  Swieta Rito..prosze o laske i przemiane dla calej rodziny oraz dla mojego przyjaciela Yannick ktory ma trudnosci.

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy26.6.14

  Święta Rito... DZIEKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ ...tak szybko odpowiedziałaś na moją prośbę...

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy3.7.14

  Święta Rito, dziękuję Ci za wysłuchanie i spełnienie moich próśb, za pomoc i łaski w bardzo ważnych dla mnie sprawach.

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy7.7.14

  Dziękuję Ci że pewno za twoim wstawiennictwem Pan Bóg się rozmyślił i ocalił nam życie ... a dla kierowcy żółtego megana proszę o rozum i rozwagę w ruchu drogowym

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy9.7.14

  Dziękuję Ci Św. Rito za pomoc, dzięki Tobie jest mi już trochę lżej. Proszę wspieraj mnie nadal, bo jeszcze długa droga przede mną. Chwała Panu.

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy10.7.14

  Dziękuję Ci Święta Rito, za wysłuchanie mej modlitwy i wstawiennictwo za mną u Pana Boga. Nigdy mnie nie zawiodłaś..Dziękuję Ci za tą łaskę dzięki której drugi raz mogę zostać matką, miej w opiece całą moją rodzinę i mnie, aby dziecko, które się we mnie poczęło, prawidłowo się rozwijało.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy15.7.14

  Kilka dni temu modlilem sie o prace.Dwa dni pozniej otrzymalem telefon.Jeszcze jej nie dostalem ale czuje ze bedzie dobrze i to za sprawa sw Rity.Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy22.7.14

  Święta RITO i Tobie Panie Jezu ,,bardzo dziękuję za to że wysłuchaliście mojej prośby,nie wiem jak mam wam dziękować
  ---wasza czcicielka lusia

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy6.8.14

  ja nie zostałam wysłuchana,po 2 latach modlitw zdarzyła sie syt.zupełnie inna niz o jaką błagałam...teraz juz nawet nie moge sie modlic:( bo czuje sie tak zawiedziona...i juz w nic nie wierze,mam 22 lata dopiero a czuje jak powoli umieram

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy7.8.14

  I choć moje sprawy wydawały się beznadziejne, Ty Święta Rito pomogłaś. Z całego serca dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy7.8.14

  Św Rito dziękuje za zdrowie mojej siostry. Bede Cie sławić za to do końca życia....

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy8.8.14

  Święta Rito, proszę aby pracodawca spełnił obietnice daną mojemu mężowi , to bardzo jemu pomoże i całej naszej rodzinie. Błagam Cię o łaski dla naszej rodziny, o pokój, miłość, szacunek i godne wychowanie dzieci i zdrowie.

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy11.8.14

  O Droga Święta Rito,dziekuje Ci całym sercem za łaski szczegolnie te,którą dziś otrzymałam przez Twoje wstawiennictwo.Jużbyly chwile zwątpienia,ale Ty KOCHANA Święta jesteś wspanialą orędowniczką i za to Ci serdecznie DZIĘKUJĘ!Bądż z nami zawsze a my zawsze będziemy Cię czcić.KOCHAM CIĘ!

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy14.8.14

  Dziękuję św. Rito za wstawiennictwo i cud, który dla mnie uprosiłaś.Wierzę, że to dzięki Tobie i Jezusowi.
  Miej mnie zawsze w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy15.8.14

  Święta Rito dziękuję Ci stokrotnie za łaski które mi wyprosiłaś u Jezusa i błagam wstaw się ponownie za moim synem aby wyszedł z kłopotów finansowych i proszę dla niego o szczerą spowiedż. Miej go w swojej opiece

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy15.8.14

  Święta Rito proszę o uzdrowienie mojego wnuka z choroby komputerowej. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy1.9.14
  Ania 14.8.14

  Proszę i błagam św. Rito o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny.
  wypros łaski u Boga .Miej nas zawsze w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy3.9.14

  Św, Rito błagam Cię o łaskę uzdrawiającą z choroby nowotworowej dla meża Stanisława oraz zdrowie dla calej mojej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy8.9.14

  Dziekuję św Rito za wstawiennictwo u Boga chroń nas abyśmy mogli normalnie żyć ewa z całą rodziną

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy10.9.14

  Kochana św Rito z chwila kiedy dowiedziałam się, że jesteś świętą i tak bardzo wysłuchujesz nasze prośby zaczęłam modlitwy do Ciebie o dobry stan psychiczny przy moje chorobie nowotworowej. Głęboko wieże, ze mnie wysłuchałaś i wstawiłaś się u Boga w mojej sprawie. Jestem w trakcie leczenia ale moje samopoczucie i nastawienie do choroby bardzo uległo poprawie a to pomaga w leczeniu. Dziękuję Ci św. Rito za wysłuchanie mnie oraz błagam wstaw się Boga w intencji mojej słabej psychicznie córki, która przeżywa swoja pracę, która czuje się nie akceptowana przez koleżeństwo w pracy. jest bardzo delikatna, głęboko wierzącą osobą. Proszę o wstawiennictwo w jej intencji u Pana naszego Jezusa Chrystusa. Proszę pomóż jej w pracy. Za wszystko gorąco Ci dziękuję, Czuje twoja obecność przy mnie. Jezu ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy21.9.14

  Dziękuję ci Św. RITO za wysłuchanie mej prośby,proszę o dalszą opiekę --szczęść Boże.
  Wielka jesy twoja chwała

  OdpowiedzUsuń
 110. Święta Rito dziekuję Ci z całego serca i proszę o dalsze wsparcie aby nasze uczucie trwało i było przykładem dla innych ....

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy28.9.14

  Dziękuję z całego serca Święta Rito

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy28.9.14

  Święta Rito dziękuję Ci z całego serca za wyproszoną łaskę i proszę Cię o dalszą opiekę i wstawiennictwo. Jestem Ci bardzo wdzięczna. Słowa moje są zbyt małe by wyrazić Ci moją wdzięczność. DZIĘKUJĘ po stokroć DZIĘKUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy7.10.14

  święta Rito dziekuję Ci że pomogłaś mi w cięzkiej i stresującej sytuacji w pracy. Dziękuję....

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy12.10.14

  Dziekuje swieta Rito ze czuwasz nademna i moja rodzina. Dzieki Tobie powoli wszystko zaczena sie dobrze ukladac...a bylo juz naprawde zle. Czuje ze jestem w polowie drogi do upragnionego celu. Dziekuje i prosze badz przy mnie dalej az wszystko sie dobrze ulozy do konca. Dziekuje ci za przyjaciol ktorzy tak nam pomagaja w tych trudnych chwilach. Kocham cie

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy16.10.14

  Z całego serca dziękuję Ci Święta Rito za pomoc mojej mamie w jej kłopotach w pracy. Dzięki Tobie jest dobrze. Proszę Święta Rito miej nas nadal w swojej opiece.

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy19.10.14

  Dziękuję Ci święta Rito za wsparcie i proszę czuwaj nadal ;)

  OdpowiedzUsuń
 117. Anonimowy27.10.14

  Dziekuje za wsparcie sw Rito

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20.11.14

   SWIETA RITO DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE LASKI KTORE WYPROSILAS DLA MNIE !

   BLAGAM NIE ZOSTAWIAJ MNIE JUZ NIGDY ! samej BADZ ZAWSZE OBOK MNIE I MOJEJ rodziny

   twoja oddana urodzona 22 maja Jezu Ufam TOBIE !

   Usuń
 118. Anonimowy29.11.14

  Dziękuje Ci Sw. Rito za wszystko co ostanio mnie spotyka.Dziękuje z rozmowy z Tomkiem,błagam o jeszcze, proszę otwórz i skrusz Jego serce .

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy9.12.14

  Dziekuję Ci święta Rito,ze mnie wysłuchujesz i wypraszasz mi uśmiech i miłość.Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy15.12.14

  Dziękuje Św.Rito za wysłuchanie mojej prośby . Proszę Cie opiekuj się nadal moimi bliskimi . Dziękuje Bogu za wszystko co mam. Amen

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy16.12.14

  Święta Rito proszę Cię z całego serca o pomoc w uzyskaniu Łaski Bożej dla mnie i Piotra. Proszę o zdrowie, płodność abyśmy mogli doczekać się dzieci. Proszę o siłę, cierpliwość, wytrwałość i zrozumienie w tej ciężkiej dla nas drodze. Proszę umocnij nasz związek i nie pozwól na chwile słabości.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy1.1.15

  Dziękuje Ci Św Rito za wstawiennictwo i wysłuchanie mojej prośby. Wiara i modlitwa może zdziałać cuda. Proszę miej w opiece moją rodzinę, bliskich. Czuwaj nad nami.

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy1.1.15

  Św. Rito, dziękuję, kocham Cię

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy8.1.15

  Sw Rito dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy8.1.15

  DZIĘKUJĘ za cud!!!

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy27.1.15

  Swięta Rito...z różą w dłoni..usłysz prośbę moją ..i niech mnie obroni..łaska przez Ciebie wyjednana. Czarne jest niebo na głową moją..rozpacz i smutek  za oknem stoją. Modlę się ciągle w noce bezsenne... dla Boga nic nie jest przecież tak "beznadziejne"...i jeśli jest taka wola Jego...cudownie wyzwoli od zła wszelkiego. Proszę Cię Święta Rito -  ja Dusza zbłąkana.....wyproś mi łaskę..u Naszego Pana..Nie tracę nadziei..wierzę..ufam ..proszę...i blagalne prośby do Ciebie zanoszę. Dziękuję, że jesteś..i gdzieś z góry z nieba...darujesz mi łaskę, której mi potrzeba... Tak jeszcze wczoraj do Św Rity pisałam - a dzisiaj CUDU doznałam !!! Dziękuję Ci Św Rito - za wstawiennictwo Twoje za okazaną łaskę a Bogu za Miłosierdzie. Będę Imię Twoje sławiła dopóki...będę żyła !!!

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy29.1.15

  Sw Rito z całego serca dziękuję za wysłuchanie mej prośby. Miej w opiece moje córki i całą rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 128. Teresa4.2.15

  Sw Rito przyjmij moją wdzięczność, doznaję Twojej łaski. Oddaję za Twoją przyczyną uwielbienie Bogu w Trójcy Jedynemu. Całe moje życie i moich bliskich w rodzinie powierzam Tobie na zawsze. Wierna czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy5.2.15

  Sw. Rito proszę byś nadal czuwała nade mna i moją rodziną, prosze o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego o zdrowie i szczeście oraz i dziekuję Ci za juz otrzymane łaski .

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy8.2.15

  Święta Rito, Dziękuję Ci z całego serca za uratowanie mojego małżeństwa, chociaż trzy lata temu sprawy wyglądały całkowicie beznadziejnie i chyba nikt nie wierzył, że to się da naprawić. Powierzyłam Tobie tą intencję i siebie z dziećmi Twej opiece i stal się cud, za który dziękuję i będę dziękować całe życie. Proszę o dar zostania matką po raz kolejny.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy12.2.15

  św. Rito dziękuję z całego serca za to że lekarzom udało się wybudzić moją mamę ze śpiączki po operacji. Dziękuje z całego serca i wierzę że za twoim stawinnictwem wróci szybko do zdrowia. A.

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy4.3.15

  Dziękuję Ci św. Rito za wszystkie łaski od Ciebie otrzymane! Miej nadal w opiece mnie i moją rodzinę, a w szczególności mojego syna Daniela.

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy11.3.15

  Św,Rito dziękuję Ci za już otrzymane łaski.Proszę o czuwanie nade mną i moją rodziną,proszę o szczęście i zgodę w mojej rodzinie.dziękuję z całego serca za cud pojednania..

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy16.3.15

  Św Rito, przyjmij moje dziękczynienie. Moja ufność w Twoje wstawiennictwo do Boga w Trójcy św. Jedynego nie została zawiedziona. Poukładały się nasze trudne sprawy rodzinne, córka otrzymała pracę, otoczona jest dobrymi ludźmi. Druga córka z mężem podjęła ważne, "budujące" plany życiowe. Wiele łask Bożych w ostatnim czasie otrzymała moja siostra Zosia z mężem i ich najbliższymi. Zawierzam Tobie św. Rito nasze życie, do końca naszych dni na ziemi. Z pokorą i wdzięcznością. Twoja Czcicielka Teresa

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy18.3.15

  W przeciągu kilku miesięcy moje życie okazało się bańką mydlaną. Długo by o tym pisać - generalnie nie jest dobrze. Zaczęłam się modlić do Św. Rity. Modlę się codziennie i proszę o bardzo wiele. Widzę, że moja sytuacja powolutku zmienia się na lepsze. Odczuwam wewnętrzny spokój,a nie czułam go od 6 miesięcy. Widzę światełko nadziei, widzę że nie jestem sama, choć do tej pory sądziałam, że jestem całkiem sama. Śwtięta Rito dziękuję Ci za całego serca za wstawiennictwo, za Twoją pomoc, za to że dajesz mi nadzieję i wiarę.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy23.3.15

  KOCHANA ŚW. RITO DZIĘKUJĘ CI ZA ŁASKI KT€RYMI MNIE OBDARZYŁAŚ. MODLIŁAM SIĘ DO CIEBIE ABY MOJA CÓRKA ZASZŁA W CIĄŻĘ PO KILKU NIEUDANYCH PRÓBACH I STAŁ SIĘ CUD DZIĘKI TOBIE BÓG POZWOLIŁ JEJ ABY MARZENIA SPEŁNIŁY SIĘ. OZNAMIŁA MI ŻE SPODZIEWA SIĘ NIE JEDNEGO ALE DWOJE. DZIĘKUJĘ CI ŚW. RITO

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy25.3.15

  Sw Rito po raz kolejny dziekuje .

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy31.3.15

  Dziękuję bardzo i proszę pomóż mi , błagam !
  Kinga Wizimirska

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy1.4.15

  Dziękuję Ci Święta Rito, za to, że w chwili cierpienia, kiedy nie miałem już sił dźwigać swojego młodzieńczego problemu, wysłuchałaś mnie i pomogłaś mi. Błagam Cię, aby ten problem został w całości rozwiązany i, aby już nie powrócił.

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy19.4.15

  a ja Ci dziękuję za to, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, zawsze pomagasz mi w chwilach strachu i bezsilności, dodajesz mi odwagi i pewności siebie. Bardzo Ci za to jestem wdzięczny.

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy22.4.15

  Dziękuję Ci Święta Rito za wstawiennictwo do Boga za mojego syna który urodził się ciężko chory i wymagał hospitalizacji. Teraz jest już z nami zdrowy dzięki Twojej pomocy. Jestem Ci bardzo wdzięczna

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy25.4.15

  Święta Rito dziękuję, że nie doszło do wypadku samochodowego to cud dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy26.4.15

  Dziękuję Ci św. Rito, za to, że wstawiłaś się za mnie w mojej sprawie :-) proszę pomóż mi w kolejnych problemach

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy5.5.15

  Dziękuję Ci Orędowniczko nasza za łaskę wstrzemięźliwości mojego brata, za spokój jego i jego rodziny. Dopomóż aby wytrwał w dobrym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16.5.15

   DZI.ĘKUJĘ SW. RITO ZA WSTAWIENNICTWO W MOJEJ SPRAWIE DO BOGA

   Usuń
 145. Anonimowy11.5.15

  Dziękuję Ci Św. Rito za wstawiennictwo u Boga, za wysłuchanie moich próśb o zdrowie dla mojego nowonarodzonego ciężko chorego synka. Proszę o łaski dla wszystkich osób wielkiego serca, którzy bezinteresownie modlili się o jego wyzdrowienie. Dopomóż im w ich potrzebach! Święta Rito dziękuję Ci, bo dzięki Twojemu wstawiennictwu moje dziecko żyje i jest z nami, rośnie w zdrowiu i jest naszym szczęściem.

  OdpowiedzUsuń
 146. Teresa13.5.15

  Św. Rito z sercem pełnym wdzięczności dziękuję za otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski dla naszej rodziny. Dziś błagam o Twoje orędownictwo dla Martynki - mamy 7 miesięcznego synka, która uległa wypadkowi. Niechaj Bóg Wszechmocny napełni mądrością prowadzących ją lekarzy, by szczęśliwie powróciła do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy15.5.15

  Dziekuje za Twoja pomoc! Proszę Cię o Twoją pomoc oraz wstawiennictwo w moich trudnych sprawach! Anna

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy19.5.15

  Dziękuję ci Święta Rito za ocalenie, przed tą zasadzką którą na mnie zastawili. Dziękuję Ci z całego serca. Pozdrawiam Niebo Żywe.

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy20.5.15

  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy22.5.15

  Święta Rituniu dziękuję Ci za wyproszenie daru macierzyństwa opiekuj się moją żoną i dzidziusiem poczętym Ty zawsze mi pomagasz dziękuję Ci z głębi serca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

   Usuń
 151. Zawsze wierne22.5.15

  Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 152. Zawsze wierne22.5.15

  Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 153. Zawsze wierne22.5.15

  Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 154. Zawsze wierne22.5.15

  Zawsze Wierne

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy22.5.15

  Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy22.5.15

  Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 157. Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 158. Dziękujemy Ci Święta Rito z całego serca za te wielkie łaski,które wypraszasz nam u naszego Ojca Niebieskiego. Nigdy nas nie zawiodlas. Ufamy Ci z calego serca w kazdej naszej potrzebie. Dzięki Twemu ogromnemu i skutecznemu wstawiennictwu jesteśmy całe i zdrowe i bezpieczne pod Twoja opieka. Dziekujemy i wierzymy bezgranicznie,że czuwasz nad nami razem z naszym Ojcem Niebieskim i Matką Bożą i odganiasz od nas wszelkie smutki otaczając nas Twą opieką. Prosze bądz zawsze przy nas w kazdej chwili naszego życia. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy25.5.15

  Sw.Rito goraco prosze o to aby moje obawy dotyczace zdrowia mojej rodziny nie potwierdzily sie.Blagam upros Pana Boga aby oddalil od nas to nieszczescie ktore sprowadzilam na moich bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy9.6.15

  Dziękuję Święta Rito za pomyślne badania usg naszego poczętego dziecka. Proszę za Twoim wstawiennictwem o zdrowie dla całej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy10.6.15

  Dziękuję Ci święta Rito za wymodlenie zdrówka, zdrowego serduszka i spadek nadciśnienia u Maksia Ufałam Ci i nie zawiodłam się W dalszym ciągu oddaję Ci w opiekę całą moją rodzinę, w szczególności to 8-tygodniowe maleństwo, które dzięki Tobie zyje i jego stan zdrowia jest coraz lepszy Na kolanach podziekuję Ci przy Twoim grobie w sanktuarium w Castii we Włoszech
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy11.6.15

  Dziekuję Ci święta Rito za otrzymane łaski. Odmieniłaś moje życie.

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy7.7.15

  Dziękuję ci św Rito za pomoc jakiej mi udzielałas dziękuję ci z całego serca. Teraz znowu proszę ciebie o pomoc o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa o nawrócenie mojego męża . O miłość .dziękuję Ci najukochansza .

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy7.7.15

  Dziękuję ci św Rito za pomoc . Za łaski wymodlone . Proszę ciebie teraz również o pomoc . Proszę ciebie o uratowanie mojego małżeństwa o nawrócenie mojego męża i o miłość. Dziękuję Ci najukochansza . I wierze bardzo bardzo mocno w twoja moc

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy13.7.15

  Dziekuje Ci za wszystko

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy14.7.15

  Święta Rito, Boża Czarodziejko, dziękuję za łaskę cudu uzdrowienia mojego dziecka z guza mózgu. Kilka dni temu zdał międzynarodową maturę. Dla Boga nie ma nic niemożliwego! Zawsze uciekam się do Ciebie Św. Rito w sprawach po ludzku beznadziejnych, a Ty wstawiasz się za mną u Boga. Boże, bądź uwielbiony przez Świętych Twoich.

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy3.8.15

  Święta Rito dziękuję, że czuwasz nad moją rodziną! Proszę o zdrowie dla moich synków oraz o siły dla mnie abym potrafiła ich dobrze wychować! Proszę o zdrowie dla moich rodziców i rozwiązanie problemów moich braci! Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy9.8.15

  Święta Rito dziękuję Ci za to, że kiedy tak bardzo potrzebowałam pomocy, sama mnie odnalazłaś i podpowiedziałaś mi jak prosić Boga o wsparcie. Dzięki Tobie odnalazłam siły niezbędne do walki o zdrowie mojego dziecka! Dziękuję za wszystko i błagam nigdy nie opuszczaj moich najbliższych i mnie, miej nas w opiece!

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy15.8.15

  Święta Rito, proszę o zdrowie dla mnie i mojego syna, oraz całej rodziny, a także o wstawiennictwo do Najswietszego Serca Jezusowego o uleczenie , zdrowie i siłę dla mojego męża.Amen.

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy16.8.15

  DZIEKUJE CI SWIETA RITO ZA KAZDY DZIEN .I PROSZE NIE ZAPOMNAJ O MOJEJ PROSBIE.BLAGAM CIE POMOZ MI

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy27.8.15

  Św Rito dziękuję Ci że wstawiłaŝ się za mną u Boga i dzięki temu zdałem prawo jazdy. Jestem wzruszony, Bóg zapłać!

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy27.8.15

  Dziękuję Ci sw, Rito zs wstawiennictwo u Naszego Pana Najwyzszego. Dziekuje za spokuj, dla mnie i moich bliskich. Ochronę przed alkoholizmem i jego skutkami. Bog zapłac.

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy6.9.15

  Nie wierzyłam, że zechcesz mnie wysłuchać Święta Rito, bo według mnie niegodna byłam dostąpić tej łaski. Modliłam się jednak gorąco i szczerze o wstawiennictwo do Boga o uzdrowienie z raka płuc. Jakaż była moja radość, gdy okazało się, że wyzdrowiałam. Nie jestem w stanie wyrazić mojej wdzięczności Tobie Święta Rito za wstawiennictwo i Bogu za uzdrowienie. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 174. Św. Rito przyjmij moje dziękczynienie za Twoją dotychczasową,cudowną opiekę. Proszę gorąco dopomóż w dalszym pięknym rozwoju duchowym i intelektualnym mojej córce Ewie. Umacniaj Ją na drodze ku dorosłości. Bogu Wszechmogącemu i Matce Najświętszej przez Twoje św. Rito wstawiennictwo zawierzam całą moją rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy24.9.15

  Dziękuję św.Rito za Twoje wsparcie i opiekę.
  Polecam Ci Twojej opiece moją rodzinę i czuwaj nan nami.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy30.9.15

  Dziękuję Św. Rito za wstawiennictwo u Boga i wysłuchanie moich próśb.

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy2.10.15

  Dziekuje sw Rito za wszystkie laski jakie wyprosilas dla naszej rodziny u Boga

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy4.10.15

  Dziękuję za uratowanie mojego związku.

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy19.10.15

  Kochana Święta Rito,
  To dla mnie tak trudny czas, że z powodu bólu, który odczuwam nie wiem o co Cię prosić. Błagam więc przede wszystkim o łaskę ukojenia, o znalezienie nadziei na to, ze wszystko sie ułoży, o spokój serca i duszy, które dziś są rozdarte żalem na strzępy. Pozwól mi wybaczyć, kochać i byc kochana. Niechaj miłość, która mam w sobie niosła mnie przez życie, bym nie zwątpiła ze warto kochać. Wiem w głębi serca, ze Bóg ma w tym wszystkim swój plan, ze to wstęp przed prawdziwym szczęściem w moim życiu, ze wszystko będzie dobrze, ze wszystko sie ułoży. Mam pełna ufność i wiarę ,ze wszystko zaraz sie odmieni i będę w końcu prawdziwie szczęśliwa. Dziękuje Ci ze jesteś, ze jesteś moim wsparciem i ostoja w walce z przeciwnościami losu i bólem spowodowanym tak niezrozumiała krzywda ze strony człowieka, którym całym sercem i dusza pokochałam. Miej go w opiece, upros Boga o łaskę zrozumienia swojego błędu, o łaskę pokory i życiowej refleksji. Trwaj przy mnie, bądź moja siła i sprzymierzeńcem. Kocham Cię Rito i proszę o Twoją miłość. Czuje ukojenie mogąc modlić sie do Ciebie! Monika

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy23.10.15

  Dziekuje Sw.Rito tobie I Bogu za jeszcze jedna szanse moja modlitwa zostala wysluchana I Pan Jezus mna pokierowal czulem to!

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy3.11.15

  Wierzę w Ciebie,a wiara czyni cuda!!

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy6.11.15

  dziekuje Ci Sw, Rito za otrzymana laske .prosze Cie o zgode miedzy moimi dziecmi .i opeke na co dzien dla calej mojr rodziny

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy6.11.15

  wspomozycielko strapionych prosze cie o zdroeir dla mojej wnuczi i jej rodzicow .tak zadko ich widuje tak kocham mocno to straszne ze musza byc tak daleko.Opatrz ich swoja miliscia na co dzien
  .kocham cie moja Wstawienniczko.mama
  .

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy6.11.15

  dziekuje i prosze aby nasza milosc nigdy nie wygasla i doprowadzila do oltarza i zwiazala nasz zwiazek przed bogiem

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy9.11.15

  Dziekuje Ci św Rito!!! Prosze o błogosławieństwo i wstawiennictwo w moich trudnych sprawach!!!

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy25.11.15

  Święta Rito dziękuję Ci za to, że moja córeczka Sara Rita urodziła się zdrowa. Wiem, że to dzięki Tobie mimo problemów jest z nami cała i szczęśliwa. Tak bardzo Ci dziękuję....

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy3.12.15

  Dziękuję z całego serca, kochana Ritko za uratowanie mojego związku i za uratowanie wczoraj mojego Ukochanego przed śmiercią i kalectwem. Wiem, że nas chronisz, dziękuję....
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy3.12.15

  Święta Rito, z ogromną radością chwalę i Cię i pokłon oddaję. Wysłuchałaś mej prośby za co OGROMNIE DZIĘKUJĘ! Nie wiem czy mogę prosić o kolejne wysłuchania mych próśb i Twoje do Boga wstawiennictwo za mnie bo to jednak mniej ważne sprawy. Jednak to w czym mi pomogłaś na zawsze zostanie w mym sercu. DZIĘKUJĘ!!!!

  OdpowiedzUsuń