Cuda i łaski za wstawiennictwem św. Rity

1/ styczeń 1986

Drogie Siostry!

Jakiś czas temu okazało się, że nasza dwunastoletnia córka nie jest całkiem zdrowa. Przy okazji badań prześwietlono jej prawą nogę i odkryto cystę kości piszczelowej. Została natychmiast skierowana do leczenia szpitalnego. Szczegółowe badania lekarskie potwierdziły diagnozę. W niedługim czasie przeprowadzono operację, polegającą na oczyszczeniu schorzałego miejsca. Ostatecznie córka została wypisana ze szpitala z zaleceniem okresowej kontroli w przychodni przyszpitalnej. Chociaż po półtoramiesięcznym pobycie w domu prześwietlenie wykazało nieznaczną poprawę w gojeniu się chorego miejsca, następne kontrole wykazały zastój w leczeniu i konieczność operacji chirurgicznej.
W tym czasie córka zupełnie zwątpiła w możliwość wyleczenia, choć co wieczór modliła się o jego szczęśliwe zakończenie. W grudniu odwiedziła swoją siostrę, augustiankę, i prosiła ją o modlitwę. Dostała od sióstr augustianek płatki róży i teksty modlitw do św. Rity. Od tej pory, w tajemnicy przed wszystkimi, gorąco prosiła św. Ritę o wstawiennictwo i opiekę. W miejsce nie gojącej się rany przykładała płatki róży. Nadszedł moment kontroli lekarskiej i zapowiedzianej operacji. Córka była pełna wiary we wstawiennictwo świętej. Po wykonaniu zdjęcia rentgenowskiego okazało się, że niegojący się ubytek kości został w dużej mierze wypełniony. Stwierdzono, że operacja nie jest konieczna. Dalsze kontrole wykazywały systematyczny postęp w gojeniu się nogi. Ostatnie badanie stwierdziło całkowite wyleczenie. Córka mogła uczestniczyć w pielgrzymce na Jasną Górę i ciągle poleca się w swoich modlitwach św. Ricie.

Władysława


2/ styczeń 1996

Zgromadzenie Sióstr Augustianek

Z wielką przyjemnością i z potrzeby serca chciałabym powiadomić szanowne Siostry o wielkich łaskach i pomocy Bożej, uzyskanej dzięki pomocy św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
Moje życie jest pełne trudów dnia codziennego. Jestem mężatką, z zawodu pielęgniarką, mam dwóch synów i córeczkę. Mój mąż jest dobrym człowiekiem, ale ma skłonności do alkoholu. Podobnie starszy syn. Nieraz jest mi bardzo ciężko. Dużo się modlę, a siła tych modlitw jest nie do opisania. Litania do św. Rity oraz modlitwa w trudnych sprawach łagodzi ból, uczy przebaczenia, daje siły i pociesza w smutku.
Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tej świętej.
Przesyłam serdeczne pozdrowienia i proszę o modlitwę.
Emilia


3/ luty 1996

Szczęść Boże!

Z radością pragnę zawiadomić Zgromadzenie Sióstr Augustianek, że za wstawiennictwem św. Rity Bóg wysłuchał mojej modlitwy o zdrowie dla księdza Andrzeja. Modliła się cała parafia, a ja codziennie odmawiałam Nowennę do św. Rity. Ksiądz Andrzej w końcu wyzdrowiał.
Gdy ks. Andrzej był jeszcze diakonem, pracował w naszej parafii. Zawsze chodził uśmiechnięty i rozmodlony. Bardzo chcieliśmy, by po święceniach został z nami. Bóg nas wysłuchał. Biskup skierował go do naszej parafii. Kilka dni po Mszy prymicyjnej ksiądz poważnie zachorował - był sparaliżowany od pasa w dół. Proboszcz prosił nas o modlitwę. Wszyscy błagaliśmy Boga o pomoc. Ksiądz Andrzej całkowicie wyzdrowiał po dwóch miesiącach. Gdy wyszedł ze szpitala, odprawił pierwszą Mszę św. jeszcze na siedząco. Wszyscy płakali. Bogu niech będą dzięki. Teraz chodzi, biega i uczy nas ufać Bożemu Miłosierdziu.
Za wstawiennictwem św. Rity proszę o łaski dla moich dzieci. Modlę się codziennie i widzę skutki mojej modlitwy. Bóg wysłuchuje naszych próśb za wstawiennictwem swoich świętych.
Przeczytałam gdzieś, żeby zawiadamiać o doznanych łaskach, dlatego piszę. To wszystko wydarzyło się w tym roku. Ksiądz zachorował pod koniec czerwca, a w sierpniu już chodził i mógł odprawiać Mszę św.

Alicja


4/ listopad 1998

Drogie Siostry!

Pragnę podzielić się z Wami szczęściem, które mnie spotkało.
Jakiś czas temu, z powodu choroby, moja mama miała wstawiane endoprotezy. Po operacji okazało się, że jedna noga jest w porządku, natomiast druga bardzo ją boli. Trwało to trzy lata. Patrząc na cierpienie mamy, cierpiałam razem z nią. Kupowałam środki przeciwbólowe i maści rozgrzewające. Noga ponownie spuchła, potrzebna była kolejna operacja. Początkowo mama dobrze się czuła, jednak szybko się okazało, że pojawiła się sepsa całego organizmu. Trwało to trzy miesiące. Lekarze dawali 1% szans na przeżycie. Bardzo rozpaczałam. Wtedy koleżanka podarowała mi książeczkę o św. Ricie. Codziennie rano i wieczorem, z płaczem odmawiałam te modlitwy. Krzyczałam, błagałam, żeby mama wyzdrowiała. Wtedy stał się cud. Po trzech miesiącach mogłam zabrać mamę ze szpitala. Niestety, choroba zostawiła po sobie ślad - trwale uszkodzony słuch.
Wierzę, że skoro św. Rita wysłuchała mojej prośby, to i teraz mnie wysłucha, wierzę, że mama będzie jeszcze słyszeć. Moja koleżanka, która przez ten cały czas podtrzymuje mnie na duchu, ciągle powtarza: módl się, modlitwa cię uzdrowi. I ma rację.
Moja kochane Siostry, chciałam Wam opowiedzieć o moim szczęściu i nieszczęściu. Cieszę się, że mogę się modlić do mojej kochanej św. Rity i mieć nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie
Karolina


5/ czerwiec 1999

Kochane Siostry!

Dzięki nieustannym modlitwom do św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych, moje prośby zostały wysłuchane.
Ojciec, który po zawale trafił do szpitala w stanie ciężkim, powrócił do zdrowia i obecnie czuje się dobrze. Młodsza córka dostała się do szkoły średniej mimo wcześniejszych kłopotów. Starsza córka, chociaż jest dobrą uczennicą, miała w szkole poważne problemy z językiem niemieckim. Mimo to bez problemów uzyskała ocenę pozytywną. Pragnę podziękować św. Ricie za pomoc w rozwiązaniu wymienionych spraw. Uważam, że tylko dzięki jej pomocy zakończyły się pomyślnie.

Beata ze Szczecina

6/ styczeń 2002

Święta Rito!

Na ręce Sióstr Augustianek pragnę złożyć świadectwo i dziękczynienie za ogrom łask Bożych, których mogłam doznać dzięki Twojemu wstawiennictwu u Pana Boga.
Przed Świętami Bożego Narodzenia zaczęłam chorować. Oprócz zapalenia oskrzeli na mojej twarzy pojawiły się zmiany alergiczne. Mimo stosowania wielu leków alergia ciągle powracała. Zanim udałam się do dermatologa, lekarz ogólny przepisał mi leki przeciwalergiczne i antybiotyk o rozszerzonym spektrum działania. W trakcie zażywania leków objawy nie ustępowały, wręcz przeciwnie - z dnia na dzień było coraz gorzej. Po tygodniu brania leków postanowiłam bardziej zaufać Bogu. Do tamtej pory nie miałam odwagi prosić o uzdrowienie. Wychodziłam z założenia, że inni cierpią bardziej niż ja, że bardziej potrzebują pomocy. Pomyślałam, że jeśli wolą Boga nie jest, bym wyzdrowiała, to może chociaż wymodlę sobie dar pokornego znoszenia dolegliwości. Wtedy mama poleciła mi nowennę do św. Rity.
Z pomocą św. Rity i dzięki Bożemu Miłosierdziu każdy dzień przynosił poprawę mojej kondycji.
Tamte święta zapamiętam jako czas próby i wielkiej łaski, którą mnie Pan obdarzył. Chwała Mu! I Tobie, najdroższa św. Rito!
To jednak nie koniec łask, jakie św. Rita dla mnie wyprosiła. W przedostatnim dniu nowenny zadzwonił mój chłopak. Okazało się, że moja nowenna zawieruszyła się wśród jego rzeczy i zabrał ją ze sobą. Bardzo się zasmuciłam, ponieważ dalej chciałam ją odmawiać. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny. Okazało się, że to on dokończył nowennę, a potem sam zaczął ją odmawiać od początku. To duże osiągnięcie, gdyż jemu jest bardzo potrzebny dar modlitwy. Nigdy nie klękał do wspólnej modlitwy razem z rodziną, dopiero się tego uczy. Myślę, że lepszego Nauczyciela niż św. Rita nie mogłam dla niego wymodlić.
Święta Rito, raz jeszcze za wszystko Ci dziękuję, także za odnowienie we mnie chęci modlitwy do Świętych Bożych. Obiecuję, że będę się przyczyniać do szerzenia Twojego kultu. Przy każdej okazji własnym świadectwem będę potwierdzać wielka moc modlitwy do Ciebie.
Pragnę także złożyć serdeczne życzenia Siostrom Augustiankom. Niech Łaska Pana zawsze będzie z Wami! Zostańcie z Bogiem.

Marta

7/ listopad 2004

Drogie Siostry!

Chciałam się z wami podzielić łaskami, które ja i moja rodzina otrzymujemy za wstawiennictwem św. Rity.
Świętą Ritę poznałam w szczególnych okolicznościach, w czasie bardzo trudnym dla mojej rodziny. Razem z mężem od dawna pracujemy w tym samym miejscu. Mieszkamy z córką w służbowym mieszkaniu, podobnie jak wiele innych rodzin. Od naszej pracy zależą nie tylko zarobki, ale też nasz byt. Kilka lat temu dyrekcja zarządziła reformy, które w konsekwencji prowadziłyby do licznych zwolnień. Pracownicy robili wszystko, aby plany nie zostały zrealizowane: pisaliśmy podania, petycje - bezskutecznie. Decyzje miały zapaść lada dzień.
W tym samym czasie moje córka miała przystępować do sakramentu bierzmowania. W związku z tym musiała sobie wybrać patrona. Bardzo chciała, żeby to było wyjątkowa postać. W dzień bierzmowania pojechałam do księgarni i kupiłam książkę o patronce, którą córka sobie wybrała - była to św. Rita. Wtedy się dowiedziałam, że jest to orędowniczka w sprawach trudnych i po ludzku niemożliwych do załatwienia. Taka właśnie, była nasza sytuacja. Odczytałam to jako znak. Zaczęliśmy się wspólnie modlić do św. Rity. Powierzyliśmy jej wszystko. Za kilka dni dowiedzieliśmy się, że planowane reformy naszego miejsca pracy nie zostaną przeprowadzone. Od tego czasu wszystkie trudne sprawy powierzamy wstawiennictwu św. Rity.
O św. Ricie dowiedzieliśmy się w cudowny sposób, obiecałam, że będę się dzielić z innymi tym, czego doświadczyłam. Powierzam jej moje problemy. Wszystkie sprawy w życiu są trudne, a bez Boga nic nie możemy zrobić.
Przepraszam, że tak się rozpisałam. Proszę Was, Siostry, o modlitwę w intencji mojej rodziny, przyjaciół, a także naszych nieprzyjaciół.

Anna

8/ grudzień 2004

Szczęść Boże

Piszę ten list, ponieważ pragnę podziękować za wstawiennictwo św. Rity. W mojej rodzinie często wybuchały kłótnie o absurdalne rzeczy. Awantury miały miejsce nawet codziennie. Zaczęłam wówczas odmawiać nowennę do św. Rity o zgodę w rodzinie. Teraz kłótni jest mniej, staramy się być wobec siebie bardziej wyrozumiali. Wierzę, że to również zasługa św. Rity. Jeszcze nie jest całkiem dobrze, wierzę jednak, że z czasem wszystko się ułoży i zapanuje wśród nas zgoda.
Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za wstawiennictwem św. Rity i proszę ją o dalszą opiekę.

Joanna z Rzeszowa

9/ maj 2005

Drogie Siostry!

Pragnę powiadomić Zgromadzenie Sióstr Augustianek o łasce, jakiej doznała moja córka za pośrednictwem św. Rity.
W 2004 r. moja starsza córka zwróciła się do mnie z prośbą, abym modliła się za nią szczególnie, ponieważ nie chce pracować w dotychczasowej firmie ze względu na nieuczciwości, jakich się tam dopuszczono. Postanowiła starać się o pracę w ogromnym, renomowanym koncernie, a jednocześnie wiedziała, że ma na to bardzo małą szansę ze względu na brak doświadczenia. Poleciłam córkę i jej sprawę św. Ricie. Odmawiałam nowennę, litanię i modlitwę do św. Rity przez około trzy miesiące. Córka otrzymała inne oferty pracy, ale kiedy miała przyjąć jedną z nich, niespodziewanie otrzymała propozycję z koncernu, w którym tak bardzo chciała pracować. Zrozumiałyśmy obie, że było to wyraźne wstawiennictwo św. Rity.

Małgorzata z Łodzi

10/ wrzesień 2007

Szczęść Boże

Przed laty w moim rodzinnym domu wydarzył się tragiczny wypadek, w którym ucierpiał dziewięciomiesięczny syn mojego brata, Adrian. Jego stan był bardzo ciężki. Lekarze stwierdzili, że chłopczyk nie przeżyje lub będzie upośledzony. Nie mogliśmy się z tym pogodzić. Jako osoba wierząca poleciłam Adriana Matce Bożej, do której modliłam się codziennie na różańcu. Poleciłam go także św. Ricie, o której wówczas nic nie wiedziałam. Miałam tylko obrazek z jej wizerunkiem podarowany przez koleżankę. Modliłam się więc do niej. Długo czekaliśmy na dobre wieści. Poprawy niestety nie było. W końcu nastąpił kryzys. Brat zadzwonił ze szpitala i powiedział, że Adrian umiera. Wtedy przedstawiłam Panu Bogu propozycję układu: jeśli chłopiec wyzdrowieje, to będzie dla mnie znak, że mam iść do zakonu. Po kilku miesiącach Adrian, ku radości nas wszystkich, wrócił do domu. Lekarze nie mogli uwierzyć w jego wyzdrowienie, gdyż wcześniej przekreślili jego szansę na przeżycie.
Po tych wydarzeniach zaczęłam pracować społecznie, między innymi jako wolontariuszka w hospicjum. Zetknęłam się tam ze śmiercią dzieci, z bólem ich najbliższych. Wobec tak wielkiego cierpienia mogłam jedynie z nimi być, wysłuchać ich i przytulić. Osoby, które straciły dziecko, potrzebowały wypłakać się w czyichś ramionach, wykrzyczeć własny ból. Co ja czułam? Straszną rozpacz, serce chciało krzyczeć, że to nic jest sprawiedliwe. Nie ukrywałam łez, które zdarzały mi się często. Odczuwałam też wielką bezradność, że nic nie mogę zrobić.
Tak wchodziłam w dorosłe życie. Nurtowało mnie wówczas wiele pytań i nie rozumiałam, dlaczego chore dzieci z hospicjum tak szybko umierają. Czy już teraz rozumiem? Nic. Jednak po tych doświadczeniach mam inny stosunek do cierpienia i śmierci, choć wciąż są dla mnie niepojęte... Do dzisiaj jestem wdzięczna Bogu za to, że postawił mnie w tym miejscu, pośród chorych i umierających ludzi.
Do Zgromadzenia Sióstr Augustianek trafiłam w dość zabawny sposób. Będąc w Ostrowie Mazowieckim, zobaczyłam na ulicy siostrę zakonną, której strój spodobał mi się. Nie byłam sama, więc nie ośmieliłam się do niej podejść, by zapytać, z jakiego jest zgromadzenia. Później odnalazłam w „Leksykonie zakonów" zdjęcie siostry w takim samym habicie. Gdy przeczytałam informacje na temat zakonu, pomyślałam, że to chyba jest to, czego szukam. A kiedy po raz pierwszy, na zaproszenie sióstr, przyjechałam do klasztoru i zobaczyłam wizerunek św. Rity, odebrałam go jako znak od Boga, utwierdzający mnie w moim wyborze. Od roku jestem postulantką.
Wiem z pewnością, że wypadek Adriana i praca w hospicjum przyczyniły się do tego, że jestem w tym zgromadzeniu, a św. Rita czuwa nad moim powołaniem.

Julia, postulantką

646 komentarzy:

 1. Anonimowy9.6.11

  DZIĘKUJĘ CI CUDOWNA ŚWIĘTA RITO ZA WSTAWIENNICTWO TWOJE DO PANA BOGA MIŁOSIERNEGO.
  Pragnę w tym miejscu opisać sytuacje w jakiej się znalazłem, na dowód mocy wstawiennictwa Świętej Rity do Pana Boga naszego.
  Od lat cierpiałem na chorobę zwaną nerwicą natręctw (nerwica obsesyjno - kompulsywna). Objawiała się ona przede wszystkim strasznymi myślami, obrazami i impulsami (dokładnie wszystkim, co jest przypisane tej chorobie). Myśli wulgarne, ośmieszające i najwstrętniejsze jakie można sobie uświadomić skupiały się głównie na moich dzieciach, a w szczególności na mojej córci. Jest to niewyobrażalne cierpienie psychiczne, kiedy się kocha szczerze i najczyściej, a takie myśli, obrazy przychodzą człowiekowi do głowy. Leczyłem się w PZP przez 1,5 roku. Były efekty, ale nie takie jakich oczekiwałem, jednak lęk, że to się będzie powtarzać był ogromny. Też same myśli powracały i przynosiły cierpienie. Najgłupsze, niewyobrażalne bzdury roiły się w mojej głowie, a dotyczyły przede wszystkim moich najukochańszych dzieciaków, a i samemu Panu Bogu też w tych paskudnych myślach się dostawało. A ja naprawdę nie chciałem takich myśli. NIKT I NIC NIE POMAGAŁO. Rozmawiałem wiele razy z bardzo mądrymi kapłanami, co mam zrobić. Otrzymałem bardzo wiele mądrych rad, ale praktycznie niewiele to pomagało. Dopiero, kiedy wszystkie możliwości "ziemskie" zostały wyczerpane poprosiłem w żarliwej modlitwie (nowennie) i z największą ufnością o wstawiennictwo najpierw ŚW. JUDĘ TADEUSZA, potem Św. Ekspedyta, aż wreszcie CUDOWNĄ ŚWIĘTĄ RITĘ, a Miłosierny Pan wysłuchał i uwolnił mnie z tej paskudnej i ciężkiej choroby. CHWAŁA TOBIE PANIE CHRYSTE I TOBIE ŚW. RITO, ORAZ TOBIE ŚW.JUDO TADEUSZU ZA WSTAWIENNICTWO. Również brałem nabożnie udział we mszy w intencji uzdrowień za wstawiennictwem Patrona mojej parafii Św. Huberta. Postanowiłem, że Św. Ritę i Św. Jude Tadeusza czynię Patronami wszystkich spraw życiowych. Nadal pragnę się modlić i prosić Św. Ritę o wyproszenie łask dla mnie i moich najbliższych od Pana Boga naszego. Kochani módlcie się do tych Świętych (ŚW. JUDY TADEUSZA I ŚW. RITY), a za ich wstawiennictwem nasz Pan niczego Wam nie odmówi, co będzie zgodne z Jego Wolą.

  Krzysztof.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17.6.11

  Podziękowanie dla św Rity.
  Ja chciałam napisać o cudzie jakie doświadczyłam za wstawiennictwem św Rity.O św Ricie dowiedziałam się niedawno z internetu.skserowałam sobie modlitwy i odmawiałam wysyłałam intęcje na msze św.w Krakowie.prosiłam o drugą prace męża za granice.przyjechał maż z pracy i mówi że w tej pracy długo nie popracuje w Polsce ponieważ mają duże problemy finansowe.Wtedy siedzieliśmy w pokoju mój mąż był bardzo smutny . wzięłam mój telefon i nad tknełam się na numer tel.który miałam dwa lata spisany z ogłoszenia z gazety.To był cud wiem to na pewno ponieważ to św. Rita pokierowała mną .Maż wziął telefon i zadzwonił i prace dostał od ręki.drugi cud to mojego księdza wikarego mama zachorował bardzo w Belgi,pojechała tam do pracy.Leżała w spiątczce nie dawali jej dużo czasu życia. Modliliśmy się na mszy świętej o nią a ja w domku odmawiałam litanie do św Rity.Ksiądz który pojechał aby dać mamie ostatnie namaszczenie jego mama otworzyła oczy wybudziła się znak że modlitwy i wstawiennictwo św Rity to cud. Dziękuję św Ricie i proszę o dalsze łaski które są jej znane . Dziękuje Panu Bogu Naszemu za dary i wysłuchanie Naszej kochanej świętej.Dziękuje Siostrom Augustiankom o Modlitwy w moich intencjach.AMEN

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy7.11.11

  Kochana Rito serdecznie Tobie dziękuje za cud, ze ubłagałaś Jezusa o prace dla mojej siostry i ze mogłam wynagrodzić siostrze za pomoc którą uzyskuje wraz z rodzicami od niej,i prorze żebym nadal wytrwała w modlitwie za twoja przyczyną św Rito i prorze o rozwiązanie tej jednej sprawy ty Rito wiesz jakiej.Łucja

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy23.11.11

  Ja również dziękuję św. Ricie za cud, który za jej udziałem dokonał się w moim życiu. Na zawsze pozostanę jej czcicielką. DZIĘKUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy15.12.11

  Swięta Rita jest cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10.1.12

  Drogie Siostry,

  Święta Rita naprawdę pomaga, Bardzo dziękuję jej że mnie wysłuchała i zaniosła moje prośby do Boga, dzięki czemu udało mi się po bardzo długim okresie poszukiwań znaleźć pracę, o której marzyłam. Będę jej za to wdzięczna do końca życia. Będę nadal gorąco się do niej modlić aby wstawiła się do Boga w drugiej mojej intencji abym mogła poukładać sobie życie osobiste i abym mogła być z mężczyzną którego tak bardzo kocham. Dziękuje że wspierała mnie i wyprosiła u Boga choć troszkę spokoju serca. Czuję się teraz silna i wiem że teraz z pomocą Świętej Rity wszystko mi się uda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy16.1.12

  Św. Rito dziękuje Ci, że mnie wysłuchałaś i wstawiłaś się za mną u Boga. Niestety nie potrafiłam tego docenić, wiem, że źle postąpiłam i serdecznie tego żałuje, ale wyciągnęłam z tego wiele wniosków. Proszę Cię wyproś mi u Pana, aby znów wszystko się ułożyło w wiadomej dla Niego i dla Ciebie sprawie (P). Proszę o jeszcze jedną szanse...
  Módlcie się wytrwale o wstawiennictwo św. Rity, Ona dokonuje cudów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy27.2.12

  Swieta Rito blagam pomoz.Odmien nasz ciezki los

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy27.2.12

  Swieta Rito ratuj moja rodzine.Ufam ze mi pomozesz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy11.3.12

  Swieta Rito pomoz mi ulozyc zycie,postaw na mojej drodze mezczyzne z ktorym przezyje reszte zycia ,

  OdpowiedzUsuń
 11. BERNADETA17.3.12

  SWIETA RITO MIEJ MNIE W OPIECE

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy24.3.12

  Święta Rito proszę o pomoc w chorobie mojego ojca. Kochana Rito wspieraj mnie w modlitwie do Boga, aby uzdrowił mojego tatę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy25.3.12

  SWIETA RITO BLAGAM I PROSZE POMOZ MALEMU ERYCZKOWI ZEBY NIE BYL BITY ZEBY NIE SLUCHAL WYZWISK NIE CIERPIAL PSYCHICZNIE PRZEZ MATKE I BRATA A NAM ZATROSKANYM DZIADKOM UPROS U BOGA NAJWYZSZEGO ZDROWIE ABYSMY MOGLI GO BRONIC SWIETA RITO POMOZ PROSZE POMOZ

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy25.3.12

  SWIETA RITO miej w opiece moja kochana corke Dorotke i jej coreczke a nasza wnusie MAJECZKE SWIETA RITO DOPOMAGAJ IM MIEJ JE W SWEJ OPIECE CZUWAJ nad nimi dopomagaj im w kazdej chwili ich zycia SWIETA RITO ONE BARDZO CIE POTRZEBUJA NIE TAK DAWNO DOWIEDZIALAM SIE O TOBIE SWIETA RITO I OBIECUJE CODZIENNA MODLITWE DO CIEBIE KOCHANA NASZA PATRONKO

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy27.3.12

  Święta Rito ocal naszą rodzine,aby nie było w niej alkoholizmu,kłótni ,pomóż nam poprawić naszą trudną sytuacje materialną,problemy w nauce i daj zdrowie mi i mężowi.Modlę sie do ciebie i wierze że zostane wysłuchana,,,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21.8.12

   Cudowna Święta Rito, w Tobie pokładam nadzieję. Wyzwól mojego męża od strasznej choroby alkoholowej. Sprowadź syna na dobrą drogę. Spraw, aby jeszcze zagościł spokój, miłość w mojej rodzinie.

   Usuń
 16. Anonimowy27.3.12

  świeta Rito pomóż mi odzyskać zdrowie i spraw aby mąż uwolnił się od alkoholizmu i pomóż nam w trudnej sytuacji materialnej .wierze że nas wysłuchasz

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy7.4.12

  Swięta Rito dziękuję z całego serduszka za Twoją obecność,którą tak mocno czuję.Proszę wyproś mi to,o co tak długo się modlę.Obiecuję być wdzięczna i pomagać innym w trudnych dla nich momentach zycia.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy10.4.12

  Święta Rito, w Tobie cała moja nadzieja.. Proszę o uzdrowienie duszy i serca mojego męża Tomka, aby się opamiętał i zrozumiał, że ja jestem jedyną kobietą którą kocha, ja której przy Krzyżu Jezusowym przysięgał dotrzymać miłości i wierności małżeńskiej i że mnie nie opuści aż do śmierci.
  Proszę niech jak najszybciej odcięte zostaną wszelkie powiązania i więzy łączące mojego męża z kobietą, która stanęła między nami, tak aby wszelkie jego czyny, myśli i kontakty związane z tą kobietą się skończyły, i abyśmy mogli tak jak przedtem w zdrowiu i miłości razem wychowywać naszą córeczkę, owoc naszej miłości.
  Amen

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy17.4.12

  Swięta Rito,jestem ogromnie wdzięczna za to co do tej pory uczyniłaś dla mnie,tylko proszę o ten jeden jeszcze cud.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy17.4.12

  Święta Rito,orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych,proszę pomóż mi.Ja już nie mam siły dłużej czekać.Proszę z całego serca,bądz przy mnie i pomóż mi.Jeżeli moje grzechy są przeszkoda,aby spełniły się moje prozby,wyproś łaskę szczerej skruchy i przebaczenia,umożliwiającą dobrą spowiedz.Nie pozwól nigdy,abym kontynuowała swe życie w tak wielkim smutku.Miej litość nade mna.Kochane siostry proszę o modlitwe za mnie i mojego synka,bo ja juz nie mam siły.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy21.4.12

  Święta Rito, 16 kwietnia stał się cud, o ktory Cię błagałam. Dziękuję za niego, za to że mnie wysłuchałaś, mimo iż jestem grzeszna i niegodna. Kocham Cię, ufam Tobie zawsze, troszcz się i miej zawsze w opiece moje małżeństwo i rodzinę. I niech wszyscy się dowiedzą że gorliwa, pokorna i cierpliwa modlitwa do Ciebie zawsze przynosi ukojenie i spełnienie prośby. Ja doświadczyłam cudu i moim obowiązkiem jest o tym świadczyć.
  Nie ustawajcie w modlitwie.
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy25.6.12

   Droga Alicjo...proszę módl się do sw Rity w mojej intencji.Proszę...

   Usuń
 22. Anonimowy4.5.12

  Chciałam podziękować sw Ricie za cud uzdrowienia i dać o tym świadectwo.Po dwunastu latach choroby zostałam uzdrowiona po miesiącu modlitwy, chociaż nie zasługuje, nie jestem godna, nie byłam przykładnym katolikiem. zaufałam św Ricie po wyczerpaniu wszystkich ziemskich możliwości, w tym medycyny alternatywnej. Było mi tak ciężko, ciągle w lęku, niepokoju, że znów choroba zaostrzy się. Były dni że leżałam ciągle w łóżku i płakałam, nie chciałam już żyć czułam sie jakbym codzienie dzwigała dodatkowe dwadzieścia kg na plecach. Pan Bóg jest miosierny, wysłuchał moich próśb za pośrednictwem sw Rity.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy15.5.12

  Swięta Rito wysłuchaj mojej prośby. Postaw na mojej drodze życia mężczyznę z którym założę rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ania i Tomek24.5.12

  Nasza modlitwa:

  Święta Rito, byłaś matką więc zrozumiesz moje pragnienie macierzyństwa. Pozwól proszę abym ja i mój ukochany otrzymali ten największy na świecie cud i dar - dziecko. Proszę wysłuchaj mojej modlitwy i wstaw się za mną oraz za każdym małżeństwem starającym się o to samo. Wstaw się za nami przed Bogiem i wyproś dla nas dar macierzyństwa. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy25.5.12

  Joanna 25.05.12 Kochana Swięta Rito dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną chroń moje dzieci od wszelkiego zła wyproś nam u Pana Boga zdrowie i spokój .Kocham Cię .Asia

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy26.5.12

  Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie z choroby skóry, nie daje już rady z tym problemem. Proszę Cię wylecz mnie z choroby skóry twarzy.

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy2.6.12

  Święta Rito proszę, wyproś mi u Boga łaskę dobrego męża, człowieka z którym stworzę trwały, szczęśliwy i stabilny związek. Proszę niech Miłosierny Bóg wkońcu wysłucha moich próśb. Proszę o zdrowie i długie życie dla mamy, łaski dla braci i znajomych. Dziękuję za szansę pracy w wyuczonym zawodzie (chociaż o to nie prosiłam i nie marzyłam) i niech pracodawcy dadzą mi umowę na stałe. Twoja czcicielka

  OdpowiedzUsuń
 28. Kochana św. Rito dzięki Twojemu wstawiennictwu mój drogi syn został cudownie uzdrowiony i otrzymał pracę. Proszę Cię nadal miej w opiece moją rodzinę, a szczególnie syna. Ja obiecuję Ci czcić Twoje imię i pomagać innym.
  Twoja wierna czcicielka.

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy8.6.12

  Kochana św.Rito proszę o wyproszenie łaski u Boga za twoim wstawiennictwem dla całej mojej rodzinki;) by odnalezli w pogoni za pracą sens w swym życiu;) by bylo jak najmniej klótni i nieporozumień by jeden szanował drugiego byśmy się kochali i szanowali wzajemnie;)
  by ludzie których spotykamy na codzień mieli więcej serca;)
  by zniknoł taki ludzki pustostan i egoistość;/
  która sprawia ból;/
  spraw by w ludzkich sercach było więcej miłości i wrarzliwości na ludzką tragedie,chorobe by ludzie nie byli tacy nie czuli;)
  wobec siebie;)
  i postaw mi tego właściwego mężczyzne którego szukam i szukam lecz bezkutecznie;/ by się wkącu pojawił;)
  i zmień moje życie na lepsze;)
  twoja wierna czcicielka angelika neliss85

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy9.6.12

  Moja kochana Święta Rito dziękuję Ci za każdy dzień w którym jesteś ze mną,za Twoją obecność i za pomoc w każdej sprawie.Za każdym razem kiedy proszę Cie o coś Ty po prostu jestes i mi pamagasz.Dziekuje z całego serca!!!Módlcie się do Świętej Rity Ona naprawde pomaga i wysłuchuje naszych modlitw i ja jestem tego swiadectwem.Nigdy nie zapomnę tego co dla mnie zrobiłas.Kocham Cię i bedę się modlić.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy11.6.12

  Dziękuje Ci święta Rito!!! Zostałam wrobiona w bardzo brzydką sprawę, wszystko wskazywało na to,że ja popełniłam niedozwolony czyn (co oczywiście nie było PRAWDĄ). Modliłam si i gorąco wierzyłam,że tylko Św Rita może mi pomóc. Sprawa pomału się prostuje, nie jest jeszcze ostatecznie zakończona, ale wszystko jest na dobrej drodzę. Dziękuje Ci świeta Rito!!!!! Kochani módlcie się do ŚW Rity, ona napawdę pomaga w spawach uznanych już za niemożliwe i beznadziejne.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy11.6.12

  Święta Rito miej w opiece mnie i moje nienarodzone dziecko. Proszę Cię o wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy17.6.12

  Święta Rito błagam o zdrowie dla Karolka.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy21.6.12

  ŚW.RITO BŁAGAM O CUD ŻEBYM MIAŁA PIENIĄDZE I POSPŁACAŁA DŁUGI,NIE WIE JAK TO ZROBIĆ BO JEST TO PO LUDZKU NIE DO WYKONANIA BO NIE MAM TAKIEJ KWOTY,DLATEGO PROSZĘ O CUD DROGA ŚW.RITO.

  OdpowiedzUsuń
 35. Anonimowy24.6.12

  Św.Rito błagam Cię o przemianę serca Wojciecha i jego powrót.To jest sprawa beznadziejna,tracę nadzieje.Dopomóż mi.Obiecuję,że będę Cię czcić do końca mych dni.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy27.6.12

  Sw Rito dziekuje za wsparcie i otrzymane do tej pory laski, prosze cie pomagaj nam dalej w naszej ciezkiej sytuacji, aby wszystkie problemy od nas odeszly i zeby juz nic nie stalo nam na przeszkodzie, czuwaj nad nami

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy27.6.12

  Św. Rito uratuj zagrożoną ciąże Andżeliki a ja obiecuję że będę Cię czcić do końca mych dni

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy29.6.12

  DZIĘKUJĘ WAM CUDOWNI ŚWIĘCI ZA WSTAWIENNICTWO WASZE DO PANA BOGA MIŁOSIERNEGO.
  Pragnę w tym miejscu opisać sytuacje w jakiej się znalazłem, na dowód mocy wstawiennictwa Świętego Judy Tadeusza i Świetej Rity do Pana Boga naszego.
  Od lat cierpiałem na chorobę zwaną nerwicą natręctw (nerwica obsesyjno - kompulsywna). Objawiała się ona przede wszystkim strasznymi myślami, obrazami i impulsami (dokładnie wszystkim, co jest przypisane tej chorobie). Myśli wulgarne, ośmieszające i najwstrętniejsze jakie można sobie uświadomić skupiały się głównie na moich dzieciach, a w szczególności na mojej córci. Jest to niewyobrażalne cierpienie psychiczne, kiedy się kocha szczerze i najczyściej, a takie myśli, obrazy przychodzą człowiekowi do głowy. Leczyłem się w PZP przez 1,5 roku. Były efekty, ale lęk, że to się będzie powtarzać był ogromny. Też same myśli powracały i przynosiły cierpienie. Najgłupsze, niewyobrażalne bzdury roiły się w mojej głowie, a dotyczyły przede wszystkim moich najukochańszych dzieciaków, a i samemu Panu Bogu też w tych paskudnych myślach się dostawało. A ja naprawdę nie chciałem takich myśli. NIKT I NIC NIE POMAGAŁO. Rozmawiałem wiele razy z bardzo mądrymi kapłanami, co mam zrobić. Otrzymałem bardzo wiele mądrych rad, ale praktycznie niewiele to pomagało. Dopiero, kiedy wszystkie możliwości "ziemskie" zostały wyczerpane poprosiłem w żarliwej modlitwie (nowennie) i z największą ufnością o wstawiennictwo ŚW. JUDĘ TADEUSZA i ŚW. RITĘ, a Miłosierny Pan wysłuchał i uwolnił mnie z tej paskudnej i ciężkiej choroby. CHWAŁA TOBIE PANIE CHRYSTE I WAM CUDOWNI ŚWIĘCI ZA WSTAWIENNICTWO. Również brałem nabożnie udział we mszy w intencji uzdrowień za wstawiennictwem Patrona mojej parafii Św. Huberta, a teraz modlę się nadal do kolejnego Wielkiego Świętego od spraw beznadziejnych, Św. Ekspedyta. Kochani módlcie się do tych Świętych, a za ich wstawiennictwem nasz Pan niczego Wam nie odmówi, co będzie zgodne z Jego Wolą. NAPRAWDĘ JESTEM WOLNY.
  Nadmienić tu muszę, że wielką pomocą w zrozumieniu mojej choroby i postępowaniu z nią były wypowiedzi wspaniałych ojców Jezuitów i księdza Józefa Pierzchalskiego z portalu Przemiana. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy8.7.12

  Święta Rito! Spełniam daną Ci obietnicę i dziękuję za wysłuchanie moich próśb i urodzenie zdrowej Córeczki! Błagam Cię wysłuchaj mnie i pomóż rozwiązać moje problemy rodzinne.Proszę!

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy9.7.12

  ŚW.RITO BŁAGAM UWOLNIJ MNIE Z SIDEŁ SZATANA KTÓRY DRĘCZY MNIE ZŁYMI MYŚLAMI I ZWĄTPIENIEM,NIE POZWÓL ŻEBY WYRWAŁ MOJĄ DUSZĘ.POMÓŻ W ROZWIĄZANIU NASZYCH PROBLEMÓW FINANSOWYCH I POSPŁACANIU DŁUGÓW.

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy10.7.12

  ŚW.Rito! Dopiero po tych świadectwach Cię poznałam. Proszę o wsparcie i pomoc o godz.16.00, ogarnij moje serce spokojem, skupieniem i odwagą w pokonaniu trudnosci.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy10.7.12

  Droga Swieta Rito,prosze Cie,pomoz mi pogodzic sie z Mackem,spraw aby mi wybaczyl i zmienil o mnie zdanie.Prosze,niech jest tak jak kiedys,bardzo mi go brakuje.Prosze i wierze ze mi pomozesz!

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy10.7.12

  Swieta Rito,prosze aby Maciek sie do mnie odezwal,modle sie o to i wiem ze mnie nie zostawisz!

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy13.7.12

  Św. Rito proszę o łaskę powrotu mojej żony do mnie po rozwodzie. W Tobie jedyną nadzieja

  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy16.7.12

  Swieta Rito prosze wstaw sie za mna,do Pana Naszego!Bardzo mi zalezy na M. Jezeli nie moge z nim byc z znanych powodow,prosze tylko o zgode miedzy nami,o normalny kontakt.Prosze swieta Rito nie pozwol mi stracic nadzieje!!! PROSZE NIECH MACIEK,ZROZUMIE,I SIE ZE MNA SPOTKA! Swieta Rito wierze ze mi pomozesz!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy18.7.12

  Kochana Sw Rita Prosze o Pomoc od 4 lat jestem w ciezkiej sytuacji. W momencie gdy opuscilem dzieci, zone zaczelo mi sie bardzo duzo niedobrych rzeczy dziac. Od prawie czterech lat zyje w duzym stresie stracilem rodzine, znajomych i caly dobytek. Podjelem ,,walke'' pragne sie podniesc nie wiem czy jest mi to dane mam coraz mniej sil.
  Tak bardzo chce sie odnalesc, Tak bardzo chce naprawic krzywdy, ktore wyrzadzilem moim dzieciom i rodzinie.
  Prosze i Blagam wyprosc u Pana Najwyzszego laske dla mnie.

  Prosze jesli czytacie to Panstwo pomodlcie sie za moja rodzine. Ja modle sie za Was to Sw Rity.

  Ojcze nasz, ktory jest w niebie ...

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy23.7.12

  Św Rito proszę wyproś mi łaskę u Pana Boga naszego Wszechmogącego zmiany zachowania mojego syna, by zrozumiał, że robi żle, by szanował mnie i dziadków. Boże proszę powiedz mi, wskaż jak mam z nim rozmawiać, postępować by zmienił swoje zachowanie.
  Pomóż mi również w mojej obecnej sytuacji finansowej , bym z Twoją pomoca św Rito uratowała nasz dach nad głową, a sprawy sądowe by zakończyły się jak najszybciej, a mój mąż by sie opamiętał. Polecam go Twojej opiece.W TWOJE RĘCE powierzam moje ludzkie sprawy, jak i siebie sama i moja rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy26.7.12

  M.T PROSZE ODEZWIJ SIE,SPOTKAJMY SIE!SWIETA RITO PROSZE WSTAW SIE ZA MNA I WYPOS TE LASKE U PANA NASZEGO!

  OdpowiedzUsuń
 49. Anonimowy27.7.12

  Swieta Rito ofiruje Ci moja dusze, pomagaj mi do konca mojego zycia, byc moja patronka w sprawch trudnych i beznadziejnych, modl sie za mnie a obiecuje Ci ze bede sie modliwa dp Ciebie do konca zycia, pozwol mi zostac Twoje patronka i daj mi znak, twojej obecnosci w moim zyiu. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy29.7.12

  Święta Rito,tak bardzo proszę o wstawiennictwo w mojej bardzo poważnej sprawie,mam ogromny kłopot i rozdarte serce nie wiem co robić, rózne mam myśli.Mam syna którego Kocham nad życie. Ale problem tkwi we mnie to jak mam sprawę prawie beznadziejną. Pomóż, błagam , wstaw się u Najwyższego, Najświetsza Maryjo Panno wybłagajcie mi ze Św Ritą łaskę przebaczenia a ja naprawię ten błąd.Błagam pomóż, nie mogę spać, jeść krążą rózne myśli. Tylko TY Św Rito i Ty NMP trzymacie mnie przy życiu.Tak bardzo chcę naprawić swój błąd , tak bardzo chcę .....
  Błagam

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy29.7.12

  Święta Rito - pomóż nie tylko mnie , pomóż mojej koleżance , która ma też taką sprawę, w każdym razie podobną. Może mniej beznadziejną.
  Pomóż tym którzy o Tobie nie wiedzą daj znak im , niech z Toba rozmawiają , ja to wiem jest trochę łatwiej. Pomóż wielu ludziom, daj swoją łaskę Pomóż mi.Dziękuję z całego serca.
  Pogrążona i zatracona w różnych myślach.
  O Boże wysłuchaj Św Ritę , o NMP zbliż mnie do Boga.Panie Boże jestem Twoja.
  Rito skieruj choć na chwilę się w moją stronę. Błagam
  Pomocy.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy30.7.12

  Dziękuję Ci Święta Ryto za łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem od Boga.
  Proszę Cię zlituj się nade mną i moją rodziną, błagam cię pomóż , aby się pogodził mój syn ze swoim ojcem, żeby żyli w zgodzie, niech zacznie dobrze traktować swoją żonę.
  Pomóż mi w moich problemach finansowych, sama już sobie ni9e poradzę błagam pomóż mi to ja pomogę moim dzieciom.
  Proszę Cię o zdrową wnuczkę, która ma się dzisiaj urodzić.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy31.7.12

  Swięta Rito kochana moja opiekunko weż w opiekę Piotra i Darka moich synów niech wrócą na drogę Chrystusa niech będą dla nas podporą wyproś dla nich dobre żony oby pozostali zawsze dobrymi ludzmi Ty byłaś matką wysłuchaj serca i próśb matki.Nigdy mnie nie opuściłaś kocham Cię Asia

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy31.7.12

  Święta Rito proszę o wstawiennictwo u PanA W MOICH PROBLEMACH RODZINNYCH...PROSZĘ O PRAWDĘ I SPRAWIEDLIWOŚĆ, POWIERZAM TWOJEJ NIEUSTANNEJ OPIECE MOJĄ RODZINĘ

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy4.8.12

  Swieta Rito,prosze aby Maciek zmienil o mnie zdanie,niech sie wreszcie odezwie i przestanie ze mnie drwic,tak bardzo mi go brakuje,Ty wiesz Swieta Rito jak bardzo mnie boli to ze nie rozmawiamy ze soba.Pomoz mi naprawic moje bledy,pomoz mi spotkac sie z nim,prosze wypros mi to u Pana Boga Naszego.Swieta Rito,nie zostawiaj mnie!

  OdpowiedzUsuń
 56. Twoja wierna czcicielka Ewa6.8.12

  Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski, jakie otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Błagam Cię Święta Rito o wstawiennictwo i pomoc dla mojej ukochanej mamy, u której wykryto poważną chorobę. Proszę Cię pomóż jej przetrwać wszystkie badania, daj jej siłę do walki, otocz ją płaszczem swej opieki, spraw, aby pomogli jej mądrzy i dobrzy lekarze. Daj mi siłę, abym mogła ją wspierać w tych trudnych chwilach. Błagam Cię Św. Rito nie zostawiaj nas w potrzebie!

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy10.8.12

  Swieta Rito,nasza patronko prosze wysluchaj moich modlitw,wypros razem ze mna u Pana Naszego spotkanie z M.T i zgode miedzy nami,prosze nie pozwol mi stracic WIARYi NADZIEJI !!

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy11.8.12

  Święta Rito, razem z mamą modlę się nieustannie o Twoje wstawiennictwo i łaskę uzdrowienia dla mojego taty z choroby nowotworowej. 6. października tego roku wychodzę za mąż. Miesiąc wcześniej mój tata ma badanie PET SCAN na wykrycie komórek rakowych. Wiem, że powinnam zaufać Panu Bogu i godzić się z Jego wolą. Ale nie umiem wyobrazić sobie tego ważnego dnia (ślub) w cieniu choroby taty. Boję się złych wiadomości, przerzutów. Nie cieszą mnie przygotowania do ślubu, mimo iż bardzo kocham i chcę spędzić życie u boku ukochanego. Jak mam się uśmiechać, jak tańczyć na weselu, podczas gdy ktoś tak bardzo mi bliski zmaga się z okrutną chorobą. Dziś zaczynamy odmawiać kolejną nowennę pompejańską, modlimy się także do Ojca Pio. Ale to święta Rita jest naszą wielką nadzieją i do niej kierujemy nasze codzienne modlitwy. Przyrzekłam Matce Bożej i św. Ricie, że jeśli udzieli nam łaski zdrowia dla taty, w dniu ślubu 6 października (wybraliśmy tę datę z uwagi na miesiąc różańcowy i pierwszą sobotę miesiąca) stanę przed ołtarzem i złożę świadectwo przed wszystkimi zebranymi. I mimo iż miewam chwili zwątpienia to jednak wierzę, ufam, że ta Wielka Święta nas nie opuści i sprawi, że mój ślub okaże się wielką pełną radością i dniem chwały św. Rity.

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy11.8.12

  Uzupełniając poprzedni wpis - wiem, że wszyscy tu obecni przeżywają swoje osobiste dramaty, ale proszę Was, pomóżcie mi się modlić w mojej intencji, tak jak i ja będę włączała Was w swoje modlitwy.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy11.8.12

  Święta Rito proszę wstaw się za mną by po pielgrzymce Rafał do mnie wrócił.Błagam Cię...powiedział że mnie kocha więc proszę wzmóż w nim to uczucie by wrócił...Błagam o pomoc!!!!

  OdpowiedzUsuń
 61. Święta Rito proszę wstaw się za zdrowie mojej maleńkiej córeczki Jagódki!!!! Proszę by to wszystko co lekarze mówią nie było prawdą. Niech to nie będzie prawda!!!! To maleńki Aniołeczek! nikomu nic złego nie zrobiła!!! Błagam Święta Rito!!!

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy20.8.12

  ŚW.RITO ULECZ MNIE Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO.

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy20.8.12

  Swieta Rito,prosze Cie modl sie razem ze mna do Pana Boga,tak bardzo chce sie spotkac z M.Juz nie wiem co robic,tak dlugo czekam,modle sie,prosze i nic,trace nadzieje,popadam w DEPRESJE!Czy ja jestem az tak zlym czlowiekiem,ze on nie moze mi wybaczyc? Prosze o modlitwe w mojej sprawie!

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy22.8.12

  Święta Rito, błagam o łaskę macierzyństwa. Amen

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy24.8.12

  Kochani módlcie się do Św. Rity, Ona naprawdę pomaga...Ostatnio byłam w bardzo trudnej sytuacji,szukałam ratunku w modlitwie...w internecie znalazłam kilka modlitw które odmawiałam i odmawiam codziennie. Moje serce jest pełne spokoju, czuję się szczęśliwa i czuję ze Ona nade mną czuwa, wszystkie moje strapienia problemy lęki..w cudowny sposób znikają, problemy się rozwiązują a ja mam siłe by żyć a mam dla kogo...Polecam Ci św. Rito moją rodzinę, czuwaj nad nami... Kocham cię...

  OdpowiedzUsuń
 66. świeta rito prosze cie o cud na tle materialnym ,abyswyprosiła łaske śrotków finasowych na wykópienie mieszkania abysmy zona mieszkali razem a nie u innych ludzi abysmy byli szczesliwi we własnym mieszkaniu.módł sie zanami świeta rito.

  OdpowiedzUsuń
 67. Swieta Rito,Ty pomagasz ludziom w sprawach beznadziejnych,wysluchaj i moich modlitw,prosze niech osoba na ktorej mi zalezy odezwie sie,spotka sie ze mna,i nawet jezeli nie mozemy byc razem niech jest zgoda miedzy nami,tak bardzo mi go brakuje,tak za nim tesknie,bardzo zaluje bledow ktore popelnilam,prosze niech mi wybaczy niech jest jak dawniej,tyle stracilam przez swoja bezmyslnosc.Prosze swieta Rito pomoz mi to naprawic!MT!

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy24.8.12

  prosze swieta Rito o wstawiennictwo w mojej sprawie,blagam wysluchaj moich modlitw,i Zanies je do PANA! MACIEJ ODEZWIJ SIE!

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy29.8.12

  Święta Rito @
  Pomagasz ludziom w sprawach beznadziejnych, wysłuchaj moich modlitw,chciałabym zostać matką, mimo bezpłodności mojej i męza nie mozemy miec biologicznych dzieci. Moze dzięki Tobie zdarzy się cud i będę mogła nosić pod sercem małą istotkę.

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy29.8.12

  Święta Rito pomóż mi wyzdrowieć ...

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy30.8.12

  Sw. Rito wysłuchaj mojej prośby. Postaw na mojej drodze życia mężczyznę z którym założę rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy31.8.12

  Niewiele wiem o Sw.Ricie..., ale Wasze wpisy zachecily mnie aby powierzyc Jej moja wyjatkowo trudna sytuacje. Tu, gdzie czlowiek nic nie moze zdzialac, pozostaje prosic o pomoc kogos, Kto moze wiecej...
  Swieta Rito, powierzam Ci moje troski, rodzine, problemy, choroby, wszystkie moje leki i obawy o przyszlosc.

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy1.9.12

  Święta Ritą proszę Cię o dar potomstwa, abym mogła począć i urodzić dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy2.9.12

  Św. Rito, jeszcze nigdy nie miałam tylu ogromnych problemów jednocześnie. Zaczyna mnie to przerastać. Proszę Cię o szybką interwencję dopóki nie pogrążyliśmy się całkowicie.Przedstaw Bogu naszą sytuację i błagaj o miłosierdzie.Przyrzekam Ci dozgonną wdzięczność oraz rozsławianie Twojego Imienia i głoszenie o Twoich cudach. Błagam św. Rito, wysłuchaj mnie. Ratuj i przemieniaj naszą rodzinę!

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy7.9.12

  Droga Święta Rito. Dziękuję ci za pomoc w sprawie o którą cię jakiś czas temu prosiłem. Bardzo mi pomogłaś i wszystko o co prosiłem się spełniło :) Nie zasłużyłem na tą pomoc, a jednak mi pomogłaś. Teraz mam kolejną gorąca prośę o którą proszę o spełnienie ciebie. Moja mama jest ciężko chora, juz prawie nie widać zadnej nadziei. proszę cię Św Rito, wstaw się do Pana Boga zeby moja mama wyszła z tego, zeby znowu wróciła do sił i była pogoda jak zawsze. Jeszcze na nią za wcześnie, czeka na nią jeszcze moj ślub. proszę cię o pomoc z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy11.9.12

  Św.Rito, proszę Cię o szansę naprawienia popełnionych błędów oraz powrót mojego męża na łono rodziny.Bardzo mi go brakuje.Proszę o możliwość stworzenia szczęśliwej rodziny dla naszej córeczki.Błagam Cię o wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy11.9.12

  Bliska mi osoba miała ostatnio wypadek, dawano mu 15% szans na przeżycie. Kiedy przyjechała karetka nie wiedziano jak mają Go zabrać... Cały połamany, noga nadawała się do amputacji, mnóstwo innych obrażeń... Stan okropny. Było bardzo źle. Kiedy się o tym dowiedziałam zaczęłam szukać pomocy. Dzwoniłam do znajomych księży i prosiłam o modlitwę, rozsyłałam intencje po zakonach, zamawiałam msze, zaczęłam odmawiać nowenny do św. Judy Tadeusza, św. Rity, Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Byłam na mszy o uzdrowienia. Najbardziej przerażał mnie fakt, że znając osobowość pokrzywdzonego nie będzie chciał dalej żyć, totalnie się załamie. Zwykle Jego mały problem urastał rangą do wielkiej tragedii. Kiedyś już po poważnym wypadku próbował targnąć się na życie. Ale wyobraźcie sobie ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Noga, która nadawała się do amputacji została uratowana. Odbyło się kilka operacji, znalazło się paru wybitnych profesorów i możliwe, że nawet będzie mógł normalnie chodzić. On z dnia na dzień robił się coraz bardziej stabilny. Po wybudzeniu z 2 tygodniowej śpiączki i kontakcie z Nim byłam w szoku. Był taki pokorny, a nawet optymistyczny. Nie ten sam człowiek. Wierzy, że będzie dobrze i nawet nie dopuszcza do siebie innej myśli. Lekarze twierdzą, że wszystko zmierza ku dobremu. Uważam, że to duża zasługa sił wyższych i serdecznie za okazane łaski DZIĘKUJĘ!! Jak dla mnie to cud! Dlatego też zachęcam do modlitwy!! Proście, a będzie wam dane;) Wiara czyni cuda!

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy12.9.12

  Św. Rito błagam Cie o pomoc i wstawiennictwo w wiadomej Ci intencji. Prawie rok Cię proszę o powrót osoby, którą tak bardzo kocham. W tej chwili sprawa juz jest przesądzona i nie ma już takiej szansy by wszystko się ułożyło, ale Ty jesteś patronką od spraw najtrudniejszych i do końca będę wierzyła, że mnie wysłuchasz i wyjednasz dla mnie tę łaskę, na której tak bardzo mi zależy. Wiem, że popełniłam w soim życiu wiele błędów, ale żałuję tego strasznie i wierzę, że dasz mi szansę naprawienia tego wszystkiego. Obiecuję Ci, że ile tylko zdołam będę rozsławiać Twoje imię i łaski których udzielasz. Św. Rito błagam usłysz mój głos, Ty wiesz jak bardzo go kocham.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17.12.12

   Jestem praktycznie w takiej samej sytuacji.Pomodlę się za Ciebie,a Ty proszę pomódl się za mnie... Iwona

   Usuń
  2. Anonimowy30.12.12

   I ja o to się modlę. Poznałam cudownego człowieka i pewne sprawy nas poróżniły, ale wierzę ze św Rita pomoże zejść nam sie z powrotem

   Usuń
 79. Anonimowy13.9.12

  Święta Rito, proszę o łaskę zdania egzaminów jutro przez syna, a także w sobotę.Proszę Cię też w bardzo ważnej sprawie, którą noszę w sercu, a która dziś sprawiła mi duży ból.Wszystkie sprawy moich dzieci i moje powierzam Twoim modlitwom.Niech Bóg będzie uwielbiony za Ciebie, św. Rito i za wszystkich świętych.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy18.9.12

  Świeta Rito posze Cie o łaske by mój Ukochany któremu oddałam serce i dusze dla którego zrobiłabym wszystko ,by mnnie pokochał tak jak kiedys taka duza miłoscia ,zeby to duze uczucie powróciło i umocnij nasz zwiazek .Uratuj nasz zwiazek by było tak jak kiedys ,zebysmy byli szczesliwi razem i zebysmy byli razem nna zawsze .Proszę Cie pomóz mi ,pomagasz tak wielu osobom i ja mocno wierze ze i mi pomozesz .

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy21.9.12

  Święta Rito, błagam... wyproś dla mnie łaskę zgody i pokoju. Proszę całym sercem by Robert wrócił do mnie i pokochał na nowo. Pozwól mi Boże cieszyć się prawdziwą miłością. Wierzę i ufam!

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy22.9.12

  Błagam Cię, św. Rito, o uratowanie miłości mojej i Igora i jego przyjazd do Polski. Żeby przestał się tego bać i ze strachu nie rezygnował z miłości.Żeby Bóg go oświecił i żeby zrozumiał, że miłość jest najważniejsza, a trudności można pokonać. Uratuj to, co było piękne między nami. Błagam o spokojne i szczęśliwe małżeństwo z nim. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy23.9.12

  Sw Rito, ponawiam prosbe o wstawiennictwo u Boga i laske ocalenia mojego malzenstwa. Jestem zbyt slabym czlowiekiem, brakuje mi sil zeby zniesc z godnoscia takie cierpienie, czesto upadam. Wiem, ze dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych. Prosze pokornie o pomoc w tej sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy24.9.12

  Święta Rito, proszę uratuj moje małżeństwo, wstawiaj się za nami, aby nasze relacje zostały naprawione oraz żebyśmy na nowo mogli się pokochać. Proszę Cię o pracę dla mnie, dla mojego męża i szczególnie pomóż mojemu bratu.

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy25.9.12

  Pokornie proszę, święta Rito,byś wstawiła się za mną do Boga prosząc o łaskę pojednania z Grzegorzem. Wlej w Jego serce miłość i zaufanie do mnie. A mnie daj łaskę cierpliwości w oczekiwaniu na to, byśmy mogli ze sobą znów być. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 86. Anonimowy28.9.12

  Dla Ciebie z miłością w podziekowaniu za pomoc i przyjazn.

  Czulam smutek,zal,zlosc.Serce jak kamien bolem przeszyte.Czy to koniec,czy tak sie dopelnia moj los,w agoni samotnosci i rozpaczy.Inagle swiatelko nadzieji.To Ty do mnie przyszlas,Ty mi reke podalas,Ty pomoglas,Tymi nadzieje do serca wlalas.Ty jestes miloscia,nadzieja,spokojem.Dzieki tobie chce dalej zyc za Toba podazac,przy Tobie przebywac.Ty jestes swiatlem ktorego potrzebujemy,ktore rozjasnia nam ciemne zakamarki naszego serca,abysmy mogli dalej zyc.To Ty jestes moja nadzieja ,gwiazda,miloscia,dzieki Tobie usmiech gosci na mej twarzy.Dzieki Tobie uwierzylam ze los inny mi pisany jest.Kazdy usmiech dzieki Tobie zawdzieczam.Nigdy nie opuszczaj mnie,zawsze wspieraj mnie,zawsze kochaj mnieprzyjaciolka badz ma,pomagaj mi bo w twych rekach me zycie,ma milosc,ma nadzieja,ma rodzina.Szanuje Cie,kocham Cie,podziwiam Cie.Pomoz mi.Dziekuje za to ze Jestes.

  Beata

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy30.9.12

  Ukochana Święta Rito, obrałam sobie Ciebie za Patronkę i tym samym powierzam Twym modlitwom wszystkie moje modlitewne intencje.Wypraszaj nam łaski, o które codziennie proszę Pana i Mateczkę Najświętszą.Najbardziej Twych modlitw potrzebuje mój syn.Proszę Cię więc o uproszenie dla niego łaski zdania trudnych egzaminów i rychłe ukończenie studiów, głeboką wiarę dla niego, znalezienie pracy oraz właściwej żony.Pomóż, święta Rito w mojej trudnej sytuacji finanasowej oraz w niełatwej sytuacji córki.Proszę też o uwolnienie pewnej osoby z rodziny,która od lat wprowadza niezgodę.Dziękuję Panu za Twe cnoty i za to, że po prostu jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy3.10.12

  Sw.Rito pomoz mi, aby ustapily silne dolegliwosci oraz w intencji pozytywnego zakonczenia spraw zdrowotnych.
  Oredowniczko trudnych i beznadziejnych spraw udziel mi Swojej pomocy, wstaw sie u Pana i wypros upragnione laski. Sw. Rito powierzam sie Tobie, moja rodzine, troski, niepowodzenia i choroby. Modl sie w naszych intencjach Sw.Rito- w Tobie moja nadzieja. Amen

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy4.10.12

  Weszłam tu żeby poczytac podziekowania dla św. Rity, chcialam miec nadzieje ze sie ułozy. Ale moja sprawa jest naprawde beznadziejna, bo czy mozna sie modlic o powrot kogos gdy ta osoba ma juz kogos innego? Nie mam pojecia co robic, chyba juz nic nie moge i nie widze tu dobrego rozwiazania.. prosze, pocieszcie mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy6.11.12

   Domysślam się w jakiej sytuacji jesteś i jak strasznie Ci zle.Rozumie bo sama jestem w takiej sytuacji. Kocham kogos kto kiedys zapewnial o milosci ale tak sie wszystko pokrecilo. Musimy wierzyc i blagac Sw. Rite. Moja sytuacja tez jest beznadziejna. Wszyscy nas przekreslili. Szczegolnie on. Ale ja wciaz wierze i blagam w swoich modlitwach o ratunek. Za Ciebie tez sie pomole. Trzymaj sie. Musi byc dobrze. Zaswieci jeszcze sloneczko.

   Usuń
 90. Anonimowy6.10.12

  Sw. Rito postaw na mojej drodze dobrego męża. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 91. Anonimowy6.10.12

  Św. Rito, patronko spraw trudnych, proszę Cię o to, abyśmy mogli być z Kamilem razem, połącz ścieżki naszego życia, dodaj mu siły i odwagi w podjęciu pewnych kroków. Dziękuję Ci za Twe dotychczasowe łaski. Chwała Panu!!!

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy9.10.12

  Kochana Święta Rito, Proszę Cię o wstawiennictwo za nas , o obdarowanie nas upragnionym dzieckiem, dziękuję za Twoją opiekę

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy18.10.12

  Kochana Swieta Od Spraw Beznadziejnych, prosze Cie o wstawiennictwo za mnie o powrot do zdrowia. Kasia

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy19.10.12

  Święta Rito proszę ciebie o pomoc wiem ,ze nie powinnam onią prosic ale dłużej tak nie mogę .Proszę spraw żebym zapomniała o BB lub niech się do mnie odezwie bo bardzo za nim tęsknię i nie u mniem o nim zapomnieć. Całego serca proszę pomóż Święta Rio.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy23.10.12

  Dziękuje Św.Rito za łaski jakimi mnie obdarzasz.Proszę Cie aby moja córka wreszcie zdała kurs na prawo jazdy.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy23.10.12

  Święta Rito,

  proszę wstaw się za mnie u Jezusa i poproś go ze mną o uzdrowienie ciała. Jest coraz gorzej i nie mam sił, by sobie z tym radzić. Chcę zaufać Bogu. Proszę, pomóż mi...

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy25.10.12

  Święta Rito, w Tobie cała moja nadzieja. Proszę o uzdrowienie duszy i serca mojego chłopaka Tomka, aby się opamiętał i zrozumiał, że Bóg jest i pragnie tak samo mocno jak ja by się nawrócił. Kocham go bardzo i nie mogę znieść myśli,że mimo moich starań on nie wierzy i twierdzi,że Boga nie ma. Proszę pomóż mi i jemu daj nam siłę.

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy2.11.12

  Święta Rito bardzo Cię prosze o wstawiennictwo u Pana Boga Wszechmogącego w intencji,aby nasza firma odbudowała się po kryzysie.Abysmy już nigdy wiecej nie przechodzili tylu krzywd i kradzieży ze strony własnych pracowników.Święta Rito spraw,aby człowiek,który tak nas oszukiwał zrozumiał swój błąd i przeprosił i aby zmienił się.

  Droga Rito będę się do Ciebie modlić i bardzo wierze,ze nam pomożesz podnieść się z dołka finansowego w jaki zgotowali nam inni.:(

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy4.11.12

  Błagam Cię św Rito, aby moje wyniki krwi nie ulegały pogorszeniu,a noga moja wróciła do zdrowia.Sw Rito proszę, za Twoim wstawiennictwem Boga o uleczenie z białaczki i bólu nogi.Kocham Cię Sw Rito i oręduj za mną. Wiesia

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy4.11.12

  Święta Rito błagam Cię, o wstawiennictwo w sprawie mojej miłości. Proszę uproś Jezusa aby uczucie , ktore czuję zostało odwzajemnione mimo, ze sprawa jest w moim mniemaniu beznadziejna wierzę, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. pomóż mi Swieta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy5.11.12

  Św.Rito błagam Cię o potrzebne łaski i opiekę dla mojego syna z dziećmi w tak ciężkich rodzinnych beznadziejnych sprawach wspieraj ich daj siły i zdrowie,aby wszystkie sprawy zakończyły się dla nich korzystnie.
  Za wstawiennictwem św.Rity proszę o łaski dla moich dzieci. Modlę się codziennie i widzę skutki mojej modlitwy. Bóg wysłuchuje moje prośby za wstawiennictwem swoich świętych.Dla Ciebie św.Rito nie ma spraw beznadziejnych wierzę że za Twoja pomocą i wstawiennictwem otrzymamy potrzebne łaski i prośby moje będą wsłuchane.

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy5.11.12

  Św.Rito błagam cie , pomimo mojej pychy i grzeszności proszę o pomoc aby mój mąż się opamiętał przestał pić i ranić mnie związkiem z kobietą, która chce nasiłe zabrać go naszej rodzinie, wykorzystując jego chorobę.

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy6.11.12

  Św.Rito proszę,by serce Tomka przepełniło się miłością do mnie,by zrozumiał,że to człowiek jest ważny nie dobra materialne.By wyzbył się egoizmu, upartości był taki jak kiedyś dobry,gotowy do poświęceń dla drugiej osoby.Błagam pomóż mu,by się opamiętał i wrócił do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy10.11.12

  św. Rito. Proszę wyproś u tronu Pana Boga łaskę nawrócenia dla męża i pojednanie z synem.prosi gosia

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy11.11.12

  Św. Rito wyproś mi u Boga łaskę dobrego kochającego męża, człowieka z którym stworze szczęśliwą kochającą się rodzinę. Proszę również o uzdrowienie atmosfery w pracy- żeby nikt się nie kłócił o drobnostki, a zamiast złości zapanował usmiech i zyczliwość.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy19.11.12

  Sw Rito pokaz mi kim on jest, pomoz mi w tej samotnosci...jestem od lat sama!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy20.11.12

  ŚW. Rito błagam, niech się mój mąż w końcu opamięta, bo ja już nie mam w sobie siły przez tą całą sytuację.Proszę , proszę przez wzgląd na nasze dziecko, które też przez niego cierpi. Ufam,że mi pomożesz,lub wskaż mi dalszą drogę.

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy21.11.12

  Św.Rito,proszę z całego serca o powrot zdrowia mojej córeczki która już od miesiaca leży w szpitalu i nikt nie wie co jej jest.27.11 w parafii jest msza w intencji córeczki błagam o wstawiennictwo-tak bardzo chcielibyśmy z mężem i z dwójką starszych dzieci wrócić do normalnego codziennego życia i aby córka odzyskała dawne siły.Bardzo dziękuję i ufam że jej pomozesz a nam nasz siły na dalsze czekanie.

  OdpowiedzUsuń
 109. Anonimowy22.11.12

  Św. Rito, błagam Cię z całego serca, aby dzis u lekarza okazało sie ze z moja ciążą jest wszystko dobrze, że jest we mnie mały człowieczek którego wszyscy zdążylismy juz pokochac i zeby dalsza ciąża przebiegała prawidłowo i zeby nasze dziecko urodziło sie zdrowe za siedem miesiecy. Proszę także o szczęsliwy przebieg ciazy mojej szwagierki, żebysmy juz w lecie mogly sie cieszyc naszymi zdrowymi dzieciaczkami. Blagam o to jak tylko moge, jesli cos robie zle to pokaz mi to, ale wysluchaj moich modlitw, bo juz nic wiecej zrobic nie moge. Obiecuje, ze jesli wszystko bedzie dobrze do konca ciazy bedziemy z mezem chodzic co niedziele do kosciola, codziennie sie do Ciebie modlic i jesli urodzi sie córeczka na drugie damy jej Rita, na Twoja czesc.

  OdpowiedzUsuń
 110. Anonimowy23.11.12

  Św.Rito,w dalszym ciągu błagam o zdrowie dla mojej córeczki ale chciałam też powiedzieć że od kiedy zaczęłam prosić Cię o wstawiennictwo stan mojej córki dziś stał się lepszy mam nadzieje że pomalutku się wszystko ułoży i malutka wyzdrowieje jeszcze raz dziękuję i nadal proszę o zdrowie i siły dla niej i całej mojej rodziny.
  Monika.

  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy30.11.12

  Św. Rito proszę spraw, by Tomasz wrócił do mnie. Dotknij jego serca i spraw by mu jak dawniej zależało na mnie, na nas. Kocham go mimo tego ile przysporzył mi bólu,łez nie chce być z kimś innym.Proszę daj mu łaskę miłości do mnie,by przypomniał sobie wszystko co było dobre nasze plany, marzenia, by serce jego napełniła wiara w to ,że możemy razem stworzyć szczęśliwy związek.Proszę niech się do mnie odezwie.Wiem,że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwej, dlatego proszę wysłuchaj mej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 112. Św. Rito błagam Cię przywróć mi moje życie, pozwól mi żyć, cierpienie ma uczyć, mi już stępiło zmysły.. przywróć mi siebie, pozwól być dobrym człowiekiem, ustąp łaski sprawiedliwości i rozwiązania sytuacji która jest tak nie cierpiąca zwłoki i trudna, stale krzywdząca i nie rozłącznie związana ze mną, będąc piętnem na duszy i z dnia na dzień osłabiając moje serce i siły życia. Proszę o życiodajną energię, której Bóg zawsze mi nie szczędził, a którą teraz trudno mi odnaleźć, czy to przez niewierność, błędy czy pasywność długotrwałego cierpienia. Krwawi moje serce, bądź ze mną.

  OdpowiedzUsuń
 113. Anonimowy2.12.12

  Św. Rito błagam pomóż mi, doprowadź do zgody w oim małżeństwie, nawróć mojego męża, otwórz mu ocz, bardzo o to proszę z całego serca. Dopomóż mi Św. Rito, błagam o to. Daj mi siły, abym mogła to przetrwać.

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy3.12.12

  Święta Rito proszę uproś u Boga łaskę potomstwa dla 3 małżenstw, proszę o łaski o które prosze Cię w tym adwencie. Ciebie obieram za patronkę tego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy3.12.12

  Święta Rito, łaskami i cudami słynąca modle się do Ciebie wierząc w Twą moc i siłę wstawiennitwa, proszę, pomoż mi wyjść z mojej beznadziejnej sytuacji finansowej i cieszyć się spokojnym życiem razem z moją rodziną, do końca swego życia będę chwalić i sławić Twe łaski i zasługi

  OdpowiedzUsuń
 116. Anonimowy5.12.12

  św Rito z całego serca proszę o szybkie rozwiązanie sprawy, która leży mi na sercu. przez nieuczciwość pewnej osoby jestem w trudnej sytuacji, codzienne odczuwam lęk i zwątpienie. naraziłam na stres najbliższą mi osobą. wiem, że na to nie zasługuje ale proszę Ci św. Rito o wstawiennictwo za mnie do Pana Jezusa i wybłaganie łaski. ta sprawa tak długo trwa. proszę też o łaskę przebudzenia dla brata, żeby żył dobrze i godnie.
  Proszę, żeby ktoś z wpisujących się tutaj pomodlił się za mnie. ja również modlę się za wszystkich, którzy z nadzieją proszę o wysłuchanie. Bóg zapłać. L

  OdpowiedzUsuń
 117. Aneta8.12.12

  Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego synka Mateuszka (lat 12) z nieoperacyjnego guza mózgu!!! A także o umozenie kredytu ktory musze spłacac po smierci mojej mamy!!!Boje się ze nie dam sobie rady z tym wszystkim!!!BOG ZAPLAC!!!! Aneta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10.12.12

   z całego serca życzę Pani siły i modlę się za synka oraz udane rozwiązanie sprawy finansowej.

   Usuń
 118. necia8.12.12

  Kochana Sw. Rito proszę z całego serca by mój mąż się opamiętał i stał sie lepszym człowiekiem!!!By szanował mnie, naszego synka i innych ludzi!!! By nauczył się odróżniać dobro od zła!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10.12.12

   a takim razie obie modlimy sie o to samo.

   Usuń
 119. Anonimowy9.12.12

  święta Rito dziękuję Ci za to, że jesteś. Od kilku miesięcy czuję Twoje wsparcie. Jest to wspaniałe uczucie spokoju i zaufania Bogu. Drogie siostry,nauczyłam się modlić we własnej intencji ale bardzo Was proszę wspomóżcie modlitwą w intencji koleżanki Elżbiety, która kolejny rok zmaga się z chorobą nowotworową. Błagam, aby w tej chorobie nie opuszczała jej wiara i nadzieja. Aby spokój ducha zawsze jej towarzyszył. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 120. Anonimowy10.12.12

  św Rito, błagam ze wszystkich sił, jakie jeszcze mi zostały, z całego serca ocal moją rodzinę. Ty wiesz na co czekam. nieuczciwy człowiek pogrążył mnie i moją rodzinę, błagam o litość i szczęśliwe odzyskanie pieniędzy. niczego więcej nie pragnę jak tylko naprawić błąd, który popełniłam. Ty jedyna możesz wymodlić łaskę. nie mam sił na walkę, mam najczarniejsze myśli i boję się. Proszę o pomoc. Bóg zapłać!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy11.12.12

  św Rito, modlę się do Ciebie o cud, bo moja sprawa jest beznadziejna. proszę o pomoc w sprawie, która leży mi na sercu. ten ostatni raz błagam o pomoc, nie zostawiaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy12.12.12

  św. Rito, z całych sił proszę o pomoc. szczególnie dziś proszę o łaskę. Bóg zapłać

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy12.12.12

  Święta Rito ,która potrafisz wyprosić morze łask , proszę Ciebie z całego serca o pomoc w zdaniu egzaminów mojej córki Anety ,bardzo źle to znosi, chociaż jest zdolną dziewczyną i naprawdę się uczy.
  Popada jednak w depresję . która ją blokuje,
  Składam podziękowanie za powrót córki do Kościoła.
  Wspieraj moje dzieci w dorosłym ich życiu prowadź dobrą drogą. I wyproś również dla mnie łaskę o którą wielokrotnie Ciebie prosiłam.
  Z CAŁEGO SERCA SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ.

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy13.12.12

  Święta Rito, bardzo bardzo dziękuję za łaskę i pomoc w spr mieszkaniowej. proszę Cię z całego mojego serca o pomoc w odzyskaniu pieniędzy. strasznie Cię proszę. Bóg zapłać!!

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy14.12.12

  Święta Rito, błagam o cud uzdrowienia dla dzieciątka, które moja siostra nosi w swoim łonie.Proszę o to by to dzieciątko urodziło się zdrowe, proszę żeby na kolejnym usg wszystko było w normie, żeby te guzy znikły, serduszko normalnie pracowało.Proszę z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy15.12.12

  Święta Rito, wiem że dzięki Tobie doświadczyłam już jednego cudu kiedy poprzednim razem Michał dał mi szanse.Obiecywałam wtedy,że tego nie zepsuję,a zrobiłam to szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.Obiecywałam,że proszę o powrót Michała już ostatni raz.A teraz znowu proszę o to samo... Błagam Św.Rito pomóż mi go odzyskać.Sytuacja jest naprawdę beznadziejna bo on jest już z inną,a mnie nie chce znać i twierdzi,że czuje już do mnie tylko wrogość.Proszę spraw aby jego miłość do mnie znów się odrodziła i aby rozstał się z tamtą kobietą.Tak bardzo go kocham...Jest spełnieniem moich marzeń.Błagam z całego serca,spraw aby do mnie wrócił.Bo od prawie pół roku nie funkcjonuję już normalnie.Tylko wiara w Twoją pomoc trzyma mnie jeszcze przy życiu...

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy16.12.12

  Św Rito, codziennie się modlę o rozwiązanie sprawy, która jest moim wielkim utrapieniem. Ty wiesz jak bardzo potrzebuję Twojej pomocy. błagam Cię z całego serca zanieś moje błagania przez oblicze Jezusa i wybłagaj dla mnie łaskę odzyskania tego, co zostało zabrane mojej rodzinie. jest mi bardzo źle, cierpi moja rodzina. proszę wysłuchaj mnie, bardzo małą i grzeszną osobę. wdzięczna będę do końca życia, tylko o tą jedną pomoc proszę....

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy16.12.12

  kochana Święto Rito pomóż mi dzisiaj w mojej trudnej ssytuacji finansowej. Codziennie modlę się Do Ciebie i wierzą w Twą moc dlatego do końca życia będę sławić Twe imię i moc udzielania łask

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy17.12.12

  Św Rito, nie opuszczaj mnie w potrzebie. codziennie proszę o wstawiennictwo w sprawie, która trapi mnie i moją mamę. wiem, że jestem niegodna, jednocześnie proszę Cię o wstawiennictwo i modlitwę za mnie. szczególnie dziś ... Błagam ze wszystkich sił jakie mi jeszcze pozostały, spraw by ta sprawa się zakończyła pomyślnie. o cokolwiek poprosisz, pan Bóg to spełni. Błagam i proszę o wstawiennictwo za mnie. przysięgam, ze do końca moich dni będę sławiła imię Twoje, będę się starała, aby żyć zgodnie z przykazaniami. nie mam już sił na walkę z człowiekiem, który nas krzywdzi. błagam Św. Rito spraw by ten człowiek się zmienił, by w jego sercu pojawił się cień odpowiedzialności i naprawił krzywdy. jestem u kresu sił, powoli tracę nadzieję. błagam Św Rito, spójrz na mnie grzeszną osobę i pomóż mi. jeszcze raz błagam i Bóg zapłać za dotychczasowe łaski. L

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy18.12.12

  Św. Rito modlę się codziennie, proszę o łaskę powrotu mojej żony. Myślę o niej w każdej sekundzie. Nie chcę nikogo innego zależy mi tylko na niej. Nie doceniłem tego co miałem, a teraz każdy następny dzień jest koszmarem. Samotność jest straszna. Św. Rito pomóż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy10.2.13

   Modlę się nadal choć żona nie pozostawia nadzieji. Ale wierzę, że św. Rita mi pomoże.

   Usuń
 131. Anonimowy20.12.12

  Św. Rito, proszę bądź przy mnie każdego dnia. modlę się codziennie o zakończenie trudnej sprawy finansowej. Św Rito zanieś moją prośbę przez obliczę Pana Jezusa i wybłagaj aby to wszystko się dobrze skończyło. chroń mnie i moją rodzinę codziennie, spraw, żeby po tylu latach zwątpienia i walki o lepsze życie, nam się udało zakończyć sprawę. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy22.12.12

  Święta Rito błagam wyproś dla Tomka nawrócenie,by stał się katolikiem uwierzył w Boga. Pomóż mu i mnie wiem,że Bóg chce dla nas dobrze i głęboko wierzę, że kiedyś znów połączy nasze drogi życia.

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy24.12.12

  Święta Rito proszę spraw, by Tomasz wrócił do mnie. Dotknij jego serca i spraw by mu jak dawniej zależało na mnie, na nas. Kocham go mimo tego ile przysporzył mi bólu,łez nie chce być z kimś innym.Proszę daj mu łaskę miłości do mnie,by przypomniał sobie wszystko co było dobre nasze plany, marzenia, by serce jego napełniła wiara w to ,że możemy razem stworzyć szczęśliwy związek.Proszę niech się do mnie odezwie.Wiem,że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwej, dlatego proszę wysłuchaj mej prośby.

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy25.12.12

  Św Rito, dziękuję za już otrzymane łaski. Błagam Cię z całego serca o zakończenie sprawy, która trwa już od dwóch lat. Proszę, aby człowiek, który nas skrzywdził opamiętał się i poczuł odpowiedzialność za to co zrobił. Błagam Cię pomóż nam i wstaw się za mnie do Pana Boga Wszechmogącego w intencji zakończenia sprawy finansowej. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, proszę pomóż mi. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy1.1.13

  Śięta Rito, zwracam się do Ciebie o pomoc w mojej beznadziejnem sprawie, jesteś jedyną , która może mi pomóc wyjść z problemów finansowych, dlatego oddaję się pod twoją opieke proszę ocal moją rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy1.1.13

  św Rito, błagam z całych moich sił, które mi zostały o wstawiennictwo w pomyślnym rozwiązaniu mojej trudnej sprawy. proszę pomóż mi i spraw, aby ta sprawa szczęśliwie i szybko się zakończyła. czekam już tak długo, cierpi na tym moja rodzina. proszę ocal mnie i wysłuchaj moich próśb. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy1.1.13

  Św. Rito, proszę uproś mi u Boga to, abym mogła założyć szczęśliwą rodzinę. Błagam Cię, wstawiaj się za mną, abym nie musiała już długo czekać. Tak bardzo mi ciężko. Jezu wysłuchaj moich próśb. Obiecuję pojechać do różnych świętych miejsc, aby złożyć podziękowanie.

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy2.1.13

  Św Rito, proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, abym mogła zakończyć trudną sprawę finansową. W Tobie moja jedyna nadzieja. proszę nie zostawiaj mnie samej. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy3.1.13

  Święta Rito błagam,by Tomek się nawrócił uwierzył w Boga, zaczął chodzić do Kościoła.
  Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie,by zrozumiał,że to człowiek jest ważny nie dobra materialne.By wyzbył się egoizmu, upartości był taki jak kiedyś dobry,gotowy do poświęceń dla drugiej osoby.Błagam pomóż mu,by się opamiętał i wrócił do mnie, a przede wszystkim do Ciebie Boże.

  OdpowiedzUsuń
 140. Św. Rito, proszę i błagam wstaw się u Pana Boga za moim synem i za mną. By mój syn nie odziedziczył po mnie ciężkiej choroby i bym ja została dzięki Twojej łasce i Boga uzdrowiona. Bym mogła być zdrową matką i żoną.
  Nie zostawiaj nas Św. Rito.
  Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy5.1.13

  Św. Rito proszę Cię wyproś mi u Boga łaskę macierzyństwa. bym mogla urodzić zdrowe, szczęśliwe dzieci Dorota

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy6.1.13

  Św. Rito, proszę gorąco o wstawiennoctwo do Pana, proszę o nawrócenie mojego męża, aby powrócił do Pana Boga i Kościoła. Proszę o scalenie mojego małżeństwa i odnowienie w nas miłośći i zaufania. Proszę o uzdrowienie mojego syna oraz pomoc w trudnej sytuacji finansowej. Św. Rito wierzę w Twoje wstawiennictwo.

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy6.1.13

  Św. Rito, proszę ze wszystkich sił o zakończenie trudnej sprawy finansowej. Błagam pomóż mi i mojej rodzinie odzyskać spokój i bezpieczeństwo. Nie zostawiaj mnie. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy10.1.13

  Święta Rito proszę o Twoje stawiennictwo u Boga, błagam o zdrowie dla mojego synka Jasia i męża Piotra, zawierzam w Tobie i ufam w pomyślny bieg spraw w naszej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy10.1.13

  Św. Rito, proszę z całego serca o wstawiennictwo do Pana Jezusa o poprawę sytuacji finansowej i odzyskanie pieniędzy. Wierzę, że Ty wszystko możesz, błagam o modlitwę za mnie i za całą moją rodzinę. Proszę też o opiekę nad bratem, proszę, żeby odnalazł swoją drogę i spokoj wewnętrzny. Wielkie Bóg zapłać za dotychczasowe łaski oraz za miłość rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy13.1.13

  Proszę o modlitwę za mnie o pozostawienie mnie na dotychczasowym stanowisku i za osoby które o tym decydują.Sw Rito pomoz.

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy13.1.13

  Św Rito proszę miej mnie pod swoją opieką zjednaj mi ludzi w pracy abym pozostała na dotychczasowym stanowisku.

  OdpowiedzUsuń
 148. Anonimowy15.1.13

  Św Rito proszę o modlitwę za mnie o korzystne zakończenie sprawy finansowej. Błagam z całego serca, miej mnie i moją rodzinę w opiece. pozwól mi cieszyć się szczęśliwym zakończeniem pewnej sprawy, która leży mi na sercu. pomóż mi błagam.

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy15.1.13

  Św Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej choroby Kacperka. z zaniku szpiku kostnego. o udany przeszczep.

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy17.1.13

  Święta Rito błagam,by Tomek się nawrócił uwierzył w Boga, zaczął chodzić do Kościoła.
  Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie,by zrozumiał,że to człowiek jest ważny nie dobra materialne.By wyzbył się egoizmu, upartości był taki jak kiedyś dobry,gotowy do poświęceń dla drugiej osoby.Błagam pomóż mu,by się opamiętał i wrócił do mnie, a przede wszystkim do Ciebie Boże.

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy17.1.13

  Święta Rito błagam,by Tomek się nawrócił uwierzył w Boga, zaczął chodzić do Kościoła.
  Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie,by zrozumiał,że to człowiek jest ważny nie dobra materialne.By wyzbył się egoizmu, upartości był taki jak kiedyś dobry,gotowy do poświęceń dla drugiej osoby.Błagam pomóż mu,by się opamiętał i wrócił do mnie, a przede wszystkim do Ciebie Boże.

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy17.1.13

  Św Rito, proszę o modlitwę za mnie do Pana Boga o odzyskanie pieniędzy i zakończenie sytuacji, w której znalazła się moja rodzina. nie zostawiaj mnie samej proszę.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy21.1.13

  Święta Rito proszę Cię z całego serca abym zdała maturę i dostała się na wymarzone studia ...

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy22.1.13

  Święta Rito błagam,by Tomek się nawrócił uwierzył w Boga, zaczął chodzić do Kościoła.
  Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie,by zrozumiał,że to człowiek jest ważny nie dobra materialne.By wyzbył się egoizmu, upartości był taki jak kiedyś dobry,gotowy do poświęceń dla drugiej osoby.Błagam pomóż mu,by się opamiętał i wrócił do mnie, a przede wszystkim do Ciebie Boże.

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy22.1.13

  Święta Rito, cudowna wspomożycielko, proszę Cię wstawiaj sie do Pana Boga w sprawie mojego małżeństwa. Uwolnij mojego męża Miroslawa od złych wpływów,od kobiet, od złych duchów. Pomóż mu wejśc na droge nawrócenia, na drogę Bożą, pomóż mu wrócić do rodziny, do domu. Wyproś dla nas miłosierdzie Boże i uwolnienie od złych myśli, słow i czynów, od braku wzajemnego przebaczenia.
  Wyproś dla nas żal za grzechy, wzajemną miłość i szacunek. Święta Rito, TY przeżywałaś trudne małzeństwo, dodaj mi sily i wiary jaką Ty miałaś pokonujac właqsne trudy i utrapienia.Proszę, dopomóż nam przezwycieżyć ten straszny kryzys w naszym małzeństwie.Bożena

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy23.1.13

  Święta Rito błagam,by Tomek się nawrócił uwierzył w Boga, zaczął chodzić do Kościoła.
  Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie,by zrozumiał,że to człowiek jest ważny nie dobra materialne.By wyzbył się egoizmu, upartości był taki jak kiedyś dobry,gotowy do poświęceń dla drugiej osoby.Błagam pomóż mu,by się opamiętał i wrócił do mnie, a przede wszystkim do Ciebie Boże.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy23.1.13

  Św. Rito, błagam Cię o pomoc. nie mam już nadziei, że to się kiedyś zakończy. proszę, jak nigdy dotąd, o zakończenie trudnej sprawy finansowej. ulituj się nade mną, pomóż mi tak bardzo Cię proszę.

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy23.1.13

  Kochana Święta Rito błagam Cię o cud w sprawie mojej córki Małgosi.Błagam stań w jej obronie przed sądem na sprawie rozwodowej w dniu 22 marca .Błagam Cię nie pozwól skrzywdzić porzuconej przez Pawła mojej córki i malutkiej wnuczki. Kochana Święta małżeństwo to Sakrament na który Paweł wnosząc do sądu podniósł rękę. Błagam Cię o uproszenie dla niego łaski nawrócenia, opamiętania, a jeżeli to zgodne z Wolą Bożą o powrót do żony i dziecka.Święta Rito wyproś dla Małgosi zdrowie, daj siłę wiary wytrwałości i ufności w Boże Miłosierdzie.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy24.1.13

  Św. Rito błagam o modlitwę i wstawiennictwo za mnie do Pana Boga. proszę Cię o zakończenie sprawy finansowej i bezpieczeństwo. błagam, żeby moja rodzina nie straciła mieszkania, żeby sprawa która nas dopadła szczęśliwie się zakończyła. moja rodzina tyle przeszła, tak bardzo cierpiała. błagam nie doświadczaj nas więcej w ten sposób. proszę o siłę i wiarę, że wszystko się ułoży. Św Rito proszę z całego serca o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy26.1.13

  Św.Rito yfam Ci z całego serca,dziękuję za wszystko ,nie mam już sił walczyć o moje małżeństwo składam w Twoje ręce moje życie i miłość zanieś je do Boga i wyproś moje łaski.Amen

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy27.1.13

  Św Rito, zrobiłam dużo, żeby moje i mojej mamy życie toczyło się z dala od przemocy, agresji i awantur. przeszłyśmy długą drogę do względnej normalności. teraz Pan Bóg mnie znowu doświadcza, po raz kolejny zawala mi się życie. Módl się za mnie Św Rito, żebym znalazła sens w tym co się dzieje oraz miłość i zrozumienie. Proszę o siłe, żebym mogła sobie poradzić. Prowadź mnie, bo ja sama nie widzę drogi i nie mam już sił i nadziei. proszę módl się za mnie, żebym umiała wybaczyć tym, którzy nas krzywdzą, żebym nie pragneła zemsty i nie nie nienawidziła. bądź ze mną, bo nie mam już nikogo. amen

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy31.1.13

  SW.RITO. znowu slyszei od lekarzy i ludzi ktorzy chca nam pomoc ze nie ma nadziei bo 10 cm. nowotwor na plucu i nie operacy ale2 lata sobie radzii .dzisiaj nowa chemia bo po 4 - cyklach tylko 1,5 cm sie zmijszylo.placze nie widze liter ale nie ma przerzutow i wiemze blagajac ciebie to jest twoja zasluga. ale dzisiaj znowu sie zaczelam bardzo bac bo wszycy mowia ze cudze on zyje a ja prosze o najwieksza laske . ola ske wyzdrowienia na duchu i na ciele. tyle razy prosilam i sawsze bylam wysluchana. prosze aby sie stalo wedlug woli ojca ale ty sw. RITO wiesz czy mozesz wyprosic nam naszym dziecim ,wnokom, mnie abysmy sie mogli cieszyc soba. alicja

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy31.1.13

  Kochana Święta Rito wiem, że moja sprawa jest po ludzku przegrana, ale też wiem, że nie dla Ciebie a przede wszystkim dla Naszego Pana... Błagam o Cudowną przemianę serca i myśli Michała by wrócił do mnie i do Boga jak ten syn marnotrawny... Boże Niech Będzie Wola Twoja. Jezu Ufam Tobie.

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy1.2.13

  Św Rito bądź zawsze przy mnie, błagam Cię módl się za mnie do Pana Boga o poprawę sytuacji finansowej, odzyskanie pieniędzy od ludzi, którzy nam są winni. błagam Cię żeby sprawa z mieszkaniem szczęśliwie się zakończyła. proszę bądź przy mnie bo nie mam już nadziei na poprawę zycia. amen

  OdpowiedzUsuń
 165. Anonimowy4.2.13

  Św Rito, z całego serca proszę Cię ochroń moją rodzinę przed zagrożeniem. proszę módl się za mnie do Pana Jezusa o szczęśliwe rozwiązanie sprawy z mieszkaniem. proszę,żebyśmy nie były nękane, proszę o spokojne życie dla siebie i mojej mamy. chroń nas. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy4.2.13

  Św.Rito c załego serca prosze o pojednanie z Tomaszem i przebaczenie sobie wzajemnych krzywd i uzdrowienie naszych dusz przez udzielenie laski wyproszonej przez Jezusa Chrystusa za posrednictwem Twoim zebysmy znow byli razem ale W Jezusie chrystusie.Bardzo proszę.

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy5.2.13

  Święta Rito proszę spraw, by Tomasz wrócił do mnie. Dotknij jego serca i spraw by mu jak dawniej zależało na mnie, na nas. Kocham go mimo tego ile przysporzył mi bólu,łez nie chce być z kimś innym.Proszę daj mu łaskę miłości do mnie,by przypomniał sobie wszystko co było dobre nasze plany, marzenia, by serce jego napełniła wiara w to ,że możemy razem stworzyć szczęśliwy związek.Proszę niech się do mnie odezwie.Wiem,że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwej, dlatego proszę wysłuchaj mej prośby połącz nasze drogi życia.

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy7.2.13

  sW RITO PROSZE O WSTAWIENNICTWO O UZDROWIENIE DO PANA BOGA DLA MOJEGO NAJMLODSZEGO SYNA KTORY MA GUZ W MOZGU BARDZO NIEBEPIECZNY I NIE NADAJE SIE DO OPERACJI:JAK POQWIEDZIAL LEKARZ::
  blagam wysluchaj mojej prosby..Syn studiuje i to bylaby dla niego najwieksza radosc, gdyz jest wierzacym katolikiem.

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy7.2.13

  Św Rito, z całego serca proszę rozwiązanie spraw, które ciąż mi i mojej rodzinie. proszę o opamiętanie się człowieka, który musi nam oddać pieniądze. proszę, żebyśmy nie straciły mieszkania przez nieuczciwych ludzi. jestem z mamą sama, nie mam nikogo do pomocy, nikt nie interesuje się co się z nami dzieje. nie ma rzeczy niemożliwych dla Ciebie, dlatego błagam ze wszystkich moich sił, aby skończyły się nasze kłopoty. Uproś Pana Jezusa, żeby pomógł nam i dał szczesliwe spokojne życie. tak długo walczyłyśmy z mamą o spokój, a teraz znowu wszystko się wali. błagam Cię bądź zawsze z nami, daj mi siły na walkę z przeciwnościami. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy8.2.13

  Moja modlitwa się ,nie spełnia a ja nie mam siły dalej żyć.....

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy9.2.13

  Sw Rito proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka, tak długo juz czekam, czasem brakuje sił i niknie nadzieja. Boże wysłuchaj mnie proszę, nie opuszczaj. Błogosław tym wszystkim, którzy się za mnie modlą i usłysz te błagania

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy9.2.13

  św Rito,dziękuję że mi pomagasz od 2uch lat i proszę uproś u Boga o łaskę głębokiej wiary i mądrości życiowej dla moich dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy10.2.13

  św Rito proszę zaopiekuj się mną i moją rodziną, wstaw się za mną u Pana Boga. proszę o rozwiązanie problemów, które ciążą mi na sercu. Ty wiesz o co proszę. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy10.2.13

  Dziś dopiero dowiedziałam się o Św. Ricie i o łaskach otrzymanych za Jej pośrednictwem. Pragnę prosić Patronkę Spraw Trudnych i Beznadziejnych o wstawiennictwo w mojej sprawie. Mam 4 dzieci i męża, który narobił ogromnych długów. Straciliśmy mieszkanie, niedługo nie będziemy mieli dachu nad głową. Mąż, który wcześniej mnie zdradzał, a potem wrócił na łono rodziny, obecnie twierdzi, że to była pomyłka. Wszyscy wokół mówią, że powinnam od niego odejść. Tyle, że nie mam dokąd - jego zobowiązania ciążą też na mnie. Poza tym przecież ślubowaliśmy przed Bogiem...
  Nieustannie boję się o dzieci, o to, że na skutek błędów męża one mają po raz kolejny zachwiane poczucie bezpieczeństwa, że nie mamy dachu nad głową i perspektyw, by to wszystko jakoś się ułożyło. Święta Rito i wszyscy, którzy do Niej zanoszą swe modlitwy błagam o wspólną modlitwę w naszej intencji. Wierzę gorąco, że tylko w ten sposób uda nam się pokonać trudności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy11.2.13

   modlę się za Panią i proszę o modlitwę za mnie.

   Usuń
  2. Anonimowy11.2.13

   Modlę się za Panią i proszę WIERZYĆ że wszystko będzie dobrze!Na pewno będzie.

   Usuń
 175. Anonimowy10.2.13

  św Rito dziękuję za Twoja obecnośc w naszym życiu,dziękuję za to że nam pomagasz i jesteś z nami.Tak bardzo Cie czuję,że nawet nie jestem w stanie tego opisać..Proszę bądz pry nas nadal i nigdy nas nie opuszczaj.Kochane siostry proszę o modlitwę za mnie i mojego synka.Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 176. Anonimowy11.2.13

  św Rito, pomóż mi bo nie mam sił. proszę o wstawiennictwo i modlitwę za mnie do Pana Boga. Proszę wyjednaj mi łaskę zakończenia problemów z mieszkaniem. proszę, żeby kłopoty, które na nas spadły przez nieuczciwego człowieka, skończyły się pomyślnie dla nas. Nie mam sił i nadziei, że te kłopoty się kiedyś skończą. błagam po stokroć błagam odsuń od nas te problemy. będę wdzięczna do końca życia, proszę Cię o łaskę, nie zostawiaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy12.2.13

  Św. Rito proszę z całego serca o łaskę wyzdrowienia dla mnie z bardzo ciężkiej choroby. Proszę również o spokój w mojej rodzinie. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy13.2.13

  św Rito zwracam się do ciebie z głęboką wiara w moc twojego wstawiennictwa, proszę cie wyjednaj mi łaskę u pana wstaw się za mną prosząc o łaskę w mojej beznadziejnej sytuacji finansowej do której sama doprowadziłam z całego serca żałuje tak bardzo tych błędów proszę cię wstaw się za mną tak bardzo zależy mi na mojej rodzinie a przez swoją głupote moge ich stracić proszę o pomoc z głęboką wiara gdyż wiara czyni nas silnymi i czyni cuda.

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy14.2.13

  Św. Rito, błagam z całego serca i z wielką wiarą o wstawiennictwo do Pana Jezusa o szczęśliwe rozwiązanie sprawy z mieszkaniem. Proszę o łaskę spokojnego i bezpiecznego życia dla mnie i mamy. Proszę o łaskę szczęśliwego dla nas zakończenia spraw finansowych. Proszę o łaskę odnalezienia drogi życiowej dla brata. Bóg zapłać.

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy14.2.13

  ŚW. Rito dziękuję i z całego serca, dzięki Twojemu wstawiennictwu WCZORAJ zdarzył się cud, od dziesięciu lat pierwszy raz spotkałam w zusie prawdziwego człowieka orzecznika. Otrzymałam rentę, ktoś wreszcie zrozumiał, że depresja to choroba, a nie udawanie, lenistwo itd. Kierowałam swoje modlitwy do Ciebie Sw Rito zaledwie przez 1 miesiąc, a Ty postawiłaś na mojej drodze tak wspaniałego człowieka. który czuje, rozumie chorego. Obiecuję modlić się do Ciebie do końca moich dni. Póki co jestem najszczęśliwszą osobą na świecie... twoja wielbicielka iza

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy15.2.13

  Kochana Sw.Rito.Nadal blagam Cie o wstawiennictwo do Boga, aby wynik egzaminu mojego syna byl pozytywny.
  Miej go w swojej opiece,ulecz go z luszczycy i przywroc mu wiare ktora gdzies zagubil w zyciu.Nie odwracaj sie od nas,patronuj nam w ciezkich chwilach.
  Maria

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy17.2.13

  Św Rito błagam cię dopomóż mi wyjść sytuacji beznadziejnej w jakiej się znalazłam. Wstaw się za moją rodzinę u Jezusa i Maryji o zdrowie i nawrócenie się. Od kilku lat pragnę pojechać z cała rodziną do Lichenia i nie mogę , ponieważ nie mam środków. Proszę Cię dopomóż mi w tym roku zawitać do MARYJI.Wiem , że nie zostawisz mnie i pomożesz.KOCHAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy17.2.13

  Św. Rito z całego serca proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw, które na nas spadły. długo już walczę o bezpieczne życie i długo modlę się do Ciebie. Proszę wysłuchaj mnie i pomóż mi, alby moje życie się odmieniło na lepsze. proszę też wstaw się za mną do Pana Boga abym spotkała miłość i już nie była sama.

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy22.2.13

  Św Rito, proszę z całego serca o wstawiennictwo i modlitwę w intencji zakończenia spraw finansowych. Proszę o przychylny los i miłość. Po wielu latach walki i zmagań błagam o trochę szczęścia i spokoju.

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy27.2.13

  Św.Rito,błagam Cie o łaskę macierzynstwa, tak bardzo pragnę zostac matką.

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy27.2.13

  Św.Rito pomóż mojemu ojcu i bratu którzy nadurzywają alkoholu. Wierze w to ze im sie uda

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy27.2.13

  Św Rito proszę o modlitwę za mnie o spokój w pracy i rozwiązanie problemów zdrowie dla mojej mamy i wszelkie łaski dla nas.

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy1.3.13

  Swieta Rito blagam Cie POMÖZ MI ZNALEZC MIESZKANIE , zeby mnie nikt nie obradzal szykanowal i poniewieral. W Tobie moja Ostatnia Nadzieja.

  Prosze o Modlitwe w mojej Intencji.

  OdpowiedzUsuń
 189. Anonimowy1.3.13

  Święta Rito błagam,by Tomek się nawrócił uwierzył w Boga, zaczął chodzić do Kościoła.
  Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie. Połącz nasze drogi byśmy byli razem. Błagam opamiętaj go, bo bardzo mi ciężko bez niego.

  OdpowiedzUsuń