Modlitwy do św. Rity w beznadziejnych przypadkach

1. Pod ciężarem bólu uciekam się do ciebie, św. Rito, ufny w to, że zostanę wysłuchany. Uwolnij, bardzo cię proszę, moje biedne serce od zmartwień, które mi ciążą i przywróć spokój mojemu duchowi, pełnemu trosk. Ty, która zostałaś wybrana przez Boga jako orędowniczka w przypadkach najbardziej beznadziejnych, wyproś dla mnie łaskę, o którą gorąco cię proszę (...).
Jeśli przeszkodą do wypełnienia moich pragnień są moje winy, wyproś dla mnie u Boga łaskę nawrócenia i przebaczenia poprzez szczerą spowiedź.
Nie dozwól, abym dłużej wylewał łzy goryczy. O święta ciernia i róży, nagrodź nadzieję pokładaną w tobie, a ja ci obiecuję, że gdziekolwiek się znajdę będę głosił twoje wielkie zmiłowanie wobec zatroskanych dusz.
Oblubienico Ukrzyżowanego Chrystusa pomóż mi dobrze żyć i dobrze umrzeć. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu...


2. Święta Rito z Cascia, wzorze żon, matek i zakonnic, uciekam się do twego wstawiennictwa w najtrudniejszych chwilach mego życia. Ty wiesz jak często jestem doświadczany smutkiem, gdyż nie umiem znaleźć drogi wyjścia z wielu bolesnych sytuacji.
Wyproś dla mnie u Pana łaskę, której potrzebuję, a przede wszystkim pełne zaufanie Bogu i wewnętrzny pokój.
Spraw, abym mógł naśladować twoją słodką łagodność, twoją siłę w doświadczeniach i heroiczne miłosierdzie.
Spraw, aby moje cierpienia mogły wspomóc wszystkich moich bliskich i aby wszyscy mogli być zbawieni. Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu.


W: Święta Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik, wyd. IV, OO. Augustianie, Kraków.

1 331 komentarzy:

 1. Anonimowy11.5.13

  Święta Rito, wyproś dla mnie i moich bliskich łaskę rozwiązania naszych najtrudniejszych problemów zdrowotnych, finansowych i małżeńskich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy30.6.13

   Św.Rito dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i proszę uproś mi u Boga Najwyższego łaskę rozwiązania problemów mojego młodszego syn, bo już naprawdę nie mam siły. Miej w opiece całą moją rodzinę.

   Usuń
  2. Anonimowy1.4.14

   Święta Rito, wyproś łaski u najwyższego Boga i oszczędz mi bólu i uzdrow moje oczy

   Usuń
  3. Anonimowy19.9.14

   Św.Rito wyproś mi łaskę, proszę o cud. proszę cię pommóż mi rozwizac moje problemy zdrowotne, materialne, zawodowe, sercowe. prosze zabierz ode mnie troski, niech powroci szczescie i radosc. prosze o powrot normalnej twarzy. dzisiaj dostalam nadzieje ale chvcialabym zeby stal sie cud.

   Usuń
  4. Anonimowy25.9.14

   Świeta Rito pomoz mi w mojej beznadziejnej sytuacji mieszkaniowej w ktorej sie znalazłam

   Usuń
  5. Anonimowy25.9.14

   Św.Rito proszę pomóż w odnalezieniu właściwej drogi. zagubiłam się, cierpię bo jestem sama, smutek i żal przepełnia moje serce, otwórz moje ciało i serce na miłość, postaw na mojej drodze osobę mężczyznę z którym będę mogła spędzić czas, wylecz moją duszę. popraw mój byt zdrowotny, materialny , zawodowy, niech na mojej twarzy zagości radość i szczęście a moje życie nabierze blasku, spraw abym mogła chodzić z podniesioną głową, w tobie nadzieja, jesteś moją ostatnią deską ratunku. pomocy

   Usuń
  6. Anonimowy8.10.14

   Moja Kochana Swieta Rito ,prosze wysluchaj moich prosb ,pomoz mi w mojej bardzo ciezkiej sytuacji,nie pozwol bym znowu ,stracila nadzieje ,bo tylko ty mi ja dajesz.Jak ty mi nie pomozesz ,to juz nikt mi nie pomoze.Kocham Cie i ufam :-)

   Usuń
  7. Anonimowy9.10.14

   Św.Rito proszę cię o laskę i o rozwiązanie wszystkich spraw. stracilam wiarę na lepsze zycie i jutro. jestem samotna i cięzko mi. moje życie wypełnia żal. brak słów , aby opisać. pustka wewnętrzna i samotność przeraża mnie. jak długo to jeszcze będzie trwać. proszę o wstawiennictwo.

   Usuń
  8. Anonimowy19.10.14

   Św.RITO PROSZĘ WYPROŚ LASKĘ DOPOMÓZ W ROZWIĄZANIU WSZYSTKICH SPRAW TRUDNYCH BRATA , BRATOWEJ, WSPOMÓŻ ICH W TRUDNYCH DECYZJACH I DODAJ IM ŁASKI I OTUCHY, NIECH WSZELKIE ZADRY MINĄ , żYCIE NABIERZE KOLORÓW I BARW, NIECH ROZWIĄZANIE BĘDZIE POMYŚLNE I SZCZĘŚLIWE .PROSZĘ I BŁAGAM.

   Usuń
  9. Anonimowy22.1.15

   Święta Rito, proszę wesprzyj mnie w staraniach o utrzymanie naszego małżeństwa. Wyproś łaskę dla mojego męża Andrzeja aby potrafił otworzyć swoje serce . Pomóż mu zawrócić z drogi nienawiści, zemsty , pogoni za pieniędzmi. Niech stanie się cud , zapanuje zgoda w naszym domu.

   Usuń
 2. Anonimowy17.5.13

  więta Rito błagam o wstawiennictwo w mojej sprawie abym nie straciła tej pracy., aby wszystko zakończyło sie pomyślnie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy4.10.13

   Św. Rito błagam daj siłę mi i Tomaszowi spraw by mnie pokochał. Proszę pomóż nam byśmy znów byli razem, pokonali wszelkie przeciwności. Błagam Cię św. Rito napełnij nasze serca prawdziwą miłością.

   Usuń
 3. Anonimowy17.5.13

  sw rito upros mi u boga laske uzdrowienia mojej corko wnuczki i meza

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19.5.13

  Św. Rito proszę Cie o wstawiennictwo wu Boga o uzdrowienie Szwagra...

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19.5.13


  Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Boga w prośbie o uzdrowienie Szwagra...

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy19.5.13

  Sw. Rito prosze Cie o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie Andrzeja

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy22.5.13

  Święta Rito, Ty znasz mój problem i sprawę o którą pragnę prosić Boga za Twoim pośrednictwem. Wiem, że jest bardzo trudna, bo dotyczy jeszcze innych osób. Wiem też, że za swój bój częściowo sama jestem odpowiedzialna. otrzymałam kiedyś łaskę, ale ją zmarnowałam. Teraz to widzę, rozumiem i bardzo żałuję. Uproś mi miłosierdzie Boże i jeszcze jedną szansę na miłość. Proś Boga o cud miłości między mną a Andrzejem, o to by Andrzej powrócił do mnie z darem prawdziwej miłości. Byśmy sobie nawzajem przebaczyli i tym razem dobrze pielęgnowali dar wzajemnej miłości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy22.5.13

  Święta Rito- pomóż mi zdać ten trudny egzamin - ufam, że zdąże i dzięki Tobie pojawi się to wszystko co z nim jest związane i pozwoli uwierzyć, ze można zawsze zaczynać i zdobywać nowe szlaki.Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy24.5.13

  Swięta Rito proszę Cię o łaskę przetrwania i o siłę dla Eweliny i Mariusza, o łaskę dla Kamila o zaliczenie zagrożonych przedmiotów w szkole ,aby odizolował się od złego towarzystwa wyszedł z nałogu narkotykowego i alkoholu oświeć go i zawróć go z tej złej drogi którą chodzi.A dla siebie proszę o łaskę uzdrowienia abym już nigdy nie musiała przejść choroby nowotworowej,daj mi dużo siły w pokonywaniu moich problemów.A dla mojej mamy proszę o zdrowie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 10. Swieta RITO wspomuz moje Modlitwy do Boga wesprzyj mnie i moich bliskich w codziennym zyciu Pomuz mi wytrwac i daj sile w dzien i w nocy by muc nadal opiekowac sie Nikolka i wspierac ja by jej zycie nie bylo smutkiem i lekiem Prosze by nadszedl dzien by byla uzdrowiona i mogla muwic chodzic i rozumiec uzdrow ja fizycznie i psychicznie .Wspiraj mnie i moich bliskich w trudnych decyzjach by nie zbladzili i zawsze droge do Boga odnajdowali .

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy25.5.13

  Święta Rito w Twoim wstawiennictwie moja ostatnia nadzieja. Bardzo Cię proszę i błagam uratuj moje małżeństwo. Ja zrobiłam już chyba wszystko. Jeśli nie to oświeć mnie. Teraz gorąco i nieustannie modle się do Boga o przebaczenie naszych grzechów i ratunek w tej beznadziejnej sytuacji. Błagam Cię Św.Rito ratuj nas.Jezu Ufam Tobie.Ela

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy25.5.13

  Swięta Rito ratuj moje dziecko, które jest uzależnione od Marichuany, ma problemy w szkole ignoruje to co do niego mówię i to o co go proszę, żyje w swoim świecie. Proszę Cię jako matka,wyciągnij go z tego bagna, aby kiedyś nie żałował, że zmarnował sobie życie i nie słuchał moich rad.Błagam Cię z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy26.5.13

  Najkochańsza Święta Rito, w najtrudniejszym okresie mojego życia, kiedy już nikt nie wierzył i każdy stracił nadzieje dałaś mi moc niepojętnej wiary. Kiedy brakowało już sił sprawiałaś że działy się cuda o których nawet nie śniłam. Pomoż Nam proszę wytwać do szcześliwego rozwiąnia sprawy, dałaś mi tak jasne znaki, za które jestem niewypowiedzialnie wdzieczna. Ty wiesz że ten czas zmienił mnie na lepsze, mimo tak wielkiego bólu. Ty sprawiłaś żę zniosłam godnie cierpienie które potem zamieniło się w Radość Swiatło i Szczescie. Wiem ze wszystko mialo sens. Dziekuje ze jest dane przezywac mi tak wielka Milosc. Pomoz mi wytrawac blagam bo wierze ze juz wkrotce wszystko bedzie dobrze. Swieta Rito bede Cie chwilac do konca mych dni za wszystkie Cuda jakie mi wyprosilas.

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy26.5.13

  Święta Rito w Twoim wstawiennictwie moja ostatnia nadzieja. Bardzo Cię proszę i błagam uratuj mnie.Bardzo chcę żyć.Nieustannie modlę się do Boga o przebaczenie moich grzechów i ratunek w tej beznadziejnej sytuacji. Błagam Cię Św.Rito ratuj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy27.5.13

  Święta Rito, proszę Cię bardzo o Twoje wstawiennictwo u Boga,dla mojego syna, który bezmyślnie robił żle, nie licząc się z konsenkwencjami jakie go miały spotkać, teraz czeka w areszcie na wyrok. Proszę o jego uwolnienie i jak najmnieszy wymiar kary. Błagam Cię Święta Rito w Tobie ostatnia moja nadzieja.

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy29.5.13

  Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga dla mojej córki ,aby mogła szczęśliwie wyjść za mąż i założyć rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy31.5.13

  św.Rito wyproś u Pana Boga naszego,u Miłosiernego Jezusa Chrystusa ze wsparciem Matki naszej Najświętszej Maryji Panny łaskę powrotu do zdrowia pacjentki L.

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy2.6.13

  św Rito nawróć mojego męża alkoholika do Boga.

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy3.6.13

  Św.Rito błagam o wstawiennictwo w mojej sytuacji po ludzku beznadziejnej. Błagam nie zostawiaj mnie samej . Wysłuchaj mojej prośby , aby Pan Bóg okazał mi swoje miłosierdzie i pozwolił żyć.

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy10.6.13

  Święta Rito błagam o pomoc w modlitwach, które zanoszę codziennie do Boga. Moja sytuacja jest tak beznadziejna,że chce mi się już tylko płakać.Wszyscy już dawno spisali nas na straty. Ja nie tracę wiary,że uda się nam to uratować.Błagam o cud miłości,zrozumienia i przebaczenia.Co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela.Jezu miłosierny uratuj nas.

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy10.6.13

  Swieta Rito dziekuje za to ze dzis obudzilam sie najszczesliwsza kobieta na swiecie, wysluchalas mych goracych prosb, dziekuje!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy15.6.13

  Święta RITO proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu problemów mojej młodszej córki, którą mąż poniża i bije a ona nie ma dość siły ,aby zdecydować sie aby od niego odejść.Proszę Cię Święta Rito daj jej siłę aby podjęła właściwą decyzje i nie narażała życia swojego i dziecka na ataki męża .Proszę Cię również o modlitwę za mojego zięcia aby Duch Święty pomógł mu zrozumieć,ze źle robi.

  OdpowiedzUsuń
 23. Anonimowy16.6.13

  Św.Rito błagam Cię o cud aby w moim życiu pojawił się Mirek,abyśmy byli razem i stworzyli rodzinę Monika.

  OdpowiedzUsuń
 24. Anonimowy20.6.13

  Swięta Rito błagam o łaskę uzdrowienia dla mojego 29-letniego brata Tomasza

  OdpowiedzUsuń
 25. Anonimowy23.6.13

  Święta Rito, proszę uproś u Pana Boga, żeby moja Ciocia Basia(bardzo dobra, życzliwa i zawsze pogodna kobieta) odzyskała w pełni zdrowie i jak najdłużej mogła cieszyć się życiem, aby zła diagnoza postawiona przez lekarzy została obalona Cudem za Twoim wstawiennictwem.

  OdpowiedzUsuń
 26. Anonimowy24.6.13

  Sw.Rito ratuj naszego syna ks.Piotra przed pokusami szatana a nam uproś zdrowie o ile jesteśmy tego godni.Amen

  OdpowiedzUsuń
 27. Anonimowy25.6.13

  Święta Rito, od kilku lat moje życie to pasmo rozczarowań. Jestem głęboko nieszczęśliwa, błagam Cię o cud wyzdrowienia. Przy życiu trzyma mnie nadzieja , choć jest ona nieustannie zawodzona, co łamie mi serce. Wstaw się za mną u Boga, bo ja jestem niegodna.

  OdpowiedzUsuń
 28. Anonimowy26.6.13

  Święta Rito błagom ulecz wemnie to co chore. Proszęo łaski dla moich synów

  OdpowiedzUsuń
 29. Anonimowy3.7.13

  Święta Rito pomóż mi załatwić tą ważna dla nas sprawę, dając nam ciepło domowego ogniska o to Cię błagam i o to się modlę.

  OdpowiedzUsuń
 30. Anonimowy18.7.13

  Św. Rito, patronko od spraw beznadziejnych i po ludzku niemożliwych,uproś u Miłosiernego Jezusa , aby wybaczył mi moje winy , okazał mi swoje miłosierdzie i jeśli to będzie zgodne z jego wolą uczynił cud w moim życiu , o który go z wielką nadzieją proszę.Błagam ratuj mnie , bo ginę.

  OdpowiedzUsuń
 31. Anonimowy18.7.13

  Św.Rito proszę uproś u Pana Boga , aby mój mąż znalazł pracę.Tak długo jest bez pracy. Proszę pomóż mu.Proszę aby moje córki znalazły dobrych mężów , aby nie były same.Proszę o miłość dla nich.

  OdpowiedzUsuń
 32. Anonimowy23.7.13

  Św. Rito, proszę z całego serca upros u Pana Boga łaskę dla mnie o to by wrócił do mnie mój ukochany, by Bóg poruszył jego serce i myśli, bardzo go kocham, tęsknię za nim i bardzo mi go brakuje. Wiele popełniłam błędow w życiu ale nie chcę starcić kolejnej miłości. Stanął na mojej drodzę a ja pokochałam go ponad wszystko. Daj nam szansę Panie Boże. Pobłogosław nam. Z Twoim błogoslawieństwem wszystko jet możliwe. Proszę, niech mnie pokocha i wróci... Wciąż czekam.Ela

  OdpowiedzUsuń
 33. Anonimowy31.7.13

  Swięta Rito, ukochana, zawsze bliska, proszę pomóż Dominisi wrócić do zdrowia, by minęły wszystkie nękające Ją kłopoty, by na nowo mogła cieszyć się z każdej chwili dnia, żyła pełnią życia;
  Wyproś u Najwyższego łaskę siły w znoszeniu codziennych dolegliwości; by nie zatraciła swojego pogodnego podejścia do rzeczywistości, swojej dziecięcej radości.

  OdpowiedzUsuń
 34. Anonimowy1.8.13

  Św. Rito potężna orędowniczko w sprawach beznadziejnych uproś u Boga Najwyższego łaskę męstwa i pokój ducha w cierpieniu oraz cudowne uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Jarka.

  OdpowiedzUsuń
 35. SW.RITO błagam cie wysłuchaj mnie,prosze cie o wyleczenie moich oczu.Spraw aby moj ukochany Piotr wrocił przepełniony miłoscia do mnie.Doprowadz do naszego spotkania,niech zateskni za mna i kocha mnie na wieki.

  OdpowiedzUsuń
 36. Anonimowy7.8.13

  Święta Rito proszę Cię i błagam o wstawiennictwo do Boga Najwyższego o pomyślne rozwiązanie naszych trudnych problemów rodzinnych, finansowych i zdrowotnych. Ty wiesz jak bardzo skomplikowana jest nasza sytuacja, dlatego spraw abyśmy odzyskali spokój wewnętrzny i wreszcie wyszli z tej matni. Proszę Ciebie Jezu miłosierny i Ciebie Matko Boża za wstawiennictwem Świętej Rity o rozwikłanie naszych trudnych i beznadziejnych spraw. O Święta Rito wspieraj nas i nie opuszczaj nas.

  OdpowiedzUsuń
 37. Anonimowy18.8.13

  Święta Rito proszę Cię o pomoc,zostałam sama z dziecmi,mąż odszedł do innej.Pracuje,staram się ale nie wychodzi za bardzo,jest Mi samej ciężko,próbuję byc silna ale nie daję rady,Proszę o wstawiennictwo u Boga zebym dała radę godne wychować dzieci,nie upaść na dno.Proszę o pomoc coraz częsćiej wątpie czy spotkam kogoś kto pomoże Mi w tym wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 38. Anonimowy18.8.13

  Św Rito patronko od spraw beznadziejnych proszę Cię wstaw się za mną u Boga, wiem, że nie zawsze moje życie było zgodne z zasadami ale naprawdę szczerze chcę się zmienić. Proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny i znajomych, błagam również i modlę się za moją szefową, która jest niezwykle trudnym człowiekiem.Spraw aby szanowała swoich pracowników i traktowała ich po ludzku:( I najważniejsza prośba - Ty wiesz przez co płaczę po nocach od wielu lat:( rozwiąż tą sprawę Św Rito błagam bo dłużej już tak nie dam rady:( chce żeby moje serce znowu uśmiechało się:( Odwiedzę Cię kiedyś Rito z Cascia
  B.R

  OdpowiedzUsuń
 39. Anonimowy20.8.13

  Święta Rito moja sytuacja w pracy jest beznadziejna błagam o pomoc o to żeby moje problemy zakończyły się pozytywnie i również tych których sprawa jest z tym związana. Błagam aby zarówno mi jak i tym osobom nie stała się żadna krzywda aby dalej była praca aby wszystko miało pozytywne zakończenie i ażeby moje obawy z tym się nie spełniły.

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonimowy22.8.13

  św.Rito proszę Ciebie usłysz moje błagani pomóż mi wyjśc z tej biedy św.Rito bez Twojej pomocy znajdziemy sie pod mostem zostaniemy bez niczego błagam o pomoc iwstawiennictwo u Boga św.Rito błagam uratuj nas

  OdpowiedzUsuń
 41. Anonimowy27.8.13

  św. Rito,usłysz moją prośbę.proszę Cię o pomoc w znależieniu pracy bym mogła wyjść z biedy w której jestem od tylu lat.Proszę o opiekę nad miomi bliskimi.

  OdpowiedzUsuń
 42. Anonimowy30.8.13

  Święta Rito,
  pomóż mi w moim problemie i uproś Boga o rozwiązanie go. Uproś dar łaski dla mnie i Tomka, dar prawdziwej miłości i wzajemnego przebaczenia. Sprawa jest po ludzku beznadziejna, Tylko Bóg wie jak jest zagmatwana. Uproś by wrócił do mnie. Minęło juz tyle miesięcy, a ja nie potrafię zmusic się by zapomnieć, bardzo tęsknie. Proszę by wrócił z prawdziwą miłością, Bozą miościa. Jeśli taka jest wola Boga.

  OdpowiedzUsuń
 43. Anonimowy4.9.13

  Święta Rito,błagam i proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Najwyższego o pomoc,w znalezieniu pracy dla moich synów,o miłość i zgodę w rodzinie Jacka,aby nie odchodzili od kościoła,o dary Ducha Św. dla wnuków,proszę jeszcze o łaskę zdrowia dla Janusza.Sw.Rito pomóż mi.

  OdpowiedzUsuń
 44. Anonimowy10.9.13

  Ukochana Święta Rito,

  Dziękuję Ci za wszystko, za to,że jesteś. Za to,że nie opuszczasz, wspierasz.

  Proszę z całego serca o opiekę nad Moją Najukochańszą Dominiką.
  Proszę, by czekający Ją zabieg przebiegł pomyślnie, żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej, żeby szybko wyszła ze szpitala i dzielnie zniosła rehabilitację.
  A przede wszystkim, by wróciła do zdrowia, by skończyły się Jej dolegliwości i mogła dużo lepiej się poczuć. Dodaj Jej sił na te trudne dni, daj dużo wytrwałości, odwagi, by się nie bała. By nie traciła wiary w szybkie wyzdrowienie i dzięki temu była dzielna i silna.

  Wiem, że nas nie opuścisz. Tyle razy pomagałaś przetrwać nam trudne momenty, dawałaś motywację i bezpieczeństwo. To wszystko było motorem naszych działań.

  A teraz prosimy jak najgoręcej o zdrowie dla Dominisi. Jest Najukochańszm i Najcudowniejszym człowiekiem jakiego znam, ma w sobie tyle dobroci, miłości, empatii. Jest słoneczkiem, pogodą, radością, całym moim życiem. Tak bardzo się o Nią martwię i tak bardzo proszę.. Pomóż, wesprzyj, daj siłę..


  Proszę o siłę także dla siebie, dla nas, rodziców, byśmy mogli być ostoją i wsparciem dla Dominiczki w tych ważnych dniach. Daj dużo wytrwałości, cierpliwości.

  Wyproś, wybłagaj dla Niej zdrowie, radość, pogodę ducha, zadowolenie z wybranych studiów, z pobytu w innym mieście. Postaw na Jej drodze dobrych, życzliwych ludzi,
  przyjaciół. Daj prawdziwą miłość i radość przyjaźni.

  Proszę, i dziękuję, za to że czuję Twoją bliskość. Dziękuję z wsparcie, mądrość, którą dajesz mi każdego dnia modlitwy..

  Bóg zapłać.


  Małgorzata


  OdpowiedzUsuń
 45. Anonimowy22.9.13

  22 każdego miesiąca ze szczególną wdzięcznością patrze w niebo i do Ciebie zanosze modlitwy bajdrozsza swieta Rito. Dziekuje za opiekę i wstawiennictwo, dziekuje ze skonczyl sie koszmar dziekuje za jeszcze mocniej swieci slonce..

  OdpowiedzUsuń
 46. Anonimowy22.9.13

  22 każdego miesiąca ze szczególną wdzięcznością patrze w niebo i do Ciebie zanosze modlitwy bajdrozsza swieta Rito. Dziekuje za opiekę i wstawiennictwo, dziekuje ze skonczyl sie koszmar dziekuje za jeszcze mocniej swieci slonce..

  OdpowiedzUsuń
 47. Anonimowy22.9.13

  Święta Rito pomóż mi znaleźć pracę, z której będę dumna i którą wykonując nikogo nie zawiodę. Święta Rito módl się także za mój związek. Święta Rito pomóż mi nie czuć się taką samotną i zagubioną jak w tej chwili.

  OdpowiedzUsuń
 48. Anonimowy23.9.13

  Ukochana Święta Rito,

  Dziękuję za wszystko, za wsparcie w trudnych momentach i za to, że czułam Twoją obecność, opiekę, za to, że dałaś Dominisi tyle siły, odwagi i cierpliwości.
  Nie jestem w stanie słowami wyrazić tego, co czuję..
  Dziękuję, dziękuję.

  Proszę nieustannie o opiekę nad Dominiczką, by szybko wróciła do zdrowia, by skończyły się nękające Ją dolegliwości.By mogła cieszyć się i być znowu pogodną, radosną.
  By nabrała sił przed nowym etapem nauki.By była zadowolona z wybranego kierunku, by poznała nowych, życzliwych ludzi, by miała bratnią duszę, by zaaklimatyzowała się w nowym środowisku.
  Nie opuszczaj Jej, dodaj sił.

  Dziękuję Ci z całego serca

  Małgorzata

  OdpowiedzUsuń
 49. Św Rito Błagam o Ratunek !!!!!!
  Proszę otwórz serce Piotra na moją miłość ,proszę żeby przejrzał na oczy i odsuń do niego tych ludzi którzy zniszczyli nasze życie
  Błagam o pomoc ,bo sama już nie daję rady !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 50. Anonimowy20.10.13

  O Święta Orędowniczko w sprawach trudnych proszę Cię o łaskę pomocy, wejrzyj na mą prośbę łaskawym wzrokiem i wstaw się za mną u Pana. Mam szansę rozpocząć życie od nowa, naprawić wszystko to co było złe. Proszę Cię pomóż mi i mężowi kupić dom, abyśmy razem z dziećmi rozpoczęli w nim nowe lepsze życie, abyśmy stworzyli w nim kochającą się rodzinę, abyśmy byli zawsze razem. Błagam Cię o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 51. Anonimowy21.10.13

  Kochana Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa, aby zesłał wszelkie łaski i błogosławieństwo na naszą rodzinę. Bardzo pragnę z całego serca aby nasze małżeństwo przetrwało wielki kryzys i abyśmy w miłości i wzajemnym szacunku wytrwali do ostatnich chwil naszego życia. Jezu ufam Tobie ,Jezu oddaję się Tobie. Z całego serca wierzę że odmienisz nasze życie.
  Mąż.

  OdpowiedzUsuń
 52. Anonimowy21.10.13

  Kochana Święta Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa, aby zesłał wszelkie łaski i błogosławieństwo na naszą rodzinę. Bardzo pragnę z całego serca aby nasze małżeństwo przetrwało wielki kryzys i abyśmy w miłości i wzajemnym szacunku wytrwali do ostatnich chwil naszego życia. Jezu ufam Tobie ,Jezu oddaję się Tobie. Z całego serca wierzę że odmienisz nasze życie.
  Mąż.

  OdpowiedzUsuń
 53. Anonimowy23.10.13

  Kochana Swięta Rito, dziękuję Ci za dotychczasowe łaski jakie wymodliłaś dla mojego syna u Najwyższego Pana i proszę Cie o dalszą opiekę nad moją rodziną.

  OdpowiedzUsuń
 54. Anonimowy24.10.13

  Miłosierna Świ. Rito - wołam i błagam Cię o wstawiennictwo abyś wyprosiła dla mnie u Jezusa łaskę uzdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 55. Anonimowy28.10.13

  Swięta Rito proszę Cię o pomoc żebym nie utraciła tej pracy , żeby mi nie zabrali godzin biologii żebym miała cały etat tak abym mogła pomagać rodzicom i nie być dla nich ciężarem
  proszę Cię żeby MK przestała mi szkodzić
  Oraz o odważną jazdę samochodzem

  OdpowiedzUsuń
 56. Anonimowy28.10.13

  Uwolnij mnie św Rito od człowieka, który mnie bardzo skrzywdził... zniewolił, tylko po to aby skrzywdzić. Ulecz moje zranione serce, abym mogła jeszcze kogokolwiek pokochać, zaufać..

  OdpowiedzUsuń
 57. Anonimowy5.11.13

  Kochana Św. Rito proszę Cię wysłuchaj mojej prośby, spraw aby moja rodzina się nie rozpadła, aby mój mąż zrozumiał ja ważna jest rodzina i oby odnalazł w sobie miłość do mnie. Pomóż mu zerwać kontakt z osoba ,która niszczy moja rodzinę. Proszę wstaw się za mną u Boga Najwyższego. W Tobie moja największa nadzieją

  OdpowiedzUsuń
 58. Anonimowy6.11.13

  Święta Rito, wyproś mi łaskę bycia z nim na dobre i złe, każdego dnia. Proszę o stawiennictwo Twoje u Pana Boga, abym mogła być jego towarzyszką życia. Uczyń tak, aby było to możliwe, odmień los - prowadź nas. Ufam Tobie

  OdpowiedzUsuń
 59. Anonimowy10.11.13

  Święta Rito, dziękuję za łaskę, jaką już mi okazałaś.
  Wciąż, pełna wiary i nadziei, proszę, wstaw się za mną w moich prośbach o pracę, bym nie zawiodła tych, za których jestem odpowiedzialna.
  I przywróć miłość, dobrą miłość.

  OdpowiedzUsuń
 60. Anonimowy16.11.13

  o nawrucenie mojego męża aby zrozumiał że alkohol niszczy naszą rodzine jego zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 61. Anonimowy16.11.13

  oSwięta Rito prosze o dziecko abym mogła razem z meżem mieć proszę o łaske macierzyństwa

  OdpowiedzUsuń
 62. Anonimowy16.11.13

  o SW RITOblagam pomoz mi stad szczesliwie wyjechac z dzieckiem prosze blagam z pokora danka

  OdpowiedzUsuń
 63. Anonimowy16.11.13

  Święta Rito, wyproś łaskę u Pana Boga Najwyższego dla mnie o uwolnienie z obecnego związku, odmień ten ciężki los na lepszy. Błagam i Ufam Tobie Ty wiesz jak bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 64. Anonimowy2.12.13

  Swieta Rito dziekuje Ci za wszystkie wyproszone łaski i za opiekę na de mną i nad moja rodziną.
  Proszę Cie jednocześnie o wstawiennictwo w wiadomej sprawie związanej z pracą oraz o to żebym była odważna i umiała powiedzieć nie

  OdpowiedzUsuń
 65. Anonimowy7.12.13

  Św.Ryto proszę o uratowanie małżeństwa mojej siostry Hanny aby szwagier zmienił swoje postępowanie żeby z jego ust zniknęły ciągłe bluznierstwa niech pan Bóg go nawróci.Niech w ich domu zapanuje miłość i poszanowanie wobec swojej rodziny i moich rodziców i znikną problemy finansowe.Prosi brat.

  OdpowiedzUsuń
 66. Anonimowy11.12.13

  Siwta Rito dziekuję Ci za wszystkie wyproszone łaski, a zawłaszcza za tą ostanią o którą Cię prosiłam oraz za opiekę nad moją rodziną.
  Proszę Cię nadal o opiekę i wstawiennicwo u Najwyższego Pana w sprawach bardzo trudnych dla mnie i dla mojej rodziny. Bardzo Cię proszę Swieta Rito.

  OdpowiedzUsuń
 67. Anonimowy18.12.13

  Swieta Rito, Nie Jestem godna prosic Cie ale prosze o pokoj w mojej rodzinie, wzajemne przebaczenie, niech milosc zwyciezy wszystkie trudnosci panujace miedzy moimi rodzicami, Pan Bog wie co jest dla Nich najlepsze, Niech ma Ich w swojej boskiej ochronie, wiecej milosci dla mojej siostry, zeby zrozumiala jak wazna jest rodzina i probowala sie do Niej zblizyc a nie izolowac. Dla mnie prosze o intuicje, madrosc kierownictwo abym mogla pomoc moim rodzicom, jesli Pan Bog widzi jakies zadanie wzgledem Ich. Swieta Rito tak bardzo pragne byc matka, i byc dobra kobieta, zona dla Karola, prosze Cie o wstawiennictwo do Pana Boga o szczerosc, milosc i opieke dla Naszego zwiazku. Spraw bym byla pelna milosci i obrazem milosci Chrystusowej wsrod ludzi. Wymodl u Pana Boga dzieciatko dla Nas, Jestesmy gotowi na przyjecie tak pieknego daru od Ciebie, moj Najdrozszy Jezu. Dziekuje sw. Rito o pomoc i Twoje wsawiennictwo. Bog Zaplac

  OdpowiedzUsuń
 68. Anonimowy30.1.14

  św.Rito prosze cie bym wyszła za mąż za Radka kocham go prosze cie by sie dziś do mnie odezwał.Dziekuje Ci

  OdpowiedzUsuń
 69. Anonimowy10.2.14

  Święta Rito proszę cię miej w opiece to nienarodzone dzieciątko.Uproś u Pana Jezusa,aby pozwolił mu żyć i się narodzić

  OdpowiedzUsuń
 70. Anonimowy27.3.14

  Proszę cię święta Rito o zdrowie dla mnie i dla Adriana byś my w końcu wyzdrowieli lub żeby wymyślili lek na naszą dolegliwość

  OdpowiedzUsuń
 71. Anonimowy6.4.14

  Proszę o wspaniały dom , by było zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 72. Anonimowy7.4.14

  Św.Rito,patronko spraw beznadziejnych,proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa w wiadomej Ci sprawie,o szczęśliwe jej zakończenie .Bóg zapłać.
  Marysia z Częstochowy

  OdpowiedzUsuń
 73. Anonimowy8.4.14

  Kochana Święta Rito ,proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych,oraz o to ,abyśmy znależli wreszcie swoje miejsce na ziemi,a nie byli uzależnieni od złych ludzi.Błagam-pomóż nam ,abyśmy mieli swój dom i upragniony spokój.

  OdpowiedzUsuń
 74. Anonimowy9.4.14

  proszę o zdrowie dla mojej córki, chroń od złego ją i mojego męża, proszę aby już nigdy nie była bez pracy, proszę o szczęśliwą i spokojną pracę, proszę aby układ sił się w końcu odwrócił

  OdpowiedzUsuń
 75. Anonimowy9.4.14

  Kochana Świętko Rito proszę o to żeby mi się udało uzyskać dopuszczającą ocenę z matematyki na koniec roku... Błagam z całego serduszka, obiecuje że się zmienię żeby żyć godnie i z uśmiechem na twarzy. Tylko błagam nie chce mieć jedynki boziniu kochana i święto Rito pomóżcie

  OdpowiedzUsuń
 76. Anonimowy14.4.14

  Błagam Św. Rito wyproś mi u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę rozwiązania beznadziejnie trudnej sytuacji w pracy.

  OdpowiedzUsuń
 77. Anonimowy21.4.14

  tutaj są dwie modlitwy do Sw.RIty czy to jest jedna?bo troche nie rozumiem,prosze o odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 78. Anonimowy21.4.14

  to jest jedna cala modlitwa czy dwie?

  OdpowiedzUsuń
 79. Anonimowy22.4.14

  To są dwie modlitwy, ale można je razem też odmówić.

  OdpowiedzUsuń
 80. Anonimowy22.4.14

  Święta Rito proszę o łaskę , rozwiąż moje problemy,serca i ducha ,spraw Święta Rito aby Romek i moi bracia nawrócili się do kościoła,łaskę uleczenia z choroby alkoholowej mojego brata,przezwyciężenie mojego bólu odrzucenia,upokorzenia i wyśmiewania

  OdpowiedzUsuń
 81. Anonimowy11.5.14

  Błagam Św. Rito wyproś mi u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę rozwiązania beznadziejnie trudnej sytuacji w naszym małżeństwie i rodzinie.Amen

  OdpowiedzUsuń
 82. Anonimowy21.5.14

  Św.Rito o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy i wszelkie zrozumienie.Bóg zapłać za modlitwę

  OdpowiedzUsuń
 83. Anonimowy21.5.14

  Św.Rito proszę o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy i wyrozumienie .Bóg zapłać za modlitwę

  OdpowiedzUsuń
 84. Anonimowy21.5.14

  Święta Rito, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa w mojej intencji. Codziennie modlę się o cud, aby moje życie się zmieniło, abym mogła być z człowiekiem, którego kocham. Wyproś u Pana naszego łaskę, aby pozwolił nam być razem, aby połączyła nas szczera głęboka miłość na dobre i na złe.

  OdpowiedzUsuń
 85. Anonimowy22.5.14

  Święta Rito, proszę cię bym dostała jutro pracę. błagam Cię !

  OdpowiedzUsuń
 86. Teresa.22.5.14

  Święta Rito,proszę Ci o wstawiennictwo do naszego Jezusa Chrystusa o dziecko dla mojej synowej i syna.Módl się za nami.Niech dobry Bóg obdarzy ich potomstwem.

  OdpowiedzUsuń
 87. Anonimowy24.5.14

  św Rito proszę o wstawiennictwo do Boga o wyrwanie z nałogów i złego towarzystwa córki Pauliny oraz żeby na jej drodze życia pojawił sie czlowiek który ja pokocha i z którym założy rodzinę

  OdpowiedzUsuń
 88. Anonimowy26.5.14

  Swięta Rito wyproś dla nas rozwiązanie w problemach finasowych

  OdpowiedzUsuń
 89. Anonimowy28.5.14

  Swięta Rita błagam cię o łaskę uzdrowienia mnie z choroby i uwolnienia od bólu

  OdpowiedzUsuń
 90. Anonimowy2.6.14

  ŚW RITO MODL SIE ZA NAMI
  AMEN

  OdpowiedzUsuń
 91. Święta Rito proszę Cię o Wstawiennictwo do Naszego Kochanego Boga o łaskę uzdrowienia dla mojego Kochanego dziadka Jana,który choruje na groznego raka mózgu. Z całego serca Bóg zapłać!

  OdpowiedzUsuń
 92. Anonimowy2.6.14

  Swieta Rito proszę Cie uproś mi łaskę żeby dyretorka zaliczyła mi dziennik

  OdpowiedzUsuń
 93. Anonimowy4.6.14

  Święta Rito, proszę Cię bardzo o Twoje wstawiennictwo u Boga, dla mnie o siły w opiece nad chorą matką, oraz o pomyślną moją operację która odbędzie się 13 czerwca 2014

  OdpowiedzUsuń
 94. Anonimowy8.6.14

  Sw. Rito prosze cie o zerwanie ze zlymi przyjazniami. Prosze Cie o milosc I dobrego meza. Marzena. Dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 95. Anonimowy9.6.14

  Św. Rito proszę Cię o pomyślny przebieg operacji dla mojego męża.

  OdpowiedzUsuń
 96. Anonimowy9.6.14

  Swięta Rito błagam Cię uproś laski dla moich dzieci , synowych -gorliwej miłości do Pana Boga o łaskę pojednania z Nim i ze mną . Blagam wzniec iskrę miłości w sercach moich dzieci aby przyszły do mnie i pogodziły się ze Mna Panie wysłuchaj moich prośb.Bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 97. Anonimowy9.6.14

  Święta Rito pomoż mi w rozwiązaniu problemów finansowych i urzędowych w sadzie Dziekuję

  OdpowiedzUsuń
 98. Anonimowy16.6.14

  pomoż Nam święta Rito , dziękujemy za każdą twą pomoc i prosze Cie abys i tym razem wstawiła się za nas i pomogła w trudnej sytuacji

  OdpowiedzUsuń
 99. Anonimowy20.6.14

  Anonimowa- św.Rito błagam Cię ,aby mój syn zrozumiał jaki dla mnie jest ważny i nie obrażał się na mnie , nie miał do mnie pretensji z błahych powodów błagam się całym swoim sercem matczynym.

  OdpowiedzUsuń
 100. Anonimowy23.6.14

  ŚWIĘTA RITO!!!! Teraz dziękuje ze sprawa o której rozwiazanie blagalam pomyślnie się rozwiązała! Daje świadectwo ze zostałam wysluchana w beznadziejnej sprawie,na sprawą dotyczyła zabiegu medycznego na moim Dzieciątku na który nie wyrazalam zgody-a byłam zmuszona. Nie wiem jaka moc ma pisanie tego tu na forum? Może lepiej w modlitwie?A wiec BLAGAM BLAGAAM BLAGAM ŚWIĘTA RITO O RATOWANIE NASZEGO MAŁŻEŃSTWA I OCALENIE NASZEJ RODZINY. BLAGAM O PRZEMIANE MOJEGO MĘŻA, O MILOSC, WYBACZENIE I POJEDNANIE. BLAGAM CIE ODDAL TEN GRZECH DO KTOREGO SZATAN PCHA MOJEGO MĘŻA. PRAGNE ŚLUBU Z NIM I ZYCIA W PEŁNEJ RODZINIE. ZWAZ NA TO ZE MAMY NAPRAWDE CUDOWNE DZIECKO-NIE POZWOL BY SIE ZMARNOWALO PRZEZ ROZPAD RODZINY. I jeszcze jeden cud:moja mama kilka lat temu była w Casci i błagała Cie Św Rito byś uwolniła mnie z chorego zwiazku-na cud nie czekała długo. Bóg postawił na mojej drodze Meza o ktorego teraz walce. MOJE PRZYKAZANIE : *KOCHAJ I WALCZ*!!!! NIE MA MOZLIWOSCI URATOWANIA TEGO MALZENSTWA BEZ WSTAWIENNICTWA U PANA BOGA:
  -ŚW RITY Z CASCIA
  MATKI BOZEJ POMPEJANSKIEJ
  SW.JÓZEFA
  ŚW JANA PAWŁA II
  SW AGNIESZKI
  SW GRSEGORZA
  MICHALA ARCHANIOLA
  Aniołka Stróża
  Wszyscy swieci w niebie modlcie się za nami!!!!!!
  1dzien NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ-PROSZE O WSPARCIE WYTRWANIE I O MODLITWE WSZYSTKICH!!!!!! * ŻONA I MAMA*

  OdpowiedzUsuń
 101. Anonimowy23.6.14

  Sw Rito Blagam Prosze Cie zeslij na Michala laske wybaczenia I pojednania By nie zanosil sie zatwardzialoscia nie wachal sie
  Wypros u Boga by byl moim pierwszym i ostatnim mezczyzna w zyciu Nie chce innego

  OdpowiedzUsuń
 102. Anonimowy23.6.14

  Sw Rito nie zapominaj mnie Prosze I blagam ten jeden raz z ufnoscia Obdarz Michala laska wybaczania I odnowienia naszego zwiazku prowadzac do slubu Prosze !

  OdpowiedzUsuń
 103. Anonimowy25.6.14

  Święta Rito proszę cię o pomyślne zdanie matury z matematyki i by te myśli zniknęły i nie nękały mnie w ogóle.. Proszę o wewnętrzny spokój mej duszy i uleczenie jej. Bądź mą oporą dla mnie w tej trudnej sytuacji. Z całego serca cię proszę. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 104. Anonimowy26.6.14

  Święta Rito dopomóż mi i uwolnij moją duszę z ciężaru tego problemu. Uzdrów, ulecz. Bądź mą opoką w tym trudnym dla problemie. Proszę też o zdanie matury z matematyki. Jutro są wyniki. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 105. Anonimowy27.6.14

  Święta Rito proszę o wewnętrzny spokój mej duszy. Proszę o to by te myśli zniknęły i nigdy nie wróciły. By mnie nie nękały w ogóle. Ulecz mą duszę. Zdejmij ciężar problemu z niej. Módl się dla mnie o łaskę. Nie zapomnij o mnie. Amen.

  OdpowiedzUsuń
 106. Anonimowy27.6.14

  Kochana Rito błagam Cię o wyproszenie cudu zdrowia dla Joanny
  , która ma raka złośliwego piersi . Błagam Cię o pomoc !!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 107. Anonimowy27.6.14

  Kochana Święta Rito błagam Cię o wybłaganie Cudu zdrowia dla
  Joanny , która ma raka złośliwego piersi i ma się zle. Błagam Cię
  o Cud .

  OdpowiedzUsuń
 108. Anonimowy28.6.14

  Święta Rito proszę cię ześlij na mnie łaskę i uzdrowienie mej duszy. Potrzebuję twej pomocy. Zdejmij ciężar problemu z mej duszy. Abym podążała właściwą ścieżką. Proszę pomóż mi. Błagam cię. Proszę!

  OdpowiedzUsuń
 109. Błagam Cię Święta Rito o pomoc, to chyba z woli Boga odnalazłam Cię, sama nie wiem jak to się stało, że dowiedziałam się o Tobie i że natrafiłam na modlitwy do Ciebie.
  Przepraszam za całe zło, które wyrządziłam w życiu, byłam niegrzeczną dziewczynką.
  Modliłam się, bo jest mi ciężko i nie mogę sama sobie poradzić z ogromem problemów i wtedy właśnie, jakimś cudem trafiłam na modlitwy o pomoc do Ciebie Św. Rito jako do tej co pomaga
  w sprawach niemożliwych i beznadziejnych.
  Wiem, że być może z mojej strony to zuchwalstwo prosić Cię o pomoc i wsparcie, ale pomagasz
  i wyciągasz z kłopotów w sytuacjach beznadziejnych , więc ufam Tobie, że mi również pomożesz
  w pozytywnym załatwieniu wszystkich moich spraw w domu, w pracy i w urzędach. Pomóż mi również, a może przede wszystkim odnaleźć porozumienie z moja córką Dominiką, z którą przed laty utraciłam kontakt, dbaj o nią pomagaj i wspieraj we wszystkim.
  Pomóż mi w ułożeniu moich spraw z moim ukochanym /B/, spraw żeby mnie mocno kochał, był czuły, troskliwy i szanował mnie tak jak ja jego. Ty wiesz o czym ja mówię. Pomóż nam być ze sobą razem do końca naszych dni, abyśmy wzajemnie dbali o siebie i zawsze się o siebie troszczyli. Spraw proszę, aby dzięki temu on był mi wierny i nie mieszał już w głowie żadnej innej kobiecie /tak jak to zrobił ze mną przed laty/, a ja żebym mogła przy nim modlitwą odpokutować za swoje błędy i krzywdy, które wyrządziłam bliskim. Życie przy moim ukochanym nie jest łatwe, proszę więc daj mi siły aby przy nim wytrwać.
  Proszę Cię Święta Rito i Ojcze Święty Janie Pawle II wstawcie się za mnie i za nas do Pana Boga Naszego i Syna Jego Jezusa Chrystusa i proście o łaski i pomoc w naszej wspólnej drodze życia. Wierzę, że wysłuchacie moich modlitw, a ja obiecuję, że ze wszystkich sił będę się starała być blisko Boga i ze wszystkich sił do Boga będę przybliżać mojego ukochanego /B/.
  Spraw Święta Rito, aby wysłuchane zostały moje codzienne modlitwy o powodzenie w nurtujących mnie sprawach i aby Najświętsza Panienka, Ojciec Święty Jan Paweł II i SW. Antoni pomogli mi odszukać najlepszą drogę, która doprowadzi mnie do celu, aby spełniły się moje prośby. Proszę również o łaski dla moich bliskich i znajomych i opiekę nad nimi i pokój na świecie. Amen

  OdpowiedzUsuń
 110. Błagam Cię Święta Rito o pomoc, to chyba z woli Boga odnalazłam Cię, sama nie wiem jak to się stało, że dowiedziałam się o Tobie i że natrafiłam na modlitwy do Ciebie.
  Przepraszam za całe zło, które wyrządziłam w życiu, byłam niegrzeczną dziewczynką.
  Modliłam się, bo jest mi ciężko i nie mogę sama sobie poradzić z ogromem problemów i wtedy właśnie, jakimś cudem trafiłam na modlitwy o pomoc do Ciebie Św. Rito jako do tej co pomaga
  w sprawach niemożliwych i beznadziejnych.
  Wiem, że być może z mojej strony to zuchwalstwo prosić Cię o pomoc i wsparcie, ale pomagasz
  i wyciągasz z kłopotów w sytuacjach beznadziejnych , więc ufam Tobie, że mi również pomożesz
  w pozytywnym załatwieniu wszystkich moich spraw w domu, w pracy i w urzędach. Pomóż mi również, a może przede wszystkim odnaleźć porozumienie z moja córką Dominiką, z którą przed laty utraciłam kontakt, dbaj o nią pomagaj i wspieraj we wszystkim.
  Pomóż mi w ułożeniu moich spraw z moim ukochanym /B/, spraw żeby mnie mocno kochał, był czuły, troskliwy i szanował mnie tak jak ja jego. Ty wiesz o czym ja mówię. Pomóż nam być ze sobą razem do końca naszych dni, abyśmy wzajemnie dbali o siebie i zawsze się o siebie troszczyli. Spraw proszę, aby dzięki temu on był mi wierny i nie mieszał już w głowie żadnej innej kobiecie /tak jak to zrobił ze mną przed laty/, a ja żebym mogła przy nim modlitwą odpokutować za swoje błędy i krzywdy, które wyrządziłam bliskim. Życie przy moim ukochanym nie jest łatwe, proszę więc daj mi siły aby przy nim wytrwać.
  Proszę Cię Święta Rito i Ojcze Święty Janie Pawle II wstawcie się za mnie i za nas do Pana Boga Naszego i Syna Jego Jezusa Chrystusa i proście o łaski i pomoc w naszej wspólnej drodze życia. Wierzę, że wysłuchacie moich modlitw, a ja obiecuję, że ze wszystkich sił będę się starała być blisko Boga i ze wszystkich sił do Boga będę przybliżać mojego ukochanego /B/.
  Spraw Święta Rito, aby wysłuchane zostały moje codzienne modlitwy o powodzenie w nurtujących mnie sprawach i aby Najświętsza Panienka, Ojciec Święty Jan Paweł II i SW. Antoni pomogli mi odszukać najlepszą drogę, która doprowadzi mnie do celu, aby spełniły się moje prośby. Proszę również o łaski dla moich bliskich i znajomych i opiekę nad nimi i pokój na świecie. Amen


  OdpowiedzUsuń
 111. Anonimowy6.7.14

  Proszę Cię św.Rito o pomoc.Proszę o uzdrowienie z alkoholizmu mojego męża.Jest dobrym człowiekiem i bardzo go kocham ale przez ostatnie lata bardzo się pogubił. Nie chodzi do kościoła,jest bardzo przeciwny kościołowi, choruje na trzustkę,cukrzycę i nadal pije i jest uzależniony. Na dodatek nigdy się nie przyznał do tego że jest alkoholikiem .Twierdzi ,że kilka piw dziennie to nic złego. Ja wiem,że się uzależnił. Ja i moje dzieci bardzo z tego powodu cierpimy. Na dodatek w maju dowiedziałam się ,że mój tata ma ogromnego guza. Proszę o łaskę uzdrowienia dla niego. Jest już w podeszłym wieku i bardzo go ta choroba wyniszcza i osłabia. I ostatnia prośba. Moja córeczka Iza bardzo dużo się uczyła przez ostatnie lata aby dostać się na medycynę lub stomatologię. Proszę Cię aby jej starania zostały nagrodzone i w te wakacje dostała się na stacjonarne wymarzone i wyczekane studia. Głęboko wierze, że zostanę wysłuchana.

  OdpowiedzUsuń
 112. Anonimowy8.7.14

  Św.Rito dziękuję Ci za dotychczasowe łaski i proszę uproś mi u Boga Najwyższego łaskę rozwiązania problemów mojej mamy z Beatą aby nie było między nimi nieporozumień i razem wspólnie się dogadywały. Miej w opiece całą moją rodzinę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21.7.14

   Św.Rito proszę o wstawiennictwo. Proszę Cię, aby moje życie nabrało sensu, abym mogła chodzić z podniesioną głową. Proszę Cię, aby wszystkie sprawy ułożyły się pomyślnie, żebym wreszcie zaczęła żyć. Proszę o to , aby moje sprawy zdrowotne,osobiste,życiowe ,mieszkaniowe, zawodowe, finansowe ułożyły się pomyślnie. chcę mieć "piękną" cerę walczę i czasami tracę wiarę.Głęboko wierzę , że prośby moje zostaną wysłuchane.

   Usuń
 113. Anonimowy1.8.14

  św rito pomoz mi w rozwiązywaniu naszych problemó i uproś Bogo o zdrowie dla Julci Majewskiej

  OdpowiedzUsuń
 114. Anonimowy17.8.14

  Sw Rito prosze pomoz mi zeby miedzy mna a Sebastianem wszysko sie ulozylo. Wybacze mu wszystko co mi zlego zrobil ale prosze zebysmy dostali jeszcze jedna szanse. Bardzo go kocham. Juz raz mi pomoglas wierze ze i tym razem tez mi pomozesz

  OdpowiedzUsuń
 115. Anonimowy19.8.14

  Św.Rito, ty nigdy mnie nie zawiodłaś. Zawsze cierpliwie słuchałaś mojej prośby. Proszę Cię pomóż mojemu mężowi, córce znaleź pracę. Ratuj małżeństwo mojego syna. Błagam Cię. Wierzę.

  OdpowiedzUsuń
 116. Święta Kochana Rito błagam wyproś ze mną, wyproś dla mnie łaskę proszę aby ten którego tak kocham opamiętał się i wrócił do minie, aby było tak dobrze jak jeszcze kilka tygodni temu Rito ufam Ci tak bardzo, błagam nie opuszczaj mnie i pomóż... Tak bardzo proszę Już raz okazałaś swoje wielkie serce pomóż mi teraz błagam

  OdpowiedzUsuń
 117. Święta Ukochana Rito zdaję sobie sprawę że moja prośba należy do tych niemożliwych, osoba którą tak kocham jest tak zawzięcie uparta i jak powiedział "wybrał mniejsze zło" ale ja błagam, Ty wiesz dobrze że kocham go bardzo i to o co mnie podejrzewa jest poprostu niemożliwe i nierealne to jego wyobraźnia a ja tak cierpię .Błagam Cię Rito kolejny raz pomóż mi mimo że właściwie to niemożliwe aby on zmienił zdanie. Ale wiem, że Ty potrafisz pomóc w tak beznadziejnych sprawach .Tak bardzo Ci ufam... Wiem jak wielu prosi o Twą łaskę pomocy ale nie odtrącaj mnie ...Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 118. Anonimowy26.8.14

  Święta Rito proszę Cię o dar łaski wielkiej miłości. Wiesz jak bardzo potrzebuję umocnienia i utwierdzenia mnie, że to ten jedyny. Wiesz, jak bardzo się pogubiliśmy, przez co przechodzimy i jak dalece się od siebie odsunęliśmy. A jednak ja wciąż gdzieś w sercu mam tą nadzieję i wiarę, że może się udać, że przez to przejdziemy i na nowo Bóg rozpali w nas ogień miłości. Gdy jest trud i bywa różnie łatwo się poddaję i wówczas pytam Boga czy On chce byśmy byli razem. Czasem wydaje mi się, że już nie dam rady i nie mam już sił, że to nie ma sensu. To znów wraca ta nadzieja. Św. Rito ubłagaj u Boga rozwiązanie tej trudnej dla nas sprawy. Amen!

  OdpowiedzUsuń
 119. Anonimowy26.8.14

  Święta Rito proszę o łaskę dla mojej córki Julii .Bóg zapłac

  OdpowiedzUsuń
 120. Święta Rito wiem ,że jestem nachalna i niecierpliwa ale tak wierzę i ufam że pomożesz w mojej trosce i cierpieniu ulituj się proszę. Błagam nie zostawiaj mnie bez pomocy...

  OdpowiedzUsuń
 121. Anonimowy2.9.14

  Swieta Rito,wstaw sie u Boga zeby uzdrowil malegò Antosia Ratajczaka, Boze jesli istniejesz wysluchaj naszych prosb!

  OdpowiedzUsuń
 122. Anonimowy8.9.14

  Święta Rito pomóż mi szybko znaleźć pracę!

  OdpowiedzUsuń
 123. Anonimowy19.9.14

  Święta Rito! Z całego serca proszę o pokorę, szacunek i miłosierdzie dla mojego syna Pawła.

  OdpowiedzUsuń
 124. Anonimowy20.9.14

  Święta Rito z całego serca proszę o wysłuchanie mojej prośby - tej z serca.

  OdpowiedzUsuń
 125. Anonimowy23.9.14

  Św.Rito błagam Cię jak matka matkę przez Twoje wstawiennictwo u Ojca Przedwiecznego i P.Jezusa wyproś mi zdrowie dla mojej córki , niech choroba będzie jej zabrana . Niech Pan wleje w nasze dusze swój pokój . Pomóż

  OdpowiedzUsuń
 126. Anonimowy23.9.14

  święta Rito, proszę o modlitwę za mnie do Boga i o pomoc w odzyskaniu upragnionego spokoju, cichego miejsca na ziemi dla mnie i mojego synka i o pomoc w uwolnieniu od moich prześladowców i ciemiężycieli

  OdpowiedzUsuń
 127. Anonimowy26.9.14

  Święta Rito proszę Cię o dar cudownego Uzdrowienia Antosia i wielu innych chorych dzieci Ty wiesz które mam na myśli...

  OdpowiedzUsuń
 128. Anonimowy12.10.14

  Swieta Rito blagam o laske dobrej i kochajacej zony

  OdpowiedzUsuń
 129. Anonimowy12.10.14

  Blagam o bym szybko spotkal dziewczyne mojego zycia aby Pan Bog zechcial mi dac laske dobrej zony Sw. Rito blagam o pomoc

  OdpowiedzUsuń
 130. Anonimowy20.10.14

  Św rato prosze cie wróć mi moje zgubione szczescie tak bardzo mi ciężko samej nie umiem sobie poradzic chcialabym byc z czlowiekiem ktory mnie pokocha najszybciej jak to mozliwe bo swiat mi sie zawalil i niewiem co dalej robic proszę ASIA :*

  OdpowiedzUsuń
 131. Anonimowy21.10.14

  Święta Rito błagam Cię o uzdrowienie. Zabierz ode mnie chorobę i dopomóż znaleźć dobrego męża. Z całego serca Cię o to proszę pokładając ufność w Bogu.
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 132. Anonimowy28.10.14

  Sw Rito blagam laski dla mojego malzenstwa i rodziny powrotu zony zrozumienja milosci
  Blagam o pomoc w ratowaniu rodziny

  OdpowiedzUsuń
 133. Anonimowy29.10.14

  Święta Rito, wiesz, że w głębi serca jestem dobrym człowiekiem i zawsze oddawałam siebie innym, poświęcałam się nie patrząc na własne potrzeby i straty. Wiesz, jakiego cudu doświadczyłam w swoim życiu i następnie jakie wydarzenia doprowadziły mnie do tego okropnego punkt zwątpienia, buntu i słabości. Dziś o godzinie 14:00 nadejdzie chwila od której ważą się moje losy. Z całego serca pokornie błagam Cię o pomoc, ponieważ przez moją słabość i chwilową nieczujność doprowadziłam do tego , że w moje życie wkradło się tyle złego. Nie wiem czy jestem godna aby Cię o to prosić, ale w Tobie moja jedyna nadzieja. Błagam, Św. Rito bądź dziś ze mną i wysłuchaj mojej modllitwy.

  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 134. Anonimowy5.11.14

  ŚW Rito proszę pomóż mi z komornikiem aby nie było licytacji mojej działki ,pomóż mi spłacić ten dług i wyjść na prostą,mamy już z żoną pracę,pomóż nam otocz nasze dzieci i nas matczyną opieką, daj nam siłę i wiarę w lepsze jutro

  OdpowiedzUsuń
 135. Anonimowy7.11.14

  Sw. Rito wstaw się za mną trwającej w bólu i cierpieniu o mojego syna Artura. Spraw że pokona on chorobę nowotworową a cała rodzina zacznie oddychać .....
  Dajm mi siłę na dalsze dni.

  OdpowiedzUsuń
 136. Anonimowy7.11.14

  anonimowy

  OdpowiedzUsuń
 137. Anonimowy9.11.14

  Święta Rito Kochana proszę o ciążę i zdrowe dzieciątko. Proszę o miłość i szacunek Mojego Ukochanego. Niech on zmieni zdanie i pokocha mnie jak ja kocham jego. Z Bogiem

  OdpowiedzUsuń
 138. Anonimowy16.11.14

  Święta Rito proszę Cię bardzo o wyproszenie łask u Boga Najwyższego dla syna Marcina z prośbą o poprawę jego trudnej sytuacji finansowej, poprawę jego losu i jego rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 139. Anonimowy18.11.14

  Jestem zmęczona, zmęczona i rozgoryczona Panie. Bezsilna i nie mam ochoty myśleć, co czeka mnie za rogiem, to oczywiście przenośnia, ale zamykam się w sobie, kiedy przychodzą myśli o przyszłości, bo zwyczajnie się ich boję. Wizja samotności na kolejne lata, przeraża mnie i mam ochotę uciąć wszystko, trach i koniec. Ale z drugiej strony, tak bardzo kocham życie, ma tyle barw, zapachów, odcieni, tyle pragnień, pięknych marzeń, tajemnic i jest piękne samo w sobie. Trzeba jednak mieć z kim dzielić to wszystko, mieć komu pokazywać świat, dla kogo przygotowywać posiłki, aby potem wspólnie je spożyć, kogoś do kogo można się przytulać i z niecierpliwością biec na spotkanie z nim. Mówię sobie, musisz być cierpliwa i chociaż wiem, że ogromne we mnie pokłady cierpliwości, już nie mam siły ćwiczyć się w niej bardziej. Każde naczynie kiedyś się przepełnia, a ja jestem takim właśnie naczyniem, które jest przepełnione, niestety jest to rozgoryczenie i tęsknota za bliską osobą, za miłością i brak mi cierpliwości w oczekiwaniu na miłość, bo chciałabym ją czuć już teraz i już teraz chciałabym, żeby bliska memu sercu osoba była ze mną. Czasem mam wrażenie, że gasisz we mnie każdą moją radość, wszystkie moje małe szczęścia i radości zamieniasz na smutek. Nie mam prawa Cie obwiniać, chociaż czasami nie potrafię inaczej. Cóż warte takie życie, pytam?

  OdpowiedzUsuń
 140. Anonimowy20.11.14

  Sw.Rito prosze Cie o pomoc w zdrowiu,o pozbycie sie leku przed zyciem,o prace,o to zeby nikt wiecej mnie nie zranil Pozwol mi zapomniec wszystkie zlo,ktore mialo miejsce w moim zyciu Zabierz mi to wszystko z mojej glowy Tak ciezko jest zapomniec i tak ciezko zyc z tym,prosze cie o Krystiana niech wroci i pomoz mi wybaczyc mu to wszystko,tak bardzo mi go brakuje Nie wiem co mam robic Dlaczego to mnie wszystko spotkac musialo,dlaczego akurat mnie?Pomoz mi Najwietsza Rito,wysluchaj mojej modlitwy,w Tobie tylko nadzieja,wstaw sie u Jezusa za mna i sprawdzcie abym zaczela zyc radujac sie a nie ciagle smucac,daj mi powod do radosci niech smutek zniknie !!!

  OdpowiedzUsuń
 141. Anonimowy20.11.14

  Św.Rito bardzo proszę o łaskę nawrócenia i przebaczenia za nasze grzechy. Błagam pomóż mojemu wnukowi i mojej córce w tych ciężkich chwilach. Poproś naszego Pana w Niebie aby wysłuchał nasze prośby i modlitwy. Amen

  OdpowiedzUsuń
 142. Anonimowy21.11.14

  Św Rito błagam Cię o pomoc pomóż nam spłacić długi,dziękujemy zeznaleźliśmy pracę otocz nas matczyną opieką,daj nam zdrowie i siłę do pracy

  OdpowiedzUsuń
 143. Anonimowy24.11.14

  Św Rito daj nam iskierkę nadziei na lepsze jutro , to Ciebie prosiłam o łaskę macierzyństwa,wysłuchałaś i mamy wspaniałe dzieci, teraz jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej ipomóż nam wyjść zmatni zadłużenia

  OdpowiedzUsuń
 144. Anonimowy28.11.14

  Kochana Św Rito błagam Cię o pomoc w zdaniu egzaminów, proszę o modrość, i przychylność losu, dziękuję że przy mnie jesteś, bardzo Cię Kocham

  OdpowiedzUsuń
 145. Anonimowy29.11.14

  SW RITO prosze cie blagam dopomoz rozwiazac sytuacje finansowa z ktora nie moge poradzic PATRONKO WIEM ze wspolnie zmodlitwa ogladniemy pozytywne swiatlo AMEN --antoni

  OdpowiedzUsuń
 146. Anonimowy30.11.14

  Sw. Rito, dziękuje za opiekę,za twoim wstawiennictwem proszę o łaskę, miłości, dobroci i zaufania, dobrego słuchacza i mówcy .

  OdpowiedzUsuń
 147. Anonimowy3.12.14

  Święta Rito uwolnij mnie i moją rodzinę od biedy materialnej, spraw aby rodzice już nie kłócili się już z tego powodu. Wskaż drogę do rozwiązania problemów, daj memu tacie łaskę nawrócenia.

  OdpowiedzUsuń
 148. Swieta Rito pomuz mi prosze znalesc prace z ktorej moglbym czerpac radosc i dzielic ja z innymi,Wstaw sie czcigodna Rito za mna u Pana naszego Amen.

  OdpowiedzUsuń
 149. Anonimowy15.12.14

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo w intencji zdania jutrzejszego egzaminu. Błagam Cię o pomoc, mądrość i opanowanie. Poproś Najwyższego, żeby wreszcie ulitował się nade mną! Amen

  OdpowiedzUsuń
 150. Anonimowy18.12.14

  Święta Rito moja najlepsza przewodniczko proszę Cię o wstawiennictwo do BOGA, o wsparcie i modlitwę za moje dzieci Krzysztofa i Małgorzatę, o ich nawrócenie do Boga, o naszą wzajemną miłość i zrozumienie. Proszę aby nasze serca zmiękły, aby wzajemna złość zniknęła.

  OdpowiedzUsuń
 151. Anonimowy20.12.14

  Święta Rito od spraw najtrudniejszych ale możliwych do przezwyciężenia proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa Chrystusa o modlitwę i uzdrowienie z choroby nowotworowej i udaną operację ręki. Dziękuję za dary i łaski już otrzymane. Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 152. Anonimowy21.12.14

  Święta Rito proszę Cię aby dziewczyna, którą kocham znów mnie pokochała, abyśmy w przyszłości byli szczęśliwi. Święta Rito bardzo Cię o to proszę ponieważ nie daje sobie rady z tęsknoty za moją ukochaną.

  OdpowiedzUsuń
 153. Anonimowy26.12.14

  Św .Rito proszę cię z całego serca o uzdrowienie dla mojego taty. Chciała bym żeby znowu był zdrowy. Proszę cię także o wiarę dla niego. DZIĘKUJE

  OdpowiedzUsuń
 154. Anonimowy27.12.14

  Chciałam powiedzieć wszystkim, którzy mają jakieś problemy, że ta modlitwa działa w 100% !!! Jestem młoda, w tym roku stało się coś strasznego w moim życiu, wpadłam w problemy o których nigdy nie myślałam, że mogą się stać. W bezsilności znalazłam tą modlitwę na tej stronie i ... stał się cud. Sprawa rozwiązała się tak jak chciałam, choć nie wierzyłam w to do końca, myślałam, że nie da się uniknąć problemów. Innym razem miałam ciężkie egzaminy na studiach i byłam pewna, że ich nie zdam. Przypomniałam sobie o modlitwie do świętej Rity i znów ona mnie wysłuchała...

  OdpowiedzUsuń
 155. Anonimowy29.12.14

  Św. RIto proszę o mdlitwę wstawienniczą żebym nie została zwolniona z mojej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 156. Anonimowy1.1.15

  Anoniomowy 1.01.2015
  Św. Rito proszę -błagam o modlitwę wstawienniczą .o uzdrowienie mnie z choroby popromiennej żebym nie musiała mieć częstych zabiegów udrażniających cewkę moczową.

  OdpowiedzUsuń
 157. Anonimowy1.1.15

  Św. Rito proszę -błagam o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie mnie z choroby popromiennej.Muszę mieć często zabiegi usprawniające drogi moczowe. Obawiam się że nie długo nie da się zrobić tego zabiegu.

  OdpowiedzUsuń
 158. Anonimowy1.1.15

  Św. Rito proszę błagam o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie mnie z choroby popromiennej.Żebym nie musiała poddawać się zabiegom udrażniającym drogi moczowe.Obawiam się że wkrótce będzie to nie możliwe.

  OdpowiedzUsuń
 159. Anonimowy5.1.15

  Sw RITO blagam CIE o cud poczecia upragnionego zdrowego dzieciatka, abysmy w koncu mogli przytulic do serca upragnione potomstwo. Miej w opiece nasze malzenstwo

  OdpowiedzUsuń
 160. Anonimowy6.1.15

  sw.Rito wypros mi laske zdrowia.Jacek

  OdpowiedzUsuń
 161. Anonimowy7.1.15

  Św Rito bardzo Cię proszę o to aby mõj synek urodził sie zdrowy, o zdrowie dla moich còreczek, męża, moje i całej rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 162. Anonimowy12.1.15

  Św. Rito bardzo Cię proszę o wstawiennictwo aby moja mama otrzymała łaskę zdrowia.Wiesia

  OdpowiedzUsuń
 163. Anonimowy12.1.15

  Św.Rito Proszę Ciebie o zdrowie dla mojego ojca.Za Twoim wstawiennictwem wyproś łaskę Boga

  OdpowiedzUsuń
 164. Anonimowy13.1.15

  Proszę dopomóż św Rito

  OdpowiedzUsuń
 165. św Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych oraz studentów zdajacych egzaminy...prosze Cie o wstawiennictwo u Boga o mojego syna Mateusza. Trudniej przychodzi mu nauka ....i przyswojenie wiedzy humanistycznej. Nie potrafi pisać rozprawek,opanować zakres wiedzy do egzaminu maturalnego. Prosze Cie o pomoc i wstawiennictwo. Matka

  OdpowiedzUsuń
 166. Anonimowy18.1.15

  Święta Rito pomóż za Twoim pośrednictwem modlitwy do Boga w sprawie wygrania sprawy w Śądzie

  OdpowiedzUsuń
 167. Anonimowy18.1.15

  Święta Rito pomóż rozwiązać tę trudną sprawę, aby się wszystko ułożyło.

  OdpowiedzUsuń
 168. Anonimowy18.1.15

  Święta Rito proszę o dar życia dla Mateusza, tak bardzo proszę o to by wyszedł ze szpitala, aby przeżył, aby cieszył się życiem, radością, jest zbyt młody aby umierać, zbyt młody by rezygnować z marzeń. Proszę nie pozwól Go zabrać, proszę wstaw się u Boga, aby został z Nami, Święta Rito proszę. Amen

  OdpowiedzUsuń
 169. Anonimowy19.1.15

  Św Rito wyproś mi łaskę przemiany męża oraz oraz jego popleczników spraw aby przejrzał na oczy i przestał ulegać podżeganiom innch złorzeczących ludzi

  OdpowiedzUsuń
 170. Anonimowy20.1.15

  Święta Rito, błagam Cię o pomoc. Wstaw się proszę za nami i wyproś dla mojej rodziny spokój, spraw aby mój mąż Leszek odnalazł się, aby ten cały koszmar się skończył... Już nie mam siły dłużej czekać i żyć w strachu, błagam o to, aby Leszek żył, by wszystko skończyło się dobrze. Wstaw się za moją rodziną u Boga i wyproś dla nas łaskę. Pokornie Cię o to proszę. Bożena

  OdpowiedzUsuń
 171. Anonimowy20.1.15

  święta Rito błagam Cię o zdrowie, żebym była całkiem zdrowa i żebym jak najszybciej spłaciłą kredyt w CHF.....

  OdpowiedzUsuń
 172. Anonimowy21.1.15

  Św. Rito błagam nad życie proszę dopomóż w mojej beznadziejnej sprawie. Proszę o powrót Jarka proszę abyśmy stworzyli błogosławioną pełną miłości rodzinę. Jeśli nie z nim mam spędzić resztę mojego życia odsuń myśli o nim i postaw na mojej drodze mężczyznę, który będzie nas kochał, szanował i zapewni stabilizację w życiu, Błagam nad życie.

  OdpowiedzUsuń
 173. Anonimowy22.1.15

  Św Rito, patronko od spraw trudnych i beznadziejnych, wspomóż proszę moją beznadziejną sytuację, pomóż rozwiązać problem w który się uwikłałam. Wielokrotnie pomagałaś mi w sytuacjach beznadziejnych, wierzę i tym razem wysłuchasz swojej wiernej służebnicy. Proszę dopomóż św. Rito!!!

  OdpowiedzUsuń
 174. Anonimowy22.1.15

  Św Rito DZIĘKUJĘ z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 175. Anonimowy22.1.15

  Święta Rito, pomóż mojemu Mężowi znaleźć pracę, która pozwoli nam żyć bez strachu o lepsze jutro. Proszę Cię bardzo o pomoc w tej sprawie za wstawiennictwem Matki Bożej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swięta Rito pomóż nam w szczęsliwym rozwiązaniu spraw finansowych...Twoja czcicielka

   Usuń
 176. Anonimowy22.1.15

  Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o moje uzdrowienie z choroby nowotworowej i udaną operację ręki. Proszę o wstawiennictwo za syna Krzysztofa. Dziękuję za łaski i opiekę Bożą. Grażyna

  OdpowiedzUsuń
 177. Anonimowy23.1.15

  Proszę o wstawiennictwo ,zostałam zwolniona dyscyplinarnie za odmówienie uruchomienia kriokomory,której nigdy nie uruchamiałam zrobienie tego w sposób nie prawidłowy mogłoby zagrażać i pacjentom i mnie.Proszę niech skończy się szykanowanie mnie w pracy.Proszę o wygraną w sądzie i dobry powrót do pracy.Justyna K

  OdpowiedzUsuń
 178. Anonimowy25.1.15

  Swieta Rito wstaw sie za mna i moimi modlitwami u Boga o to zeby czlowiek ktorego kocham wybaczyl mi i poczul milosc domnie dal nam szanse odbudowac nasz zwiazek z calego serca o to to prosze

  OdpowiedzUsuń
 179. Anonimowy25.1.15

  SW Rio proszę o łaskę wypros ja dla mnie i mojej rodziny u Boga żeby mój mąż się o pamiętał w nienawisci do mnie żeby stał się człowiekiem jakim był db kochającym i zeby wrócił do mnie jako żony i ocalona nasza rodzinę. Jak również żeby mój syn zapał mnie szanować i słuchać . Brak mi już sił na walkę w Tobie jedyna nadzieja amen

  OdpowiedzUsuń
 180. Anonimowy26.1.15

  blagam o zdrowie.jacek

  OdpowiedzUsuń
 181. Anonimowy30.1.15

  Święta Rito pomóż mi w pracy, proszę i dziękuję za wszystko. Anna

  OdpowiedzUsuń
 182. Anonimowy31.1.15

  proszę prowadź mnie przez życie i moje dzieci.monika

  OdpowiedzUsuń
 183. Anonimowy1.2.15

  Święta Rito zawsze mnie wysłuchałaś bardzo dziękuję i proszę o zdrowie dla mojej rodziny, miłość. Proszę Ciebie o szczęśliwe narodziny mojego wnuka i córki zdrowie oraz zdrowie dla Joasi.

  OdpowiedzUsuń
 184. Anonimowy1.2.15

  Błagam wysłuchaj moich próśb, abym zdała egzamin z farmakologii i patomorfologii. Tylko Twoje wstawiennictwo może mi pomóc. Nie opuszczaj mnie.

  OdpowiedzUsuń
 185. Anonimowy2.2.15

  Św. Rito wypros mi łaskę abym mogła cieszyć się zdrowiem i abym miała siłę wychowywac dzieci. Bardzo proszę

  OdpowiedzUsuń
 186. Anonimowy2.2.15

  Święta Rito , bardzo proszę o to abym miała dobre wyniki na teście kończące 3 klasę gimnazjum . A najbardziej proszę o pokój w moim domu , mam dość kłótni . I o zdrowie

  OdpowiedzUsuń
 187. Anonimowy2.2.15

  Św. Rito, proszę wyproś mi łaskę cierpliwości, pracowitości i pokory oraz Światło Ducha Św. w pisaniu pracy. A.

  OdpowiedzUsuń
 188. Anonimowy3.2.15

  Proszę o pozytywne wyniki z egzaminów. Nie opuszczaj mnie Święta Rito.

  OdpowiedzUsuń